Держава виставила на продаж Центральний автовокзал і 5 київських автостанцій
Про це повідомив в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Це об'єкт малої приватизації, відповідно аукціон відбудеться в системі ProZorro.Продажі 14 серпня 2019 року", - повідомив Трубаров.
У власності АТ "Київпассервіс" перебуває шість автостанцій у місті Києві: АС Поділ, АС Дарниця, АС Полісся, Центральний автовокзал, АС Південна, АС Дачна та 18 автостанцій у Київській області.
"Інвестор зобов'язаний зберігати роботу автостанцій, погасити протягом шести місяців заборгованість із заробітної плати, не допустити звільнення працівників та виконувати колективний договір", - додав Трубаров.
Топ коментарі
+3 nevs nevs
показати весь коментар
09.07.2019 12:21 Відповісти Посилання +3 IgorYakovlevich
показати весь коментар
09.07.2019 12:28 Відповісти Посилання +1 belge
показати весь коментар
09.07.2019 12:23 Відповісти Посилання 