6254 відвідувача онлайн
4 185 35

НАБУ викликало Генпрокурора Луценка на допит 15 липня, - Сарган

НАБУ викликало Генпрокурора Луценка на допит 15 липня, - Сарган

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) викликало Генерального прокурора України Юрія Луценка на допит 15 липня у зв'язку з передачею справи учасника Євромайдану Івана Бубенчика іншому складу прокурорів.

Про це написала на своїй сторінці у фейсбуці речниця Генпрокурора Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

"Генеральний прокурор Юрій Луценко викликається на допит до НАБУ з приводу ухвалення ним процесуального рішення про передачу резонансного кримінального провадження щодо учасника Євромайдану Івана Бубенчика складу прокурорів на чолі із керуючим заступником Генпрокурора А.Стрижевською для здійснення неупередженого та ефективного досудового розслідування", - розповіла вона.

"Нагадаю, що приводом для такого рішення у квітні минулого року стали заяви учасників Революції Гідності та публікації ряду ЗМІ щодо упередженої кваліфікації дій Бубенчика під час подій січня-лютого 2014 року. Генеральний прокурор викликається на допит як свідок у кримінальному провадженні, порушеному за заявою адвоката потерпілих. Цим адвокатом є О.Горошинський, відомий захисник "беркутів" та самого Януковича. Провадження зареєстроване за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.364 КК України ("Зловживання владою або службовим становищем")… Що ж, реванш триває. Тепер, окрім януковичів і медведчуків, генпрокурор Луценко заважає і НАБУ. Поборемося!" - заявила Сарган.

Топ коментарі
+10
Югик грудью остановил ̶с̶т̶а̶к̶а̶н̶ российскую навалу и посадил ̶п̶е̶ч̶е̶н̶ь̶ всех рыгоаналов, а они его на допрос. Помогите, реванш!
показати весь коментар
12.07.2019 15:27 Відповісти
+9
Скорее бы уже алкаша Югика скинули с кресла.
показати весь коментар
12.07.2019 15:26 Відповісти
+9
Шо, югика лобызаешь?😀😀😀😀
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заметьте, как свидетеля!!!
показати весь коментар
12.07.2019 15:25 Відповісти
Аггга, воровства глав🐷!
🤣
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
Такой прием у следствия,вызывают как свидетеля, а потом и пидозру подгонят
показати весь коментар
12.07.2019 17:37 Відповісти
цирк .
показати весь коментар
12.07.2019 15:25 Відповісти
Скорее бы уже алкаша Югика скинули с кресла.
показати весь коментар
12.07.2019 15:26 Відповісти
А зебилы, прочитав заголовок, а не статью целиком, наверное обрадовались как дети малые. Будет на вашей улице праздник, но не сегодня!!!
показати весь коментар
12.07.2019 15:26 Відповісти
Шо, югика лобызаешь?😀😀😀😀
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
нет, просто рад, что у вас облом)
показати весь коментар
12.07.2019 15:30 Відповісти
Т.е. ты рад, шо Украина не может покончить с кумовством и прочей коррупцией?
Про пэкончит другого мнения у меня и небыло
показати весь коментар
12.07.2019 15:33 Відповісти
ахахахаха, это ты мне, зебил, будешь рассказывать про конец кумовства? Зелень везде своих кентов продвигает: богданов, шерифов, разумковых и тд. А они в свою очередь своих кентов и родственников, а кенты кентов родственников и кентов))
показати весь коментар
12.07.2019 15:42 Відповісти
пидлога..сосешь у Югика?
показати весь коментар
12.07.2019 15:37 Відповісти
И не только у него... )))
показати весь коментар
12.07.2019 15:53 Відповісти
Югик грудью остановил ̶с̶т̶а̶к̶а̶н̶ российскую навалу и посадил ̶п̶е̶ч̶е̶н̶ь̶ всех рыгоаналов, а они его на допрос. Помогите, реванш!
показати весь коментар
12.07.2019 15:27 Відповісти
шутка достойна юмора квартал 95
показати весь коментар
12.07.2019 15:29 Відповісти
Луцик, кружку прихвати с собой!🤣
показати весь коментар
12.07.2019 15:27 Відповісти
Дурак ? Вата рвёт в клочья Украину .
показати весь коментар
12.07.2019 15:29 Відповісти
Не подавись, ватнег и зубки паламаешь!
показати весь коментар
12.07.2019 16:35 Відповісти
Імітація. Суцільна імітація. Тепер, якщо потрібно образно кажучи "побухати" начальникам силових відомств, то щоб не викликати зайвої уваги ЗМІ і суспільства, вони один одного на допит викликають.
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
Весь вечер на манеже!
НАБУ против САП!
ГБР против прокуратуры!
Актёры погорелых театров продолжают бешеную борьбу за зрителя!
Ну, и за кассу. В смысле расширенное бюджетное финансирование.
показати весь коментар
12.07.2019 15:28 Відповісти
слэнг. Пойти на допрос-выпить с дружбаном.
показати весь коментар
12.07.2019 15:29 Відповісти
не парьтесь, это дело без определения состава преступления! если что-то не так то ген прокурор может получить догану
показати весь коментар
12.07.2019 15:30 Відповісти
дрібна підлота від кореша Портнова адвоката Горошинського.
показати весь коментар
12.07.2019 15:44 Відповісти
юру на помойку к хозяину, или павшему рабы уже не нужны?
показати весь коментар
12.07.2019 15:30 Відповісти
ггюге теперь тока и остаца, шо уйти в иную реальность, под защиту зеленаго ящера
показати весь коментар
12.07.2019 15:33 Відповісти
Патамушо панималка в зародыше исчо и навсегда!!
😁
показати весь коментар
12.07.2019 16:37 Відповісти
Ты романтик ?
показати весь коментар
12.07.2019 16:39 Відповісти
Не, цинник...
🤗
показати весь коментар
12.07.2019 16:42 Відповісти
садите суку , народ заопладирует !
показати весь коментар
12.07.2019 15:47 Відповісти
НАБУ, ГПУ, ДБР....... КГБСССР
Блин, да посадите же уже кого-нибудь по-человечески.
показати весь коментар
12.07.2019 15:52 Відповісти
А не треба було Юга,агентов НАБУ сдавать