8949 відвідувачів онлайн

До Азовського моря увійшов російський протичовновий корабель "Єйськ"

До Азовського моря увійшов російський протичовновий корабель "Єйськ"

Росія посилила угруповання в Азовському морі малим протичовновим кораблем (МПК) "Єйськ" (054) проєкту 1124М Чорноморського флоту ВМФ РФ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Український мілітарний портал".

Вчора він пройшов арку мосту поблизу Керчі в напрямку Азовського моря.

На Чорному морі він приписаний до Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту ВМФ Росії та входить до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів 184-ї бригади охорони водного району.

Окрім нього, ця частина має в строю ще два МПК проєкту 1124М – "Поворино" (053) та "Касимов" (055).

МПК "Єйськ" (054) проєкту 1124М був спущений на воду 12 квітня 1989 року на підприємстві "Ленінська Кузня" (сучасна назва – "Кузня на Рибальському") та вже 28 лютого 1990 року увійшов до складу 181-го дивізіону малих протичовнових кораблів 184-ї бригади охорони водного району Чорноморського флоту ВМФ СРСР з базуванням у місті Поті в Грузії як МПК-217.

Після розпаду СРСР тогочасним командуванням Чорноморського флоту ВМФ СРСР було ухвалено рішення перебазувати корабель до Севастополя, куди він перейшов у ніч із 31 грудня 1991 року на 1 січня 1992 року.

Зі створенням у 90-х Новоросійської ВМБ Чорноморського флоту МПК-217 у складі частини був перебазований до Новоросійська і під розподіл флоту не підпадав.

У 1999 році МПК-217 було перейменовано на "Єйськ".

У 2017 році він пройшов доковий ремонт на захопленому 13 судноремонтному заводі в Севастополі.

Топ коментарі
+9
Протилодочний?))Буде підводні човни шукати?))
показати весь коментар
09.07.2019 08:59 Відповісти
+7
https://censor.net/news/3136413/zelenskiyi_my_dvijemsya_k_ustoyichivomu_prekrascheniyu_ognya_na_donbasse
показати весь коментар
09.07.2019 08:58 Відповісти
+5
Лошарик №2?
показати весь коментар
09.07.2019 09:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И шо?
показати весь коментар
09.07.2019 08:58 Відповісти
"Движемся к прекращению огня."
показати весь коментар
09.07.2019 09:05 Відповісти
Так там же подводных лодок дохрена, вот и послали противолодочный. Гы.
показати весь коментар
09.07.2019 09:34 Відповісти
https://censor.net/news/3136413/zelenskiyi_my_dvijemsya_k_ustoyichivomu_prekrascheniyu_ognya_na_donbasse
показати весь коментар
09.07.2019 08:58 Відповісти
Протилодочний?))Буде підводні човни шукати?))
показати весь коментар
09.07.2019 08:59 Відповісти
Скоріше підземні, підводний там зануритись не зможе.
показати весь коментар
09.07.2019 09:00 Відповісти
А Лошарік зможе?))
показати весь коментар
09.07.2019 09:03 Відповісти
Лошарий на Лошарике
показати весь коментар
09.07.2019 09:05 Відповісти
Легко. По запаху смаженого.
показати весь коментар
09.07.2019 09:06 Відповісти
так, Лошарик як виявило десятками може кацапів під землю закопувати...
показати весь коментар
09.07.2019 12:28 Відповісти
Не переживай... "Рассеяне" - найдут... Нашли-же, в речке Лопань, в 2014-м, американские ударные АПЛ...
показати весь коментар
09.07.2019 09:18 Відповісти
Хех! Шукатимуть там ПЛ НАТЬІ.
показати весь коментар
09.07.2019 08:59 Відповісти
российский противолодочный корабль"Ейск" будет искать украинскую подводную лодку в Азовском море глубиной 10 метров?
показати весь коментар
09.07.2019 08:59 Відповісти
Мабуть бояться що НАТА застосує там міні субмарини, *********.
показати весь коментар
09.07.2019 09:02 Відповісти
Ща местные пэтриоты соберутся и поедут...выражать озабоченность))
показати весь коментар
09.07.2019 09:00 Відповісти
Противолодочньй корабль в Азовском море ! Подводньіе лодки ищет ?
показати весь коментар
09.07.2019 09:00 Відповісти
Лошарик №2?
показати весь коментар
09.07.2019 09:00 Відповісти
точно, ищет наверное печальноизвестного Лошарика. И куда же этот Лошарий запропастился?
показати весь коментар
09.07.2019 09:03 Відповісти
В Азовское море вошел российский противолодочный корабль "Ейск" - Цензор.НЕТ 3753 ихтиандров ловить будут.
показати весь коментар
09.07.2019 09:06 Відповісти
В Азовское море вошел российский противолодочный корабль "Ейск" - Цензор.НЕТ 1155
показати весь коментар
09.07.2019 09:17 Відповісти
МПК "Ейск" (054) проекта 1124М был спущен на воду 12 апреля 1989 г. на предприятии "Ленинская Кузница" (современное название - "Кузня на Рыбальском Источник: https://censor.net.ua/n3136419

Как все символично
показати весь коментар
09.07.2019 09:08 Відповісти
Что-то давно не выступал Порошенко
Аж целых 10 минут

Петя ты решительно или категорически осуждаешь?
показати весь коментар
09.07.2019 09:09 Відповісти
Не у всех же логорея, как у Вас.
показати весь коментар
09.07.2019 09:13 Відповісти
Как у меня, у всех. Вот как у Пети, так только наверное у него и у товарища Брежнева.
показати весь коментар
09.07.2019 09:15 Відповісти
Я знаю, что такое логорея, я не из 5% ылиты.

А вы почитайте ещё, найдёте Пете ещё ряд других диагнозов. Используйте афедрон (с) по назначению
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
Ну, вот видите, целых два иностранный слова Вы уже сегодня выучили.
Вот так, прямо на наших глазах, по учению Чарльза нашего, Дарвина, труд превращает...
показати весь коментар
09.07.2019 09:39 Відповісти
Не все, как вы, «трудятся» на форумах.
показати весь коментар
09.07.2019 09:46 Відповісти
У неё не "логорея"... Это слишком "научно"... У неё - "обычный словесный понос", вызванный "хроническим запором в мозгах"...
(У меня, кстати, ещё в училище, интересный случай, был - спорил с одним, "вяликарассейским патриотом", родившимся и выросшим, в Челябинске, о богатстве синонимов, в украинском языке, по сравнению с "рассейским". Я ему "стриженое", а он мне - "бритое"... Довёл меня до того, что я его спросил: "У тебя "афедрон" на плечах, нормально держится?" А он мне в ответ: "Да... И "варит", в отличие от тебя, намного лучше...". ("афедрон", на древнегреческом - "задница"...).
показати весь коментар
09.07.2019 09:29 Відповісти
показати весь коментар
09.07.2019 09:35 Відповісти
А всё потому что он обиделся на анекдот который был при его президентстве :
если в пустыне, горах или море натянуть ленточку, тут же появится парашенко с ножницами и телеоператорами...
Теперь, очевидно, будет такой вариант :
- Если где-то, кое-где у нас порой :
произошёл скандал или недоразумение
в кране не стало воды
накакала собачка
пошёл дождь или
подул ветер ... жди ***** и телевизионщиков.
В Азовское море вошел российский противолодочный корабль "Ейск" - Цензор.НЕТ 4011
показати весь коментар
09.07.2019 09:25 Відповісти
Так я про это же. Любой инфо-повод и даже без.

Соя обижается там выше.
показати весь коментар
09.07.2019 09:31 Відповісти
Ему еще не налили, как нальют так сразу и осудит. Гы.
Он по трезвому никакой, нужен допинг.
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
Осадка 6.1 м
Протичовнове озброєння: РБУ-6000 (48 глибинних бімб), 4 торпеди.
показати весь коментар
09.07.2019 09:12 Відповісти
Да, глубинную бомбу там ему сбросить - самое то!
Ну,и торпеды надо на гусеничный ход перевести...
показати весь коментар
09.07.2019 09:33 Відповісти
При такій осадці йому нічого робить у Азовському морі - хіба що, по фарватерах пробитих, шастать... А поза ними він мілину схопить, моментом... Не хочу фантазувать, але за таких глибин не тільки глибинні бомби, але і торпеди, абсолютно неефективні... Ніякий дурень при подібних глибинах, підводні човни використовувать не буде, торпеди, при наявності мілин, запускать, по надводних цілях - марна справа... (Хіба-що, спробують ударить по суднах в Маріупольському порту, чи по портових прибережних спорудах... Але туди ще, по пробитому в дні, вузькому каналу, дійти треба...). Оборонне озброєння теж буде неефективне, бо сумніваюсь я, що в них стоїть, хоча-б, щось, більше за калібр в 76 мм(та ще й "довгоствольне", з "настильною" траєкторією...). Тобто, наша батарея САУ, чи танковий взвод, розвернуті на пірсах, їх зустрінуть пострілами з дистанції, з якої вони можуть тільки показать свої голі задниці... Протикорабельні ракети теж, не думаю, що поставили - якби були, то вони-б, уже, на весь світ, "роздзвонили", б...
Видно, розрахунок на "щоконадувальне залякування"...
показати весь коментар
09.07.2019 09:50 Відповісти
пора выпускать "ашота".
показати весь коментар
09.07.2019 09:13 Відповісти
Йейс той самиф лошарік.
Вміють кацапи назви своїм ********* підбирати )))
показати весь коментар
09.07.2019 09:15 Відповісти
Воно все одно все потоне.))
показати весь коментар
09.07.2019 09:58 Відповісти
А какое название подобрали наводнению в Тулуне? Там, где уже полтысячи "жмуров", насчитали? Или не успели, потому что им интереснее, "чо там, у "хахлов"?
показати весь коментар
10.07.2019 06:05 Відповісти
Найбільша глибина Азовського моря 13,5 метрів... Що там робити підводним човнам???
показати весь коментар
09.07.2019 09:33 Відповісти
Загорать )
показати весь коментар
09.07.2019 09:37 Відповісти
Те ж саме, що і АПЛ "Огайо", в річці Лопань, на Харківщині - "Великій Рассеї" погрожувать... Вони там з літа 2014-го, стоять... Цілим "табуном"...
показати весь коментар
10.07.2019 06:08 Відповісти
В этой Азовской калюже этой лоханке даже потонуть толком не выйдет, будет торчать из воды как нос на лице.
показати весь коментар
09.07.2019 10:01 Відповісти
Теперь пендосы не будуть шастать на своих ядерных субмаринах в Кириллоаку!!! Это победа!!!
показати весь коментар
09.07.2019 10:15 Відповісти
До Азовського моря увійшов російський протичовновий корабель "Єйськ" - Цензор.НЕТ 1562
показати весь коментар
09.07.2019 10:29 Відповісти
Это он?
показати весь коментар
09.07.2019 10:30 Відповісти
Мабуть, перетягнуть його внутрішніми водними шляхами на Балтику або на північ.
показати весь коментар
09.07.2019 10:40 Відповісти
Шо еще один лошарик заблудился ?искать будут
показати весь коментар
09.07.2019 10:53 Відповісти
У меня есть только одна мысль, нахера туда зашел противододочный корабль 4ассапетов- на рыбалку! Бычков половить с борта! Больше никаких идей нет! Там глубина- 10 метров или 20. Что там ему делать ,кроме как компндирам побухать и рыбу половить- ума не приложу!
показати весь коментар
09.07.2019 10:56 Відповісти
кацапскій маряк- с пєчкі бряк...
показати весь коментар
09.07.2019 12:17 Відповісти
Противолодочный??
В Азоском море только очень глубоководные подлодки могут существовать!
показати весь коментар
09.07.2019 12:19 Відповісти
Ну все! НАТОвским подводным лодкам возле Кирилловки пипец.
показати весь коментар
09.07.2019 12:51 Відповісти
средняя глубина Азовского моря что-то около 10 метров, самое мелкое море в мире..
у тупорылых кацапов даже с противолодочным кораблём просто нет шансков найти подводную лодку в нём - нехай шукають до всирачки.. дебилы, ***
показати весь коментар
09.07.2019 14:42 Відповісти
Кацапорилі від ссикоття перед НАТО виганяють все що бовтається на воді, жалко що Кузя на ремонті у Китаї, він би дуже потішив скрєпних на милині.
показати весь коментар
09.07.2019 16:06 Відповісти