4532 відвідувача онлайн
2 650 18

"єМалятко": Кабмін схвалив запуск 10 онлайн-послуг, пов'язаних із народженням дитини

"єМалятко": Кабмін схвалив запуск 10 онлайн-послуг, пов'язаних із народженням дитини

Кабінет Міністрів схвалив старт програми для одержання 10 онлайн-послуг, пов'язаних із народженням дитини.

Про це сповідомляє "Команда Зеленського" в Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Сьогодні прийнято постанову КМУ, завдяки якій почнеться розвиток унікального проекту, електронної послуги нового покоління - "єМалятко"! Тепер можна буде отримати 10 послуг, пов'язаних із народженням дитини, за одною онлайн або офлайн заявою та ще й відразу в пологовому будинку", - йдеться в повідомленні.

У команді президента додають, що Україна стане першою у світі, де можна буде "з одним документом отримати 10 державних послуг".

Сервіс, мета якого об'єднати всі послуги, що стосуються народження дитини. Проект представило Міністерство юстиції в лютому цього року. Батьки зможуть отримати такі послуги, як реєстрація місця проживання дитини; призначення допомоги при народженні; реєстрація новонародженого в електронній системі охорони здоров'я; реєстрація новонародженої дитини в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.

Топ коментарі
+9
З кольорами зовсім не паляться.
показати весь коментар
10.07.2019 16:17 Відповісти
+5
"зєМалятко"..
показати весь коментар
10.07.2019 16:18 Відповісти
+3
Гнойсман пытается присосаться к Зе.
показати весь коментар
10.07.2019 16:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зрада!!!
показати весь коментар
10.07.2019 16:16 Відповісти
З кольорами зовсім не паляться.
показати весь коментар
10.07.2019 16:17 Відповісти
Гнойсман пытается присосаться к Зе.
показати весь коментар
10.07.2019 16:17 Відповісти
Об этом https://t.me/ze_team2019/803 сообщает "Команда Зеленского" в TelegramИсточник: https://censor.net/n3136765

а зебил везде руку гройсмана/пети видит...
показати весь коментар
10.07.2019 16:44 Відповісти
"зєМалятко"..
показати весь коментар
10.07.2019 16:18 Відповісти
...дорогие родители. воздержитесь от новых зачинаний - по гороскопу сейчас у вас может родиться зелене ЗЕмалятко-жабенятко.

что с него будет в будущем можете увидеть по преЗику
показати весь коментар
10.07.2019 16:21 Відповісти
ЗЕМлятко
показати весь коментар
10.07.2019 16:22 Відповісти
платформа для детского голосования за Зе?
показати весь коментар
10.07.2019 16:19 Відповісти
Агов! Досить терпити ци знащання! Уси на Майдан!
показати весь коментар
10.07.2019 16:19 Відповісти
ЗеБілятко - поверь в електронных бабушек со смартфонами
показати весь коментар
10.07.2019 16:19 Відповісти
Соєвий Кабмін влаштовує диверсії, прикриваючи свою підривну діяльність кольорами народного презЕ
показати весь коментар
10.07.2019 16:22 Відповісти
Спасибо за комменты,подняли настроение.
показати весь коментар
10.07.2019 16:27 Відповісти
Скільки від Слуги Народа людей в Кабміні?Класно на чужих досягненнях виїзджати.
показати весь коментар
10.07.2019 16:37 Відповісти
а когда уже будет - ЗеДебилятко?
показати весь коментар
10.07.2019 16:43 Відповісти
Воно сьогодні в Борисполі віджигало.
показати весь коментар
10.07.2019 16:48 Відповісти
"....регистрация новорожденного ребенка в Государственном реестре физических лиц - плательщиков налогов." Вот это самое то,а то земалятко,земалятко)
показати весь коментар
10.07.2019 16:51 Відповісти