13180 відвідувачів онлайн

"Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього", - Антон Геращенко

"Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього", - Антон Геращенко

На сьогодні в Україні відсутній легітимний і актуальний текст Конституції.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп (НФ) Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ.

"Кожен українець повинен відчувати, що влада живе за його податки і залежить від нього. Сьогодні 23-я річниця української Конституції. За цей час Конституцію тричі ґвалтували щоб догодити черговій політичній кон'юнктурі: в 2004, 2010 та 2014 роках. На сьогодні в Україні відсутній легітимний та актуальний текст Конституції. Не помічати це безглуздо. Не наводити порядку в цьому питанні – злочинно. Потрібно нарешті дати відповідь на запитання – яку державу ми будуємо? Парламентську республіку, чи парламентсько-президентську? У діючої Верховної Ради не було політичної волі, щоб вирішити цю проблему української державності. Так й Президент Порошенко не горів бажанням обмежувати свої повноваження. Майбутній Парламент в особі проукраїнських партій "Слуга народу", "Голос", Сила і Честь", разом з Президентом, повинні розрубати цей "гордіїв вузол" та закласти міцний фундамент для майбутніх поколінь українців", - заявив він.

"Конституція – це живий організм. Не потрібно боятися її змінювати, якщо метою змін є підвищення ефективності роботи держави в інтересах суспільства, за умови збереження балансу та розподілу гілок влади. Та, звичайно, за умови чіткого дотримання процедури внесення таких змін", - зазначив він.

"Скажу також декілька слів про те, які, на мою думку, потрібні зміни в українську Конституцію:

1. Необхідно завершити спробу конституційної реформи 2015 року, ліквідувати неефективну, напівпрозору систему обласних та районних адміністрацій.
Виконавча влада на місцях має бути передана виконавчим комітетам місцевих рад. Не може та не повинен Президент ям Прем`єр відповідати за комунальні господарства Тячівського чи Миргородського районів. Міцне місцеве самоврядування стане запорукою багатства та процвітання всієї України.

Ці зміни необхідно вносити вже зараз, щоб майбутні вибори в місцеві ради пройшли на підставі оновленої Конституції.

2. Обов’язково потрібно розширити та уточнити розділ Конституції, що описує процедуру створення та розпуску парламентської коаліції, основних принципів її функціонування та відповідальності за роботу виконавчої влади.

Виборці повинні чітко розуміти, що саме партії, які ввійшли в коаліцію та обрали Уряд, відповідають за виконавчу владу. А оновлена Конституція повинна їм в цьому допомогти.

Бо навіть судді Конституційного Суду нещодавно відмовилися відповідати на питання була чи не була коаліція в, поки ще, діючому скликанні Ради:)).

3. Я переконаний в тому, що Україні потрібен двопалатний парламент. При цьому, наявність Верхньої палати не означає федералізацію України. Навпаки, це зробить державу ще більш сильною та гуртованною. Польща федеративна держава? Ні! А парламент двопалатний. Франція – аналогічно. Навіщо потрібен двопалатний парламент? Все просто – він потрібен для розробки та прийняття більш якісних та збалансованих законів.

Як відбувається законотворчій процес у Верховній Раді? Невелика група осіб, що має "золоту акцію" чи популістів, могла протягнути в "бюджетну ніч" яку-небудь корупційну правку та поставити Президента в ситуацію, коли йому доведеться накладати вето на Закон "Про бюджет", чи важливі поправки в Податковий Кодекс, з яких 98 хороших і тільки 2 погані. Верхня палата урівноважує популізм, дурість чи корупцію, породжену в Нижній палаті. Крім того, для Президента, що бажає узурпувати владу – Верхня палата Парламенту стане додатковою перешкоду.

4. Я підтримую введення кримінальної відповідальності за неперсональне голосування народних депутатів та депутатів місцевих рад, з одночасною зміною процедури прийняття рішень в ВРУ. Я думаю, що не менше 7-8 законів з 10, раніше приймалися завдяки так званому "кнопкодавству". Часто це були хороші та правильні закони, які інакше були б просто провалені Верховною Радою. Якщо залишити діючу процедуру прийняття рішень (226+) та ввести кримінальну відповідальність за неперсональне голосування – Парламент буде просто паралізований та не зможе повноцінно функціонувати. В цьому питанні не потрібно "винаходити велосипед", а варто запозичити успішний досвід парламентських процедур Польщі, Ізраїлю та США.

5. Та, звичайно, майбутній Парламент просто зобов’язаний повернути громадянам можливість захищати себе самостійно в судах в громадянських та адміністративних справах. Ніде в світі, окрім України, не існує монополії адвокатів, закріпленої в Конституції! В 2016 році нездоровий лобізм ряду осіб з оточення Петра Порошенко призвів до того, що з 2020 року ніхто не зможе самостійно представляти свої права в суді, навіть по дрібним суперечкам та навіть якщо у громадянина буде докторський ступінь по праву.

Також, майбутній Верховній Раді необхідно буде завершити роботу з прийняття важливих законів, потрібних для повного розкриття потенціалу Конституції", - запропонував Геращенко.

Не буду втомлювати читача всім переліком таких законів, проте переконаний, що надважливим з них має бути прийнятий закон "Про загальне декларування доходів громадян", передбачений 67 статтею Конституції. "Стаття 67. Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом". Так, кожен українець повинен сам контролювати скільки він заробляє та куди і скільки він сплачує податків. Тільки тоді громадянин стане самостійним, більш вимогливим до якості влади на центральному та місцевому рівні. Саме тоді, кожен громадянин відчує, що не він залежить від влади, а влада залежить від нього! З Днем Конституції, друзі!" - резюмував нардеп.

Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього, - Антон Геращенко 01
Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього, - Антон Геращенко 02
Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього, - Антон Геращенко 03
Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього, - Антон Геращенко 04

Топ коментарі
+31
Я давно відчуваю що влада живе на мої податки та мої гроші. Я як бачу на вулиці Бентлі, Ферарі чи Порш, точно знаю що це вкрадені в мене гроші!
показати весь коментар
28.06.2019 16:06 Відповісти
+17
аваковское говно собачье решило поумничать ) а шо ты **** делал 5 лет???
показати весь коментар
28.06.2019 16:08 Відповісти
+17
А шо ента с ним?!
ПЯТЬ ЛЕТ устраивало а теперя нет?!
Вызывайте санитаров!
🤣🤣
показати весь коментар
28.06.2019 16:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Власть - это нанятые менеджеры а не паны . Пока это им не доведем , мы рабы .
показати весь коментар
28.06.2019 16:42 Відповісти
А Я ЗА ЭТО ОТСИДЕЛ ТРОЕ СУТОК В 2007-ом....
"ПОНИМАНИЕ" ПРИШЛО ЧЕРЕЗ 12 ЛЕТ............




СКОРО КУЧМА, ВАШ ВОЖДЬ , СДОХНЕТ. А С ТОЙ СТОРОНЫ - ПУТИН. ЧТО ВЫ, НЕДОУМКИ, БУДЕТЕ ДЕЛАТЬ???!!!
показати весь коментар
29.06.2019 00:16 Відповісти
падло, да вы даже податками минимальные пенсии в 50евро обложили, нибы то на войну, а сами ряхи и жопы отъели, что в трусы не влазят, офшоры набыты под завязку
показати весь коментар
28.06.2019 16:45 Відповісти
а кто мешал украинцам это почувствовать за предыдущие 5 лет
показати весь коментар
28.06.2019 16:51 Відповісти
"Коболев получил 261 миллион премии..."
показати весь коментар
28.06.2019 16:51 Відповісти
Да, нищий народ кормит таких толстомордых упырей,как Антоха ,но Антохам этого мало они ещё грабят и уничтожают тот самый народ, который их гнид кормит !
показати весь коментар
28.06.2019 16:53 Відповісти
"Каждый украинец должен"

Ну да и не мало))
показати весь коментар
28.06.2019 16:56 Відповісти
Знаешь, Антоха, чувствую! Еще как чувствую! И даже тебя, бездельника, чувствую где-то в районе 5-го шейного позвонка, ерзаешь там! сидел бы уже тихо!
показати весь коментар
28.06.2019 17:04 Відповісти
Этот день не конституции а голубых и проституции,убрать его.
показати весь коментар
28.06.2019 17:05 Відповісти
Бред сивої кобили.
Важливо не парламентська чи президентська ми держава, а демократична (де громадяни рівноправні) чи тоталітарна (де громадяни нерівноправні). В Конституції то вказано, що Україна - демократична держава (ст.1). Але прийняті вами закони: Про Конституційний Суд України, Про Судоустрій, Про органи влади, ПКУ - протирічать цій статті і стверджують нерівноправ'я. Тобто тоталітаризм.

Ці закони містять статті, які надають антиконституційні пільги і привілеї бувшим можновладцям і суддям. Наприклад, ст.27 закону про КС, Розділ 10 закону про судоустрій. В Конституції є положення, що зарплати суддів встановлюються згідно законам про суди, але немає ніякої згадки про те, що вихід на пенсію суддів повинен відбуватись по іншим правилам і ця пенсія повинна бути в десятки і сотні разів більше, ніж у "звичайних громадян" згідно закону про пенсійне страхування. Того розділення громадян на клани і призначення бувшим суддям космічних пенсій є антиконституційно. Ніяка солідарна система не витримає такого знущання над собою, коли ПФУ наповнюють на протязі 40 і більше років одни, а інши за декілька років роботи у владі її спустошує в 100 крат швидше.

Ну і тоталітарна Мала Конституція України - її шахрайський Податковий Кодекс, матеріальна база владних шахраїв і гарантія їх безкарної корупційності. Щоб стати нормальними достатньо одної зміни, яка реалізована во всіх ПК демократичних держав. Податки на доходи повинен платити кожен громадянин самостійно пропорційно доходам на члена родини. Тільки тоді, коли будуть не "декларації", а податки на доходи, які всі громадяни будуть платити зі всіх своїх доходів по одному для всіх Податковому Кодексу, по одній для всіх пропорційній шкалі - тільки тоді робота чиновника перестане бути корупційною, а з "звичайних громадян" не будуть драти три шкури (в т.ч. двічі ПДВ) для забезпечення ненаситних потреб владних корупціонерів. Тільки тоді економіка України вийде з тіні і получить потужний поштовх, а звичайні громадяни відчують за що вони платять податки.
показати весь коментар
28.06.2019 17:13 Відповісти
" За цей час Конституцію тричі ґвалтували щоб догодити черговій політичній кон'юнктурі: в 2004, 2010 та 2014 роках". Тоха пропонує її,теє,ще разок,бо вона ж "живий організм".
показати весь коментар
28.06.2019 17:29 Відповісти
пора этому фрукту примерить наряд ночной бабочки думаю в самый раз будет
показати весь коментар
28.06.2019 17:30 Відповісти
Пристосуванець Антоша виліз, до чого це?
показати весь коментар
28.06.2019 17:37 Відповісти
Что Антонина съела, что стала так считать ?
показати весь коментар
28.06.2019 18:16 Відповісти
Антоха тыловик!!! Я понял всю его гниль когда он называл никогда не служивших мужчин, которые бегали от мобилизаций - предателями родины и призывал к самому жестокому наказанию для них. Но как всем хорошо известно, на себя со стороны тяжело посмотреть, а смысл в том что Антоха которому было на тот момент лет 35-36 (идеальный призывной возраст для мобилизаций) не пробыл в АТО и дня, но чужих под кацапские пули гнал очень активно.
показати весь коментар
28.06.2019 18:29 Відповісти
"Каждый украинец должен почувствовать, что власть живет на его налоги и зависит от него"

Народ очень даже чувствует, а вот власть и чиновники - абсолютно нет!
показати весь коментар
28.06.2019 18:29 Відповісти
Как красиво Сказал. Я аж прослизился.
показати весь коментар
28.06.2019 18:35 Відповісти
Не так почуствовали, як побачили! Платник податку при соєвих значно схуд, а його пожиратель мало не лусне..... (дивіться фото)
показати весь коментар
28.06.2019 18:40 Відповісти
я думаю украинцы это отлично чувствуют))
показати весь коментар
28.06.2019 18:43 Відповісти
Главная задача гражданского общества в Украине сегодня - обьединившись, окончательно уничтожить соевый гадюшник вплоть до запрета его функционирования как преступного сообщества. В свое время так было сделано с партией регионов. А самое главное - массовая посадка на нары соевых пахнов с конфискацией всего наворованного у народа имущества. Уверен, сразу появится чем отдать набранные и раздерибаненные этим отребьем кредиты.
показати весь коментар
28.06.2019 18:45 Відповісти
что-то вы, батенька, зарвались, мух с котлетами смешали, цели вроде и верные, но как-то кренит вас в одну соевую сторону
показати весь коментар
28.06.2019 20:13 Відповісти
да, нам нравятся жирные пенсии судейских мразей
показати весь коментар
28.06.2019 18:59 Відповісти
Риговоняли вимагають реваншу.
Вони вижили у ці 5 років завдяки тому що лизали опу.
Тепер вони будуть мститись за своє приниження та опущення.
"Нові обличчя" кого не візьми, виявились ні ким іншим як старими шістками "регіоналів.".
Навіть ОН корпоратівчики грав у бані...........
УКРАЇНА і це переживе, адже вільная пісня не має померти.
Скільки б Путіних ще не було, але фізіологічний вік мусять блюзти.Тоб то 10-15 років і .......
все.
показати весь коментар
28.06.2019 19:18 Відповісти
"Каждый украинец должен почувствовать, что власть живет на его налоги и зависит от него", - Антон Геращенко

====================================================================

КАЖДЫЙ УКРАИНЕЦ ЗНАЕТ: ВЛАСТЬ ЖИВЕТ НЕ ТОЛЬКО НА ЕГО НАЛОГИ, НО И ЗАРПЛАТЫ, ПЕНСИИ, СТИПЕНДИИ..........................
показати весь коментар
28.06.2019 19:30 Відповісти
Уже все, на себе всё прочувствовали.
показати весь коментар
28.06.2019 19:40 Відповісти
Антоніні не давали спокою лаври Візенталя але черево перемогло бажання слави. Майбутнє не несе йому нічого.
показати весь коментар
28.06.2019 19:47 Відповісти
Схоже, що булімія перемогла інстинкт самозбереження. А це пряма дорога до Премії Дарвіна...
показати весь коментар
29.06.2019 01:23 Відповісти
Карьера это Антошки пошла вверх после того как он доказал харьковской власти свою полную аморальность порезав на металл детскую площадку. Они сразу поняли это "свой в доску". И не прогадали. Жирный фуфлыжник.
показати весь коментар
28.06.2019 19:47 Відповісти
всё у нас есть, только Конституцию переписать осталось и заживем! гнида этот Хе-ращенко законодатель хренов, гнать его подальше надо, чтобы не мутил больше!
показати весь коментар
28.06.2019 20:09 Відповісти
При всьому багатстві моєї фантазії, мені дуже важко уявити процес вигнання цього хруня. Ну важко мені уявити, як це жирне непорозуміння спритно перебирає жирними лапками і швидко-швидко біжить далі, ніж бачить.
показати весь коментар
29.06.2019 01:21 Відповісти
"Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього", - Антон Геращенко - Цензор.НЕТ 8695

"Кожен українець повинен відчути, що влада живе на його податки і залежить від нього", - Антон Геращенко - Цензор.НЕТ 6431
показати весь коментар
28.06.2019 20:26 Відповісти
А мы это давно знаем! Власть - это просто наемный менеджер
Не устраивает менеджер - нанимаем следующего

21 июля подтвердим это ещё раз ✌🏻
показати весь коментар
28.06.2019 20:51 Відповісти
Них...вига вы не знаете. А вот то, что давно - это истинная правда.
Власть - это не место, не звание, и даже не мандат. Это явление, неотъемлимо присущее человеческому обществу, способность. Навязывать свою волю. Подвластным - больше ведь некому. Существует всего два вида власти: "своя", или "чужая" (о власти Всеышнего речь не идет - это не из политики, а из другой области). А политика, собственно, есть не что иное, как способо осуществления власти.
показати весь коментар
28.06.2019 21:45 Відповісти
Тоталітарна маячня.

Наче вже і не зручно проводити в приклад 1 золотий міліард, а все доводиться це робити. Велика система, де кожна ланка рівноправна і система працює по визначеним заздалегідь правилам, більш живуча і продуктивна ніж жорстко централізована система, правила роботи якої задається через ієрархію елементів.

Того і держави діляться на тоталітарні і демократичні. Тоталітарні держави - то жорстко централізована система і її вождь отримує свою владу або через свій родовид, або через підкорення підлеглих. Це диктаторські державі.

А є демократичні держави, децентралізовані по своєї суті, там діють демократичні принципи, головний з яких рівноправ'я від народження, а влада виборна. Забери принцип рівноправ'я і така держава швидко скотиться до диктатури. Але якщо всі демократичні принципи в наявності: рівноправ'я, верховенство права, ринкова економіка і демократичне обрання влади, то такі держави демонструють разючу перевагу перед диктатурами. Боротьба за владу, звісно, і тут є. Але боротьба зовсім іншого типу, ніж в диктатурах. Це боротьба за прихильність спільноти.
показати весь коментар
29.06.2019 00:30 Відповісти
О, то ви ще й про тоталітаризм, нічого не занєте!
І яка ж це наука дає вам такі переконливі дані про "живучість системи"?
Держави не діляться на тоталітарні і демократичні, а типи державних устроїв (режимів, способів організації влади - називайте, як хочете, - все це одне й те ж) визначилися понад дві тисячі років тому. При чому на цілком прозорій та логічній основі - за "джерелом влади".
Жоден не має назви із суфіксом -ізм.
Між іншим, там же, у ті ж часи запровадили у вжиток і такий суспільно-політичний термін, як "ідіот" (ἰδιώτης), який невтаємничені нині вважають як не якоюсь "літературною" лайкою, то чимось із галузі психіатрії.

До речі, ви той свій тоталітаризм від авторитаризму як відрізняєте?
показати весь коментар
29.06.2019 02:11 Відповісти
Ніяк не відрізняю. Або громадяни в державі рівноправні (тобто всі живуть по одним і тим самим законам) - і держава вимушена бути демократичною, або громадяни нерівноправні, поділені на клани і мають різні права - така держава тоталітарна. Чорне - біле. Різні полутони типу авторитаризму, лібералізму лише затьмарюють загальну картину і не дають вловити закономірність.

Рівноправ'я громадян держави автоматом веде до потреби регулювання їх суспільних відносин правовим шляхом. Звідси верховенство права. А як же інакше? Вони ж рівноправні, конфлікти між ними може вирішити лише закон, який для всіх однаковий. В економічній сфері все вирішується ринковою конкуренцією рівноправних суб'єктів, причому права економічних суб'єктів абсолютно однакові - як громадян, так і юр.осіб. Держава лише створює конкурентне середовище, запобігає монополізму і оподатковує окремо розвиток (бізнес) податком на прибуток і споживання (подохідний податок з громадян). Причому подохідний податок сплачують самі громадяни пропорційно їх доходам на члена родини, починаючі зі ставки 0 при доходах нижче прожиткового мінімуму. Ну і органи керування: законодавча, виконавча і судова влада в такій системі вкрай логічно вибираються демократичним шляхом і їх оплата просто не може сильно відрізнятись від оплати більшості суспільства.

Тобто сама логіка демократичної (рівноправної) держави вкрай жорстко регламентує відхилення від стандарту. Система находиться в нестійкій рівновазі. Трохи вбік від демократичних постулатів і відразу скочування в нерівноправ'я (що неминуче веде до тоталітаризму, авторитаризму, диктатурі - називайте як хочете).

Такий чорно-білий підхід в абсолютній більшості випадків дозволяє ідентифікувати тип держави. Для України, наприклад, буквально всі зовнішні ознаки говорять, що це типова тоталітарна держава, щоб там не брехали її керманичі. Законодавство - типово тоталітарне, економіка - неринкова, громадяни - нерівноправні.
Того і стагнація економіки і вічний хаос. Ліки - стандартні. Потрібно привести законодавство в відповідність з демократичною Конституцією, податкова реформа по західним стандартам, сплата зарплат бюджетникам на основі вилки 1:7 (як в Штатах), де 1 - середня зарплата по країні, 7 - зарплата президента.
показати весь коментар
29.06.2019 17:31 Відповісти
Та ж я про тей кажу - якщо ви не відрізняєте тоталітаризму від авторитаризму, то нічого дивуватися, що ви лібералізму від демократії не відрізняєте (хоч це й поняття різних категорій). Про те, хто такі олігархи і звідки вони беруться вас і питати нічого...
Між іншим, у тоталітарній державі (на відміну від тієї ж авторитарної) всі громадяни є рівноправними і живуть за одними й тими ж законами. Тільтки демократією це "чомусь не називається".

Розвивати тему далі і пояснювати вам, що таке ПРАВО, чому т. зв. "природні права людини" є правами політичними, а, відповідно, їхня "природа" повністю залежить від влади (та системи її організації в суспільстві) не бачу сенсу - ви й досі оперуєте якимись постсовковими поняттями матеріалізму-дарвінізму і вперто намагаєтесь за їх допомогою "пояснити незбагненне" та ще й у дусі якогось утопічного анархосиндикалізму. А утопічного тому, що "досі ніде не існуючого", через що всі пояснення подаються або у майбутньому часі, або у наказовій формі.
Ну, а щодо вашого "системного підходу", то, як кажуть вчоні-хвізики, повної ріноваги ситема досягає лише у стані ентропії. Тепер ламають собі голову об теорію хаосу, щоб пояснити, як з теї ентропії можна "самовибратися", бо ж там діда-баби немає, ніхто нічого не знає і кругом повна анархія...
показати весь коментар
29.06.2019 23:41 Відповісти
Бред сивої кобили.
Вже після слів, що при тоталітаризму "всі рівноправні і живуть по однакових законах" можна далі не читати і вважати вас звичайним демагогом, бо як мінімум диктатор не рівноправен зі всіма і не живе по цім законам. Все інше - така ж сама демагогічна брехня, яка не витримує першої-ліпшої колізії (протиріччя) в твердженнях, що як відомо, є ознакою того, що гіпотеза хибна.
показати весь коментар
30.06.2019 10:18 Відповісти
Про що тут говорити, якщо великий пан поняття не має, що таке тоталітаризм і від "простого авторитаризму" його відрізнити не здатен?

Для особливо невтаємничених та натхненних: рівноправність точнісінько так само може означати й рівнобезправ'я (для чого треба розуміти, що ж таке "право"), яке найкраще проявляється саме в умовах тоталітаризму.
А "демагог" - термін, з тих самих часів та місць, що й "ідіот". І саме для ідіотів "реєстрові елітики" надали йому негативного відтінку. При цьому тутешні ідіоти, наприклад, спокійно вважають почесним звання "народний вчитель", а недавні пєанєри, комсосмольці (чи й комунізти) розбивають лоби перед вівтарями, не дуже задумуючись над тим, яким же "вчителем" був Ісус, а тим паче його апостоли, які розійшлися по світу "навчати народи".

Між іншим, найбільшу загрозу для демократії становлять ідіотизм (як суспільне явище) та лібералізм (як політична доктрина), а суміш одного з другим є просто вибухонебезпечною.
показати весь коментар
30.06.2019 15:58 Відповісти
Продовжуєте марити?
Найбільшою загрозою для демократії є подібні вам демагоги, здібні втопити будь-яке прості для розуміння речі в морі нічого практично не значущих слів.
показати весь коментар
30.06.2019 22:44 Відповісти
Для ідіотів всі речі від народження є простими та зрозумілими. Ви ж навіть простих та зрозумілих відрізнити не можете...
показати весь коментар
30.06.2019 23:11 Відповісти
Здається, все з точністю навпаки. Хтось тут стверджував, що диктатори рівноправні з іншими громадянами. Це у вас від народження таке переконання?

Для особо безтолкових останній раз пояснюю: якщо доведена до максимальної простоти модель системи дає адекватне уявлення о її функціонуванні і це підтверджується масою практичних даних (золотий міліард), то навіщо створювати нові сутності (правила Оккама)? Тим більше, що ця складна модель настільки наводить туману, що стає нічого не зрозуміло. Сама ж система (соціально-політичний устрій України), яку намагаються підігнати під цю модель, постійно збоїть і весь час вимагає додаткових сутностей - тут явне шахрайство, а не наука.

Не знаю хто ви - пустомеля-демагог чи професійний шахрай, для якого це спосіб заробляння грошей, але бездарно тратити свій час в кулуарах форуму не бачу сенсу в будь-якому випадку.
показати весь коментар
01.07.2019 00:35 Відповісти
Так вас щойно питали, чим тоталітаризм від авторитаризму відрізняється - ви ж біспанятія. Тепер про диктаторів згадали - може ще якийсь "диктаторизм" запропонуєте?
Ваші системницькі рассуждоси з наукою нічого спільного не мають. Ви ні дисципліни назвати не можете. ні конкретних фактів навести - одна публіцистика (ви б сказали "демагогія").
Як ота голослівна згадка про "золотий мільярд", джерел якої ви навіть не знаєте.
Про Оккама з його лезом я взагалі не згадую - це зовсім інша сфера, а про "сутність" тоталітаризму в його часи навіть не чули, хоч навкруги він просто "цвів буйним цвітом", у чому сам Оккам зміг переконатися на власній шкірі.
Ви от щось ляпнули про "суспільно-політичний устрій" України, але нічого конкретного про нього сказти не можете, бо у вас там щось постійно збоїть. Ви ж навіть типів тих устроїв не знаєте... Про що ви тут взагалі "діспут" затіяли?

*довідка для невтаємничених: тоталітаризм НЕ Є типом політичного устрою (режиму, системи організації влади...). Це "концепція". При чому достаньо нова, для того, щоб бути добре опрацьованою.
Щось подібне можна сказати про т. зв. "громадянське суспільство", наприклад.
З недавніх пір його поминають регулярно, хоч толком пояснити, що воно таке ніхто досі не спромігся.
показати весь коментар
01.07.2019 02:23 Відповісти
Опять хотят грабіть.
показати весь коментар
28.06.2019 21:29 Відповісти
А раніше ти курва чувствовол єто наверное да только пісюна авакова в своїй жжирній дупі поц конченний
показати весь коментар
28.06.2019 21:51 Відповісти
А у меня трердое убеждение, что эту толстую морду нужно гнать куда подальше.
показати весь коментар
28.06.2019 22:55 Відповісти
Зважаючи на розміри черева Тощєго Тоші, притомний українець якось і не сумнівається, що влада живе з податків, сплачених цим українцем. А от від кого залежить та влада... тут Тоша бреханув. Мабуть, за звичкою.
показати весь коментар
29.06.2019 01:14 Відповісти
Helgi Sharp
22.05.2019
Белецкому, Мустафе и целому ряду яростных борцов с "режимом Порошенко" резко разонравился президент ЗЕ - мол, быстрее всех предшественников рассовывает по тёплым местам своих кумовьёв и подельников. А ещё успел с десяток раз нарушить закон и "кинул" всех с открытыми списками.
Так что, нацжёны не под теми дверями митинговали, а все эти найемы-сирожи думали, что Беня их будет в темечко целовать, как Володя лысого на инаугурации?
Вы лохи. Тупые, жадные, близорукие лохи. Готовые ср@ть на закон - главное, "конец эпохи бедности" не за горами!
Страна шла вперёд. Предсказуемо и надёжно. Вы же предпочли жрать дерьмо из Г+Г, который периодически бросал вам кости, где правды было от силы 10%.
Думаете, сейчас посадят ахметовых-медведчуков, понизят тарифы, сократят налоги, победят коррупцию и закончат войну? Хрен. Пришёл новый хозяин - циничный и беспредельный. У него совершенно другие цели. И я даже не знаю, на какой должности он держит в своих схемах Владимира Александровича - думаю, не на самой высокой.
Надолго ли это? Думаю, нет. Слишком наглое и хамское начало - такие долго наверху не держатся. Политики, финансисты, предприниматели и думающий социум постепенно отходят - кто от шока, кто от иллюзий - и начинают перегруппировываться.
Как будет дальше, моих прогнозов пока не спрашивайте - ситуация меняется даже не ежедневно, а ежечасно. Но уже вижу злость. Злость и желание действовать. Вопреки инертной массе, до которой смысл этого развода дойдёт в последнюю очередь.
показати весь коментар
29.06.2019 20:02 Відповісти
Разве не смешно: "Будущий парламент в лице проукраинских партий: Слуга народа..."
Нет, господин Антон Геращенко, она то и есть антиукраинская, пророссийская, а кроме того, сброд непрофессиональных людей вкупе с регионалами.
Пожалуйста, передайте вашему шефу Авакову, что его поведение предательское, а сотрудничество с нацистом (не путать с националистами) Билецким позорное.
Не згодні? Даремно, це мене не дивує. Факти - вперта річ.
показати весь коментар
29.06.2019 20:05 Відповісти
Марк Твен, похоже, прав был: " Если бы на выборах от нас что-нибудь зависело, нас бы к ним не допустили!"
Этот толстячок где-нибудь да пролезет, вот увидите.
показати весь коментар
01.07.2019 02:58 Відповісти
Сторінка 2 з 2