5517 відвідувачів онлайн

Виходити зараз із ПАРЄ недоцільно. Розвернутися і піти - це неконструктивно, - Разумков

Виходити зараз із ПАРЄ недоцільно. Розвернутися і піти - це неконструктивно, - Разумков

Україні недоцільно зараз виходити з Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Таку думку висловив 26 червня в ефірі "Українського радіо" глава партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, передає Цензор.НЕТ.

"Позиція партії "Слуга народу" така, що виходити зараз з ПАРЄ недоцільно, оскільки в подальшому, коли ми пройдемо в парламент, ми не зможемо представляти Україну на цій арені. Розгорнутися і піти - це неконструктивно. Тому рішенням, яке ми зараз маємо, передувала низка різних дій, а часто і бездіяльності, серед іншого і з боку України. Але все змінюється, і позиція нового парламенту зможе вплинути на подальші події", - заявив Разумков.

Нагадаємо, раніше ПАРЄ ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, в якій запросила Росію повернутися до роботи в ПАРЄ без обмежень права голосу.

Незважаючи на нічне голосування, явка депутатів була вище звичайної. За резолюцію проголосували 118 депутатів, 62 проти, 10 утрималися.

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас раніше вітав рішення про повернення делегації РФ у Парламентську асамблею Ради Європи.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Це поразка Заходу і перемога Росії. І до цієї поразки Захід сам приклався", - Яценюк про повернення РФ в ПАРЄ. ВIДЕО

Топ коментарі
+63
Ох и мразота до власти дорвались куда тому Януковичу с его азировым тут калиброванные ВЫРОДКИ собрались
показати весь коментар
27.06.2019 09:38 Відповісти
+62
Разом з Україною ПАРЄ залишили делегації 5 країн "для консультацій". І тут Разумков заряджає про те, що нашій делегації потрібно повернутись. Після такого демаршу нас навіть союзники підтримувати перестануть... Електорат зе, що ж ви наробили((
показати весь коментар
27.06.2019 09:38 Відповісти
+45
Нет, просто парень недоговаривает, что это был сценарий по которому Вова всем все пообещал и это тоже.Европа это знает, а вот знают ли зебилы….
показати весь коментар
27.06.2019 09:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
ти краще про реакцію зебуїна на повернення кацапстану до ПАРЄ розкажи, дід панас. І про відвід ЗСУ від Станиці Луганської.
показати весь коментар
27.06.2019 12:02 Відповісти
А що ще можна було почути від разумкова - палкого адепта "русского мира"?!!
показати весь коментар
27.06.2019 11:16 Відповісти
Если для нынешнего президента на дамбасе не русско-украинская война,а внутренний конфликт,все дальнейшие его действия должны восприниматься как измена,предательство и т.д.
показати весь коментар
27.06.2019 11:18 Відповісти
Стрёмное решение ПАСЕ можно опротестовать в суде.Голосование не имели право вносить до того,как Россия не выполнит или не обжалует решение Гаагского суда по решению вопроса украинских военных моряков..так что шанс вновь вывести РФ из ПАСЕ велик.Если сейчас все противники допуска РФ в ПАСЕ выйдут,то ПАСЕ не будет иметь никакого рычага давления на РФ и все решения по РФ будут проводиться без всякого сопротивления.Мы не должны давать России шанс получать всё,что та захочет в Европе,потому как это настолько усложнит нам жизнь,что станет опасно само существование украинской государственности.
показати весь коментар
27.06.2019 11:19 Відповісти
Не стрелять, не выходить, кацапов кацапами не обзывать...Сдаемся, гаспадин РазумкОВ?
показати весь коментар
27.06.2019 11:34 Відповісти
уходить, ето признак слабости. Вообще-то надо уважать решения европейских стран, какими бы они не были, а то двойные стандарты получаются.
показати весь коментар
27.06.2019 11:39 Відповісти
а вони сильно нас поважають ?
та вони навіть себе не поважають, продали всі свої цінності за варварське золото
показати весь коментар
27.06.2019 11:47 Відповісти
Вы правы Ксения. С наступающим Вас праздником кстати.
показати весь коментар
27.06.2019 11:57 Відповісти
З днем Конституції ?
показати весь коментар
27.06.2019 11:59 Відповісти
Деяки мусують і пропонують зробити тему "Я абіделась" і скласти лапки і вийти з пасе, віддавши пасе по суті ворогу. А я спокійний - тому що Україну в ПАСЕ представляють такі найдосвідченіши і найпотужніши коріфеї української і глобальної політики як Арьев, Геращенко, Гончаренко...
показати весь коментар
27.06.2019 11:40 Відповісти
вони якраз і вважають що з тієї клоаки треба йти.
показати весь коментар
27.06.2019 12:15 Відповісти
Спеціаліст винайшовся.
таке Розюмне шо аж занадто..
показати весь коментар
27.06.2019 11:46 Відповісти
С наступающим днем Конституции Украины
показати весь коментар
27.06.2019 12:17 Відповісти
Вот США прямо сказали,что комитет ООН по правам человека это "выгребная яма" и вышли оттуда чтобы их там не песочили.ПАСЕ позавчера стала таким же отстойником.Толку там находиться да ещё вместе с мокшами?Разумков мулило ещё то.
показати весь коментар
27.06.2019 12:26 Відповісти
Зеленые обезьяны, возвращайтесь в свой цирк!!!!
показати весь коментар
27.06.2019 12:31 Відповісти
договорняки зели
показати весь коментар
27.06.2019 12:42 Відповісти
зекомандА, вы со своим вошьдём за месяц про.бали уже всё..
шо ты, разумков, корчишь из себя что-то, зеро - оно зеро и есть, тащИтесь зебилы: вы сделали это вместе.. "дебилы, блдь" (с)
показати весь коментар
27.06.2019 13:00 Відповісти
Путин бьі очень хотел , чтобьі Украина хлопнула дверью и ушла из ПАСЕ, но такого подарка он не получит. А получит усиленную порку РФ-ии в ассамблее от новой делегации Радьі. Надо работать для победьі , а не посьіпать голову пеплом . Имхо
показати весь коментар
27.06.2019 13:06 Відповісти
Уроды зеленые .Никакого уважения к украинской нации .Это враги Украины на ближайшие 5 лет(если по закону).
показати весь коментар
27.06.2019 13:11 Відповісти
Честь и совесть тоже как то не конструктивно, особенно если трус и торгаш.
показати весь коментар
27.06.2019 13:23 Відповісти
Из всего следует, что Россия це Европа, а не Украина.
показати весь коментар
27.06.2019 13:48 Відповісти
Вместо того чтобы ехать в Пасе Чувак предпочел не ссориться с пукиным и отсидеться в Киеве.
показати весь коментар
27.06.2019 14:03 Відповісти
А зачем удивляться ! Европа пасет ,что наши торгуют с парашей . обогащаются ,но от них просят санкции ( 20 млрд долл в год) им они до сраки ,но все же . От этого и реакция .Нехер пенять , коли рожа крива !
показати весь коментар
27.06.2019 14:51 Відповісти
Начинается. А платить членские взносы в эту абсолютно бессмысленную организацию целесообразно? Кроме этого, это способ давления на них.
показати весь коментар
27.06.2019 14:52 Відповісти
Зеленський та Разумков - це зрадники, які готують капітуляцію України. ПАРЄ - це повія, яка продала честь за московські гроші. Перебування України в цьому борделі - неприпустимо. Україна має вийти з ПАРЄ.
показати весь коментар
27.06.2019 15:09 Відповісти
Разумков,йди на хрін.
показати весь коментар
27.06.2019 17:30 Відповісти
Виходити зараз із ПАРЄ недоцільно. Розвернутися і піти - це неконструктивно, - Разумков
****************

Очінь правільноє рішеніє, - треба акуратно втертися і сглотнуть...
Або, нє, ... - начала сглотнуть, а потом втертися.

Разумков такий роз-у-у-у-у-мний... Аж страшно!
показати весь коментар
27.06.2019 23:22 Відповісти
Сторінка 3 з 3