5534 відвідувача онлайн

Спецслужби Росії готують "українську ДРГ" для фейкових новин про Донбас, - ІС

Спецслужби Росії готують

Найближчим часом Російська Федерація планує здійснити інформаційну кампанію щодо дискредитації України, в якій має намір використовувати українських військових, які потрапили нещодавно в полон на вантажівці.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інформаційний спротив".

"За оперативними даними групи ІС, спецслужбами РФ готується нова пропагандистська інформаційна кампанія з дискредитації України. Зокрема, найближчими днями в так звану "ДНР" мають прибути представники одного з російських федеральних каналів, щоб зняти великий сюжет про "злочини ЗС України проти мирного населення "ДНР", - йдеться в повідомленні.

Як наголошується, основними дійовими особами цього сюжету стануть сім українських військовослужбовців, які їхали в штаб підрозділу на вантажному автомобілі, водій якого відхилився від маршруту і завіз військових на тимчасово окуповану територію. Там їх затримали представниками збройних формувань Російської Федерації.

"Наразі наших військових утримують у Макіївському СІЗО, де з ними "працюють" представники російських спецслужб, застосовуючи щодо них психологічний тиск. Полоненим роздано для заучування спеціально підготовлені тексти, які вони мають озвучити на камери російського пропагандистського каналу. Цікава деталь: місцевих колаборантів, які перейшли на службу до окупантів в "органи безпеки "ЛДНР", до полонених не підпускають на гарматний постріл", - повідомляють в ІС.

За інформацією ІС, російська пропаганда представить свою версію подій, за якою "українська ДРГ" у складі восьми осіб за наказом командування ООС прямувала на тимчасово окуповану територію для проведення диверсій на об'єктах цивільної інфраструктури (водопостачання, електричні мережі тощо). Але завдяки пильності "розвідки і контррозвідки "ДНР", була захоплена в полон у момент переходу лінії розмежування. За задумом інформаційної провокації, полонені військовослужбовці мають розповісти і підтвердити (зрозуміло, що під загрозою життю) цю російську пропагандистську версію подій. Також будуть сфабриковані документальні докази.

Як нагадує ІС, водія вантажівки, який потрапив у полон, днями було звільнено з полону "унаслідок домовленостей одного з кандидатів у депутати ВР із його кумом В.Путіним". За повідомленням українських ЗМІ, дружина одного з полонених звинуватила цього військовослужбовця в тому, що він сприяв потраплянню її чоловіка і товаришів у полон, зазначає ІС.

Нагадаємо, 22 травня вісім українських військовослужбовців потрапили в полон до проросійських бойовиків у районі населеного пункту Новотроїцьке. Бійці їхали на вантажівці на звірку зброї в один із підрозділів.

У четвер, 27 червня, Віктор Медведчук без відома президента України Володимира Зеленського провів переговори з представниками ОРДО Денисом Пушиліним і ОРЛО Леонідом Пасічником,  унаслідок яких вдалося досягти домовленості про звільнення 4 українців.

Топ коментарі
+12
ДРГ ВСУ едет на диверсию против народной республики.

Спецслужбы России готовят "украинскую ДРГ" для фейковых новостей о Донбассе, - ИС - Цензор.НЕТ 8455
показати весь коментар
29.06.2019 12:34 Відповісти
+10
Спецслужбы России готовят "украинскую ДРГ" для фейковых новостей о Донбассе, - ИС - Цензор.НЕТ 8138
показати весь коментар
29.06.2019 12:33 Відповісти
+9
а ВОТ ПОЧЕМУ ВОДИТЕЛЯ ПРЕДАТЕЛЯ КОТОРЫЙ БЫЛ ЗА РУЛЕМ-- вчера МЕРТВЕЧУК ПОДОНОК СРОЧНО ПРИВЕЗ КЛОУНА В УКРАИНУ ДАСТ ЕМУ СВОИ ТРИ КАНАЛА И НАЧНЕТ ТА ПАДАЛЬ НЕСТИ ХУ..НЮ ПРО ДРГ И ПРИКАЗ ПОРОШЕНКО И ПРОЧУЮ ***..Ю МОЗГА А ЗЕЛЯ ПРИДУРОК ОПЯТЬ НА КОЛЕНКИ ПРЕД ХУ..ЛОМ ПАДЕТ И НАЧНЕТ В ПРЯМОМ ЭФИРЕ СМОКТАТЬ СОПЛИ СВОИ...ой простие Сцарь Ху..ло простите нас ибо не ведали мы что Порошенко негодяй вэй -вэй..
показати весь коментар
29.06.2019 12:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ис сообщает, свру молчит...что здесь не так?
показати весь коментар
29.06.2019 12:28 Відповісти
а ВОТ ПОЧЕМУ ВОДИТЕЛЯ ПРЕДАТЕЛЯ КОТОРЫЙ БЫЛ ЗА РУЛЕМ-- вчера МЕРТВЕЧУК ПОДОНОК СРОЧНО ПРИВЕЗ КЛОУНА В УКРАИНУ ДАСТ ЕМУ СВОИ ТРИ КАНАЛА И НАЧНЕТ ТА ПАДАЛЬ НЕСТИ ХУ..НЮ ПРО ДРГ И ПРИКАЗ ПОРОШЕНКО И ПРОЧУЮ ***..Ю МОЗГА А ЗЕЛЯ ПРИДУРОК ОПЯТЬ НА КОЛЕНКИ ПРЕД ХУ..ЛОМ ПАДЕТ И НАЧНЕТ В ПРЯМОМ ЭФИРЕ СМОКТАТЬ СОПЛИ СВОИ...ой простие Сцарь Ху..ло простите нас ибо не ведали мы что Порошенко негодяй вэй -вэй..
показати весь коментар
29.06.2019 12:38 Відповісти
Все будет Хорошо! Слава Украине!
показати весь коментар
29.06.2019 12:41 Відповісти
Не фейк
Спецслужбы России готовят "украинскую ДРГ" для фейковых новостей о Донбассе, - ИС - Цензор.НЕТ 9035
показати весь коментар
29.06.2019 12:48 Відповісти
ну, да..а два водолаза нырнули и повесились
показати весь коментар
29.06.2019 12:51 Відповісти
Кацапа,ну да, твои петушки бессмертные, маклауды
показати весь коментар
29.06.2019 12:52 Відповісти
кукарекай
показати весь коментар
29.06.2019 13:05 Відповісти
І добре, якщо не фейк . Але підносити треба, як фейк. Ну як це робить кацапстан ... Настамнет. ВСУ тихі і мирні, втілюють в життя мирні принципи, а якщо у кацапів щось там рветься, то причому тут Україна ? Це якийсь барабашка.
показати весь коментар
29.06.2019 13:00 Відповісти
справа от водителя находится старший машины...он, а не водила отвечает за передвижение
показати весь коментар
29.06.2019 12:30 Відповісти
Шурик, ты ещё расскажи про температуру в располаге))))
показати весь коментар
29.06.2019 12:34 Відповісти
шо, подгорает?
показати весь коментар
29.06.2019 12:53 Відповісти
У меня порядок. У тебя подгарает.
показати весь коментар
29.06.2019 13:02 Відповісти
ПодгАрает, твари кацапские, ну учите уже русский язык, мразота безграмотная
показати весь коментар
29.06.2019 15:28 Відповісти
Им лениво учить, им их сцарь все простит)))
показати весь коментар
29.06.2019 15:44 Відповісти
Спецслужбы России готовят "украинскую ДРГ" для фейковых новостей о Донбассе, - ИС - Цензор.НЕТ 8138
показати весь коментар
29.06.2019 12:33 Відповісти
Американська компанія Apple зняла нову рекламу бездротових навушників AirPods в Києві. Прікольний ролік: - https://youtu.be/yyNtm0LZiKc
показати весь коментар
29.06.2019 12:34 Відповісти
Потому что во всем мире за съемки платят в местные бюджеты. А в Киев прилетел, наличными заплатил грачу, поснимал что надо, так же на граче уехал в аэропорт. Местному бюджету дуля от таких "туристов".
показати весь коментар
29.06.2019 12:44 Відповісти
Чего там готовить ? Порошенко и Мураев , Труханов , Кернес , Бойко . Одна шайка . Живут и здравствуют
показати весь коментар
29.06.2019 12:34 Відповісти
да уж, уровень зебилоидов поражает глубиной мысли! "пишут, пишут, конгресс, немцы какие-то, голова пухнет. надо взять всё, да и поделить!" тебе до перечисленных выше, как собачке до профессора. попробуй на пальцах одной руки посчитать прочитанные книги за всю свою жизнь, останутся лишние. "всяк сверчок знай свой шесток"--копай, мешай, подметай.
показати весь коментар
29.06.2019 12:50 Відповісти
ДРГ ВСУ едет на диверсию против народной республики.

Спецслужбы России готовят "украинскую ДРГ" для фейковых новостей о Донбассе, - ИС - Цензор.НЕТ 8455
показати весь коментар
29.06.2019 12:34 Відповісти
Вони були не в зелених в"єтнамках. Брехня.
показати весь коментар
29.06.2019 12:41 Відповісти
"Басуринки", том 6-й.
показати весь коментар
29.06.2019 12:43 Відповісти
А сам ти з "ополченців"?
показати весь коментар
29.06.2019 12:51 Відповісти
Та не,он сам из *********
показати весь коментар
29.06.2019 12:53 Відповісти
Лапоть, а ты уже записался девочкой в гарем таджикских гастарбайтеров ?
показати весь коментар
29.06.2019 13:02 Відповісти
Водила виноват?Стрелочник?А кто рядом с ним сидел? Кто водителю команды давал?.Складывается впечатление,армия вооружена рогатками.Ни защищённых средств связи,ничего.Солдаты предоставлены сами себе.Хорошо живут генералы!
показати весь коментар
29.06.2019 12:43 Відповісти
на самом деле виноваты рабочие на заводе где авто построили, если бы они, не было бы на чем ехать водиле
показати весь коментар
29.06.2019 12:46 Відповісти
А ты уверен, что рядом кто-то сидел?
И тому, кому положено было сидеть рядом, он ни разу не штурман.
Но зеля красавчег! Министр нотой не РФ обидел, а зелю)))
Зебилы вы.
показати весь коментар
29.06.2019 15:47 Відповісти
В четверг, 27 июня, Виктор Медведчук без ведома президента Украины Владимира Зеленского провел переговоры с представителями ОРДО Денисом Пушилиным и ОРЛО Леонидом Пасечником, в результате которых удалось достичь договоренности об освобождении 4 украинцев. Источник: https://censor.net.ua/n3134781м
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Чому Зеленський незвільнить та не вимагає арешту Медведчука?
показати весь коментар
29.06.2019 12:45 Відповісти
А чому за 5 років цього не зробив Порошенко?
показати весь коментар
29.06.2019 13:03 Відповісти
патамушта он был барыга,а сейчас маладая ******* - чел спрашивает за неё..
показати весь коментар
29.06.2019 13:25 Відповісти
Но у барыги он почему-то не спрашивал.
показати весь коментар
29.06.2019 14:19 Відповісти
может потому, что власть в стране, по прежнему, принадлежит шоколадно-вафельному стаканчику?
показати весь коментар
30.06.2019 10:53 Відповісти
ты тоже поржал?
показати весь коментар
29.06.2019 13:06 Відповісти
Нам ДРГ не надо!!! Нам Климкин "ВРАГ" Мы и сами все устроим!
показати весь коментар
29.06.2019 12:56 Відповісти
у кацапов новости фейковые, но трупы настоящие. интересно, как это устроено, наверное как с "боингом" - поехать туда, пострелять туда, свалить, приехать поснимать и, типа, никто неуиноуен и никто ничего не знает (по логике Х#йла), хотя на самом деле нет, 21 век же
показати весь коментар
29.06.2019 12:59 Відповісти
ну шо ЗЕклоуны, за кого для прикола будете на выборах в раду голосовать ну шоб поржать за опоблок )))
показати весь коментар
29.06.2019 13:01 Відповісти
Так грузовик вез не пластид, а кальсоны - и пассажиры не диверсанты, а каптерщики. А каптерщиков ни с кем не спутаешь, тем более с диверсантами. Опять ИС страшилки запускает. Уже им никто не верит. (Пастушок и волки).
показати весь коментар
29.06.2019 13:59 Відповісти
Долбанутым нет покоя. Ну, нехай едут и фейкометят, будут нам новые мемы. Распятые мальчики в трусиках, изнасилованные бабушки и снегири надоели. Всё это давно неактуально, а нам ведь шутить как-то надо над проклятой ордой. Ехайте-ехайте, ждём.
показати весь коментар
30.06.2019 11:13 Відповісти
Давайте зебилы запевайте - зачем Петя их туда послал?!
показати весь коментар
30.06.2019 11:54 Відповісти
если знаете о подготовке такой группы - выследите, арестуйте и покажите по ТВ... есть силы спецопераций... или у них голова только берет носить, голову есть и бежать марафон, а мозгов уже не надо?
показати весь коментар
30.06.2019 16:21 Відповісти