8464 відвідувача онлайн

Клімкін про ноту РФ: "Ми чітко написали, що готові далі розмовляти"

Глава МЗС Павло Климко заявляє, що відповідь Міністерства закордонних справ на ноту Росії не містила переговорів про звільнення 24 українських моряків за рішенням Міжнародного трибуналу з морського права.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в бліц-інтерв'ю "Українським Новинам".

"Ми чітко написали (в відповідній ноті), що ми готові далі розмовляти (з Росією), і, власне кажучи, це вже зробив наш тимчасовий повірений у РФ того ж дня щодо можливості використання тих документів, сторонами в яких є Україна і Росія", - підкреслив Клімкін.

Він зазначив, що МЗС було важливо вказати міжнародно-правову позицію в ноті РФ перед самітом "Великої двадцятки" (G-20).

Нагадаємо, 27 липня президент України Володимир Зеленський публічно звинуватив міністра закордонних справ Павла Клімкіна в тому, що той не погодив з ним ноту до Російської Федерації про українських полонених моряків.

На думку глави МЗС України, Російська Федерація підготувала дипломатичну пастку для України в справі звільнення полонених моряків, а в Офісі Президента України хтось в неї попався.

Сьогодні, 1 липня, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що йде в політичну відпустку.

Топ коментарі
+14
Климкин о ноте РФ: "Мы четко написали, что готовы дальше разговаривать" - Цензор.НЕТ 7177
показати весь коментар
02.07.2019 14:57 Відповісти
+9
Зеля тупит по полной. Он еще магарыч должен Климкину выставить, что спас от неминуемого позора. Если только Климкин не разрушил тайную договоренность Зели с людьми х*йла. Тогда все встает на свои места.
показати весь коментар
02.07.2019 15:04 Відповісти
+6
Если бы Климкин вовремя не устроил демарш , то мы бы сейчас обсуждали и не такие "подарки" от Зели и его д*билов.. То ли еще нас ждет впереди, следите за руками у шута
показати весь коментар
02.07.2019 15:02 Відповісти

Завантаження...