7045 відвідувачів онлайн
2 341 25

Атаку на автомобіль ЗСУ під Гранітним кваліфіковано як теракт

Атаку на автомобіль ЗСУ під Гранітним кваліфіковано як теракт

Прокуратура Донецької області відкрила кримінальне провадження за фактом обстрілу автомобіля Збройних Сил біля села Гранітне.

Про це повідомляє прес-служба відомства, передає Цензор.НЕТ.

"Під процесуальним керівництвом Волноваської місцевої прокуратури слідчими Головного управління Національної поліції в Донецькій області здійснюється досудове розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, за даними штабу операції Об'єднаних сил, 10 липня в районі південної околиці населеного пункту Гранітне з ПТРК був обстріляний вантажний автомобіль КрАЗ одного з підрозділів Об'єднаних сил.

У результаті обстрілу один військовослужбовець загинув, ще один дістав поранення.

Під обстріл потрапила вантажівка, що супроводжувала главу Донецької ВЦА Кириленка, який без попередження штабу ООС виїхав на передову.

Топ коментарі
+10
Який ще теракт ???
Це війна ! Але даний факт заважє мирному плану зеленського ?
Дурдом в країні.
показати весь коментар
11.07.2019 16:18 Відповісти
+4
тепер буде вялотекущий мир и активная торговля.
показати весь коментар
11.07.2019 16:24 Відповісти
+4
скоро дізнаєтесь
показати весь коментар
11.07.2019 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Який ще теракт ???
Це війна ! Але даний факт заважє мирному плану зеленського ?
Дурдом в країні.
показати весь коментар
11.07.2019 16:18 Відповісти
Ксения вот вы умная.. у вас то как вялотекущая война с активным бизнесом в сочитании представляются..? За полгода Киев заплатил за уголь РФ почти $1 млрд
Корреспондент.biz, Сегодня, 13:12.
показати весь коментар
11.07.2019 16:21 Відповісти
так зеленский с днр и лнр торговать решил так что будет больше оборот
показати весь коментар
11.07.2019 16:23 Відповісти
тепер буде вялотекущий мир и активная торговля.
показати весь коментар
11.07.2019 16:24 Відповісти
А разве не всегда так было?
показати весь коментар
11.07.2019 16:26 Відповісти
скоро дізнаєтесь
показати весь коментар
11.07.2019 16:30 Відповісти
А ви вже мабуть забули, як паплюжили тих, хто блокував "торгівлю на крові" і як вимагали від Авакова жорстоко припинити беззаконня?
Атаку на автомобіль ЗСУ під Гранітним кваліфіковано як теракт - Цензор.НЕТ 7171
показати весь коментар
11.07.2019 21:33 Відповісти
Покажите когда это наша ВР обозначила что у нас идёт война?
показати весь коментар
11.07.2019 16:26 Відповісти
_Де юре - это формальность. А де-факто - это реальность. Способен осознать разницу? Или если все будут своей дурной башкой в стену лупиться, то и ты тоже станешь?
показати весь коментар
11.07.2019 21:39 Відповісти
такие де юре данный факт и констатируется, а де-факто принимаются более реальные контрмеры
показати весь коментар
12.07.2019 08:23 Відповісти
Гибель военнослужащего не в счет. Главное - покушались на брата террориста
показати весь коментар
11.07.2019 16:36 Відповісти
Хто причетний до теракту? Хто прямо, чи опосередковано?
Клован і губернатор з родичами по ту лінію фронту? Причетні?
показати весь коментар
11.07.2019 16:21 Відповісти
А как насчёт акта агрессии со стороны ********* ?
показати весь коментар
11.07.2019 16:25 Відповісти
Та не, то просто какие-то самодеятельные "террористы", ****! Детишки пошалили...
показати весь коментар
11.07.2019 21:37 Відповісти
Як так? "Вінавати апалчєнци?" А те мурло, що у Чапаєва бавилося, виходить жертва? Воно б ще на джипа "мигалки" начепило та сирену ввімкнуло на всю катушку. Ото таких потрібно у владу. А адекватних - люструвати. Зєбіки, ви справді хочете, щоб ваше життя залежало від таких придурків?
показати весь коментар
11.07.2019 16:31 Відповісти
А Паша-корегувальник ніучомнєувінаватий?
показати весь коментар
11.07.2019 16:33 Відповісти
Тераааааааакт ????? он оно шо
показати весь коментар
11.07.2019 16:35 Відповісти
Если теракт то значит ето сделали террористы. Если террористы то должна быть проведена антитеррористическая операция по уничтожению террористов а их пособников арест по статье терроризм и финансирование терроризма с отягчающими обстоятельствами от 20 до пожизненного. Кто там говорил что на дамбасе его люди? Кучму и Мертвечука с Бойком в СИЗО и на нары.
показати весь коментар
11.07.2019 16:45 Відповісти
х\йня якась...
показати весь коментар
11.07.2019 16:48 Відповісти
Всё правильно - это же не только военнослужащего ВСУ убили (из-за такой ерунды дел не возбуждают), а цельный госклерк чуть не пострадал...( Государство своих шавок бережет...
показати весь коментар
11.07.2019 17:25 Відповісти
Головне знайти справжнього виконавця цього злочину!
показати весь коментар
11.07.2019 20:03 Відповісти
Кажуть що, це *****
показати весь коментар
11.07.2019 23:36 Відповісти
_Теракт? ТЕРАКТ?! Да что вы творите, уроды?! Это война, а не серия терактов. Мудаки! И если войну мы называем "терактами", а вражескую армию "террористами", то мы в этой войне проиграем потерпим поражение вследствие неадекватного восприятия действительности, а значит и неадекватной реакции на степень угрозы!
_Второй Мировой не было... это была просто серия террористических актов...
показати весь коментар
11.07.2019 21:36 Відповісти
До дупи ту кваліфікацію ...око за око зуб за зуб тільки так з маскалями проклятими
показати весь коментар
11.07.2019 21:49 Відповісти
це рефлексія на дії москалів. Така стратегія нідочого гарного не доведе у моцкалоти більше очей та зубів і кремляді завжди було пофіг скільки там зубів і очей- баби нарожают.
Треба не око за око, а з любов'ю до батьківщини і народа щоб, кацапи цінували життя українців і знали його ціну.
показати весь коментар
12.07.2019 00:19 Відповісти