10179 відвідувачів онлайн

"Росія - окупант", - у Грузії тривають протести. ФОТОрепортаж

Тисячі антиросійськи налаштованих демонстрантів четвертий день поспіль збираються в Тбілісі з вимогою відставок і покарання винних у застосуванні насильства на акції 20 червня.

У неділю акція протесту почалася близько 19 години перед будівлею парламенту на проспекті Руставелі, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода. Учасники скандували слово "мир". Деякі маніфестанти тримали банери, які засуджують Росію і президента Володимира Путіна.

Росія - окупант, - у Грузії тривають протести 01

На одному з банерів було написано "Росія - окупант", на інших повідомлялося, що одна п'ята частина території Грузії окупована Росією.

Росія - окупант, - у Грузії тривають протести 02

Дехто з учасників демонстрації засуджували грузинських правоохоронців за жорстокі сутички з протестувальниками 20 червня. В результаті зіткнень з поліцією сотні людей були поранені. На одному з постерів, встановлених перед будівлею парламенту, зображений серйозно постраждалий активіст, який втратив око від гумової кулі ввечері 20 червня.

Росія - окупант, - у Грузії тривають протести 03

23 червня демонстрації відбувалися мирно, нечисленні підрозділи поліції не втручалися в хід акції.

Росія - окупант, - у Грузії тривають протести 04

Лідери протесту заявили, що будуть продовжувати наполягати на своїх вимогах - навіть після відставки спікера парламенту Іраклія Кобахідзе, який підкорився вимогам політичних опонентів. Учасники протестних акцій очікують від влади відставки глави МВС, звільнення заарештованих активістів і покарання тих, хто віддавав наказ жорстко розганяти протестувальників.

Нагадаємо, масштабні протестні акції в Тбілісі спричинені візитом до Грузії російської делегації на чолі з депутатом Держдуми РФ, членом партії КПРФ Сергієм Гавриловим, який публічно підтримує незалежність грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії.

Делегація приїхала на 26-ту генеральну сесію Міжпарламентської асамблеї православ'я (МАП), перше засідання якої було в стінах парламенту. Гаврилов, який є президентом МАП, 20 червня відкрив засідання, сидячи в кріслі спікера парламенту Грузії, і звернувся до учасників-делегатів з 25 країн, російською мовою. Це викликало протест як найбільших опозиційних партій Грузії, так і тисяч громадян, які підтримують прозахідний курс країни.

Після першої акції, що завершилася затриманням 305 демонстрантів і госпіталізацією понад 200 осіб, які постраждали під час розгону, влада погодилася виконати одну з вимог протестувальників. Вдень 21 червня "Грузинська мрія" оголосила про відставку голови парламенту Іраклія Кобахідзе. Слідом за ним від депутатського мандата відмовився представник "Грузинської мрії" Закарія Куцнашвілі, який відповідав за організацію сесії Генасамблеї МАП.

Топ коментарі
+28
"Россия - оккупант", - в Тбилиси продолжаются протесты - Цензор.НЕТ 6256
показати весь коментар
24.06.2019 00:30 Відповісти
+19
грузины конечно красавцы,надавали русне по мусалам...но мусора у них ублюдки конечно,столько выбитых глаз у людей говорит о том что в лицо специально стреляют.
показати весь коментар
24.06.2019 00:31 Відповісти
+17
"Россия - оккупант", - в Тбилиси продолжаются протесты - Цензор.НЕТ 9640
показати весь коментар
24.06.2019 00:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Так шо, Грузия открывает второй фронт!?
показати весь коментар
24.06.2019 05:43 Відповісти
Тут бы первый найти🤔
показати весь коментар
24.06.2019 06:08 Відповісти
Поедь поищи его на Донбассе.
показати весь коментар
24.06.2019 07:55 Відповісти
Ой, ребята! Да всё идёт "с одного корыта" - делают "пробу на вшивость"... У нас: "проглотят"-ли, "хахлы" запрет "не стрелять в ответ", "референдум о мире с Россией". В Грузии - вытерпят-ли грузины "российскую жопу" в кресле спикера грузинского парламента... Как говорил, когда-то, Козьма Прутков, "Бросая в воду камешки, смотри на круги, ими образуемые, иначе твоё занятие будет простым времяпровождением...".
Вот они и смотрят на "образуемые круги"...
показати весь коментар
24.06.2019 06:36 Відповісти
Не ходи по косогору , сапоги истопчешь , замполит Холодньй Стюдень.
показати весь коментар
24.06.2019 07:26 Відповісти
ну, перднул ты, лапоть, а дальше что?
показати весь коментар
24.06.2019 08:36 Відповісти
Вот именно - "пёрднул"... Оно же, "богом обиженное", спинной мозг с головным, путает... А так как сфинктер в заднице у него покрепче, чем при входе в желудок, то, вместо уходить в штаны, "ОНО" у него прорывается через рот....
показати весь коментар
24.06.2019 15:43 Відповісти
Ну, ты же язык не истёр, "остряк-самодрочка"?...
показати весь коментар
24.06.2019 15:39 Відповісти
У нас возле Мариинского полиция ходила с Гибридным патриархатом и портретами Сталина. Блогера Луганского практически побили. Старшой полицай не пресекал. На лицо - типичное тупое рыло промосковского хохла. Опять в силовики какую-то сволочь набирают.
показати весь коментар
24.06.2019 07:03 Відповісти
В Грузии Россия оккупант,а для Украины сейчас маленькая передышка,Московиии выгодно щипать по одиночки свои бывшие колонии,хотя давно пора бывшим колониям объединить свои усилия против Московии ,смотришь потом и другие колонии начнут откалываться от прожорливой Московии. И вообще нужно в бывших колониях определиться с пригретым народишком у которых головка повёрнута в сторону Москвы, этому народу чуждо всё то что родное для украинцев,грузин, молдаван и др.
показати весь коментар
24.06.2019 08:16 Відповісти
..."нужно в бывших колониях определиться с пригретым народишком у которых головка повёрнута в сторону Москвы"...
- Абсолютно верно! Да и не "народишко" это , а откровенные враги и пятая колона.
показати весь коментар
24.06.2019 09:40 Відповісти
Почему плакаты на английском, для кого они?
показати весь коментар
24.06.2019 11:47 Відповісти
В Грузии количество владеющих английским уже давно в разы больше владеющих сруцким.
показати весь коментар
24.06.2019 17:12 Відповісти
Глупость
показати весь коментар
24.06.2019 17:30 Відповісти
в Грузии 90 % молодежи не знают язык окупанта, вот и не пишут на нем, зато те же 90% знают английский, и иногда еще один или несколько европейских языков, а путин #уйло на любом одинаково звучит, так что с плакатами все правильно
показати весь коментар
24.06.2019 12:24 Відповісти
Респект!
показати весь коментар
24.06.2019 12:44 Відповісти
"Росія - окупант", - у Грузії тривають протести - Цензор.НЕТ 3233

https://pikabu.ru/story/a_esli_tak_6777305#comments

и обязательно посмотрите комментарии этих свиней.
показати весь коментар
24.06.2019 15:32 Відповісти
Сторінка 3 з 3