10674 відвідувача онлайн

Діти з Казані отруїлися на відпочинку в окупованому Криму

У Євпаторії з ознаками харчового отруєння госпіталізовано 54 особи - 49 дітей, які відпочивали в таборі "Лучистому", та п'ятеро співробітників табору. Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Крим.Реалії.

Медики оцінюють стан госпіталізованих як середньої тяжкості, загрози їхньому життю немає.

За словами директора табору, протягом доби близько 40 дітей звернулися до медиків через погане самопочуття. Пізніше стало відомо, що отруїлися понад 40 осіб. Діти приїхали на відпочинок до Криму з Казані, їхній вік - від семи до 17 років.

Наразі табір перевели на сухий пайок, введено режим карантину. Харчоблок закрито, а його співробітників відсторонено від роботи. Питну воду, проби їжі та морську воду на пляжі, де купалися діти, взяли на аналізи.

Топ коментарі
+15
Нех.. шастать!
Пускай скажут спасибо...шо живы
Бо мокшани им еще могли салют забабахать...
показати весь коментар
17.07.2019 12:32 Відповісти
+8
боярьішник біл просрочен.
показати весь коментар
17.07.2019 12:25 Відповісти
+8
Це різні народи і історичні вороги, русня як завжди намагається поєднати неможливе.
показати весь коментар
17.07.2019 12:52 Відповісти

Завантаження...