4967 відвідувачів онлайн

Дубневич і Кальцев - убивці тварин: активісти почали флешмоб #КандидатиВбивціТварин. (ФОТО 18+)

Захисники тварин запустили флешмоб #КандидатиВбивціТварин, щоб зібрати і систематизувати інформацію про кандидатів у депутати, які хвалилися на камеру вбитими тваринами.

Про це написала в соцмережі активістка Юлія Шаболтас, інформує Цензор.НЕТ.

Шаболтас опублікувала фото Володимира Кальцева та Богдана Дубневича з трупами тварин.

"Пропоную флешмоб із хештегом # КандидатиВбивціТварин. Ці люди не можуть бути у Верховній Раді. Злочини проти тварин - не менш огидні, ніж злочини проти людей чи держави. Прохання поширити цей пост і скидати мені інформацію про інших кандидатів, яких було помічено в жорстоких убивствах тварин. Не будьте байдужими!" - написала активістка.

Вона нагадала, що в мережі активно обговорюють свіжі фото з полювання Володимира Кальцева, який балотується за списком Опозиційної платформи, але він не єдиний, хто хизувався убитими тваринами.

Дубневич і Кальцев - убивці тварин: активісти почали флешмоб #КандидатиВбивціТварин 01

"Мережу обурила інформація про кандидата в нардепи Володимира Кальцева і вбитого лева. Але хіба він один такий? Є такий депутат і водночас кандидат у 118 окрузі на Львівщині на отримання мандата в Раді наступного скликання - Богдан Дубневич. Трохи погуглила, знайшла фото з кривавого сафарі", - додала активістка Шаболтас.

Дубневич і Кальцев - убивці тварин: активісти почали флешмоб #КандидатиВбивціТварин 02

Вона закликала збирати всю інформацію про кандидатів-убивць тварин і публікувати її під єдиним хештегом.

Нагадаємо, що днями в мережі з'явилися фото кандидата від Опозиційної платформи Володимира Кальцева, де він позував з убитими на сафарі тваринами.

Топ коментарі
+34
УРОДЫ .
показати весь коментар
15.07.2019 16:21 Відповісти
+13
А чо на цензоре запрет на упоминание ПЕСа? Дубневич бывший БППшник, нынешний евросолидарист. Нравятся убийцы животных? Голосуйте за жопоблок и ЕС.
показати весь коментар
15.07.2019 16:25 Відповісти
+10
Це виродки, а не люди.
показати весь коментар
15.07.2019 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
УРОДЫ .
показати весь коментар
15.07.2019 16:21 Відповісти
парасёнка то может и можно было
показати весь коментар
15.07.2019 16:25 Відповісти
Причем у него мясо стерильное после такого количества спиртного. ))
показати весь коментар
15.07.2019 16:27 Відповісти
Да, свинорус, ты так и остался в прошлом веке. Новую методичку еще не получил? Ах да, у тебя же там "Почта Раиси"...
показати весь коментар
15.07.2019 16:37 Відповісти
винторез с оптикой, а у парасенка кровища из носу хлещет, наврядли этот свинарчук смог ему прямо в пятак влучити , наверняка машиной по пьяни сбили пумбу демоны ... а дома да, потом за рюмкой чая расказуе как в африке на кабана с голыми руками ездил ... это тот самый Дубневич который со своим братом на львовской зализнице паразитировали? БПП или Народный Фронт?
показати весь коментар
15.07.2019 16:41 Відповісти
А чо на цензоре запрет на упоминание ПЕСа? Дубневич бывший БППшник, нынешний евросолидарист. Нравятся убийцы животных? Голосуйте за жопоблок и ЕС.
показати весь коментар
15.07.2019 16:25 Відповісти
Твоя патологічна залежність від Пороха уже нікого не дивує, лише набридла
показати весь коментар
15.07.2019 16:40 Відповісти
Він йде як позафракційний.
показати весь коментар
15.07.2019 17:30 Відповісти
У нас в суспільстві полювання стало чимось негативним?
До чого це? Як хочуть так най і розважаються, аби закон не порушували.
показати весь коментар
15.07.2019 16:22 Відповісти
Ще не стало, але поступово стає
показати весь коментар
15.07.2019 16:26 Відповісти
ради интереса погуглите сколько будет стоить сафари с возможностью убить льва, там цены такие что простые люди за всю жизнь столько зарабатывают
показати весь коментар
15.07.2019 16:35 Відповісти
Так это же элита жуликов! Они целое государство превратили в свою прачечную
показати весь коментар
15.07.2019 16:39 Відповісти
Як питання в цьому то викреслювати потрібно майже всіх кандидатів. А то й взагалі всіх.
показати весь коментар
15.07.2019 16:39 Відповісти
Ну а як терорист рознесе міною твою дитину, то й я скажу шо він просто розважався. Тим більше його за це посадять, років на 5. А може й ні
показати весь коментар
15.07.2019 16:46 Відповісти
Убить льва это развлечение?????
показати весь коментар
15.07.2019 16:59 Відповісти
Полювання то розвага. Як для кого розвага просто вбивати він не їде в африку, він їде на базар та купує курку.
показати весь коментар
15.07.2019 17:14 Відповісти
И эти люди нам будут рассказывать про зубожЫння с трибуны Рады?Да ну нафиг.
показати весь коментар
15.07.2019 16:22 Відповісти
і кравчук вбиває тварин, і 2\3 верховної зради такі самі. і фіг вони приймуть закон про заборону мисливства і рибальства в промислових цілях, хочаб на років 5.
показати весь коментар
15.07.2019 16:23 Відповісти
Всеобщее порицание и презрение к убийцам животных....
показати весь коментар
15.07.2019 16:24 Відповісти
"Преступления против животных - не менее отвратительные, чем преступления против людей или государства."

Смердить теза антигуманізмом. Але цікаво ще, які такі "злочини". Хіба лев до цього не вчинив багато злочинів, убиваючи антилоп.
показати весь коментар
15.07.2019 16:28 Відповісти
Лев мабуть убивав антилоп, щоб прогодувати себе. А мисливці?
показати весь коментар
15.07.2019 16:31 Відповісти
А у людини на відміну від тварин є вищі потреби.
показати весь коментар
15.07.2019 16:40 Відповісти
Які вищі потреби - вбивати заради задоволення? Ви ідіот?
показати весь коментар
15.07.2019 22:22 Відповісти
Мерзавцы. Ненавижу таких выродков. Нет чести у них - это ясно. А что они слюдьми будут делать? Думаю, не трудно догадаться.
показати весь коментар
15.07.2019 16:29 Відповісти
Це виродки, а не люди.
показати весь коментар
15.07.2019 16:30 Відповісти
В африканских национальных парках так регулируют численность животных продавая лицензии на сафари. Или любители зверюшек предпочитают смерть львов не нашедших места в прайде от голода и болезней?
показати весь коментар
15.07.2019 16:30 Відповісти
Зоошизе пох... как на людей, так и на зверей. Им главное устроить срач, что бы о них не забывали.
показати весь коментар
15.07.2019 16:47 Відповісти
Я не знаю, хто це такі. Проте чому такий шум через полювання? Всі, абсолютно всі чиновники та депутати є членами мисливських клубів. Якщо це не бракон'єрство, то я не бачу в цьому криміналу.
показати весь коментар
15.07.2019 16:34 Відповісти
При "легітимному" януковощі моновладці вже полювали на людей. Як на на мене, то часи повертаються. Бажаю Вам не стати об'єктом полювання.
показати весь коментар
15.07.2019 16:38 Відповісти
Котлетки їси? Стейки *********? Шашлички на природі смакуєш?
показати весь коментар
15.07.2019 16:44 Відповісти
Як же вас ботів, навчають маніпулювати. Хижі тварини також вбивають, але не за ради задоволення.
показати весь коментар
15.07.2019 16:49 Відповісти
Небот, скільки можновладців, чинуш та іншої плісняви їздть на полювання? Давай, про всіх зроби розслідування, і виклади на ЦН. Не вийде, бо немає таких "обраних", що ігнорують полювання. Сам я не фанат полювання, у мене і рушниці немає, проте від дичини не відмовляюсь.
То як, шашлички повикидав і нанизав на шампур кабачки та помідори? Небот xD
показати весь коментар
15.07.2019 16:55 Відповісти
имхо все что в Украине 90% браконьерсто, правда "узаконенное" для "своих". где-то недавно самые справедливые суды вроде как разрешили краснокнижных лосей отстреливать, и "егеря" на Закарпатье с не менее краснокнижными рысями фоткались, и наверняка до сих пор "работают" в таком же стиле
показати весь коментар
15.07.2019 19:09 Відповісти
Не бажайте смерті людині. Але ж на фото поряд з убитими тваринами не люди?
показати весь коментар
15.07.2019 16:35 Відповісти
Може я трошкы утрырую, але там вбыты люды, а тварыны красуются з рушныцямы. Покыдькы.
показати весь коментар
15.07.2019 16:39 Відповісти
тришкы
показати весь коментар
15.07.2019 16:40 Відповісти
Тьху, какая гадость. Тебе рожу еще не перекрутило? Более мерзкого вісера за день еще не видел. Либо кацап, либо малорос. Украинец не будет так говнять мову. на Путина -
показати весь коментар
15.07.2019 16:48 Відповісти
Нам с маргиналами не по пути. Иди, гуляй.
показати весь коментар
15.07.2019 17:44 Відповісти
Сказал тот кто перекрутил мову так что аж глаза крутит если это только прочитать(попробовать)
Ах, не признал, господин. Вы графом буде.те, аль маркизом?
показати весь коментар
15.07.2019 17:55 Відповісти
В этом вопросе мне с "активистами" по пути.
показати весь коментар
15.07.2019 16:36 Відповісти
От і попонтувалися "за життя".......... Оце таке і вас олені жде, якщо будете голосувать "за життя" і "жопоблок"
показати весь коментар
15.07.2019 16:43 Відповісти
до слез жалко больших диких котов...
(и мой Кот Тихон с этим согласен)
убивать хищника, спасая чью-то жизнь - это одно, убивать тварынку чтоб не умереть с голоду - это другое, а убивать выпендрежа ради - это... грех
показати весь коментар
15.07.2019 16:43 Відповісти
Дурачки, ладно, жизнь удалась, но нафига это в соцсети выкладывать?
показати весь коментар
15.07.2019 16:47 Відповісти
Во-во, это как клеймить коррупцию, а прочитав шо кто-то отказался от взятки, заверещать: во дурааак, да я бы греб под себя даже степлеры, не то что от бабок отказаться то))
показати весь коментар
15.07.2019 16:50 Відповісти
Та не, это на уровне баб, которые свои силиконовые губы выставляют.
показати весь коментар
15.07.2019 19:17 Відповісти
Я бы это говно закрыл на месяц в клетке....
Вместе с трупами, от, "трофеями" этих "мужиков".
А потом на привязь. Тоже мне альфа-самцы, с прицелом убить это же так рискованно. И они подыхали с голода, "мужики" эти, так что должны были выживать, ага.)
показати весь коментар
15.07.2019 16:53 Відповісти
Приятно наверное стрелять и убивать, не опасаясь выстрела в ответ.Да,еще делать это с метров трехсот,рядом с джипом,и при помощи винтовки с мощной оптикой.Какие у них выражения лиц,позы на фото: Мачо,Охотники,Мужчины!Титановые Яйца!
показати весь коментар
15.07.2019 16:58 Відповісти
полювання на беззбройого це КРУТО !!! ...
показати весь коментар
15.07.2019 17:07 Відповісти
Ці хоч в Африці полюють,а є депутати котрі в Україні полювали на людей,і їм за це майже нічого не було.
показати весь коментар
15.07.2019 17:23 Відповісти
просто твари...
показати весь коментар
15.07.2019 17:36 Відповісти
Бодьо Дуьневич ще й львівський латифундист...Поля Пустомитівського району,як ще були урожайними засівав ріпаком і безбожно кропив отрутохімікатами...В результаті майже ніхто в околицях Львова бджіл не тримає...пішли бджоли гудіти в інші краї...А нам продають китайський мед біля палацу Потоцьких сімдесят гривень кіло...Пенсіонерам знижка,але зі своєю банкою...
показати весь коментар
15.07.2019 17:37 Відповісти
Каждый убийца животных еще при жизни хоронит своих детей. Закон Природы универсален - Жизнь за жизнь!
показати весь коментар
15.07.2019 18:25 Відповісти
Они свою добычу хоть съели или это было просто так?
показати весь коментар
15.07.2019 18:39 Відповісти
и эти вытраахаши из паханата коза ватной ностры запорожья
показати весь коментар
15.07.2019 18:40 Відповісти
Як що вони порушили закон, то має відбутися суд.
Я вбив і з`їв кролика, то я маю виправдовуватись?
показати весь коментар
15.07.2019 19:08 Відповісти
ТИ? Кролика? Краще б ти свою дитину задушив...
показати весь коментар
15.07.2019 19:37 Відповісти
показати весь коментар
15.07.2019 23:05 Відповісти
Не смішіть.
Тепер що вже кожен мисливець - злочинець?
Ну-ну....
показати весь коментар
15.07.2019 20:27 Відповісти
Дубневич і Кальцев - убивці тварин: активісти почали флешмоб #КандидатиВбивціТварин - Цензор.НЕТ 5774
показати весь коментар
15.07.2019 20:51 Відповісти
Если бы не этот Кальцев я бы даже не знал, что в 2019-м году имея деньги ("деньжищи" точнее) можно вот просто так поехать а Африку не на фотоохоту а по-настоящему убить льва.
показати весь коментар
15.07.2019 22:54 Відповісти
Дегенерати...