6785 відвідувачів онлайн
4 328 93

Український борець Беленюк виборов золото II Європейських ігор

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк виграв золоту медаль на Європейських іграх-2019 в Мінську (Білорусь), де сьогодні відбувається заключний, дев'ятий медальний день.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Національний олімпійський комітет, у турнірі з греко-римської боротьби українець Жан Беленюк став чемпіоном Європейських ігор-2019 у ваговій категорії до 87 кг.

У фінальній сутичці за золото Беленюк поборов Іслама Аббасова з Азербайджану - 3:1.

"Спасибі всім українцям, які мене підтримували і бажали перемоги. II Європейські ігри - це дуже важливий старт для мене. Я віддався на всі 100% і дуже радий, що маю медаль вищого гатунку", - сказав спортсмен.

"Два попередні візити в Білорусь для мене закінчувалися поразками, а зараз мені вдалося поставити жирну, хорошу крапку наприкінці Європейських ігор. Вітаю всю Україну, всіх уболівальників і всіх, хто причетний до цього дійства - до прекрасних виступів української збірної", - додав Беленюк.

Український борець Беленюк виборов золото II Європейських ігор 01

Зазначимо, наразі в активі "синьо-жовтих" у столиці Білорусі вже 40 нагород - 11 золотих, 14 срібних і 15 бронзових.

Топ коментарі
+23
Вітаю ..Тут на форумі багато прихильників петі вилили тони лайна на пана Жана Беленюка за його входження в виборчий список "Слуги народу".. Інколи тут на форумі антисемітська та расистська риторика постів прихильників колишнього президента України аж зашкалює.. Погано, що адміністрація такого поважного ресурсу не звертає на це жожної уваги..
показати весь коментар
30.06.2019 14:56 Відповісти
+19
молодець!
найгарніший наш чорнобривець, вітаємо!
(не хочу про політику!) тож - найщиріші побажання перемог на спортивній ниві !!!
показати весь коментар
30.06.2019 14:54 Відповісти
+13
Молодец! Вiншую!
показати весь коментар
30.06.2019 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодец! Вiншую!
показати весь коментар
30.06.2019 14:53 Відповісти
По какому феншую?
показати весь коментар
30.06.2019 18:41 Відповісти
? На беларускай мове вiншую /поздравляю/. А што, кiм-небудь забаронена? Украiнцы разумеюць...
показати весь коментар
30.06.2019 22:06 Відповісти
молодець!
найгарніший наш чорнобривець, вітаємо!
(не хочу про політику!) тож - найщиріші побажання перемог на спортивній ниві !!!
показати весь коментар
30.06.2019 14:54 Відповісти
показати весь коментар
30.06.2019 14:54 Відповісти
Як спортсмена я його поздоровляю, а як Слугу народа направляю туди, куди Макар телят не гоняв.
показати весь коментар
30.06.2019 14:54 Відповісти
Приєднуюсь до вас, наймудріший Аli.
показати весь коментар
30.06.2019 14:58 Відповісти
А шо такэ?
Оппонент много голосов оттягивает от ПЕСа?
показати весь коментар
30.06.2019 15:21 Відповісти
показати весь коментар
30.06.2019 15:35 Відповісти
молодец конечно.....
Вот интересно, у него папа или мама этнические украинцы...?
показати весь коментар
30.06.2019 14:55 Відповісти
Родился в 1991 году в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B8%D0%B5%D0%B2 Киеве от отца-https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D1%83%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0 руандийца , погибшего в результате военного переворота в ходе https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BD%D0%B0_%D0%B2_%D0%A0%D1%83%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B5 гражданской войны на родине, и матери-https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0 украинки . Борьбой занялся в 2000 году.
показати весь коментар
30.06.2019 15:11 Відповісти
https://censor.net/user/419140 - ОК...

Спасибо...
показати весь коментар
30.06.2019 15:16 Відповісти
Слава Богу, что не москаль
показати весь коментар
30.06.2019 15:26 Відповісти
а какая разница? а у вас кто предки?
показати весь коментар
30.06.2019 15:47 Відповісти
https://censor.net/user/423677 - если нет разницы.., то какое дело вам до моих предков...
показати весь коментар
30.06.2019 15:51 Відповісти
никакого, а вам есть дело до предков Беленюка
показати весь коментар
30.06.2019 15:59 Відповісти
потому что он публичное лицо - пошел в политику...
Значит до него уже есть дело...
Вот один из вопросов - почему он черный в белой Украине?
Очень важно знать про политиков - что они едят и пьют, с кем спят, как отдыхают, кто были их родичи, соблюдают ли они личную гигиену, нет ли на них какого нибудь компромата, что они читают и смотрят, где они хранят деньги, какое у них здоровье, употребляют ли они наркотики, кому молятся... и еще 1000 вопросов...
Если он просто сидел бы под пальмой и не захотел бы быть публичной особой..., то его личная жизнь была бы только его делом...
Ферштейн?
показати весь коментар
30.06.2019 16:09 Відповісти
какая разница, хоть зелёный хоть в полосочку если он за Украину и приносит славу Украине в спорте. а вот расистам места нет, расисты пусть пи****ют в паРашу к свои сородичам рашистам исконно российской расе мордастых и курносых вырожденцев арийцев
с "третьим римом" коловратами псевдославян и прочей лабудой
показати весь коментар
30.06.2019 17:51 Відповісти
Тобі в печері знати це непотрібно. Просто продовжуй сидіти в печері і виколупувати поживу між пальцями ніг.
показати весь коментар
30.06.2019 18:39 Відповісти
Ділишся досвідом ?
показати весь коментар
30.06.2019 20:28 Відповісти
Вітаю ..Тут на форумі багато прихильників петі вилили тони лайна на пана Жана Беленюка за його входження в виборчий список "Слуги народу".. Інколи тут на форумі антисемітська та расистська риторика постів прихильників колишнього президента України аж зашкалює.. Погано, що адміністрація такого поважного ресурсу не звертає на це жожної уваги..
показати весь коментар
30.06.2019 14:56 Відповісти
https://censor.net/user/170498 - ну вот приплели расизм, антисемитизм и зоофилию до кучи...

Я вам бы порекомендовал вечерком прогуляться белым почти в любой стране Африки без охраны..., а в Израиле будучи не евреем занять какую нибудь топ.должность...
Не нужно быть страусом и делать вид что национальность и цвет кожи не имеет значения в современном Мире...
Имеет и огромное...
Овцам внушают что это не важно....
показати весь коментар
30.06.2019 15:04 Відповісти
Мені досить того , що я був в Чикаго і бачив на на власні очі.. Щодо Африки - ми ж не Африку будували в України всі п'ять років нікчемної каденції петі, чи все-таки Африку? В порівнюванні результатів рівня доходів ВВП на душу населення - може й Африку вибудовував петя в Україні.. Для пожиттєвої каденції, про котру мріяв петя - Африка або кацапія з Білоруссю - найкращий приклад для наслідування..
показати весь коментар
30.06.2019 15:11 Відповісти
знов за рыбу гроши.... каденционный ты наш
показати весь коментар
30.06.2019 15:27 Відповісти
А крім "папєрєдніків" у нього винуватих немає . І так на п'ять років .
показати весь коментар
30.06.2019 20:30 Відповісти
Низький ВВП ти вважаєш результатом відсутності негрів в усіх трьох гілках влади України?
показати весь коментар
30.06.2019 15:30 Відповісти
Ні, це скоріш - проведення політичного та економічного курсу щодо власного народу по прикладу "еліт" Африки.. Злиденним народом - легше керувати, але в Україні злиденний народвсе-таки спромігся винести геть владу, котра його оббирала та йому брехала.. Тому й біснуються так на тутешньому форумі прихильники "сивочолого гетьмана та батька нації", котрий отримав розгром достойний "Книги Гіннеса" 21-го квітня - все брешуть і брешуть, запускають фейки, сіють зерна невдоволення , паніки та апокаліптичні прогнози для України.. Єдине , про забувають проплачені прихильники петі - так це про те , що в суспільства України є вже імунітет проти їхньої брехні.. Чим більше вони обливають брудом петіних опонентів - тим кращий результат на виборах у опонентів петі.. Продовжуйте , петіні прихильники , таку ж інформаційну політику яку ви використовували і на президентських виборах.. Вона принесе результат, який навіть і в страшному сні вам не міг примаритись.. Я дуже задоволений, що ви не змінили тактику з часів 21-го квітня.. Давайте - побільше фейків, матюччя, провокацій, образ, брехні, апокаліптичних прогнозів для України - і петя отримає 21-го липня той результат, ка котрий він заслуговує п'ятьма роками своєї брехливої і нікчемної каденції.. Народ України - все розуміє , і зробить свої висновки 21-го липня.. Десь в цей час через три тижні вже з'являться тут перші результати по екзит пулах.. Прочитаєте їх - не плачте..
показати весь коментар
30.06.2019 15:49 Відповісти
А як ти поясниш російськомовність та практичну відсутність етнічних українців серед найбагатших громадян України?
показати весь коментар
30.06.2019 15:56 Відповісти
То і ти також - вважаєш петю не українцем?
показати весь коментар
30.06.2019 15:57 Відповісти
Я чекав цього питання...як тільки до влади в Україні потрапляє українець, його оголошують євреєм (Ющенко-Адельгейм, Порошенко-Вальцман) і починають труїти фізично та морально.
показати весь коментар
30.06.2019 16:30 Відповісти
І «ЛєонідДнєпр», зашумєл в каналізаціі...
показати весь коментар
30.06.2019 17:18 Відповісти
Бо цей коментатор і є справжнім ксенофобом.
показати весь коментар
30.06.2019 18:24 Відповісти
А той же Яценюк, якого теж ПРИЗНАЧИЛИ євреєм.
показати весь коментар
30.06.2019 17:20 Відповісти
Дружина кролика хасидська принцеса , певно чистокровна українка . Тільки мова не про етнос , про народ червоненків все ясно , а от 73 % відсотки українців які кинули Україну на поталу кремлю , хто вони ??? Екзальтовані суїцидники чи жертви НЛП ?
показати весь коментар
30.06.2019 20:39 Відповісти
Мова про Яценюка.
Червоненко єврей.
показати весь коментар
30.06.2019 21:32 Відповісти
І взагалі, колись Маргрет Теттчер кореспонденти запитали:
- «А чому в Великій Британії, нема антисемітизму ?»
- «А тому, що англійці розумніші євреїв» відповіла Баронесса.
показати весь коментар
30.06.2019 21:37 Відповісти
дед - ты ето... - держись кароче - без вас скучно будет....
показати весь коментар
30.06.2019 15:30 Відповісти
Щодо Африки - ми ж не Африку будували в України всі п'ять років нікчемної каденції петі, чи все-таки Африку? В порівнюванні результатів рівня доходів ВВП на душу населення - може й Африку вибудовував петя в Україні..
************
Благодаря "реформам", брат,
Мы в наше время оно
Давно по уровню зарплат
На уровне Габона.

Но для волненья нет причин,
И в этом нет загадки, -
Ведь что главнее для мужчин? -
Чтоб был "Рошен" в порядке!

Український борець Беленюк виборов золото II Європейських ігор - Цензор.НЕТ 3206
показати весь коментар
30.06.2019 16:09 Відповісти
Дєнєх мало? Продай комп, купі картохі.
Сварі, покушай..
показати весь коментар
30.06.2019 17:27 Відповісти
далеко ходить не надо,выше твоего поста Бабаич снова пургу гонит на него
показати весь коментар
30.06.2019 15:06 Відповісти
Зебил.
показати весь коментар
30.06.2019 15:14 Відповісти
Не понимаю почему антисимитская тема на фоне гиперсионистской такая плохая для вас?Может потому что никто и никогда не хочет популярно объяснить на примерах из истории и современности все нюансы этого?
показати весь коментар
30.06.2019 21:07 Відповісти
Мы, белокожие, никогда не сравнимся с темнокожими. Никто так не сыграет в баскетбол, как они! Никто так люто не зачитает рэп, как они, никто так ритмично не станцует, как они, ибо они - особенные! Всевышний наделил их теми талантами, которыми белых - он подло обделил.
От всей души поздравляю Беленюка с победой! Но, за " слугу урода " он ещё пожалеет, что испортил свою репутацию таким легкомыслием.
показати весь коментар
30.06.2019 15:11 Відповісти
Не подскажете, какие научные открытия сделали чернокожие?
показати весь коментар
30.06.2019 15:24 Відповісти
Расист - иди нах!
показати весь коментар
30.06.2019 15:27 Відповісти
Думайте больше о доме...
показати весь коментар
30.06.2019 15:29 Відповісти
Назвати когось расистом є расизмом.
показати весь коментар
30.06.2019 17:37 Відповісти
А какие научные открытия сделали *********, и лично ваше сопливое *****? Вопрос риторический
показати весь коментар
30.06.2019 15:28 Відповісти
Почему же? ********* придумали много чего... мальчика распятого, коров плачущих, снегирей, старушек-эпилептичек изнасилованных...
показати весь коментар
30.06.2019 15:31 Відповісти
Ти за кого голосував?
показати весь коментар
30.06.2019 15:32 Відповісти
Ну точно не за виктора хведоровича
показати весь коментар
30.06.2019 16:33 Відповісти
А між Ющенком, Тимошенко, та Януковичем ти ТОДІ кого вибрав? дай вгадаю...Тимошенко?
показати весь коментар
30.06.2019 17:35 Відповісти
Та не дай Бог, бабу жулю,надеюсь ты шутишь
показати весь коментар
30.06.2019 19:02 Відповісти
Иногда награды достойно не открытие, а закрытие. Закрыть тебя было бы наградой для общества, о белый пещерный скунс с интеллектом таборетки.
показати весь коментар
30.06.2019 15:31 Відповісти
погуглите, и не забывайте что люди негроидной расы долгое время не имели возможности и доступа к образованию и тд. и неизвестно сколько эйнштейнов среди них кануло в лету неизвестными
так например и в Украине было при российской сраной ымперии и ссср когда украинцы уничтожались кацапами, уничтожали тех что лучшее их, умнее, талантливее, трудолюбивее
эти отбросы из грязи в князи, московиты, которые навсегда останутся грязью, себя приписали к Руси всегда стремились сделать из украинцев людей второго сорта, отсюда и "окраина" и История Киевский Руси- Украины присвоенная ими
показати весь коментар
30.06.2019 15:56 Відповісти
Во мне нет и тени расизма... многие народы и нации более приспособлены к одним действиям и плохо им даются другие... тем не менее, если Вы посмотрите вокруг себя, то НЕ УВИДИТЕ НИЧЕГО!!! Абсолютно ничего изобретённого чернокожими... или, например, Арабами... Как-то так получается что ВСЕ ВОКРУГ ИЗОБРЕТЕНИЯ - плоды БЕЛОГО ЧЕЛОВЕКА! Если можете- опровергните...
показати весь коментар
30.06.2019 16:02 Відповісти
Я бы предпочел прочитать коммент Нила Деграсса Тайсона, а не 16летнего дебильчика.
Глупо обвинять людей фенотипа твоих же предков когда в 60х им разрешили ходить в США в университеты.
Автоматические двери лифта, метро на электротяге, прорыв в лампах эдиссона, например. Пусть эти 3 вещи тебе до конца жизни напоминают что ты дно, потому что другие люди гордятся своими достижениями, а не показывают окружающим цвет жопы как заслугу.
показати весь коментар
30.06.2019 23:45 Відповісти
Тупите, шарик... им не запрещали строить университеты в Нигерии или Кении. Почему они не построили Университеты у себя и не ходили в них? Почему Американцы им должны были построить в США Университеты и начать учить их???
показати весь коментар
30.06.2019 23:58 Відповісти
Проблема сторонников белого превосходства, юноша, в том что айкью фенотипов хоть и меньше на несколько пунктов, но средний айкью движения белого превосходства ниже чем у "негров", а у евреев на 10 процентных пункта выше среднего по США.
Был бы выше IQ ты бы понял что Украина в хвосте первой десятки Африканского континента и уступает упомянутой Нигерии, и по твоей логике ты унтерменш
Когда (если) закончишь гитлердрочество и узнаешь что история чуть сложнее и интереснее твоего мировозрения сложеного по игре Цивилизация 5 - найдешь ответы на свои вопросы.
показати весь коментар
01.07.2019 01:20 Відповісти
Это проблема шариков😂😂😂😂
показати весь коментар
01.07.2019 10:25 Відповісти
Здесь рейтинг , врунишка https://brainapps.ru/iq/rating
показати весь коментар
01.07.2019 10:29 Відповісти
Украина действительно в первой десятке, но с наивысшим IQ - «В ТОП-10 наций, превосходящих другие по интеллекту, кроме Монголии (шестое место она разделила с Исландией и Швейцарией) вошли следующие страны:
Гонконг
Сингапур и Южная Корея
Япония и Китай
Тайвань
Италия
Исландия, Монголия и Швейцария
Австрия, Люксембург, Голландия, Норвегия и Великобритания
Канада, Эстония, Финляндия, Германия, Польша и Швеция
Андорра, Австралия, Респулика Чехия, Дания, Франция, Венгрия, Латвия, Испания и США
Белорусия, Мальта, Россия и Украина.
показати весь коментар
01.07.2019 10:37 Відповісти
«Твой жребий - Бремя Белых!
Как в изгнанье, пошли
Своих сыновей на службу
Тёмным сынам земли;

На каторжную работу -
Нету ее лютей,-
Править тупой толпою
То дьяволов, то детей.

Твой жребий - Бремя Белых!
Терпеливо сноси
Угрозы и оскорбленья
И почестей не проси;
Будь терпелив и честен,
Не ленись по сто раз -
Чтоб разобрался каждый -
Свой повторять приказ.

Твой жребий - Бремя Белых!
Мир тяжелей войны:
Накорми голодных,
Мор выгони из страны;
Но, даже добившись цели,
Будь начеку всегда:
Изменит иль одурачит
Языческая орда.

Твой жребий - Бремя Белых!
Но это не трон, а труд:
Промасленная одежда,
И ломота, и зуд.
Дороги и причалы
Потомкам понастрой,
Жизнь положи на это -
И ляг в земле чужой.

Твой жребий - Бремя Белых!
Награда же из Наград -
Презренье родной державы
И злоба пасомых стад.
Ты (о, на каком ветрище!)
Светоч зажжешь Ума,
Чтоб выслушать: "Нам милее
Египетская тьма!"

Твой жребий - Бремя Белых!
Его уронить не смей!
Не смей болтовней о свободе
Скрыть слабость своих плечей!
Усталость не отговорка,
Ведь туземный народ
По сделанному тобою
Богов твоих познаёт.

Твой жребий - Бремя Белых!
Забудь, как ты решил
Добиться скорой славы,-
Тогда ты младенцем был.
В безжалостную пору,
В чреду глухих годин
Пора вступить мужчиной,
Предстать на суд мужчин!»
показати весь коментар
30.06.2019 16:07 Відповісти
Не зделал открытий - ты типа лишний на шарике?А какие вы сделали открытия научные?А как быть с теми открытиями шо озоновую дыру проделали или материк пластиковых бутылок в океане намыли?И ещё классное открытие которым белый ботоксный ***** всему миру угрожает из-за своего минипениса?за чёрных разу никто не тянет, но Жан наш чемпион и по этому он просто красаучик.
показати весь коментар
30.06.2019 21:17 Відповісти
Мазу
показати весь коментар
30.06.2019 21:18 Відповісти
А кто ж умаляет чемпионство Жана?? Честь ему и слава за пот вылитый на славу Украинского спорта!
показати весь коментар
30.06.2019 22:21 Відповісти
Цэ его выбор,а не твой
И пока он еще никак не показал себя в политическом плане
показати весь коментар
30.06.2019 15:25 Відповісти
А он и не покажет. Ибо спортсмены, как правило, политически неграмотные. Они живут другой жизнью, у них тренировки отбирают всё время, от рассвета и до заката. Но, быть лучшими в спорте - это их прерогатива. Вот ведь не просто так, что самый быстрый человек на планете Земля - темнокожий Усейн Болт!
показати весь коментар
30.06.2019 15:33 Відповісти
А шахматиста чернокожего встречали? А лыжника? А штангиста? А прыгуна в высоту? И почему белый Украинец Хижняк выиграл золото в боксе?
показати весь коментар
30.06.2019 15:35 Відповісти
Табуреткин, какой же ты приметивный .
показати весь коментар
30.06.2019 15:44 Відповісти
«ПримИтивный», пишется через «И»..., но Ваша необразованность не удивляет меня.... угадайте почему?
показати весь коментар
30.06.2019 15:46 Відповісти
Пачиму? Патамушта: Прашу падергат и ждать атвета. Если ниатвичают, прашу стучать. Сава.
Кстати, не хочу вас расстраивать, но у вас пунктуационная шизофрения.
показати весь коментар
30.06.2019 15:59 Відповісти
Ах, ... как Вы могли!!! Вы- расстроили меня!!!😂😂😂😂 и как мне теперь снова настроиться?
показати весь коментар
30.06.2019 16:03 Відповісти
Фсьо хуже, чем я думала, тут ещё и смайликовый перебор.
Нирасстраивайтесь, вас выличат, фсех вылечивают, даже Наполеонов. Главное, - это препарат подобрать правильный. Как там у вас с боярой дела? Дружите с напитком животворящим?
показати весь коментар
30.06.2019 16:10 Відповісти
Пачимушта ишо
показати весь коментар
30.06.2019 21:20 Відповісти
Всі ці таборєткіни, баблокати, лєри лєри, алі, гундяї... Чому сталося так, що концентрація лайна на Цензорі вища, ніж в середньому по країні..?
показати весь коментар
30.06.2019 18:43 Відповісти
Як Ви підете з Цензора,то лайна стане трохи менше...
показати весь коментар
30.06.2019 18:50 Відповісти
Певно маєш себе на увазі ? Бо ти найгустіше і найсмердючіше як і івансулима . Ви за одним столом працюєте , стиль однаковий ?
показати весь коментар
30.06.2019 20:45 Відповісти
...Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрість би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані раю.
Немає й бога, тільки я!
Та куций німець узлуватий,
А більш нікого!..» - «Добре, брате,
Що ж ти такеє?»

«Нехай скаже
Німець. Ми не знаєм».
Отак-то ви навчаєтесь
У чужому краю!
Німець скаже: «Ви моголи».
«Моголи! моголи!»
Золотого Тамерлана
Онучата голі.
Німець скаже: «Ви слов'яни».
«Слов'яни! слов'яни!»
Славних прадідів великих
Правнуки погані!
І Коллара читаете
З усієї сили,
І Шафарика, і Ганка ,
І в слов'янофіли
Так і претесь... І всі мови
Слов'янського люду -
Всі знаєте. А своєї
Дасть бі... Колись будем
І по-своєму глаголать,
Як німець покаже
Та до того й історію
Нашу нам розкаже,-
Отоді ми заходимось!..
Добре заходились
По німецькому показу
І заговорили
Так, що й німець не второпа,
Учитель великий,
А не те, щоб прості люди.
А ґвалту! а крику!
«І гармонія, і сила,
Музика та й годі.
А історія!.. поема
Вольного народа!
Що ті римляни убогі!
Чортзна-що - не Брути!
У нас Брути! і Коклеси!
Славні, незабуті!
У нас воля виростала,
Дніпром умивалась,
У голови гори слала,
Степом укривалась!»
Кров'ю вона умивалась,
А спала на купах,
На козацьких вольних трупах,
Окрадених трупах!
Подивіться лишень добре,
Прочитайте знову
Тую славу. Та читайте
Од слова до слова,
Не минайте ані титли ,
Ніже тії коми,
Все розберіть... та й спитайте
Тоді себе: що ми?..
Чиї сини? яких батьків?
Ким? за що закуті?..
....»
показати весь коментар
30.06.2019 15:40 Відповісти
Суворо Тарас про наш час . Там у нього є ще про зазєлів .
показати весь коментар
30.06.2019 20:49 Відповісти
Це не лєгкамисліє...це позиція...
показати весь коментар
30.06.2019 15:40 Відповісти
Позиция? А вы разве не знаете, как используют знаменитостей в своих корыстных целях всякие прохиндеи-политики?
Позиция - это когда я - сам иду менять систему; власть. А когда меня используют и спекулируют моим именем - это продажность.
показати весь коментар
30.06.2019 17:05 Відповісти
и чувство ритма у них прирождённое
показати весь коментар
30.06.2019 15:49 Відповісти
Согласна, тут и не поспоришь.
показати весь коментар
30.06.2019 16:17 Відповісти
женская сборная США в полуфинале с англичанками 2-го июля..
показати весь коментар
30.06.2019 15:25 Відповісти
Вітаю!
показати весь коментар
30.06.2019 15:47 Відповісти
Кто в курсе коэффициентов букмекеров на схватку Беленюк(СН) vs Тадеев(Оппоблок) у трибуны ВР?
показати весь коментар
30.06.2019 15:54 Відповісти
Вони з одного табору.
показати весь коментар
30.06.2019 16:34 Відповісти
В хворій уяві прихильника мародерів.
показати весь коментар
01.07.2019 03:45 Відповісти
Складний вид боротьби. Вітаю, Жан!
показати весь коментар
30.06.2019 17:57 Відповісти
Ніякий він не українець. Він негр.
показати весь коментар
30.06.2019 23:48 Відповісти