4349 відвідувачів онлайн

Звільнення полонених зривається через розбіжності в списках сторін, - Зеленський

Звільнення полонених зривається через розбіжності в списках сторін, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що проблема з обміном полоненими полягає в тому, що списки, які представляє офіційний Київ, не збігаються з даними окупантів.

Про це він сказав у коментарі представникам ЗМІ у межах саміту Україна-ЄС, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ведеться у Мінську також питання про обмін військовими полоненими. Ви знаєте, в чому там проблема. Якщо не знаєте, то поки що проблема в тому, що списки обох сторін не збігаються. Нам показують списки, де наших людей менше, ніж ми знаємо, що вони там перебувають у полоні", - пояснив Зеленський.

Він також додав, що вірить у те, що "ми знайдемо вихід із цієї ситуації і найближчим часом просунемося і в питанні обміну військовими полоненими".

Топ коментарі
+23
А он его выключал?
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
+23
Ага, теперь списки виноваты!

А кто Пороха обвинял в бездействии???

Клоун, уходи.
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
+18
Тю? Зелупень, а не ты ли на видосике, помнится, хрипело в сторону Порошенка "звільніть наших хлопців"? Покажи мастер-класс, чмо! Чи оказывается, зебил, что всё по обмену во власти ***** и Ко?
показати весь коментар
09.07.2019 09:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зеленський включає ********.
показати весь коментар
09.07.2019 09:34 Відповісти
А он его выключал?
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
крот, он и есть такой
показати весь коментар
09.07.2019 09:42 Відповісти
это настройка по умолчанию
показати весь коментар
09.07.2019 10:00 Відповісти
Ага, теперь списки виноваты!

А кто Пороха обвинял в бездействии???

Клоун, уходи.
показати весь коментар
09.07.2019 09:36 Відповісти
Хто такий порох?Той що з дзвінниці свій Томас показував?
показати весь коментар
09.07.2019 09:37 Відповісти
Тю? Зелупень, а не ты ли на видосике, помнится, хрипело в сторону Порошенка "звільніть наших хлопців"? Покажи мастер-класс, чмо! Чи оказывается, зебил, что всё по обмену во власти ***** и Ко?
показати весь коментар
09.07.2019 09:38 Відповісти
А випадково не із-за того, що дехто х...ло?
показати весь коментар
09.07.2019 09:48 Відповісти
трепло - сам обещал освободить пленных, а теперь включает ту же дурочку что и Порошенко - то списки не те, то еще какая-то фигня.

договариваешься с путиным? на что меняться хочешь? на русский язык на Донбассе как второй гсударственный?

трепло.
показати весь коментар
09.07.2019 10:07 Відповісти
Путин, как можно понять из заявлений его усатого таракана, не собирается с Зюзиком не только договариваться, но и вообще разговаривать. Он его и в грош не ставит. Так что Зюзик может хоть сто раз обращаться в своих видосиках к Путину, это ничего не ласт. Жаль, что он такой дурачок, что этого не понимает, надувает щеки, изображая из себя важного человека.
показати весь коментар
09.07.2019 12:21 Відповісти
на все его глупости ,вранье и не компетентность надо просто отвечать голосованием за - Голос или ЕС - ну шоб компенсировать ,хоть не много ,все его недостатки
показати весь коментар
09.07.2019 10:14 Відповісти
А как хамил Петюне на счет пленных перед выборами,как хамил
показати весь коментар
09.07.2019 10:32 Відповісти
Зеля думав, що йому все на блюдці з голубою каймочкою принесуть. Рашка це є рашка, вірити їй, себе не поважати. Вона користується наївністю пацана преза і відкрито посилає його. До речі президент не повинен бути ні наївним , ні недосвіченим, бо на то він і президент.
показати весь коментар
09.07.2019 10:35 Відповісти
Совет Зебилу: намажь известное место ваЗЕлином - может, поможет?
показати весь коментар
09.07.2019 10:37 Відповісти
Он что, реально думает, что с рашистами можно о чём-то договориться, просто Петя этого не хотел? Тогда всё ещё хуже, чем я думал.
показати весь коментар
09.07.2019 10:47 Відповісти
Он скорее всего просто ничего не думает. "Думалка" у него не функциональна - это не его специальность.
показати весь коментар
09.07.2019 10:49 Відповісти
Кума Витю надо срочно подключить. Без него никак.
показати весь коментар
09.07.2019 11:04 Відповісти
Невіримо. Ви пане, преЗеденте нам втрирали, що Порох нічого не робить по звільненню полонених. Покажіть як. Що "списки" не хочуть, чи хтось чогось не хоче.... А Ви звільніть, це ж у Ваших силах, це ж Ви їх утримуєте? Чи слабо!
показати весь коментар
09.07.2019 13:14 Відповісти
соевых тролей набирают в богадельнях для олигофренов.
показати весь коментар
09.07.2019 13:36 Відповісти
І багато серед вас таких набрали?
показати весь коментар
09.07.2019 13:59 Відповісти
я антисоевый идейный.. ты - соевый платный.
показати весь коментар
09.07.2019 14:01 Відповісти
Спасибо, капитан очевидность, только про это мы знали все пять лет.
Ну сколько можно нести примитивный бред "ни о чем"?!
Сплошная вода и общие фразы. Боится, что на слове поймают?
показати весь коментар
09.07.2019 14:22 Відповісти
Да, Зеленский, реальная жизнь - не сказка под коксом.
показати весь коментар
09.07.2019 15:03 Відповісти