9244 відвідувача онлайн
7 900 63

Президент Грузії звинуватила організаторів протестів у проросійській політиці

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі звинуватила організаторів протестів у Тбілісі в діях на користь Російської Федерації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це президент країни написала в Facebook.

Вона наголосила, що протистояння в країні вигідно Росії.

"Стався дуже великий злочин - те, що гідність країни було порушено. Однак це не виправдовує штучну хвилю антидержавних дій, спрямованих на вторгнення в парламент і повалення уряду. Росія є нашим ворогом і окупантом. Її п'ята колона може бути небезпечніша за відкриту агресію. Розпад країни і суспільства, внутрішні протистояння не допомагають нікому, сьогодні це найвідоміша зброя Росії", - підкреслила президент.

Протести в Тбілісі почалися після того, як російський депутат Сергій Гаврилов сів у крісло голови парламенту Грузії під час сесії Міжпарламентської Асамблеї Православ'я.

Опозиція вимагає відправити у відставку трьох високопосадовців - голову парламенту Іраклія Кобахідзе, главу МВС Георгія Гахарію та главу СГБ Вахтанга Гомелаурі.

В результаті застосування поліцією в Тбілісі спецзасобів постраждали близько 70 осіб, журналістка втратила око.

Топ коментарі
+51
"Шатуны будкэ, огенды *******" - старая проверенная соевая методичка.
показати весь коментар
21.06.2019 10:03 Відповісти
+46
путинская подстилка Зурабишвили, защищающая путинского депутата, которого она пустила в Грузию, что бы тот вытирал ноги об грузинский народ прямо в кресле председателя грузинского парламента... обвинила протестующих грузин против этого путинского оккупанта... пособниками кремля...
Это последняя стадия маразма у нынешних пропутинских властей Грузии.
показати весь коментар
21.06.2019 10:06 Відповісти
+38
Эта та стерва, которая "постеснялась" поздравить Украину с томосом? Чтоб кацапы не огорчились...
показати весь коментар
21.06.2019 10:07 Відповісти

Завантаження...