11622 відвідувача онлайн

У Німеччині судять терориста "ДНР", він може отримати умовне покарання

У Німеччині судять терориста "ДНР", він може отримати умовне покарання

Суд у Дортмунді розглядає справу вихідця з колишнього СРСР, який співпрацював із пособниками окупантів з незаконного збройного формування "ДНР". Він каже, що ніколи не воював проти України і повністю розчарувався в діях бойовиків.

Обвинувачений - громадянин ФРН. Йому 43 роки, його батько - українець. Сам підсудний живе в м. Лене в східній частині Вестфалії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Він визнав, що в період з 2014 по 2016 рік був членом одного з озброєних спецпідрозділів терористичної організації "ДНР". Водночас чоловік стверджує, що ніколи не брав участі в бойових діях на Донбасі.

Громадянин ФРН був затриманий після повернення до Німеччини в аеропорту Ганновера. Його обвинувачують у підготовці масштабного насильницького акту, що створює загрозу для держави, а також порушення закону про контроль над бойовими озброєннями.

На суді в Дортмунді обвинувачений сказав, що вважав своїм громадянським обов'язком "захищати так звану невизнану "ДНР" від української армії". За його словами, його навчили, як поводитися зі зброєю, але спочатку він, будучи професійним зварником, займався лагодженням зруйнованих газо- і водопроводів, згодом же вступив до підрозділу охорони, але "ніколи не був на фронті".

Обвинувачений стверджує, що під кінець його охопило повне розчарування. "Я надавав підтримку людям, які наживалися на війні", - пояснив він. На думку спостерігачів, обвинувачений може розраховувати на умовне покарання.

Топ коментарі
+7
его слова равноценны
"Я никогда не травил людей в газовых камерах. Я просто нажимал какую-то кнопку на пульте."
показати весь коментар
03.07.2019 22:45 Відповісти
+6
Умовний термін за вбивства українців ??
Де ті слова на букву Б ?!
показати весь коментар
03.07.2019 22:49 Відповісти
+3
в германии судят, в италии судят, в чехии судят, а каламойско-портновские суды отпускают под залог. зебильная ******* рулит.
показати весь коментар
03.07.2019 22:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А чего условно . Вы его на строительство СП-2.
показати весь коментар
03.07.2019 22:45 Відповісти
его слова равноценны
"Я никогда не травил людей в газовых камерах. Я просто нажимал какую-то кнопку на пульте."
показати весь коментар
03.07.2019 22:45 Відповісти
Умовний термін за вбивства українців ??
Де ті слова на букву Б ?!
показати весь коментар
03.07.2019 22:49 Відповісти
в германии судят, в италии судят, в чехии судят, а каламойско-портновские суды отпускают под залог. зебильная ******* рулит.
показати весь коментар
03.07.2019 22:50 Відповісти
А ну циц, это потужная судебная реформа Петра Алексеевича, не пали контору.
показати весь коментар
04.07.2019 06:58 Відповісти
А где в тексте про условно?

Ему вменяется в вину подготовка масштабного насильственного акта, создающего угрозу для государства, а также нарушение закона о контроле над боевыми вооружениями.

В оригинале только это написано.
показати весь коментар
03.07.2019 22:55 Відповісти
В конце статьи.
показати весь коментар
03.07.2019 23:18 Відповісти
Сюжет для русТВ: русскоязычные стреляют в вату, немецкие бандеровцы спасают днр. У ваты плата погорят
показати весь коментар
03.07.2019 22:58 Відповісти
Что то новенькое. Вместо "на блок посту стоял" теперь "был сварщико в спецподразделении"
показати весь коментар
03.07.2019 22:58 Відповісти
Условно! Просто звери какие-то. Его надо срочно в ПАСЕ депутатом. Там как раз такая публика заседает.
показати весь коментар
03.07.2019 23:10 Відповісти
переслать На Желтьіе Водьі на урановрудник
показати весь коментар
03.07.2019 23:11 Відповісти
в Україні його би відпустили за програмою "Тебе чекають вдома". Бо нібито розкаявся, нібито розчарувався, нібито не стріляв, мив підлогу на блокпостах ремонтував та охороняв.
показати весь коментар
03.07.2019 23:25 Відповісти
На бльок-посттен стоятен, дубінкєр в рюкє дєржальц, но ніхьт воєватен.
показати весь коментар
03.07.2019 23:32 Відповісти
я знову ж, в 2923-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
показати весь коментар
03.07.2019 23:40 Відповісти