8913 відвідувачів онлайн

Кернес підписав рішення про повернення проспекту Григоренка імені маршала Жукова

Кернес підписав рішення про повернення проспекту Григоренка імені маршала Жукова

Мер Харкова Геннадій Кернес підписав рішення Харківської міської ради про повернення імені радянського маршала Георгія Жукова проспекту Григоренка.

Це виданню "Медіапорт" телефоном підтвердив особисто Кернес, передає Цензор.НЕТ

У розмові він спочатку порадив дивитися рішення на сайті міськради.

В Єдиному реєстрі міських актів рішення опубліковано з печаткою Департаменту організаційної роботи, без підпису міського голови. На запитання, чи означає це, що підпис є, Кернес сказав: "Якщо є печатка, отже, є підпис".

19 червня міська рада Харкова підтримала рішення про повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Георгія Жукова.

Як повідомлялося, у травні 2016 року голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін підписав розпорядження "Про перейменування низки об'єктів топоніміки м. Харкова" у рамках закону "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Воно, зокрема, передбачало перейменування станції метро "Маршала Жукова" на "Палац спорту", а однойменного проспекту - на проспект Петра Григоренка (радянського генерала, правозахисника, що виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів). 8 травня 2019 року на сайті Харківської міськради було зареєстровано електронні петиції з вимогою повернути проспекту та станції метро ім'я маршала Жукова та прибрати з пл. Свободи волонтерський намет "Все для перемоги", встановлений там проукраїнськими активістами у вересні 2014 року. Того самого дня Геннадій Кернес заявив про підтримку обох петицій і пообіцяв зробити усе від нього залежне, щоб їх реалізувати, якщо вони наберуть необхідну кількість голосів. Протягом 9 травня обидві петиції набрали понад 5 тис. голосів, необхідних для розгляду міською владою.

Нагадаємо, в Харкові активісти низки партій і громадських органiзацiй 2 червня повалили бюст маршала СРСР Георгія Жукова, який стояв неподалік від Палацу спорту.

Геннадій Кернес заявив, що міська влада Харкова відновлять пам'ятник маршала СРСР Жукова, який знесли протестувальники.

Слідчі поліції відкрили два кримінальні провадження за фактом подій на проспекті Петра Григоренка у Харкова, коли під час пікетування з'їзду політичної партії група громадян знесла пам'ятник і застосувала сльозогінний газ у натовп.

Топ коментарі
+47
Зараз не до цього.
Країна зайнята новосєльєм Вови.
показати весь коментар
21.06.2019 12:59 Відповісти
+41
точно дострелят....
показати весь коментар
21.06.2019 12:57 Відповісти
+40
При Порохе какой херни не было! При Скоморохе подняли головы все рашисткие недобитки!
показати весь коментар
21.06.2019 12:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
при Порошенко Гепа обратно улицы даже не рыпался переименовывать, а при новом преЗЕденте нате вам пожалуйста уже и указец подписал... И что? ЗЕко-***** будет как-то реагировать??? Да им вся эта декоммунизация и вся история Украины пох... Вон, при вашем ЗЕ-лидере уже и Портнов вернулся, в универ Шевченко прямиком наверное не за горами Азиров, а там глядишь и с сепарней штопаной за стол переговоров усядется новоиспеченный миротворец...
показати весь коментар
21.06.2019 21:18 Відповісти
да - это тест...
будем посмотреть...
показати весь коментар
21.06.2019 21:40 Відповісти
Как дружно порохоботы отказываются от своих дружбанов сепаров- труханова хернеса медведчука, которых парашенко лиеял целых 5 лет
показати весь коментар
21.06.2019 15:03 Відповісти
https://censor.net/ua/user/450548 - що ти мелеш дюрню !! Кернеса не ПОРОШЕНКО поставив - його ВИБРАЛИ

харківчани , де дуже багато любителів русскага міра , і котрий вважаєть Ватною столицею України / Але при Порошенко Кернес такого собі не дозволяв ! А зелі на це НАПЛЮВАТИ -
твій зеля ОФІС собі новий шукає за НАШІ гроші !
показати весь коментар
21.06.2019 15:16 Відповісти
За коррупционные потоки они вам любое сальто мортале исполнят, лишь бы у корыта усидеть.
показати весь коментар
21.06.2019 21:31 Відповісти
А якого хера їх ваш клоун у відставку досі не відправив? Виходить вони його теж влаштовують.
показати весь коментар
21.06.2019 22:58 Відповісти
В Харькове идёт ползучая ХНР, а службы молчат...печально
показати весь коментар
21.06.2019 15:10 Відповісти
Добейте кто нибудь эту крысу на коляске
показати весь коментар
21.06.2019 15:20 Відповісти
Степи мої запродані
Жидові, німоті,
Сини мої на чужині,
На чужій роботі
Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
Москаль розриває... Т.ГШевченко (Розрита могтла)
показати весь коментар
21.06.2019 15:21 Відповісти
Неожиданно пора..., пока еще можно успеть.
показати весь коментар
21.06.2019 15:33 Відповісти
https://twitter.com/BorisenkoBoris Boris Borisenko‏ @BorisenkoBoris https://twitter.com/BorisenkoBoris/status/1141590958582181888 20 июн.

А ведь Кернес при Сталине уже давно где-то в Сибири лес пилил бы, а при Жукове без винтовки Днепр форсировал!


Кернес підписав рішення про повернення проспекту Григоренка імені маршала Жукова - Цензор.НЕТ 604
показати весь коментар
21.06.2019 15:53 Відповісти
Никто этого ублюдка колясочного не выбирает, кроме нескольких сумасшедших старух за лавочки и гречку. Все подтасовывается в рай.гор.администрациях после поступления с участков. И зелю в Харькове также выбирали. Беня ж приказал...
показати весь коментар
21.06.2019 16:20 Відповісти
Одни ругательства и никто не блокирует, странно как-то это.
показати весь коментар
21.06.2019 16:27 Відповісти
Это разве ругательства? )
показати весь коментар
21.06.2019 17:23 Відповісти
Кернес підписав рішення про повернення проспекту Григоренка імені маршала Жукова - Цензор.НЕТ 8667
показати весь коментар
21.06.2019 16:12 Відповісти
Это победа Зебилов однозначно!
ждём Януковича, Азарова...
показати весь коментар
21.06.2019 17:38 Відповісти
А чё? Падлошенко из той же бригады, а тебе очччень нравится!
показати весь коментар
21.06.2019 20:09 Відповісти
но заметь, при Порошенко рыги не возвращались как сейчас... удивительно, не правда ли?
показати весь коментар
21.06.2019 20:45 Відповісти
И возвращения лозунга - "рюцкие наши старшие братья".
показати весь коментар
21.06.2019 23:00 Відповісти
Спецгруппа СБУ уже в пути?
показати весь коментар
21.06.2019 17:46 Відповісти
Телеканал Newsone трудоустроил Андрея Портнова

https://mediananny.com/novosti/2333741/

"...Портнов будет анализировать преступления предыдущий власти и с юридической точки зрения обсуждать наказания, которые, по мнению NewsOne, должны понести украинские политики..."
показати весь коментар
21.06.2019 19:13 Відповісти
Ну вот пока как то оно так выходит - решают и будут еще 5 лет решать, если народ этого жидовского клоуна не скинет.
показати весь коментар
21.06.2019 23:03 Відповісти
Отнять у козла тележку.
показати весь коментар
21.06.2019 20:51 Відповісти
-в конечном итоге улицы харькова принадлежат горожанам(условно говоря...).и им виднее(из погреба)как обозвать ту или иную улицу.а маршал жуков вовсе не герой.он лишь заслужил право быть прощённым за участие в коммуняцких шашнях по насаждению коммунизма "во всём мире",что подстегнуло начало военных действий против ссср и за что расплачивались люди всей страны своими жизнями,судьбами своих детей и близких ,совсем не разделяя "великих"планов коммунистов.жуков такой же негодяй,как и вся коммунистическая нечисть тех времён и до сегодня.-не имеет он право на памятники,-только на погосте и на его родине ,в соответствии с законом той страны...