11031 відвідувач онлайн

Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК

Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК

Центральна виборча комісія (ЦВК) уповноважила Державне підприємство спеціального зв'язку від імені Комісії здійснити передачу виборчих бюлетенів відповідним окружним виборчкомам.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ЦВК, 7 липня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії.

"ЦВК уповноважила Державне підприємство спеціального зв’язку в особі визначених ним працівників цього підприємства від імені Комісії здійснити передачу виборчих бюлетенів із виборів народних депутатів України для голосування у загальнодержавному багатомандатному та одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року відповідним окружним виборчим комісіям на засіданнях цих комісій та підписати протоколи про прийняття ОВК від ЦВК зазначених виборчих бюлетенів", - йдеться в повідомленні.

Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК 01

Топ коментарі
+9
Ой все пропало сливают Украину
Порошенко, на кого ты нас оставил?
Пиночет, Пиночет!

Краткое содержание следующих 200 соевых комментариев
показати весь коментар
07.07.2019 18:34 Відповісти
+8
Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 3255
показати весь коментар
07.07.2019 18:46 Відповісти
+7
ПЕСцикам треба примусово вже робити щеплення від сказу,
погризуть скоро клаву і на нормальних кидатися будуть!
🤣🤣
показати весь коментар
07.07.2019 18:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Понятно одно, закончиться это все плохо или очень плохо.
показати весь коментар
07.07.2019 18:32 Відповісти
Ой все пропало сливают Украину
Порошенко, на кого ты нас оставил?
Пиночет, Пиночет!

Краткое содержание следующих 200 соевых комментариев
показати весь коментар
07.07.2019 18:34 Відповісти
полный траур!
показати весь коментар
07.07.2019 18:45 Відповісти
Третій пішов .
показати весь коментар
07.07.2019 18:46 Відповісти
Слава Богу скоро у зе!била будет вся "повнота влади" и наконец-то оно реализует свои "кінець епохи...". А то из "дайте ему 100 дней" больше половины уже йок, а ни конца эпохи бедности, ни конца эпохи лжи, ни остального, что оно брызгало в глаза 73%-ным не настало. И даже на войне наживается вместо бариги без зазрения совести.
показати весь коментар
07.07.2019 18:50 Відповісти
Ну что я вам могу сказать...
Теперь вы будете жить в этой шкуре пять лет!
Я пять лет терпел и вам того желаю...
показати весь коментар
07.07.2019 18:56 Відповісти
Все мы будем жить в "этой шкуре". И было бы весело (********** же легко и просто, как я уже убедился за пару месяцев), если бы "эта шкура" и его бенЯфициары не сливали Украину на 3-й космической.
показати весь коментар
07.07.2019 19:08 Відповісти
СОЛНЦЕ НЕДОЛЖНО БЫЛО ВЗОЙТИ ЕЩЁ 48 ДНЕЙ НАЗАД. 😂😅😂
НО ЗРАДА ЗРАДНАЯ ПРАХА ДАЖЕ СОЛНЦЕ ПРЕДАЛО И ПРОДОЛЖАЕТ ВСХОДИТЬ И ВЕРНО СЛУЖИТ
ЗЕЛЕНСКОМУ. 😂😅😂
показати весь коментар
07.07.2019 19:20 Відповісти
Солнце служит зе!ленскому? Ты тож закинулся тем же, что и вован во Львове, колись?
показати весь коментар
07.07.2019 19:52 Відповісти
Через два тижні вже будуть тут на Цензорі оприлюднені попередні результати екзит-полів.. Завджи так було.. Сподіваюсь на мінімальну підтримку громадянами України антиукраїнських сил на цих виборах - петя, медведчук-бойко-рабінович та мураєв-гєпа-вілкул-труханов повинні назавжди відійти в минуле..
показати весь коментар
07.07.2019 18:35 Відповісти
А ось вже перший тих з 200 коментарів які наобіцяв ЛАЛАЛА .
показати весь коментар
07.07.2019 18:43 Відповісти


Ну ви дайотє!!!
Леонід і порохобот - що ви там таке курите?
показати весь коментар
07.07.2019 19:00 Відповісти
Леонид,
Если учесть «опросы», которые иногда проводят, к сожалению есть достаточно дурбЭкалов, которые за жОпо-блок и им подобным.......
показати весь коментар
07.07.2019 18:46 Відповісти
Вы поедете на выборы, ингрид?
показати весь коментар
07.07.2019 18:53 Відповісти
Собираюсь🙂....... хочу завтра позвонить, если дозвонюсь - всегда такая катострофа, в наше консульство (Франкфурт/Майн) уточнить на счет «пригласительных».......в 2014 приходило письмо с «приглашением»..........на данный момент - ☹️
показати весь коментар
07.07.2019 19:03 Відповісти
Ингрид на сайте консульства можно найти себя в избирательных списках
показати весь коментар
07.07.2019 19:05 Відповісти
Спасибочки 🙂🙂🙂
показати весь коментар
07.07.2019 19:09 Відповісти
Езжайте обязательно ✌🏻
показати весь коментар
07.07.2019 19:11 Відповісти
Это без обсуждений=>считаю, что каждый сознательный гражданин обязан принимать участие в выборах......🙂
показати весь коментар
07.07.2019 19:21 Відповісти
👍🏻
показати весь коментар
07.07.2019 19:25 Відповісти
https://germany.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/73568-shanovni-gromadyani-ukrajini-21-lipnya-2019-r-v-ukrajini-vidbudutysya-pozachergovi-vibori-do-verkhovnoji-radi
показати весь коментар
07.07.2019 19:07 Відповісти
Хех! Риги навпаки набирають обертів.
показати весь коментар
07.07.2019 19:30 Відповісти
Сліпий снайпер,горе в родині
Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 470Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 2093
показати весь коментар
07.07.2019 18:41 Відповісти
Ось і другий .
показати весь коментар
07.07.2019 18:44 Відповісти
Підрахуєм чокалядки заробляєш??
🤣🤣
показати весь коментар
07.07.2019 18:56 Відповісти
Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 3255
показати весь коментар
07.07.2019 18:46 Відповісти
Оберштурмбаннфюрер СС. То есть, всего-навсего подполковник... Мелковато.
показати весь коментар
07.07.2019 18:53 Відповісти
Ну так, он ещё не в Раде!
Потом повысят
показати весь коментар
07.07.2019 19:03 Відповісти
Так я повторю вопрос, который, вроде как- даже в тему. Хто этот чудик??? Мне реально интересно.

Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 8131
показати весь коментар
07.07.2019 18:49 Відповісти
Что еще могут придумать прохоботы. Суд примет решение печатать бюллетни на всех европейсих языках?
показати весь коментар
07.07.2019 18:52 Відповісти
ШаКАЛадом їх замастити...
😁
показати весь коментар
07.07.2019 18:54 Відповісти
ПЕСцикам треба примусово вже робити щеплення від сказу,
погризуть скоро клаву і на нормальних кидатися будуть!
🤣🤣
показати весь коментар
07.07.2019 18:53 Відповісти
когда выбрали презиком мовного и умственного инвалида...
https://twitter.com/inushka_ Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 8709 Днепр Бандеровский‏ @inushka_ https://twitter.com/inushka_/status/1147871298397323265 2 ч.2 часа назад
Президент України дає коротке інтерв'ю Німецькії Хвилі.
Німці задають президенту питання українською мовою.
Президент вперто раз за разом відповідає російською.
Німці перекладають відповіді президента України для українських глядачів.
Овервойсом.
Яке ганьбище.
показати весь коментар
07.07.2019 18:53 Відповісти
Это правильно, глупо все переделывать только потому что Саакашвили не понравилось 22 место в списке, куча денег и времени на ветер.
показати весь коментар
07.07.2019 18:55 Відповісти
Саакашвили все равно, Пете не понравились выборы вообще.
показати весь коментар
07.07.2019 18:56 Відповісти
Так а кто в суд то подавал чтоб провели новую жеребьевку?
показати весь коментар
07.07.2019 19:01 Відповісти
я же сказал, Петя.
показати весь коментар
07.07.2019 19:02 Відповісти
А все нашел, в суд подал Поплавский.
показати весь коментар
07.07.2019 19:03 Відповісти
Это шестёрка Пети...
показати весь коментар
07.07.2019 19:06 Відповісти
он сам хуже шестерки
показати весь коментар
07.07.2019 19:08 Відповісти
Політична система - мертва, всі ці партєйки - лише тимчасові об'єднання різних аферистів.
показати весь коментар
07.07.2019 18:59 Відповісти
Политическая система уже опреляется. Как оказалось у нас около 50% избирателей либералы. 30% буржуазные демократы, 10% социалисты, остальные коммнутисты, националисты и разные радикалы. Неплохой раскдлад для европейской страны.
показати весь коментар
07.07.2019 19:07 Відповісти
Політична система почне діяти, коли не тільки замість десятків різних парєйок буде з - 4 політичні сили (пвртії), але відповідальність будуть нести, а не бігати з одніє в іншу, як зараз. Скільки той же Порошенко, наприклад, змінив політсил дотепер... І там їх сотні таких.
показати весь коментар
07.07.2019 19:12 Відповісти
общетсво уже определилсь по идеалогиям. Прийдет время появться соотвтсующие партии, которые будут представлять не говрящие головы, а их деалогии. Которые будут нести отвестственность перед избирателями, неважно какой у них лидер.
показати весь коментар
07.07.2019 19:17 Відповісти
Суспільство може не дожити до цього часу просто тупо фізично. Тому треба змінювати закон про політичні партії, встановивши для будь-кого обмеження в переході із однієї в іншу.
показати весь коментар
07.07.2019 19:20 Відповісти
Европйцам для этого понадобились столетия (политичкого самосознания), мы живем только не более 30 лет. При этом уже идеалогии в общетве определилсиь (см.выше) Осталось только их закрепить формалными партиями с соотвтвующими названиями.
показати весь коментар
07.07.2019 19:25 Відповісти
нє, огранічіть свободу "совісті" нізззя!!! Чєлавєк може міняти "убєждєнія". Кстаті, перебігаючи із "партії" в "партію" дані персонажі не міняють убєждєній - вони переслідують мету пробитись до корита з більш спритними
показати весь коментар
07.07.2019 19:28 Відповісти
нема у нас ідєлогічних партій - шайки-банди під лідєра-сімпатіка. К прімєру, Вакарчук вопщє не має прєдставлєнійє про політіку - якісь хіпстерські слогани та хайпова еклєктіка
показати весь коментар
07.07.2019 19:23 Відповісти
партий пока нет, а общество уже есть, которые делиться по идеалогиям.
показати весь коментар
07.07.2019 19:26 Відповісти
як це опріділілісь? Он Богдан має особе мнєнійє, яке з програмою партії йде в розріз. Так само в інших гоп-компаніях представлені різні переконання: від крайніх лівих та правих до зовсім лібералів та дімакратів в адном спіскє.
показати весь коментар
07.07.2019 19:20 Відповісти
Так. Вони об'єднуються зовсім за іншими принипами, ніж ідеологічні. У більшості там взагалі ніяких переконань немає.
показати весь коментар
07.07.2019 19:22 Відповісти
оттттооо! Такі собі прєдпріятія по распілу бабла налогоплатєльщіков
показати весь коментар
07.07.2019 19:25 Відповісти
Та прийнятті законів для папіків-олігархів, аби їм нічого не було, натомість у них було все.
показати весь коментар
07.07.2019 19:28 Відповісти
Виборчі бюлетені почнуть передавати в окружкоми, - ЦВК - Цензор.НЕТ 6535
показати весь коментар
07.07.2019 19:40 Відповісти
Слуги русского народа, однако уже опустились до 39% до осени зеленые сопли каломоева в конец засохнут
показати весь коментар
07.07.2019 19:54 Відповісти
Украина страна перманентных выборов,перевыборов, предвыборных обещаний ......и опять выборов.
показати весь коментар
07.07.2019 20:33 Відповісти
А как там с пережеребьевкой?
показати весь коментар
07.07.2019 20:39 Відповісти
У нас судебная анархия,защищаемая государством по определению и в интересах олигархата
с челядью,потому как они и есть государи.И пока люди не создадут себе громад где они
сами будут устанавливать правила жизни-законы их так и будут водить на как бычка на веревочке наши пастухи - государи.Выбирать научились пастухов с горем пополам.
Теперь задача научиться их нанимать и увольнять. Где законы о народовладди,для начала?
показати весь коментар
08.07.2019 00:52 Відповісти