Захист Мангера оскаржив вирок убивцям Гандзюк: "Занадто м'який"

Про це "Українським Новинам" сказав адвокат глави облради Дмитро Ільченко, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Ми подали апеляцію минулої п'ятниці 5 липня... Ми вважаємо, що вирок занадто м'який", - заявив він.
Крім того, захист Мангера подав апеляційну скаргу, оскільки вважає незаконним те, що у вироку зазначено, що нібито правоохоронцями встановлено замовника вбивства активістки.
Також захист вважає, що родичі вбитої, в тому числі батько, не мали права укладати угоду з обвинуваченими про визнання провини.
При цьому Ільченко зазначив, що апеляцію на вирок подав не тільки захист Мангера, але й деякі інші учасники процесу.
Якщо б апеляція не була подана, то вирок у справі Гандзюк набув би чинності 7 липня.
Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.
Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.
4 листопада потерпіла померла в лікарні.
Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін.
11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. Тимошенко, коментуючи підозру Мангеру в справі про вбивство Гандзюк, заявила: "Вони пішли "по беспределу". Це брудна боротьба Порошенка за владу".
15 лютого суд заарештував Мангера до 3 березня з правом застави в 2 млн 497 тис. грн. Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за свого підзахисного заставу. На запитання, звідки адвокат отримав гроші на заставу, Мангер не відповів.
3 квітня Шевченківський райсуд Києва зобов'язав Мангера носити електронний браслет і здати закордонний паспорт.
Тобто "організатор" топить виконавців?)
Якась дуже хитра схема.... Підкажи мені який сенс "організатору" топити своїх посіпак?
І в кримінальних угрупуваннях свої правила.
Не зливають бандюки своїх, бо завжди може прилетіти так звана "ответка" і не по "поняттям" це...
Основне є те, що Мангер не є обвинуваченим... І якщо, він дійсно замовник, то після вступу вироку в законну силу, він вже ніколи обвинуваченим би не став... Це б вважалось: молодець порішав пацанам маленькі строки... Пацани після вступу вироку в законну силу йдуть в так звану "отказуху- нічо не знаю свідченя давав під тиском"(це при умові, що мангер в темі). Все. Вирок прокурори оскаржити не можуть...
Питання... Для чого в такий нестабільний час коли судді і прокурорські лишню копійку бояться взяти... "Мутити" таку не певну "двіжуху"?... І врахуйте, що це все помножено на значний суспільний резонанс.... Де преса в любу секунду з ніг на голову все може перевернути...
Держат интригу так, что аж настоящий заказчик Мангер начал нервничать и пороть ерунду.