9330 відвідувачів онлайн
3 997 21

Держава виставила на продаж Центральний автовокзал і 5 київських автостанцій

Про це повідомив в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Це об'єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року", - повідомив Трубаров.

У власності АТ "Київпассервіс" перебуває шість автостанцій у місті Києві: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна та 18 автостанцій у Київській області.

"Інвестор зобов'язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір", - додав Трубаров.

Держава виставила на продаж Центральний автовокзал і 5 київських автостанцій 01

Топ коментарі
+3
Давно пора,это ее автостанции а позорище совдеповское
показати весь коментар
09.07.2019 12:21 Відповісти
+3
В бытность СССР эти автостанции очень выручали. Сейчас когда прохожу мимо АС "Подол" - тоска по білому благополучию. Хотя, АС работает, но єто не сравнить с 1970-ми..
показати весь коментар
09.07.2019 12:28 Відповісти
+1
Нужно подумать..
показати весь коментар
09.07.2019 12:23 Відповісти

Завантаження...