4673 відвідувача онлайн
10 440 148

Телеканал "112 Україна" скасував показ фільму проросійського пропагандиста Стоуна

Телеканал "112 Україна" скасував показ фільму проросійського пропагандиста Стоуна

Телеканал "112 Україна", що належить Віктору Медведчуку, скасував показ стрічки проросійського пропагандиста Олівера Стоуна "Нерозказана історія України" за рекомендацією Міжнародної редакційної ради.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт телеканалу.

У повідомленні зазначається, що деякі співробітники отримують погрози у зв'язку з анонсом показу фільму, а в ніч на 13 липня будівлю телеканалу обстріляли з невстановленої зброї.

"Міжнародна редакційна рада рекомендувала керівництву телеканалу "112 Україна" відмовитися від трансляції "Нерозказаної історії України". Беручи до уваги ці рекомендації та неможливість у повній мірі захистити права журналістів у разі застосування санкцій проти телеканалу, команда "112 Україна" ухвалила рішення скасувати показ картини", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що керівництво телеканалу звернулося із заявами до СБУ, ГПУ, МВС, а також до посольств країн G7 та міжнародних організацій "із проханням вжити заходів, щоб уникнути будь-яких незаконних дій стосовно телеканалу та його співробітників".

Нагадаємо, канал "112 Україна" 12 липня заявив про плани показати фільм проросійського пропагандиста Олівера Стоуна "Нерозказана історія України", головними героями якого є президент РФ Володимир Путін і його кум Віктор Медведчук. Активіст Сергій Стерненко закликав пікетувати телеканал з вимогою не допустити в ефір пропагандистський фільм.

Топ коментарі
+47
Представьте, насколько беспринципные и паскудные люди, точнее гниды, т.к. людьми они не являются. работают на таких телеканалах, как 112 и иже с ним.
показати весь коментар
14.07.2019 20:40 Відповісти
+38
Обладатель трех "Оскаров", снявший киноклассику вроде «вьетнамской трилогии», на старости лет поссорился с головой и начал клепать пропагандонскую куйню на радость паРашке.
показати весь коментар
14.07.2019 20:41 Відповісти
+29
закрыть этот канал нафик. Или национализировать и перепродать
показати весь коментар
14.07.2019 20:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Язык гранотометов срузгие мертвечуки поняли так неплохо )
показати весь коментар
14.07.2019 21:18 Відповісти
у української влади стільки викликів на які потрібно буде давати відповіді після виборів а у вольдемара мріють про те як створити монокоаліцію мабуть щоб самим нести всю відповідальність за країну.
показати весь коментар
14.07.2019 21:23 Відповісти
Ось кого потрібно було люструвати - журнашлюх!
показати весь коментар
14.07.2019 21:27 Відповісти
Теперь и американские режиссеры пропагандисты.
показати весь коментар
14.07.2019 21:31 Відповісти
покидьків продажних усюди вистачає. йму що? він бабки від кацапів узяв, а що там буже за тисячі км... йому байдуже. Вже одна така потвора інтерв'ю у Сталіна про голодомор брала. Так що це ми вже проходили.
показати весь коментар
14.07.2019 21:36 Відповісти
Надеемся в ближайшее время TV каналы Мертвойчукчи - лицензия ануляцион чемодан на моцкву
показати весь коментар
14.07.2019 21:37 Відповісти
цей стоун тупо савєцку прапаганду гонить
показати весь коментар
14.07.2019 21:37 Відповісти
Старая лядь нашла свою нишу-за фсбешные деньги агитки снимать
показати весь коментар
14.07.2019 23:18 Відповісти
аміріканскій камуніст
показати весь коментар
14.07.2019 21:38 Відповісти
Эта лево-коммунистическая мразь Стоун всю жизнь поливал грязью Америку на радость совковой пропаганде, а поскольку за это ему уже никто не платит(надоел всем до икоты за 40 лет), то этот падальщик стал кормиться на кремлёвской помойке...
показати весь коментар
15.07.2019 00:33 Відповісти
Всего один выстрел из РПГ!
Это работает!
показати весь коментар
14.07.2019 21:44 Відповісти
Это стреляли в тебя...
показати весь коментар
14.07.2019 21:46 Відповісти
кацапчег, кукарекай громче, тебя не слышно )))
показати весь коментар
14.07.2019 21:50 Відповісти
Я знаю... Ты уже никого и ничего не услышишь в своей жизни. Ты глух. А скоро станешь и немым. Так уже было когда-то. И вот опять.
показати весь коментар
14.07.2019 21:56 Відповісти
Скоро только кошки родят, кацапский фашист, как там *****? Патрет целуешь?
показати весь коментар
14.07.2019 22:24 Відповісти
А, евротугрик нарисовался... Как там, скоро тебя в ес и нату примут? там много патретов надо целовать. Но не переживай, ты до этого не доживешь. Ты никому не нужен.
показати весь коментар
15.07.2019 07:49 Відповісти
Ты точно дырявый. Просто зациклен на чеченских...Прекращай это грязное дело, сынок, прекращай пока не поздно. Потом еще спасибо скажешь.
показати весь коментар
15.07.2019 12:34 Відповісти
А ви думали, кацапську пропаганду будуть квітами зустрічати? Після стількох смертей? Ви прорахувалися.
показати весь коментар
14.07.2019 21:55 Відповісти
Все просчитались, и я тоже.
показати весь коментар
14.07.2019 21:57 Відповісти
Ви помилково, або не помилково вважаєте погирення кацапської пропаганди свободою слова. Але це - пропаганда. Малювати нацистські свастики і пропагувати нацизм -заборонено. Кацапський шовінізм - це просто різновид фашизму.
показати весь коментар
14.07.2019 22:17 Відповісти
Ви повинні зрозуміти - все що не заборонено - то дозволено. Пропагуйте у відповідь. Це називається свобода слова. Вік інтернета, а ви в пісочок граєтеся...
показати весь коментар
15.07.2019 07:42 Відповісти
Ви знущаєтеся? Чи " включаєте дурака"? Ви не знаєте, що трансляції російських пропагандистських каналів в Україні заборонені? Перелік погугліть і почитайте. А люди беруть на себе забезпечення виконання заборони, бо новообрана влада цю заборону не забезпечила.
показати весь коментар
15.07.2019 07:57 Відповісти
То забороніть все і я перестану знущатися. Ви оглухли? Вік інтернета!!! Дивись що хочеш!!! Чи вам по літерам? (Забороніть інтернет спочатку ) (І то не люди, що забезпечують виконання заборони. То бандерлоги з "Мауглі". Подивіться цей мульт! Освіжіть в пам'яті, поки є інтернет.)
показати весь коментар
15.07.2019 08:14 Відповісти
А прикинь, если гранатомет не ручной, а станковый, да очередью!!! Канал вообще с регистрации снимется, как минимум.
показати весь коментар
14.07.2019 23:06 Відповісти
Мураев:"..... С понедельника
NewsOne передан в управление известному юристу и просто хорошему
человеку, с котором мы видим мир одинаково живописно, Андрею Портнову.
Теперь он будет осуществлять всю деятельность по управлению и
регулированию информполитики. Так что извините, Петр Алексеевич, и
товарищи активисты, но теперь прыгать с шинами у входа потому, что вам
не нравится моё мнение, больше не получится. В том числе и потому, что
это уже будет не внутриукраинским, а европейским делом.
Ну, а о новых проектах - немного позже. Будем выдавать новости по одной ))
- с https://www.facebook.com/portnov.andrey.ukraine Андрей Портнов .

Вот такая команда Зе

Телеканал "112 Україна" скасував показ фільму проросійського пропагандиста Стоуна - Цензор.НЕТ 3811
показати весь коментар
15.07.2019 02:09 Відповісти
Свобода слова тю-тю...сделала Украине ручкой.
показати весь коментар
14.07.2019 21:51 Відповісти
В Украине свободы слова жопой жуй. Такого даже в Европе нет и тем более в США, где ловят российских троллей, а у нас они пасутся десятилетия.
показати весь коментар
14.07.2019 21:54 Відповісти
Вот и жуй...
показати весь коментар
14.07.2019 21:59 Відповісти
Вот и соси, чеченского
показати весь коментар
14.07.2019 22:25 Відповісти
Тебе еще у многих придется пососать. Ты и сейчас сосешь, только не замечаешь. Как дитя не замечает соску. Но это же не соска! выплюнь!
показати весь коментар
15.07.2019 07:55 Відповісти
Выплюнь, выплюнь, а то говоришь неЧЛЕНОраздельно - трудно понять. Отделись от выделенного капсом и тогда я тебя услышу.
показати весь коментар
15.07.2019 12:30 Відповісти
Для геббельса не бывает свободы слова
показати весь коментар
14.07.2019 22:24 Відповісти
Для тебя свобода слова закончилась. Но ты не заметил. Это хорошо. Для тебя.
показати весь коментар
15.07.2019 07:52 Відповісти
Свобода слова? И кто это говорит, срань кацапская, да у вас в мордовии её в жизни не бывало, мразь вонючая
показати весь коментар
14.07.2019 22:27 Відповісти
Забавный малый - жжет не по детски!
показати весь коментар
15.07.2019 04:30 Відповісти
Попей водички и не брызгайся слюной, дырявый.
показати весь коментар
15.07.2019 07:59 Відповісти
Дразнят народ,суки!
показати весь коментар
14.07.2019 21:58 Відповісти
Чарівний пендель з РПГ творить чудеса.
показати весь коментар
14.07.2019 22:05 Відповісти
Получається , що ніщо так не вправляє мізки посібникам російських фашистів , як попереджувальний з гранатомета .
показати весь коментар
14.07.2019 22:18 Відповісти
По больше бы таких гранатометчиков.
показати весь коментар
15.07.2019 00:04 Відповісти
Почему до сей поры нормальные журналисты не набили морды своим «коллегам» из 112 анала ?
показати весь коментар
14.07.2019 22:39 Відповісти
у нас їх практично немає, дурналісти і журнашлюхи.
показати весь коментар
14.07.2019 23:14 Відповісти
Значит утренний сигнал на ул. Дегтяревской, 21-Г был воспринят правильно и реакция последовала мгновенная. Если государственные структуры бездействуют (что равносильно одобрению), начнут действовать активные представители общества (небуйдужі люди)
показати весь коментар
15.07.2019 09:25 Відповісти
Сторінка 2 з 2