11631 відвідувач онлайн
55 148 1 382

Зеленський запропонував люструвати всіх, хто був у владі останні 5 років. ВIДЕО

Президент України Володимир Зеленський пропонує посилити люстрацію.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, передає Цензор.НЕТ.

Його команда розробила законопроект, згідно з яким під люстрацію потрапляють особи, які в період з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року обіймали посади Президента України, Голови Верховної Ради, Генерального прокурора, Голови СБУ, голови Антимонопольного комітету і Фонду державного майна, голів Державної фіскальної служби і митниці, Секретаря РНБО, керівників оборонних підприємств.

Люструвати також пропонують народних депутатів України та членів уряду цього періоду.

Варто зазначити, що таким чином під люстрацію потрапляють і призначені Зеленським секретар РНБО Олександр Данилюк, а також голова наглядової ради "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус. (Обидва раніше очолювали Міністерство економіки), а також глава Служби зовнішньої розвідки Владислав Бухарєв (є чинним народним депутатом від фракції "Батьківщина").

Топ коментарі
+201
почни з Богдана !
показати весь коментар
11.07.2019 15:02 Відповісти
+150
Богдан- риг. Богдана не можна. Це ж реванш регіоналів.
показати весь коментар
11.07.2019 15:03 Відповісти
+118
Отож..
на заміну всім люстровним прийдуть кадри з шоубізу.
Чим далі в ліс...
Я не знаю. Послухала Зеліну промову, отримала враження що у глобальному **** винна минула влада, а до них країна квітнула і пахтіла.
показати весь коментар
11.07.2019 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 14 з 14
твої, кацапе.
показати весь коментар
12.07.2019 01:06 Відповісти
Люстрировать надо ВСЕХ, кто был при власти 28 лет.

Но этого мало. Надо ввести для них еще химическую кастрацию - шоб не размножались сцуки.
показати весь коментар
11.07.2019 23:24 Відповісти
почати з тебе. і тобі не хімічну, а фізичну.
показати весь коментар
12.07.2019 01:06 Відповісти
Здається що надірветься Голобородько
показати весь коментар
11.07.2019 23:25 Відповісти
поздравляю украинцев с диктатурой, аминь!
показати весь коментар
11.07.2019 23:28 Відповісти
Его быстрее всех люстрируют.
показати весь коментар
11.07.2019 23:50 Відповісти
Совершенно прав Зеленский! Надоели эти постные рожи профессиональных патриотов, люто грабящих народ под прикрытием ультрапатриотической трескотни, печерного галицайского национализма, вышыванок и ежечастного распевания гимна.
показати весь коментар
11.07.2019 23:56 Відповісти
да мало ли что вам кацапам надоело, терпите
показати весь коментар
12.07.2019 00:09 Відповісти
абрам, якщо тобі надоєло тєрпєть, є така чудова країна - Ізраіль. Скатертиною дорога. Або сходи - покакай.
показати весь коментар
12.07.2019 01:08 Відповісти
На "вишиванці" спалився, кацапик винторогий
показати весь коментар
12.07.2019 08:23 Відповісти
Чудовий текст від Омеляна...

https://www.facebook.com/volodymyr.omelyan?hc_ref=ARTFnNYNwNHzUY7zecKfXHK30PXwkjSPNe43fwzLt1zszQGDSl6nMyU2aGmP5AarPso&fref=nf Volodymyr Omelyan https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156778250753439&set=a.10150803266088439&type=3 7 hrs ·🇺🇦
Дуже лестить увага Президента України.
В кожному його ролику на внутрішньополітичну тематику присутнє згадування моєї скромної персони.
Добре, що належне виховання, вища освіта і досвід роботи не дають шансу на народження у мене манії величі.
Все погано і всі не такі - це чудова теза.
Я її чув і п`ятнадцять років тому, і дев'ять років тому. Чую останні п`ять.
Ви самі щось намагалися зробити?
Майже два місяці вже пройшло...
Чи тупо немає повноважень, знань, вмінь, бачення, команди, бажання, часу?
Ну, протягнете Ви на хайпі, «ссишиш, ти», «чєрт, лушпарік» ще місяць-другий.
А далі люди заглянуть у холодильник і запитають: «а що, крім Сватів і Кварталу 95 по телебаченню, нас годувати не будуть?».
І поїдете Ви в Ростов, вести сміхопанораму на регіональному телебаченні.
Повтору 2010 року не буде.
Як би кому це не хотілося.
До речі, дружина у Вас красива.
І діти чудові.
Дай їм Бог здоров`я!
Президент - це важко.
І для людини, яка ним є чи прикидається, і для власної родини.
Готуйтеся, бо дякую ніхто не скаже точно, навіть якщо зробите грандіозні звершення. Пощастить, якщо не проклинатимуть.
Щоправда, ілюзій щодо ймовірності таких змін у Вашому виконанні в мене вже не залишилося.
показати весь коментар
12.07.2019 00:03 Відповісти
Через пару месяцев об этом чепушиле омеляне никто и не вспомнит, разве что следователи и прокурор
показати весь коментар
12.07.2019 00:06 Відповісти
справ трохи...і о парашене как і о овоще..
-до речі Ви вкурсі що зеля з канади мільярд привіз для кривого рогу(шо там у нас з курсами валют)?
показати весь коментар
12.07.2019 02:44 Відповісти
"Через пару месяцев..." ©
Чого так довго? Вже й весна минула...

Зеленський запропонував люструвати всіх, хто був у владі останні 5 років - Цензор.НЕТ 955
показати весь коментар
12.07.2019 01:32 Відповісти
сара, заткнись вже.
показати весь коментар
12.07.2019 01:04 Відповісти
а що ти такий багровий...бояри наликався...
-і номерок тобі так іде..що там по по темі -люстрація(тебе уже..)
показати весь коментар
12.07.2019 01:30 Відповісти
пиночета вызывали?
показати весь коментар
12.07.2019 00:03 Відповісти
И Коломойского с Корбаном? Боже какой ужас
показати весь коментар
12.07.2019 00:37 Відповісти
07.11.19 КАД: ЖЕРЕБ КИНУТО - УКРАЇНІ ОГОЛОШЕНО ВІЙНУ!!!
https://www.youtube.com/watch?v=rfdeFtWQkNk
показати весь коментар
12.07.2019 01:03 Відповісти
А ви помітили, що зебуїни не постять: "Посадити Медведчука, Бойко, Шуфріча, Рабіновіча,
Вілкула, Авакова, Ахметова, Фірташа."? Я вже не кажу про коломойського та боголюбова.
показати весь коментар
12.07.2019 01:04 Відповісти
ти само собі отвєт описало:парашен їх усіх доставив до діла
показати весь коментар
12.07.2019 01:32 Відповісти
скільки ще теза "папєрєдник вінуват" буде діяти, як гадаєш?
вже зараз це звучить доволі смішно, далі буде гірше
показати весь коментар
12.07.2019 08:28 Відповісти
так прийшли на крові небесної сотні та убивць випустили з країни...значить вони співучасники..
показати весь коментар
12.07.2019 11:05 Відповісти
Ці "вбивці" зараз без перешкод ходять по країні - їх нова Зе-влада не збираеється саджати?
Чомусь про них ні один Зе-фан не говорить в жодному разі, навіть не згадуює!
а потім вже нехай засуджують і саджають "співучасників".... я обома руками "за" таку послідовність буду
показати весь коментар
12.07.2019 15:31 Відповісти
тобі напомнити хто генпрокурор!??
-тобі напомнити чиї суді у судах(на кожного у парашена компромат)!?
=ОТО НАЗИВАЄТЬСЯ -МАФІЯ-кругова порука..
і зеленський за місяць має щось зробити..навіть корумпованого голову сбу та клімкіна з югіком не дали зняти що відтягнути час розплати..
показати весь коментар
12.07.2019 18:02 Відповісти
А того смішного черта що грав ху.м на роялі будуть люструвати?
показати весь коментар
12.07.2019 01:21 Відповісти
...и с химической кастрацией )
показати весь коментар
12.07.2019 02:16 Відповісти
Хреново видать у ЗЕро с рейтингом,раз такую пургу нести своим дебилам в уши начал. Там пол его ,,новойкаманды,,надо люстрировать,рыг на сепаре и и рыгом погоняет
показати весь коментар
12.07.2019 03:36 Відповісти
в поліцію, митницю, юриспруденцію і ВСУ в Україні традиційно йшли по блату, щоб красти й дурня валяти.
показати весь коментар
12.07.2019 06:36 Відповісти
Какая люстрация? Их сажать нужно. Вместе с семьями и знакомыми.
И не забудьте по берегам рек пустить бульдозер, а то реки уже только им принадлежат.
показати весь коментар
12.07.2019 03:55 Відповісти
Можна й треба, але якщо нічого більше не змінити, то через 5 наступних років треба буде каструвати й наступних.
показати весь коментар
12.07.2019 06:34 Відповісти
С клоуном надо что-то делать. Он не просто дурак.
показати весь коментар
12.07.2019 06:44 Відповісти
він не дурак.він казковий дурень та щей мудак.
показати весь коментар
12.07.2019 07:47 Відповісти
Пора уже дегенерата Зеклоуна с его дедоразвитой командой тоже люстрировать. Понасобирал всяких отбросов общества в свою команду.
показати весь коментар
12.07.2019 06:57 Відповісти
+11.80!
показати весь коментар
12.07.2019 07:17 Відповісти
А что, вам до сих пор ставочку не подняли?
показати весь коментар
12.07.2019 09:38 Відповісти
Интересно ему мама говорила шо значит ПОЦ?
показати весь коментар
12.07.2019 07:19 Відповісти
Популизм Зе зашкаливает.Для президента воюющей страны это политическая смерть.
показати весь коментар
12.07.2019 07:40 Відповісти
він не дурак.він казковий дурень та щей мудак.
показати весь коментар
12.07.2019 07:48 Відповісти
Наверное зимой зелю кастрирует народ Украини
показати весь коментар
12.07.2019 07:49 Відповісти
До зими України вже не буде.
показати весь коментар
12.07.2019 08:19 Відповісти
Зеленський запропонував люструвати всіх, хто був у владі останні 5 років - Цензор.НЕТ 9902
показати весь коментар
12.07.2019 07:58 Відповісти
а ЗЕботы мирно сидят в теплом офисе, получают зарплаті на ... Лубянке в Москве
показати весь коментар
12.07.2019 08:53 Відповісти
а де оте узялось-зеботи?
-що у зелі стілько бабла як у бариг щоб армію отих ботів кормить?
показати весь коментар
12.07.2019 11:08 Відповісти
Зе боты сидят в Маскве и СПБ Савушкина и Лахта. Внедряется план ползучей агрессии Роиссии. Зе - подсадной. Уже по телефону с Путеным воркует.
показати весь коментар
12.07.2019 14:40 Відповісти
так ти вор-куєш щоб і далі йшла війна у якій країні ніколи не перемогти хоча б тому що є отакі порошени-свинарчуки-медведчуки...
-чи може ти скажеш чому он те чмо плешиве пукін з бариго парашеном брезгував навіть по телефону..-куєш?
показати весь коментар
12.07.2019 18:08 Відповісти
Да ты предатель московский помолчи! Твой Гугл-Украинский язык тебя не спасет! Украина победит! Зато твой ЗЕ с Путиным по телефону через день, все решают как обдурить народ Украины!
показати весь коментар
15.07.2019 16:32 Відповісти
Тупой ты, война идет, потому что так хочет Путин. Че не понял? Россия такую же войну вела в Чечне, Грузии, Приднестровье, теперь в Украине. При чем тут Порошенко. Все! Нету Порошенко, есть ЗЕ и солдаты погибают так же.
показати весь коментар
15.07.2019 16:34 Відповісти
А чому такий строк маленький? ))
Треба люструвати всіх починаючи з п.дара комуняки Кравчука який віддав ядерну зброю України і знищив всі пускові шахти і до сей день, а то за останні п ять років. Смішно
показати весь коментар
12.07.2019 08:33 Відповісти
А если кто-то через 5 лет решит баллотироваться в президенты, уже не сможет этого сделать из-за люстрации Зеленского?
показати весь коментар
12.07.2019 08:37 Відповісти
завдання зеленої шмарклі та його ЗеМанди - організувати нецивілізований метод зміни влади. тобто - довести Ураїну до потрібного кремлю хаосу.

не даремно стільки років зелена шмаркля паплюжила Україну та українців, стільки років шльондрало по обісРашці зі своїм КВН,кварталом, сватами, там отримувало гроші, ховало їх на Кіпрі, купувало вілли в Італії за вкрадені з каломойшою гроші українських вкладників у Приваті. А зараз з ентузіазмом та натхненням рашистська консерва зебобік знищує Неньку.
показати весь коментар
12.07.2019 08:43 Відповісти
Шмарклю на люстрацію!
показати весь коментар
12.07.2019 09:26 Відповісти
*** тебе деревянный в жопу !
показати весь коментар
12.07.2019 22:57 Відповісти
Мозгов не хватает ? Тварь конченная ! То что делает он никто никогда не делал !
показати весь коментар
12.07.2019 22:56 Відповісти
Мозгов не хватает ? Мясо конченное ! То что он делает никто никто до этого в пользу народа не делал !
показати весь коментар
12.07.2019 22:59 Відповісти
Зеленский это как путин при восхождении в росии.. очень сильно напоминает по его действиям.. методичка одна..
поэтому если сейчас не выгнать его в ростов, будем иметь своего путина на много много лет..
показати весь коментар
12.07.2019 08:48 Відповісти
Есть варианты лучше ?
показати весь коментар
12.07.2019 23:01 Відповісти
клоун! самолюстрируйся!
показати весь коментар
12.07.2019 08:52 Відповісти
Клоун как раз это ты ! Одноклеточный
показати весь коментар
12.07.2019 23:02 Відповісти
Люстрация в 2014 была за гибель небесной сотни, в связи с революцией, а сегодня что за люстрация? Зеля просто косит под Порошенко. Пацанчик видать себя неуверенно чувствует. Ну ничего Зеля вызывает революцию на себя - и его вынесут как Яныка!
показати весь коментар
15.07.2019 16:27 Відповісти
Единственная цель этого заявления, создать хайп, чтобы хоть как то поддержать стремительно падающие рейтинги
показати весь коментар
12.07.2019 09:01 Відповісти
А я напомню, каких сил не бьіло во власти последние пять лет
Зеленський запропонував люструвати всіх, хто був у владі останні 5 років - Цензор.НЕТ 6059
показати весь коментар
12.07.2019 09:24 Відповісти
Це все, що треба було знати за цю команду - перефарбовані в зелене риги.Та ще й недорозвинені.
показати весь коментар
12.07.2019 09:25 Відповісти
Судя по кількості коментів - всі петюніни воші завовтузилися.
показати весь коментар
12.07.2019 09:55 Відповісти
А ви, вАлодiна вош, теж тут вовтузитесь.
показати весь коментар
12.07.2019 13:19 Відповісти
Коротше,
шановні українці! Голосуйте за

націоналістів, які об'єднані навколо "Свободи" і це буде головним

запобіжником проти проросійського реваншу в Україні, а також проти українського

олігархату! Звичайно націоналістів майже не буде на телеканалах і на них будуть

страшенні нападки з боку олігархів, пророс. 5-ї колони в Україні, але тільки

вони, на відміну від "нових-старих ліц" з таких самих партій є

перевіреними і загартованими бійцями-патріотами України!

Добре Сашко Лірник сказав, що, коли

знов будете пр... ти Україну, то знов побіжите до націоналістів просити край

боронити!!

https://www.facebook.com/koshulynskyy.ruslan/videos/987475881598931/UzpfSTEwMDAxMTIyODgyNTQyMzpWSzoyMzU2ODg0ODU0NTg2MTc2/?multi_permalinks=2356884854586176&notif_id=1562762607226924&notif_t=group_highlights
показати весь коментар
12.07.2019 10:46 Відповісти
Потрібно судити всіх хто крав у Армії і Народа України,хто знищив добровольчий і волонтерський рух,колаборантів ворожої Московії,вичислити,судити і повісити з конфіскацією награбованого в українців.
показати весь коментар
12.07.2019 10:51 Відповісти
Зеленський працює на Вакарчука, Порошенка, Тимошенко і Смєшка. Бо після таких заяв, люди, які голосували по приколу, нарешті зрозуміють, що владу по приколу давати нікому не можна. Ще раз наголошую - більшість за Україну, НАТО і ЄС. Реванш не пройде!
показати весь коментар
12.07.2019 11:16 Відповісти
Н а х у й тебе голова ?????
показати весь коментар
12.07.2019 23:03 Відповісти
Поділюся з вами, люди, що сьогодні чула.
У маршрутці їхала, і трошки вздрімнула.
Раптом, чую я крізь сон, дві кумасі спорять.
Про політику вони, начебто говорять.

Чуєш, Галю, - одна каже,- він сказав «люстрація».
Друга її перебила: «Що, вже йде кастрація?».
Та ні, Галю, про парламент я тобі тлумачу.
Бо Зеленський їм усім дав таку задачу:

Відтепер в парламент пустять, тих, хто зріст не має.
Тільки 1м 50, інших не пускає.
Не повинен бути хтось вище преЗЕдента,
Бо не зможе пережити він цього момента.

Та ні, Томко, - каже друга, - ти не зрозуміла
Про «кастрацію» казали, це ж стосовно тіла.
Відтепер у всіх мужчин, в кого більш, ніж 7
Будуть зразу обрізати, а, може, й зовсім…

Щоб було не більше, ніж, ну, ти зрозуміла
У того, у самого, головного тіла….
Ну, і ще щоб мужики, як євреї стали
Проти нього голоса щоб не піднімали.

Що я хочу Вам сказати, пане преЗЕденте,
Нащо збурювать народ у такі моменти?
Щось не те вони почують, не так зрозуміють
Прийдуть з Вами розбираться, а вони це вміють
показати весь коментар
12.07.2019 13:14 Відповісти
Не терпится мелкому поцу избавиться от всех, кто худо-бедно хоть что-то делал в то время, как это чмо писькой на балалайке собачий вальс разучивало.
показати весь коментар
12.07.2019 13:40 Відповісти
Поддерживаем!Слава Украине!
показати весь коментар
13.07.2019 00:02 Відповісти
Люстрация по показателям благосостояния чиновника и его окружения. Причем, начиная от Кравчука! Ненужно обижать пенсионеров.🎈🎈🎈