10746 відвідувачів онлайн
3 790 48

Українець Вихрист здобув золото Європейських ігор у боксі, - НОК

Віктор Вихрист, який виступає у ваговій категорії понад 91 кг, приніс Україні золото II Європейських ігор у Мінську.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Національного олімпійського комітету.

Українець Вихрист здобув золото Європейських ігор у боксі, - НОК 01

Зазначимо, що в скарбничці української збірної вже 37 медалей - 10 золотих, 13 срібних, 14 бронзових. II Європейські ігри стартували 22 червня.

Топ коментарі
+19
Перемігши на шляху до фіналу росіянина Івана Верясова, серба Владана Бабіча і хорвата Марко Мілуна, у бою за золото українець зустрівся з французом російського походження Зауром АлієвимУкраинец Выхрист завоевал золото Европейских игр в боксе, - НОК - Цензор.НЕТ 7418
показати весь коментар
29.06.2019 22:20 Відповісти
+13
молодец! БРАВО! успехов и удачи, Виктор!
кожна перемога українського спортсмена важлива! жовто-блакитний стяг над ареною і глядачами - гарний привід згадати про Україну і привітати переможця - українця!
вітаємо!!!
показати весь коментар
29.06.2019 22:28 Відповісти
+10
С победой!
показати весь коментар
29.06.2019 22:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Перемігши на шляху до фіналу росіянина Івана Верясова, серба Владана Бабіча і хорвата Марко Мілуна, у бою за золото українець зустрівся з французом російського походження Зауром АлієвимУкраинец Выхрист завоевал золото Европейских игр в боксе, - НОК - Цензор.НЕТ 7418
показати весь коментар
29.06.2019 22:20 Відповісти
Заур Алієв чістА руЗЗЬГе проісхождЄніЄ
показати весь коментар
29.06.2019 22:29 Відповісти
Обманул вас комментатор российский(полуарабохай) по ТВ России. Боксер по происхождению(его родители) из Карабаха(отец из Барды, мать из Агдама) -после оккупации родители оказались в Москве ,а потом во Францию.И его звать МУРАД АЛИЕВ.С 6 лет занимается боксом.Хочет участвовать за Аз(Од)эрбэйджан.Про кубинцев натурализованных постоянно говорит(мы и сами их не хотим,позор) арабский комментатор,знает также из каких деревень Дагестана спортсмены в сост.Одэрбэйджана, а вот этого национальность и помощь судей 2 арабам (один "прошел" француза Супиана)" ЗАБЫЛ" СКАЗАТЬ.Украинец заслуженно победил, а арабохаи продолжают гадить на ТВ России.
показати весь коментар
30.06.2019 15:57 Відповісти
Російске походження, це гарний стимул!)))
показати весь коментар
29.06.2019 22:23 Відповісти
молодец! БРАВО! успехов и удачи, Виктор!
кожна перемога українського спортсмена важлива! жовто-блакитний стяг над ареною і глядачами - гарний привід згадати про Україну і привітати переможця - українця!
вітаємо!!!
показати весь коментар
29.06.2019 22:28 Відповісти
С победой!
показати весь коментар
29.06.2019 22:37 Відповісти
Завтра Хижняк буде битися в фіналі о 14:20.
показати весь коментар
29.06.2019 22:42 Відповісти
молодца!
фото надо ставить Українець Вихрист завоював золото Європейських ігор у боксі, - НОК - Цензор.НЕТ 770
показати весь коментар
29.06.2019 23:12 Відповісти
а вообще бокс не спорт( мордобой
но в этот раз правильный, кстати там написано что он не впервые россиян биёт
показати весь коментар
29.06.2019 23:14 Відповісти
«Бокс, це мистецтво набити пику ближньому, зоставивши у недоторканості свою».
показати весь коментар
29.06.2019 23:21 Відповісти
Мордобой, это когда Acle S в подворотне бьют. А бокс - квинтэссенция спорта. И в некоторой степени даже искусство.
показати весь коментар
30.06.2019 11:22 Відповісти
я сказала бокс не спорт, и всё. не может быть тупой мордобой а бокс именно мордобой спортом, не может быть спортом то что наносит только травмы, даже в футболе хоть в форме из-за того что бегают прыгают а любой раунд в боксе это удар по здоровью и своему и чужому, зависит только кому больше достанется и больше ничего
показати весь коментар
30.06.2019 14:10 Відповісти
приносит* только травмы
показати весь коментар
30.06.2019 14:16 Відповісти
Люди, пытающиеся судить о том, о чем понятия не имеют, выглядят глупо и убого...
показати весь коментар
30.06.2019 23:31 Відповісти
Козак вітаю з перемогою,особливо над руssофашистськими виродками. Слава Україні та її Синам!
показати весь коментар
30.06.2019 01:58 Відповісти