7653 відвідувача онлайн

"Полковнику, припиніть істерику", - Смешко відповів Гриценку

Лідер партії "Сила і честь" Ігор Смешко відповів на звинувачення лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка.

Про це він пише на своїй сторінці у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Не знаю, про які "роги" веде мову пан Гриценко. Відверто, не експерт у цьому питанні. Але, полковнику, припиніть істерику. Чергове непотрапляння до парламенту – це не привід для істерики. Життя є і поза Верховною Радою", - написав Смешко.

На думку Смешка, Анатолій Гриценко має "навчитися програвати".

"Дякую за ще один життєвий приклад, що підтверджує слова Марка Туллія Цицерона: "Найбільша несправедливість – сподіватися на вдячність за справедливість" та "очікувати величних вчинків від дрібних людей", - підсумував Смешко.

Раніше лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко повідомив про погрози на адресу свого соратника від охоронця глави партії "Сила і честь" Ігоря Смешка і пообіцяв у разі повторення "обламати роги".

Полковнику, припиніть істерику, - Смешко відповів Гриценку 01

Топ коментарі
+32
смешно наблюдать, как лидер партии "Слабость и аморальность" Смешко, перегавкивается с лидером партии "Импотенция и подкаблучники" Гриценко...
"Полковник, прекратите истерику", - Смешко ответил Гриценко - Цензор.НЕТ 6044
показати весь коментар
17.07.2019 15:09 Відповісти
+17
"Полковник, прекратите истерику", - Смешко ответил Гриценко - Цензор.НЕТ 7962
показати весь коментар
17.07.2019 15:11 Відповісти
+16
Непрохідні піднімають рейтинги одне одному.
показати весь коментар
17.07.2019 15:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Чи не IgorL заварив ту кашу?
А то він часом таке бува тут втне, то хоч стій, хоч падай...
показати весь коментар
17.07.2019 15:17 Відповісти
Два дебила это сила
показати весь коментар
17.07.2019 15:18 Відповісти
А жопоблок тогда кто?
показати весь коментар
17.07.2019 15:21 Відповісти
И встать когда с тобой разговаривает подпоручик
показати весь коментар
17.07.2019 15:18 Відповісти
Ржевский?
показати весь коментар
17.07.2019 15:21 Відповісти
Не, тот шо из окна вылетел потом
показати весь коментар
17.07.2019 15:27 Відповісти
Я не понял, гебнявая шетерка кума ***** отрицает что у него в первой пятерке соефые патриоты или нет?
показати весь коментар
17.07.2019 15:19 Відповісти
Електорат поділити не можуть.
********* мов півники
показати весь коментар
17.07.2019 15:19 Відповісти
https://www.facebook.com/vsiumar/posts/1565773456890467 Я не знаю, яку «честь» має офіцер, який в 2014 році замість фронту займався хіба що своїм працевлаштуванням на високі посади, тоді як реальні офіцери робили батальйони і брали відповідальність. Не знаю про яку «честь» можна говорити у Смєшка, який фізично накинувся в кулуарах Свободи слова ICTV на Dmytro Dobrodomov з кулаками і охоронцем). А потім в ефірі зображав «здивування». Не знаю, про які «нові обличчя» і «силу» веде в парламент Смєшко, якщо в його списку колишній начальник Генштабу Володимир Замана. Як стверджує військова прокуратура, у час роботи Замани на посаді були розформовані зенітно-ракетні дивізіони, озброєні ракетними комплексами С-300, а також 19 авіаційних військових частин, що лишило нашу армію фактично можливості захищатися.... Це про «новизну і честь»... І нічого! про майбутнє). Українська політика як вона є.
показати весь коментар
17.07.2019 15:21 Відповісти
«Українська політика», до якої нас хочуть повернути...
показати весь коментар
17.07.2019 15:30 Відповісти
Ой..... Знакомые голимые отмазки!
Ну признал бы что охрана накосячила..... ан нет.... переводит на "сам дурак"...
Все старые политики этим страдают.
Ну заодно, когда неоднократно ловил на брехне и возюкал носом по ихнему же гов-ну, рашка ватаны, и петины порохолизы!
Лично мне не стыдно и не западло извинится за собственный косяк!
показати весь коментар
17.07.2019 15:35 Відповісти
"Корнет Оболенский, раздайте патроны,
Поручик Голицын, надеть ордена!"
показати весь коментар
17.07.2019 15:39 Відповісти
На 7-му десятку політичні імпотенти полізли до політики та вирішили помірятися пісюнами. Сиділи б собі обидва на пенсії та писали мемуари на тему "Як я захищав Україну на її передових позиціях в глибокому тилу".
показати весь коментар
17.07.2019 15:42 Відповісти
Зебилы хотели представление, а попали на урок физики. Теперь им предстоит изучать третий закон Ньютона(а то и первые два). А так хотелось повеселиться, да, зебилье?
показати весь коментар
17.07.2019 15:46 Відповісти
Все началось неделю назад. Второй по списку у Гриця - Дурдомов на шоу обвинил Смешко что он КГБист и с крысиной мордой постоянно перебивал Смешко, когда тот говорил. А как известно, если один человек обвиняет другого в том кем он не есть это подлость. А как известно Смешко никогда не был в КГБ. То есть Дурдомов подлец и занимался преднамеренной подлой провокацией. То есть во всем виноваты Гриць и Дурдомов, которые таким подлым образов пытаются поднять свой гиблый рейтинг.
показати весь коментар
17.07.2019 15:59 Відповісти
Когда это такое было, чтоб ГБшники имели честь. Рожу нажрал отсиживая зарплату, а теперь в депутаты надо сходить. Таких щекастых близко нельзя подпускать к власти.
показати весь коментар
17.07.2019 16:02 Відповісти
Гриценко всегда в истерике. В психиатра ему лечиться надо, а не в парламент. Каналу большой минус. Похоже они преднамеренно выпускают двух неадекватных человек из одной партии Грища и Дурдомова против Смешко. И порошенковскую жабу Сюмар впридачу. Олигархи делают все, чтобы помешать Смешко пройти в парламент.
показати весь коментар
17.07.2019 16:13 Відповісти
Ещке добавлю.
Перед выборами президента я думала за кого голосовать - за Смешко или Гриценко. Благодарю Бога, что я проголосовала за Смешко не запачкавшись об Гриценко. Гриценко и Дурдомов проявили свое гнилое подлое нутро.
показати весь коментар
17.07.2019 16:15 Відповісти
И еще. Я раньше уважительно относилась к Гриценко и к Добродомову. Мне хотелось, что бы и партии Смешко и Гриценко были в парламенте. Мне было жаль что люди голосуют за всяких порохов, юлек и т.д. Но после двух последних политшоу на ICTV у меня глаза раскрылись на Гриценко и Дурдомова. Не умеют достойно проигрывать.
Еще добавлю. Я надеялась, что партии Смешко и Гриценко пройдут в парламент и там будет у них коалиция. Но теперь я вижу, какая коалиция с этими паталогически злобными и неадекватными.
показати весь коментар
17.07.2019 16:16 Відповісти
Добродомов сказав правду про порохів у списку безсилля і безчестя. Після цього в смішка сталася істерика.
показати весь коментар
17.07.2019 17:11 Відповісти
И еще. Между военными Смешко и Гриценко огромная разница. Смешко доктор технических наук, интеллектуал, умнейший человек. И на мой взгляд на этом строилась его карьера. Гриценко же оказался простым солдафоном, в худшем, карикатурном понимании этого слова. После его и его соратника Дурдомова выходок он наверняка потеряет остаток желающих проголосовать за него.
показати весь коментар
17.07.2019 16:26 Відповісти
Інтелектуал готельного бізнесу.
показати весь коментар
17.07.2019 17:02 Відповісти
Гениально перекручено с ног на голову! Бегом в кассу за оплатой!
показати весь коментар
17.07.2019 19:19 Відповісти
гриценку мабуть ніяково, що дружина в новій його сім'ї добьітчица, от і хоче любой ціной, як юля володимирівна.
показати весь коментар
17.07.2019 16:38 Відповісти
Ипала жаба гадюку.
показати весь коментар
17.07.2019 16:41 Відповісти
Гнида кгб-шная, очень надеюсь что и тебе с твоим "шалманом" не светит быть в составе ВР и место твое, как и прежде, будет в глубокой жопе истории из которой ты каким-то чудом вылез сегодня на свет божий...
показати весь коментар
17.07.2019 16:53 Відповісти
Гриценко домашний хомяк.
показати весь коментар
17.07.2019 16:58 Відповісти
Боляче мені було дивитись на Смешка,коли його довбав Гриць...Тривожні очі,обвислі до плеч щоки,маленький перекривлений ротик в судорожній посмішці...І тільки зараз спромігся на якусь отвєтку,щось там булькнув про "істерику"...Нє,нє арьол...Або кегебісти не допрацювали,або то вже наша українська гебістська школа...
показати весь коментар
17.07.2019 18:01 Відповісти
полковнику никто не пишет... полковника никто не ждет...(с)
показати весь коментар
17.07.2019 18:07 Відповісти
Предвзятая статья. Посмотрите внеплановую "Свободу слова" за 16.07.2019. А вот короткий эпизод о сути конфликта: https://www.youtube.com/watch?v=G12tNoBzgJI
показати весь коментар
17.07.2019 19:15 Відповісти
Толя противсіх привів Янека, а потім три роки сидів з язиком у дупі, поки Янек Юлю мордував. І з Мадану Толя втік кудись на відпочинок у самий відповідальний момент 18-20 Лютого. Дуже запах не свіжий якийсь від Толі йде, з гнильцою.
показати весь коментар
17.07.2019 21:27 Відповісти
Чем Смешко развеял сомнения в том, что он мудацкий мудак.
показати весь коментар
18.07.2019 08:11 Відповісти
Сторінка 2 з 2