10012 відвідувачів онлайн

Епіфаній закликав молитися за жертв воєн

Епіфаній закликав молитися за жертв воєн

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній закликав українців молитися за жертв воєн, репресій і голодоморів і опублікував відповідну молитву.

Із закликом до молитви владика виступив на своїй сторінці в фейсбук, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Вбивство – великий гріх, а війна – велике зло. Ці істини вже неодноразово доведені історією. Здавалося б, жахіття війни не мають повторюватись більше ніколи, проте сьогодні наша держава знову потерпає від зовнішньої агресії. На жаль, знову гинуть люди, наші захисники..." - написав він.

"Пам’ятаймо та шануймо безвинно убієнних синів та доньок України, які загинули як в попередніх війнах, так і вже в наш час. Молімося сьогодні за них і просімо Господа наставити живих на шлях миру, єдності, добра й любові", - підсумував Епіфаній, опублікувавши текст відповідної молитви.

Епіфаній закликав молитися за жертв воєн 01

Топ коментарі
+3
Порося отспиваешь с басурманом Ахиетной . Потом приходи .Может быть .
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
+2
Амінь
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
+2
А вот петя к кому теперь ходит в ПЦУ или по старинке до московских.
показати весь коментар
22.06.2019 15:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щось знову поперла церковна тема...........
До чого б це?
показати весь коментар
22.06.2019 15:46 Відповісти
скорее военно-церковная
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
пусть о душе своей помолиться если она есть
показати весь коментар
22.06.2019 15:49 Відповісти
Порося отспиваешь с басурманом Ахиетной . Потом приходи .Может быть .
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
Амінь
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
Гарна украинька куля,краще будь якои молитви ))
показати весь коментар
22.06.2019 15:50 Відповісти
А за Ляшко не призывал ?
показати весь коментар
22.06.2019 15:51 Відповісти
Ой, да с именеМ бобА столько рабов егО замочили верозавроиды, что Сталин не дотянул до этого числа. Бормотать заклинания чтобы тот, чьим именем прикрывалась большая часть убийц в истории, упокоил убитых.....
Епифан, респект что ты хотя бы не проржался и на нас не смотрит мир(пока что) как на совсем дикарей. Но вы сможете - беснуйтесь, товарищи, это сейчас модно. А на Марс пусть бесбошники летят. Они будут "гореть вечно" за то что небесную твердь делают ..... порочной
своими святыми ухами ракетами)
показати весь коментар
22.06.2019 15:56 Відповісти
А вот петя к кому теперь ходит в ПЦУ или по старинке до московских.
показати весь коментар
22.06.2019 15:58 Відповісти
Він своїм указом, назначив себе Богом і собі ж і молиться...

Епіфаній закликав молитися за жертв воєн - Цензор.НЕТ 6067
показати весь коментар
22.06.2019 16:57 Відповісти
В центре Киева - русский мир. С иконами и портретами Гуталина.

https://www.youtube.com/watch?v=YKQOh68jNKM

https://www.youtube.com/watch?v=1ERajfn_UU8
показати весь коментар
22.06.2019 16:19 Відповісти
А Захарченко ,Гиви ,Моторолер ,они тоже жертвы войны или всё-таки жертвы аборта ?
показати весь коментар
22.06.2019 16:52 Відповісти
Наші люди завжди молилися,ніколи це не допомагало.Допомогти можуть тільки розум і технології.
показати весь коментар
22.06.2019 17:20 Відповісти
Да, ПЕТЮНИ тоже не помогло, а все равно молются.
показати весь коментар
22.06.2019 18:36 Відповісти
https://censor.net/user/421343 Всім не допомагає.
показати весь коментар
22.06.2019 19:50 Відповісти
Кремлёвский фюрер проснулся сегодня и сразу вызвал к себе министра Шайбу и говорит когда наступление на Киев сегодня как по Гитлеру или как по Сталину 10-11 июля?
показати весь коментар
22.06.2019 18:01 Відповісти
А старый дегенерат филарет призывал покарать жителей Донбасса кровью, по сути присваивая себе функцит Бога. Он должен гореть в аду, посланник сатаны.
показати весь коментар
23.06.2019 12:16 Відповісти