10234 відвідувача онлайн
7 723 93

Рекордна спека в Європі: кількість загиблих досягла восьми осіб

Рекордна спека в Європі: кількість загиблих досягла восьми осіб

Станом на суботу, 29 червня, відомо, що від рекордно високих температур повітря померли чотири людини у Франції, а також по дві в Іспанії та Італії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, у Франції про перший смертельний випадок повідомили ще 27 червня. Тоді загинув 33-річний покрівельник, який виконував свою роботу за температури повітря +35 ºС.

Крім того, лікарі намагаються врятувати життя ще декільком особам, які через спеку потрапили до лікарень.

28 червня у Франції було зафіксовано відразу кілька абсолютних температурних рекордів за всю історію спостережень. У комуні Галларг-ле-Монтьо, розташованій у південному департаменті Гар, метеорологи зафіксували температуру повітря у +45,9 ºС.

Топ коментарі
+21
Озабоченность.
показати весь коментар
30.06.2019 09:11 Відповісти
+18
А в иркутском городе Тулун сильнейшие паводки с массовіми разрушениями и жертвами.
Но вісокодуховніе кацапсині - єто вам не загнивающая гей-ропа!
Вот так руське помогают друг другу в Тулуне, сбрасівают цені на хлеб, ибо городок полностью блокирован для поставок

Рекордная жара в Европе: количество погибших достигло восьми человек - Цензор.НЕТ 5312
показати весь коментар
30.06.2019 09:23 Відповісти
+16
Ну в принципу тут все логично что рашку взяли в ПАСЕ. Только перегревшись на солнце можно такое сделать
показати весь коментар
30.06.2019 09:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Озабоченность.
показати весь коментар
30.06.2019 09:11 Відповісти
Ну в принципу тут все логично что рашку взяли в ПАСЕ. Только перегревшись на солнце можно такое сделать
показати весь коментар
30.06.2019 09:32 Відповісти
да и Фрау телипало от жары, а не от присутствия Зе
показати весь коментар
30.06.2019 09:36 Відповісти
При казнокрадах такого небыло. Что-что, а погодой Пеппа управлял качественно!!
И не надо спорить!!
показати весь коментар
30.06.2019 09:15 Відповісти
Товарищ Геракл!! Я же просил не спорить, совсем соя моск заменила?)))))
показати весь коментар
30.06.2019 09:22 Відповісти
Пойду напишу на заборе: "Прости нас Хряк ,вернись Барыга!"
показати весь коментар
30.06.2019 09:26 Відповісти
Да всем насрать...
Всем пох...р шо ты напишешь!))))
показати весь коментар
30.06.2019 09:29 Відповісти
На сегодняшний день, что ни мажоритарщик -самовысуванэць,- то агитка обязательно в зеленый цвет, и фотка на лисапеде. А уж место работы- ЧП или ООО "Слуга народу". Так что Зеленский на порядок выше остальной братии. Все косят под " Слугу Народа" . По аналогии с Василь Протывсих должен появиться Петро Слуганароду. Весь сывочёлый такой, других шансов у Петра нет
показати весь коментар
30.06.2019 09:40 Відповісти
На лобі в себе напиши це.
показати весь коментар
30.06.2019 09:58 Відповісти
Да планету уграли ещё 30-50 лет в таком темпе развития и плюс 45 будет норма
показати весь коментар
30.06.2019 09:19 Відповісти
И, самое главное, уграли за каких-то 100 лет.
показати весь коментар
30.06.2019 10:28 Відповісти
Можна подумати, що до 1900 року температура стабільно держалась на +25, а зараз різко скаконула до 45. Коливання температури і зміни в кліматі були завжди і завжди будуть. А всього якихось10000 років назад льодниковий період був. І причина всьому, вірогідніше, зміна магнітних полюсів. А вони не торчать чомусь на одному місці.
показати весь коментар
30.06.2019 12:06 Відповісти
При порошенко такого небыло!
показати весь коментар
30.06.2019 09:20 Відповісти
Святая ПРАВДА!!!))
показати весь коментар
30.06.2019 09:23 Відповісти
показати весь коментар
30.06.2019 09:23 Відповісти
Именно для таких катастроф и нужно государство,а не бегать по всему миру и показывать свой импотентный термоядерный член.Как вообще можно строиться на подтапливаемых территориях?Полное безразличие кремля к нуждам верного лохтората.
показати весь коментар
30.06.2019 09:30 Відповісти
Так там ще в 2008-му році будували захисну дамбу і дали гарантію в 100 років. На порядок помилились.
А взагалі то так, як можна там будувати житло. В давні часи люди без усіляких метрологій та геодезій знали, що низина то є красота, зручно, але дуже небезпечно. Саме як поселення поблизу вулканів (ПІк Данте). Але СРСР-у було на те плювати (як і деяким запроданцям західним). То заливали долини з поселеннями штучними морями, то вернули ріки (Каховське водосховище, Північно-КриСький кАнал). Їм так треба було, так вони захотіли, так партія приказала... Греблі через ріки теж доброго нічого за собою не несли, до речі.
показати весь коментар
30.06.2019 09:57 Відповісти
А шо таке... чому б і не будувати житло де попало? Ось в Італії начебто нарід цивілізований, але теж будується де попало. А потім - гвалт, топить зносить, завалює... А що - збудував хатинку де заманеться, потім сплатив мізерний штраф, та й живи собі. Так само й готель збудували де попало, а його опс, і лавною накрило разом з людьми. Якось мер одного з містечок наказав завалити бульзером усі самострої в містечку. Сказав, що інакше людей не навчиш. Проблема в тім, що у совку, як ви кажете, людей не питали. Наказала партія - виконуй.
показати весь коментар
30.06.2019 10:35 Відповісти
А у вас не требуется разрешение властей с их 15 млн справок о том, что там можно строиться?
показати весь коментар
30.06.2019 10:46 Відповісти
Требуется. Но есть и куча самостроев - так проще, никакой волокиы и бюрократии, и, главное, строишь, где хочешь, особенно в маленьких поселках, где 5 тыщ жителей проживает на огромной территории, так все раскидано. Потом платишь штраф, и все, и штраф относительно небольшой. Как-то раз на Сицилии проезжала мимо Этны, может, через год после сильнейшего извержения. Ужас, лунный пейзаж, а посередине уже выросла шикарная вилла. Экзотики, наверно, людям захотелось. Мне объяснили, что это самострой. Я спросила: а люди не боятся следующего вулкана? Куда бежать-то будут? А мне отвечают, спокойно так: а такие сильные извержения бывают раз в сто лет. Ничего логика, да? Как будто вулкан может сказать, когда опять шарахнет.
показати весь коментар
30.06.2019 11:02 Відповісти
Целый вулкан с напоминанием Memento mori
показати весь коментар
30.06.2019 11:13 Відповісти
Ви самі показали, що цивілізованностю там не пахне. Ідіоти, не інакше.
показати весь коментар
30.06.2019 12:11 Відповісти
а переяслав, где подлые убийцы застрелили 5-летнего мальчика, на каких территориях стоит?... город был намного раньше построен каневского водохранилища
показати весь коментар
30.06.2019 11:55 Відповісти
)) а хлеб был почём? лично йа жду, шо не выдержит дамба братской гэс, со вторым в мире по крупности водохранилищем. если это произойдёт, то это будет крупнейшей неядерной техногенной катастрофой в мире. мир станет после этого другим. рашке будет не до понтов. китай - до урала, минимум. за такие мелочи, как даунбас, крым, кубань,...., земля франца иосифа, карелия,.... вообще речь не идёт )))
показати весь коментар
30.06.2019 09:47 Відповісти
не выдержка братской гэс - это такая же техногенная катастрофа, как тунгусский метеорит... большая и без последствий...если зимой, то льды в океане немного подтают...зато алюминия будет мало и производство суперджет 100 в комсомольске приостановится...не в горишних плавнях, на амуре
показати весь коментар
30.06.2019 12:17 Відповісти
да, я тоже думал о тунгусском. бо сёдня как раз годовщина. но это похлеще. после братска - волной всё смоет. случись такое - это начало рашкиного конца. миру останется просто "сорвать день" и докончить этот карфаген.
показати весь коментар
30.06.2019 12:24 Відповісти
Вообще-то, это фото из пекарни православного шизика Стерлигова.
Поздравляю вас гражданин соврамши.
показати весь коментар
30.06.2019 09:48 Відповісти
Зате в нас зараз прохолода і комфорт
Але теж не на довго
показати весь коментар
30.06.2019 09:23 Відповісти
Саме так, дуже блажено. Але, на сторінку Синоптика краще не заглядувати.
показати весь коментар
30.06.2019 09:59 Відповісти
"Синоптик " меняет свой прогноз минимум 3 раза вдень.
показати весь коментар
30.06.2019 10:26 Відповісти
как и все остальные кроме гидрометцентра тот вообще бред прогнозирует
показати весь коментар
30.06.2019 11:05 Відповісти
Сайт RP5.ua дивіться. Більш-менш пристойно. Система базується на даних аеропортів, а не Кулеби.
показати весь коментар
30.06.2019 12:14 Відповісти
смотри

https://www.ventusky.com

https://rp5.ua/%D0%9F%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0_%D0%B2_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%96 https://rp5.ua/Погода_в_Україні
показати весь коментар
30.06.2019 10:43 Відповісти
Отличный погодный сайт.
показати весь коментар
30.06.2019 11:49 Відповісти
Зеленский, шо ты твориш
показати весь коментар
30.06.2019 09:25 Відповісти
не приписывайте ему бежественное начало ибо зебики сразу же бить поклоны начнут
показати весь коментар
30.06.2019 09:57 Відповісти
Ну ви ж били, і зараз б'єте, і ще невідомо скільки битимете, а іншим чому не можна?
показати весь коментар
30.06.2019 10:38 Відповісти
😁
показати весь коментар
30.06.2019 10:42 Відповісти
цікаво, аномальну спеку песики привяжуть до Зеленського? судячи по їх попередній поведінці, то повинні...
показати весь коментар
30.06.2019 09:25 Відповісти
Та бачиш, якраз зебіл і прив'язав.
показати весь коментар
30.06.2019 09:39 Відповісти
Ну, нічого нового https://censor.net/user/73230 не каже. Адже були розумники, які прив'язували пожежу у Нотр-Дамі до візиту Зеленського . Так що то таке... усього можна сподіватися.
показати весь коментар
30.06.2019 11:06 Відповісти
Можете сміятись, але нічого просто так не буває. Булгакова почитайте. І Зелі Аннушка вже "розлила масло".
показати весь коментар
30.06.2019 12:18 Відповісти
У меня в Харькове в 5-00 на градуснике+ 8,днём не больше 20.Стресс для растений,пчёл.Мизерные дождики прошли.В наших местах из-за июньськой жары хлеба не будет.
показати весь коментар
30.06.2019 09:26 Відповісти
хлеб уже убирают
показати весь коментар
30.06.2019 09:31 Відповісти
если неурожай хлеба, то войны не будет
показати весь коментар
30.06.2019 12:08 Відповісти
У меня в Иорданской долине возле Мёртвого Моря 47 градусов в это время года обычное дело.Ко всему привыкают и приспосабливаются
показати весь коментар
30.06.2019 09:28 Відповісти
Классное место нашёл Моисей .
показати весь коментар
30.06.2019 09:29 Відповісти
***анекдот, если что))))
Моисей водил людей по пустыне сорок лет. Сорок! И что?
Нашел единственное место на Аравийском полуострове, где нету нефти!
показати весь коментар
30.06.2019 09:36 Відповісти
Шутки шутками, но Израиль вроде обнаружил нехилое такое месторождение газа, так что все там нормально с местом))
показати весь коментар
30.06.2019 09:44 Відповісти
Тільки в морі. Ісраельські генетики прищеплять їм жабри, проект "мойша-2"
показати весь коментар
30.06.2019 13:15 Відповісти
США с удивлением обнаружили,что над ихней нефтью находится арабская страна .
показати весь коментар
30.06.2019 10:44 Відповісти
І води.
показати весь коментар
30.06.2019 12:19 Відповісти
дійсно...і води!
показати весь коментар
30.06.2019 12:27 Відповісти
А у меня, на экваторе, курорт! То есть, в данный момент 24 градуса. Более 30, в полдень- никак не получится. Я уже привык...
показати весь коментар
30.06.2019 09:32 Відповісти
А вокруг? Океан? Море? Порт?
показати весь коментар
30.06.2019 09:51 Відповісти
Нігери...
показати весь коментар
30.06.2019 10:13 Відповісти
У меня знакомая из Уругвая, так она рассказівет, что у нее дома - вечная весна Ни лета, ни зимы, всегда весна. В смысле, что не бывает ни жарко ни холодно.
показати весь коментар
30.06.2019 10:41 Відповісти
А вологість?
показати весь коментар
30.06.2019 13:17 Відповісти
Для самочувствия очень важна и влажность. У вас она высокая ,думаю из-за этого
трудно дышать.
показати весь коментар
30.06.2019 10:28 Відповісти
А я живу на юго-востоке Испании , у нас тоже иногда и до 48 градусов жары бывает .
Вчера 40 было, в такое время лучше на улицу не выходить , горячий воздух при дыхании аж нос обжигает, как в сухой парилке . Но всё ещё впереди , в августе будет конкретная жара , город в это время года вымирает.
показати весь коментар
30.06.2019 10:49 Відповісти
Зато море рядом 😁
показати весь коментар
30.06.2019 11:22 Відповісти
У меня тут на востоке Чехии температура не поднимается больше 35. Обычно в среднем 30.
показати весь коментар
30.06.2019 11:30 Відповісти
Класс!
показати весь коментар
30.06.2019 11:42 Відповісти
"Рекордная жара в Европе: количество погибших достигло восьми человек" - нафиг мне ихняя жара и ихние погибшие, у нас война и погибших намного больше, им всё равно сколько у нас погибших.
показати весь коментар
30.06.2019 09:41 Відповісти
А вот новость что у нас за неделю жары утонуло в водоемах полсотни человек - это про погоду или про войну?
показати весь коментар
30.06.2019 11:25 Відповісти
Пхи. У нас буває що на градуснику стовбчик піднімається аж за шкалу кудись(+50) на сонці і то нічо, а в 23:00 +36-37 і живемо.
показати весь коментар
30.06.2019 09:52 Відповісти
пробуєте поміряти температуру Сонця?
показати весь коментар
30.06.2019 10:16 Відповісти
Для этого ему надо поменять термометр.
показати весь коментар
30.06.2019 10:30 Відповісти
Как правило ,температура измеряется в тени .
показати весь коментар
30.06.2019 10:29 Відповісти
А прцювати приходилось на сонці. Зокрема мені.
показати весь коментар
30.06.2019 10:36 Відповісти
Пхи, +58 в тени днём и +40 ночью г.Катта-Курган, г.Мары до +64 и не на Солнце, а в тени.
показати весь коментар
30.06.2019 12:15 Відповісти
Немає поняття "температура на сонці". Є поняття "температура предметів, нагрітих сонячним промінням". Температуру повітря потрібно міряти в тіні.
показати весь коментар
30.06.2019 12:23 Відповісти
сонце жарить не по понятіям, безпредєльщик воно
показати весь коментар
30.06.2019 13:18 Відповісти
От я и сбежал от жары на море. На пляже в тени хвойных деревьев и сорок градусов нипочём. И холодное пльзенское пивко помогает.
показати весь коментар
30.06.2019 09:54 Відповісти
- Хорошо что в Чехии есть пиво и море.
показати весь коментар
30.06.2019 10:12 Відповісти
А як називається що біля Чехії?)))
показати весь коментар
30.06.2019 10:15 Відповісти
Я в Хорватии, просто пишу на пляже с мобила, а оператор чешский, а в отеле вай-фай и там хорватский флажок.
показати весь коментар
30.06.2019 10:18 Відповісти
Це Ви всіх пивком заплутали
показати весь коментар
30.06.2019 13:20 Відповісти
28 червня у Франції було зафіксовано відразу кілька абсолютних температурних рекордів за всю історію спостережень. У комуні Галларг-ле-Монтьо, розташованій у південному департаменті Гар, метеорологи зафіксували температуру повітря у +45,9 ºС.

відносини ДЕЯКИХ членів ПАРЄ З хУТІНИМ ,ВІДЧУВАЄТЬСЯ ,значно потеплішали
показати весь коментар
30.06.2019 10:14 Відповісти
Коли була маленька, ніхто не давав гарантії, що доживу до 2 рочків - дуже вже була слабенька. Отож з перших місяців життя мене почали гартувати - холодні купання, сон надворі за будь-якої погоди (сусіди шепотіли, що хочуть мене здихатися, бо дуже вже багато зі мною мороки). І тепер спека для мене - то справжня кара. Море поруч, але не тішить, бо й там спека, а вода в морі тепла як помиї. Море найбільше люблю у квітні-травні, а у липні і серпні... то якась гидота, принаймні Адріатика. Зате люблю холод і дуже холодну воду, купання у гірських річках і озерах, де вода, від якої зуби ламає. Хто бачить, дивляться на мене наче я щойно з НЛО вийшла. Коли жила в Сибіру, купалася на дачі в озері, коли ще плавали шматочки льоду. Люди нічого не розуміють. Не знають навіть, який кайф вони втрачають, цураючись холодної води. А зараз у мене на компі - арктичний пейзаж, рятуюся як можу
показати весь коментар
30.06.2019 10:54 Відповісти
Так вот просто морж.
А Яким чином можливо також так як Ви загартуватися? І скільки часу понадобиться на це?
показати весь коментар
30.06.2019 11:34 Відповісти
Та де ж я знаю... Я ж маленька тоді була - усього декілька місяців. Скільки себе пам'ятаю, не терпіла спеки, любила холод, ну а який вік перших спогадів? Десь роки 2-3. Але це не дуже добре, бо тепер дуже важко переношу спеку. Бува, спека ще не дуже дошкуляє, а мені вже зле.
показати весь коментар
30.06.2019 12:49 Відповісти
У відпустку і на Шпіцберген
показати весь коментар
30.06.2019 13:23 Відповісти
+ 42 це курва занадто....Клiматiзацiя в авто ледь дмуха
показати весь коментар
30.06.2019 11:22 Відповісти
мєстних, наче, підмінили...всі - десь)
показати весь коментар
30.06.2019 12:02 Відповісти
Надо еще больше увеличить количество ветровых электростанций. Чтобы еще больше препятствовать перемещению воздушных потоков. Так температура будет еще выше.
показати весь коментар
30.06.2019 13:14 Відповісти
скільки спалюється нафтопродуктів щодня тон,скільки при цьому всі авто виділяють тепла в атмосферу, це не враховуючи те пепло , що виділяється при виробництві та виплавкі всіх металів чи іншій промисловості, теплових станцій які спалюють вугілля. а те,що вирубуються ліси то твої вітряки заважають хіба що мухам
показати весь коментар
30.06.2019 17:11 Відповісти
Ничего удивительного, всего-навсего испытания метеорологического оружия.
показати весь коментар
30.06.2019 13:45 Відповісти
Львівські рекорди, виміряні моїми німецькими стальними кіньми:
2010 рік - 40 градусів
2011 рік - 39
2013 - 42
2015 - 41
далі була халява. Наприклад, в липні 2017-го, коли в Анталії було 56, у Львові було 14-17.
Але прийшов 2019-й....
Найвища температура у Львові поки-що була 35. Це я міряю там, де живі люди ходять, тобто на вулицях, а не десь на телевежі, як ці піда...метеорологи.
Якщо повернутися в історію мого дитинства, то найвища температура, зафіксована нашим термометром на першому поверсі (вічна тінь, північна сторона) була 28 градусів - 1982 рік.
Потім наступний рекорд був аж у 1998 році - 33. І пішло-поїхало...
показати весь коментар
01.07.2019 00:37 Відповісти