7917 відвідувачів онлайн
5 854 66

Прикордонник допомагав росіянам готувати теракт, - прокуратура

Прикордонник допомагав росіянам готувати теракт, - прокуратура

Заарештовано співробітника Держприкордонслужби, який два роки збирав у базах інформацію і передавав її терористам.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на прес-службу ГПУ.

За даними прокуратури, двоє росіян готували теракт проти військовослужбовця одного з розвідувальних органів України. Їм допомагали шестеро українців, всіх їх зараз заарештовано.

Під час слідства вдалося викрити дії військовослужбовця Держприкордонслужби Н., "який упродовж 2017-2019 років, використовуючи своє службове становище, незаконно отримував з інформаційно-пошукових баз даних конфіденційну інформацію про потерпілого і його близьких родичів, яка передавалася терористам", - повідомили в прокуратурі.

Прикордоннику повідомили про підозру в пособництві у незакінченому замаху на терористичний акт. Йому загрожує ув'язнення терміном від 10 до 15 років або довічно.

12 червня Печерський райсуд Києва відправив його під варту без права звільнення під заставу.

"Розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються вичерпні заходи, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до цього особливо тяжкого злочину", - підсумували в ГПУ.

Топ коментарі
+15
к сожалению, 300 лет "воссоединения" Украины с Россией, создали в Украине устойчивый пласт населения - корпорантов и убежденных предателей, моральных уродцев, типа Вальки Матвиенко (ПолСтакана), или типа омерзительного уродца Медведчука и его ******** семейки со шлюхой Оксаной и спидоносными детишками, кумовьями Пукина..
Нам нужна диктатура и 40 лет лечения нации, после 300 летнего ******** под Мацковской оккупацией!
показати весь коментар
24.06.2019 18:01 Відповісти
+11
Диктатура противопоказана всем народам и нам в том числе. А вот жесткая и последовательная национальная политика этот вопрос решает. Набор средств огромен. Начиная с депортации упоротых ********* всех мастей и введения жесточайшего визового режима до полной изоляции **********.
показати весь коментар
24.06.2019 18:14 Відповісти
+9
Все люди как свечи… одни горят, других - в жопу!(с)
показати весь коментар
24.06.2019 17:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А фамилию и лицо "хероя" не покажут?...
показати весь коментар
24.06.2019 17:48 Відповісти
Фамилия кацапская и морда соответствующая.
показати весь коментар
24.06.2019 18:09 Відповісти
нельзя называть имя мыролюбного хероя. ато роттердам.
показати весь коментар
24.06.2019 18:57 Відповісти
Лучше пожизненно и немного дать родственникам.Лишить жилья.
показати весь коментар
24.06.2019 17:49 Відповісти
Акции протеста в Тбилиси: десять полицейских уволены с работы
http://www.newsru.co.il/world/24jun2019/police444_print.html Пограничник помогал россиянам готовить теракт, - прокуратура - Цензор.НЕТ 6559

МВД Грузии отстранило от службы десять полицейских - в рамках расследования подозрений о возможном превышении полномочий со стороны сотрудников правоохранительных органов, участвовавших в разгоне протестующих в Тбилиси.
Об этом сообщают в понедельник, 24 июня, грузинские СМИ и, в частности, издание http://agenda.ge/en/news/2019/1684 Agenda со ссылкой на брифинг представителя МВД.
Им инкриминируется злоупотребление властью во время акции протеста, спровоцированной присутствием российских парламентариев в Грузии. Акция проходила 20-21 июня на проспекте Руставели в центре Тбилиси. Действия полицейских могут быть расценены как уголовное преступление, материалы дела будут направлены в Генеральную прокуратуру, сообщили представители МВД.
Правоохранители утверждают, что мирная демонстрация закончилась нападениями на полицейских, которых вынудили использовать меры, разрешенные законом: слезоточивый газ, резиновые пули, водометы.
Министр внутренних дел Грузии Георгий Гахария заявил, что "разрушительные силы оппозиции", которым удалось превратить "справедливый и искренний протест" грузинского народа в насилие, скрылись с места событий.
Демонстранты же утверждают, что представители МВД "умышленно стреляли резиновыми пулями по лицам", в результате чего несколько молодых людей лишились зрения.
Прокуратура Грузии призвала общественность помочь следствию и предоставить кадры, которые могут отразить возможное злоупотребление властью во время демонстрации.
Напомним, что в результате жестокого разгона акции пострадали более 240 человек, и них из-за прицельных выстрелов резиновыми пулями двое демонстрантов потеряли глаз, еще шестерым удалось сохранить зрение. Более 300 человек были задержаны.
Митинг планируется возобновить позже сегодня.
показати весь коментар
24.06.2019 17:50 Відповісти
Не вижу, только одну СССтрочку воплей видно, шрифт новоСССти поменяй!
показати весь коментар
24.06.2019 18:18 Відповісти
"который на протяжении 2017-2019 годов, используя свое служебное положение"

И таких там 90%, тільки поки мочать))
показати весь коментар
24.06.2019 17:50 Відповісти
У https://www.obozrevatel.com/ukr/entity/harkov/ Харкові випускники Академії Національної гвардії станцювали зі своїми близькими під пропагандистську пісню російського співака https://www.obozrevatel.com/ukr/person/oleg-gazmanov.htm Олега Газманова "Господа офицеры".
показати весь коментар
24.06.2019 22:05 Відповісти
Все люди как свечи… одни горят, других - в жопу!(с)
показати весь коментар
24.06.2019 17:50 Відповісти


в оригинале:
все люди как свечи, одни для тепла и света, другие...
показати весь коментар
24.06.2019 17:53 Відповісти
Какие теракты? Вы о чём? Война же продолжается из-за того, что на ней наживается высшее руководство страны! А как наш народный преЗЕдент может быть мародёром? или может?...
показати весь коментар
24.06.2019 17:52 Відповісти
А кто Зе назвал мородером и что разве был повод?
показати весь коментар
24.06.2019 18:15 Відповісти
он сам... Говорит, что война не кончается потому, что мародёрит президент.
показати весь коментар
24.06.2019 18:18 Відповісти
На довічне його!
показати весь коментар
24.06.2019 17:55 Відповісти
Нет качественного отбора, тянут на службу всякое отребье.
показати весь коментар
24.06.2019 17:58 Відповісти
показати весь коментар
24.06.2019 18:14 Відповісти
она же кацапка, фамилия то ее самца, себе и взяла, а так она - Тюрина.
показати весь коментар
24.06.2019 18:19 Відповісти
Ага, значит Медведчук заразился кацапизмом половым путем?
показати весь коментар
24.06.2019 19:08 Відповісти
Все вірно за винятком прізвища - Тютіна, але що тюря, що тютя...
показати весь коментар
24.06.2019 20:02 Відповісти
А, ок. То може в нас є якась діячка з таким прізвищем, то й так написав.
Вірно - шо Палкін, шо Швабрін - різниця тільки в тому скільки "боярки" може вижерти)
показати весь коментар
24.06.2019 20:06 Відповісти
Завезли мокшів Тюрькєних до Шепетівки,а вона таки на мокшанію повернулася.І благоденствує.....
показати весь коментар
24.06.2019 21:53 Відповісти
И нет большей подлости, чем война кровавой власти с детишками с использованием всей мощи карательного коммуно - фашистского аппарата. Опираясь на указания Политбюро ЦК, лично кровавых палачей уродов Ленина и Сталина, бандиты большевики создали особую систему «опального детства». Эта система имела в своем распоряжении детские концлагеря и колонии, мобильные приемно-распределительные пункты. Миллионы зомбированных детей должны были стать карателями коммуно - фашистами и забыть, кто они, откуда родом, какой национальности, кто и где их родители. Это был особый - детский кровавый концентрированный - лагерь ГУЛАГа...
Также кровавый палач сталин внедрил в кровавой тюрьме народов ссср официальные массовые расстрелы детей, беременных женщин что никогда и нигде не было во всём мире.
А вот если бы сейчас мужественные воины и весь украинский народ не остановили ужасные орды путлинских фашистов оккупантов правопреемников коммуно - фашистов палача сталина в уже порабощённой Украине сразу же начались такие же кровавые репрессии, расстрелы, геноцид украинского народа, которые уже не раз когда мы были в кровавой тюрьме народов ссср. Миллион, другой, пьятый.... Украинцев в том числе беременных женщин и детей лапотные фашисты -кацапы оккупанты )(уйла сразу же пустили бы в расход, а кто выжил, так тех быстро сразу бы приобули в обоссаные кацапские лапти и заставили очень прытко -шибко плясать да ядрёно петь под балалайку " Широка страна моя род..? лапотная - кацапская....
показати весь коментар
24.06.2019 18:28 Відповісти
На счет "массовых расстрелов детей" очень сомневаюсь. Уголовная ответственность вплоть до "высшей меры социальной защиты - расстрела" была введена с 12 лет для "социально чуждых элементов" - детей дворян, священников, купцов, кулаков и национальной интеллигенции, а вот для "социально-близких" детей пролетариата "расстрельные статьи" применялись начиная с 14 лет, но очень редко. Массовые расстрелы детей мне неизвестны, хотя специально в свое время интересовался этим вопросом.
показати весь коментар
24.06.2019 18:39 Відповісти
а статья с 12,пусть даже с 14 -это не доказательство людоедского начала режима?при том,что жениться можно было только с 16....
показати весь коментар
24.06.2019 19:08 Відповісти
К 11 годам человек уже имеет полное представление о добре и зле. Так что вопрос ну очень стремный. Человека формирует среда и те ценности которые эта среда чтит. В 11 уже можно быть законченной, неисправимой скотиной полностью неспособной к обучению. ... Если в 9 лет ребенок запускает математику в школе, то он никогда, несмотря на любые усилия, ее знать, любить и понимать не в состоянии...
показати весь коментар
24.06.2019 19:28 Відповісти
А чи "єзвецна" Вам,що замість вікопомних "сабак Павлава" використовувалися діти?
показати весь коментар
24.06.2019 21:56 Відповісти
Діти ее використовувалися, а виховувалися методом стимул-реакція. У собаки умовний рефлекс виникає після 36 повторень, а у дитини достатньо одного, але дуже болісного досвіду. І звідки я це знаю?
показати весь коментар
24.06.2019 22:25 Відповісти
уМНАЙ ІБА ОЧІНЬ.щЕ Й мову нашу подужали.Респект!
показати весь коментар
24.06.2019 22:34 Відповісти
Что-то у тебя походу проблемы крепчают. Вопли становятся все тупее и длинней, а обида на Муссолини все .... обидней. Сходи пробегись, видно же что совсем швах
показати весь коментар
24.06.2019 19:17 Відповісти
А куди подіти прилукського полковника Носа,або Іскру з Кочубеєм?Нажаль наша з тобою нація складається на 75 відсотків зі свинопасів,зрадників та крадіїв .І. почалося це все набагато раніше
показати весь коментар
24.06.2019 18:52 Відповісти
І на 25% з бандитів, шахраїв, перевертнів і аферистів, тобто еліти.
показати весь коментар
24.06.2019 19:14 Відповісти
А зате маємо 100500 сотен акрів чорнозему і пів-млн. пісень про панщину та інший смуток. )
Не розумію, чому Європа ще не видала трильйон євро і не занесла нас на руках в Євросоюз
показати весь коментар
24.06.2019 19:23 Відповісти
Якщо подумати, то вони може й добре робили. Бо віропітек-Мазепка, повів пару тисяч за собою, а проти себе ополчив певно 20тис. + царські війська. Карл Мазепку мав би прирізати як повного телепня. Кретин грабував народ і будував капища, замість діяти як має бути. Через цю гниду й потрапили в повне рабство.
показати весь коментар
24.06.2019 19:20 Відповісти
Нажаль ти тоді ще не народився. А то б ти підказав йому,як має бути!
показати весь коментар
24.06.2019 20:32 Відповісти
Та г*споди - грабувати свій(а може й у нього теж мама Рима була))) народ і будувати притони, а з мушкетів хай Пархангел Баблоїл стріляє.... тут евтаназія потрібна, а не те що підказки.
Це ж настільки тупо що жах. Писав хтось що царьок вдарив Мазепку і лише після цього вона РАПТОВО зробилась тру-поцріотом. І я не здивуюсь. Он, Хмельнюк - поки не відібрали рабів ляхи - все його влаштовувало.
Бидлокнязьки так само - плодили вилупків і роздроблювали ту русь.
показати весь коментар
24.06.2019 20:47 Відповісти
Дуже сумнівне і сміливе до абсурду трактування історії.Небезпечне,хоч і цікаве.Що є причиною і що-приводом та поштовхом.Либонь,піду знов Маркса з Карлом проштудіюю.
показати весь коментар
24.06.2019 22:00 Відповісти
Згоден! І тоді й Вам буде легше буде забути бл*ську мову окупанта.
показати весь коментар
24.06.2019 19:14 Відповісти
Це точно.Мокшоїзіккь--фе!...
показати весь коментар
24.06.2019 22:02 Відповісти
у Києві біля будівлі Верховної Ради в суботу, 22 червня, https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/digest/gorlanili-svyaschennu-vijnu-v-tsentri-kieva-znyali-zbigovisko-russkogo-mira-video.htm пройшов мітинг прихильників "русского міра". Пенсіонери прийшли з портретами радянських диктаторів і співали пісні СРСР.
показати весь коментар
24.06.2019 22:08 Відповісти
Не столько 300 лет, сколько усилия Москви в 50-70-х годах по разбавлению населения Украини всякими забродами из Рашкостана.Теперь у нас куча публики невесть откуда без роду,без племени...
показати весь коментар
24.06.2019 22:27 Відповісти
Заслуговую на пожиттеве...
показати весь коментар
24.06.2019 18:04 Відповісти
Да херня.. ваЗЕлин выпустит... Это ж свой пацан. У нас теперь и ******** в почете, теперь гбр просрали как и судей.
показати весь коментар
24.06.2019 18:11 Відповісти
101 место в слуге будет...
показати весь коментар
24.06.2019 19:07 Відповісти
Конечно будет. Это же наших парней, которые вату шинкуют садят, а сепаров лелеют, гладят.
показати весь коментар
24.06.2019 20:56 Відповісти
Ну и зачем задерживали ? Нужно было сразу на месте понять и отпустить . Реально виновны в смерти людей , предательстве во время войны , а отделаются условными сроками , в худшем случае . Вот как раз из-за такого законодательства количество врагов растёт , а не уменьшается .
показати весь коментар
24.06.2019 18:12 Відповісти
Да и опять же - Порошенко виноват .
показати весь коментар
24.06.2019 18:27 Відповісти
Ще за часів дикого половця хана - князя не слов'янської личакової Московії - улуса -орди половця Івана Грозного, зрадників правителя, і його личакової держави - орди або його ладу, дуже довго мученицьки і показово страчували, четвертували, колесували, підвішували на нутрощах, заливали горлянку киплячою смолою, свинцем ... і ін.
Українські запорізькі козаки - слов'яни теж не балували зрадників, яких карали смертю, а вбивць живцем закопували поруч з жертвоюв в землю.
Після більшовицького бандитського перевороту кацапів в 1917р. і окупації Української держави УНР «зрада» теж каралася смертю вже кремлівськими - окупантами бандитами -большевіками.
У кривавій в'язниці народів срср. Стаття 58-1а. Зрада Батьківщині, в тому числі і такі дії, ..... як перехід на сторону ворога ....., вчинені військовослужбовцями, караються вищою мірою кримінального покарання - розстрілом з конфіскацією всього майна.
А члени сім'ї зрадників, вони каралися - позбавленням волі на строк 10 років і теж з конфіскацією всього майна.
Тоді виявилося зрадників ворогів народу у кремлівських комуно - фашистів назбиралося на багато сотень тисяч і які всі були страчені а мільйони були закатовані в сталінських комунофашистських концентраційних таборах смерті.
А чим тоді кращі ******* прокляті зрадники - яничари в Україні? Давно вже треба відновити як виняток для цих продажних тварюк смертну кару!
показати весь коментар
24.06.2019 18:16 Відповісти
О, еще один с воплями. Правда нормальным шрифтом, но о Муссолини
Сколько Дуче твоих дидов съел? 5? 6? Строчит эти опусы, будто их кто-то читать будет. Че орешь то?
показати весь коментар
24.06.2019 18:24 Відповісти
Думалось про Вас краще.
показати весь коментар
24.06.2019 22:04 Відповісти
Интересно за сколько его купили , у пограничников шабашки большие .
показати весь коментар
24.06.2019 18:30 Відповісти
На ответственных должностях, на военной службе нужны законы военного времени: страна 6-й год уже, между прочим, сражается с рашистами.
показати весь коментар
24.06.2019 18:37 Відповісти
В Україні важка економічна ситуація, а органи хоч трохи коштують на світовому ринку. І проблем з ним більше не буде.
показати весь коментар
24.06.2019 18:51 Відповісти
Пограничника часом не Порошенко фамилия ?
показати весь коментар
24.06.2019 19:25 Відповісти
Наташа! то ти??
показати весь коментар
24.06.2019 19:36 Відповісти
Ляшко ? Олежа , а шо ти тут робиш , а ну швидко на Марш Г1дност1 . будеш там Наталкою.
показати весь коментар
24.06.2019 19:50 Відповісти
ущернА, що не маєш букви і?
показати весь коментар
24.06.2019 21:54 Відповісти
вивчи мову блазню ( ущерна )
показати весь коментар
24.06.2019 21:58 Відповісти
ти піщерний кацап.. пшнх розмова закінчена!
показати весь коментар
24.06.2019 22:09 Відповісти
ол1гофрене ,послухай мене 1 вивчи мову .
Печера - пещера ( рус ) .
ПНХ - мокша 1 не пиши п1д мо1ми постами .
показати весь коментар
24.06.2019 22:16 Відповісти
я знав ,що ти дурень....міг не підтверджувати... встав собі дебіле букву і