10039 відвідувачів онлайн

Канада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо

Канада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо домовився про постачання Україні бронетехніки.

Про це він розповів за підсумками переговорів, пише Цензор.НЕТ із посиланням на "theБабель".

"Ухвалене принципове рішення про можливість поставок оборонного озброєння і новітньої військової техніки", - сказав Зеленський.

Пізніше український президент уточнив, що йдеться про бронетехніку. "Я думаю, ми можемо про це відкрито говорити: ми домовилися про постачання бронетехніки. Ми домовилися, що будемо розвивати домовленості. У нас з'являться угоди, я не можу поки що сказати докладніше, але ми говоримо про те, що в Україні може з'явитися щось, що дасть робочі місця у цій сфері", - додав Зеленський.

Трюдо зі свого боку заявив, що Канада включила Україну в список країн, яким можна поставляти озброєння. "Ми вже бачили інвестиції канадських компаній у завод боєприпасів в Україні. І ми продовжимо працювати з Україною, щоб вона отримала підтримку, якої потребує: як від канадських військових інструкторів, так і в озброєнні", - сказав він. Крім того, прем'єр додав, що Канада планує виділити впродовж шести найближчих років $25 млн на розвиток української демократії.

Топ коментарі
+34
Украина сама в состоянии производить бронетехнику на контрабандные из раисси запчасти с пятикратной наценкой в пользу свинарчуков.
показати весь коментар
02.07.2019 23:48 Відповісти
+27
Бронетехнику Украина сама в состоянии производить, нужны самолёты, вертолёты и пр.
показати весь коментар
02.07.2019 23:45 Відповісти
+18
Володя, бронетехніка стріляє! Тобі про це Богдан не сказав? 😨
показати весь коментар
02.07.2019 23:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
а что с ними надо было делать? хранить на складах, как джавелины?
показати весь коментар
03.07.2019 08:21 Відповісти
Почему ***** бомбит Сирию?
Потому что там нет ПВО и можно "бесплатно" летать. А почему это же самое не проделали в Украине? Потому что еще остался от совка хлам, который может стрелять и сбивать. Но тот хлам УЖЕ устарел давно, нужно обновлять парк вооружений.
показати весь коментар
03.07.2019 09:13 Відповісти
25млн в ближайшие шесть лет, зебобики) т е зебобу давать не хотят, в любом случае... С бронетехникой... может, что то и дадут при кретине,т к оно само не воюет, но если недоразвитый будет и дальше войска отводить, то и это не факт. Думай те, зекрыски))) хотя у зели вообще Майдан намечается
показати весь коментар
03.07.2019 01:28 Відповісти
Сколько желчи, смотри не захлебнись.
показати весь коментар
03.07.2019 09:14 Відповісти
А зачем???? Украина имеет свои заводы по производству бронетехники и бронетранспортеров! Зачем тратить деньги на то что можно сделать самостоятельно и не хуже???? Зебмлы! Вы же кричали про патронные заводы и про Свинарчуков??? В Украине нет самолетов- вот это проблема!
показати весь коментар
03.07.2019 02:49 Відповісти
а патронний завод вже є? )))
показати весь коментар
03.07.2019 06:34 Відповісти
звичайно, йогож Порох чи то збудував, чи то викупив - робить патрони, саме тому і війна не припиняється - так мені казали зелейоби
показати весь коментар
03.07.2019 06:45 Відповісти
Нічого він не збудував. Лише одна лінія набоїв 9мм. для поліції, щоб по майданівцям пуляти. Пєця думав буде навічно сидіти красти. Але мародер обісравсь і продув Вовіку!
"...нє очко обично губіт, а к одінадцаті туз..."
показати весь коментар
03.07.2019 06:58 Відповісти
Inogda gorazdo desevle jest kupit cem samim delat,tem boleje jesly uze ispolzyvali.Vot Latvija takije kupili ot 60 tysiac do 120 tysuac evro vsego 50 stuk kupili.Eti izvezni ix modernizirovali kak polozenoКанада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо - Цензор.НЕТ 9153
показати весь коментар
03.07.2019 06:43 Відповісти
В Латвии есть заводы по производству танков и БТРов?
показати весь коментар
03.07.2019 06:47 Відповісти
Govoriu luce kupit,cem samim delat.Konecno jesly jest u vas mnogo deneg mozete i sami delat,no nezabute korupciju toze
показати весь коментар
03.07.2019 06:55 Відповісти
А в Украине производят самоходные САУ?
Все на что спромоглися при соевом это "Богдана" - пушка на шасси КРАЗа, которую показали в 2-х экземплярах на параде и на этом все заглохло.
показати весь коментар
03.07.2019 09:16 Відповісти
проект ЗРК Днепр тоже заглох...бабки распилили походу... И ничего не слышно ОТРК "Гром-2" для ВСУ.
показати весь коментар
03.07.2019 18:41 Відповісти
Paladin amerikanskije mozet streliat do 30 kilometrov.
показати весь коментар
03.07.2019 06:53 Відповісти
Така штуковіна коштує до мільона євро і більше. Які 120 тис?
показати весь коментар
03.07.2019 07:01 Відповісти
В них ще й стандарт натівський, 155мм, здається. Тобто треба повністю переходити на ці стандарти. Де гроші брати?
показати весь коментар
03.07.2019 07:06 Відповісти
Da 155mm Paladiny
показати весь коментар
03.07.2019 07:10 Відповісти
Tak i cel jest perejti k Nato standartam.
показати весь коментар
03.07.2019 07:13 Відповісти
Ja pisu sto ne novyje oni byli,tak vot takaja ix i cena.Anglicany tak prodali im oni byli nenuzny.My toze poxozyje kupili s nemcev toze nenovyje PZX 2000.Doze nemcy ox modernizirovali te okolo 1mln vyslo.Eti kak by lucyji v mireКанада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо - Цензор.НЕТ 4827
показати весь коментар
03.07.2019 07:08 Відповісти
Канада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо - Цензор.НЕТ 5612
показати весь коментар
03.07.2019 06:35 Відповісти
tut kanadskije.Tut ocen mnogo raznoj zacity na nix.Eto ocen vazno
показати весь коментар
03.07.2019 06:57 Відповісти
За те деньги , что вьі назвали , сделали серьезное ТО "Палладинам" и просто передали, как избьіточное имущество союзнику по НАТО. Аналогично Украина получает катера "Айленд", оплачивая их расконсервацию и ТО.
показати весь коментар
03.07.2019 08:19 Відповісти
А нахєра нам бронетехніка - Зе припиняє стріляти, донбабве повертає мирно-правовим шляхом.... хіба кацапів катати по нових володіннях.
показати весь коментар
03.07.2019 06:43 Відповісти
Объясните кто-нибудь этому розумнику, что нужно развивать собственное производство, а не завозить из-за рубежа готовое.
показати весь коментар
03.07.2019 06:45 Відповісти
Razvivat nado vy dumajete u nas net takix preprijatyji sto delali detali,elektroniku i drugoje dlia vojenoj texniki,pocty net takogo oruzyje sto nebylo nasix,eto i Raptorsy v tom cysle,no raznica sto eto privatnyje kompaniji delajet i ix nenado vyderzyvat,oni sami zarabaryvajet i takix jest okolo 100.Pust privatnyje kompaniji i delajut bez poderzki gosudarstva.Jesly delajet desevle eto xoroso jesly net pokupajete gde desevle
показати весь коментар
03.07.2019 08:00 Відповісти
А деньги на "где дешевле" где брать? Опять под проценты на Западе? Отдавать чем, трусами?
показати весь коментар
03.07.2019 18:37 Відповісти
Українцям дуже сподобались снайперські канадійські комплекси. 12го калібру. А їздити снайпери можуть і у всюдихідах.
показати весь коментар
03.07.2019 06:54 Відповісти
". У нас появятся соглашения, я не могу пока что сказать подробнее, но мы говорим о том, что в Украине может появиться что-то, что даст рабочие места в этой сфере Источник: https://censor.net/n3135348"
откровенная липа, после 21-го все забудет...
онО же не уточняло О ЧЕМ РЕЧЬ
))))))))))))))))))))))))))
показати весь коментар
03.07.2019 07:15 Відповісти
Щоб зайшли інвестиції треба спочатку створити інвестиційний клімат. Треба, щоб запрацювали незалежні суди. Досі американець Бойко не може повернути собі Житомирські Ласощі, що в нього Парашенко з Пашинським забрали і пограбували завод три роки тому. Які в дупу інвестиції???
показати весь коментар
03.07.2019 07:55 Відповісти
странные фамилии у американцев...
ага щас приват отмотают в пирамиду и будет климат..))))))))))))) или климакс??
так забрали или пограбували?
показати весь коментар
03.07.2019 08:23 Відповісти
Мы договорились, что будем развивать договоренности. У нас появятся соглашения, я не могу пока что сказать подробнее, но мы говорим о том, что в Украине может появиться что-то, что даст рабочие места в этой сфере", - добавил Зеленский. Источник: https://censor.net/n3135348

Канада поставлятиме в Україну бронетехніку, - Зеленський за підсумками зустрічі з Трюдо - Цензор.НЕТ 1144
показати весь коментар
03.07.2019 08:28 Відповісти
Обісраний Укроборонпром - ми взмозі і самі тисячи одиниць нової бронетехніки випускати але сепари у верхівці Укроборонпрому цього не хочуть.
А скількі Україні може випускати літаків АН ? - сотні в рік. П ята колона проти.
показати весь коментар
03.07.2019 08:31 Відповісти
А скількі Україні може випускати літаків АН ? - сотні в рік.

Мне кажется это сарказм. Украина столько не выпускала даже при СССР.
показати весь коментар
03.07.2019 18:43 Відповісти
Літакі різні бувають - маленькі і великі. Так то.
показати весь коментар
04.07.2019 08:36 Відповісти
Перше реальне досягнення
показати весь коментар
03.07.2019 10:44 Відповісти
Где то тихо заплакала семья пашинских.

Да и петюня со свинорылыми как же теперь на китайскую основу на рос детали бронепластины клепать в Богдане будут?
показати весь коментар
03.07.2019 10:59 Відповісти
мне нравиться логика порохоботов Зе договорился в Канаде о поставках оружия это еще ПЕтя наработал Цвк зарегистрировала Шария клюева это ЗЕ виноват в отставку хотя судебная система и Цвк это ПЕтя упоротая секта сектантов Петюниного дня или дна
показати весь коментар
03.07.2019 13:31 Відповісти
Ждем поставки в Украину! А за 5 лет президентства лузера Пороха и Ко...серийное производство Дозор-Б и новых БТР-ов так и не удалось. Саботаж!
показати весь коментар
03.07.2019 15:12 Відповісти
Сторінка 3 з 3