9405 відвідувачів онлайн

Річниця визволення Торецька і Рубіжного: командувач ОС привітав українців

Річниця визволення Торецька і Рубіжного: командувач ОС привітав українців

Командувач Об'єднаними силами Олександр Сирський привітав українців з п'ятою річницею визволення Торецька й Рубіжного.

Текст привітання розміщено на сторінці пресслужби штабу ООС у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Шановні співвітчизники, дорогі мешканці Торецька та Рубіжного!

Від імені Командування об'єднаних сил та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем звільнення Торецька та Рубіжного від російських окупаційних військ та їхніх найманців!
Подвиг мешканців Торецька та Рубіжного та воїнів, які звільнили й обороняють місто, уже вписаний в історію України золотими літерами".

Річниця визволення Торецька і Рубіжного: командувач ОС привітав українців 01

Топ коментарі
+12
ГЕРОЯМ СЛАВА !!! Годовщина освобождения Торецка и Рубежного: командующий ОС поздравил украинцев - Цензор.НЕТ 4182
показати весь коментар
21.07.2019 11:00 Відповісти
+9
Вітаю Воїнів з перемогою !
Слава Україні !
показати весь коментар
21.07.2019 11:01 Відповісти
+7
То значить Порошенко таки правильно почав війсткове звільнення донбасу від сепарні. А як же ж тоді вся хуцпа від Зєєєлі?
показати весь коментар
21.07.2019 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Годовщина освобождения Торецка и Рубежного: командующий ОС поздравил украинцев - Цензор.НЕТ 7111
показати весь коментар
21.07.2019 10:55 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=bSTMDYh8Bmo
показати весь коментар
21.07.2019 11:12 Відповісти
Не на часі. Почекайте. Все ще тільки починається. Ще навіть війну не оголосили.
показати весь коментар
21.07.2019 11:30 Відповісти
Україна вже знаходиться ФАКТИЧНО у стані війни з Росією з 21.02.2014.
Якщо не знав.
показати весь коментар
21.07.2019 11:42 Відповісти
Немає такого стану. З РФ ніхто не воює. Тим більш Україна. Дипломати на місцях. Торгівля з РФ йде такими темпами, що ніхто з ЄС і близько не стоїть. Відкрий газовий кран на плиті. Понюхай. Понюхав? Тепер закрий кран. Цей газ йде з РФ. Якщо не знав.
показати весь коментар
21.07.2019 12:04 Відповісти
ГЕРОЯМ СЛАВА !!! Годовщина освобождения Торецка и Рубежного: командующий ОС поздравил украинцев - Цензор.НЕТ 4182
показати весь коментар
21.07.2019 11:00 Відповісти
Вітаю Воїнів з перемогою !
Слава Україні !
показати весь коментар
21.07.2019 11:01 Відповісти
Вообще то по идее поздравлять должен был президент...
показати весь коментар
21.07.2019 11:01 Відповісти
А ТЫ НЕ СИДИ на деване иди и ОСВОБОЖДАЙ, ГЕРОЯМ СЛАВА
показати весь коментар
21.07.2019 11:03 Відповісти
То значить Порошенко таки правильно почав війсткове звільнення донбасу від сепарні. А як же ж тоді вся хуцпа від Зєєєлі?
показати весь коментар
21.07.2019 11:03 Відповісти
Та нє то всіх андрій жагун заільнив та переміг все військо ворогів однією рошенкою
показати весь коментар
21.07.2019 11:41 Відповісти
За четыре года Красная Армия прошла от границы до Волги и от Волги до Берлина. Они сражались за Родину, свою Родину. А у нас месяц побед, пол года поражений и пятый год безальтернативный Минский позор. Так, что празднуем?
показати весь коментар
21.07.2019 11:04 Відповісти
уж точно не пабеду красной армии
показати весь коментар
21.07.2019 11:05 Відповісти
Конечно. Ведь от оккупации нас освободила УПА или ОУН?
показати весь коментар
21.07.2019 11:24 Відповісти
От чьей оккупации? Большевиков? Да,немцы освободили Украину от большевицкой мрази и люди пережившие Голодомор с хлебом и солью встречали армию Вермахта.И это исторический факт.
показати весь коментар
21.07.2019 11:32 Відповісти
Да это факт. Только почему же миллионы были потом угнаны в Германию, очень многие домой так и не вернулись
показати весь коментар
21.07.2019 11:35 Відповісти
а скільки українців і не тільки загинуло в концтаборах ссср? Нагадати? Совок-це той самий тоталітарний режим що й фашизм.
показати весь коментар
21.07.2019 11:38 Відповісти
Да, большевики были страшными правителям.Но и они никогда не осмеливались применять ЯО против мирных городов. Или ты забыл кто бомбили Хиросиму и Нагасаки ЯО
показати весь коментар
21.07.2019 11:44 Відповісти
В японцев тогда фашизмъ лютовал -их на место поставили-и смотри сейчас самая разумная и трудолюбивая нация! И с кацапами так же надо сделать-чтоб неповадно было.Но в современном мире нет нужды применять ЯО.Можно супостата и санкциями удавить нехило.Чтобы голодные бунты начались.У кацапов навыки есть.Свергли законного царя в 1917м ,свергнут и незаконного сцаря в 2019м
показати весь коментар
21.07.2019 11:51 Відповісти
Бомбить ЯО мирные города это тоже как то фашизмом пахнет? Нет?
показати весь коментар
21.07.2019 13:17 Відповісти
Від окупаціїї нас звільняли Доброботи і ВСУ, правонаступники УПА і ОУН.
Пєрєдай по смєнє.
показати весь коментар
21.07.2019 11:46 Відповісти
Да неужели. И как ОУН и УПА передали приемственность через 50 лет. Хватит лобуду гонять....
показати весь коментар
21.07.2019 11:47 Відповісти
Или Беня, который платил за Илловайск 100 000 дол, тоже правоприемник ОУН и УПА???? Но только это не помешало ему потом ограбить страну на 5 млрд. дол.
показати весь коментар
21.07.2019 11:49 Відповісти
ЛАХТІНСКІЄ (так так, це тобі: РФ, ул. Оптиков 4, корпус, 3, Бизнес центр «Лахта -2», «Центр информационньіх технологий» ),
НУ КОЛИ ВИ ВЖЕ НАВЧИТЕСЬ ПРАВИЛЬНО ПИСАТИ НАЗВУ МІСТА ІЛОВАЙСЬК?


Там одна літера Л.
показати весь коментар
21.07.2019 12:00 Відповісти
Иди лесом недоразвитый.
показати весь коментар
21.07.2019 13:16 Відповісти
Україна. Місто Іловайськ, пишеться через ОДНУ літеру Л.
А ти ж все ніяк не запам'ятаєш.
Чи ти вже дуже старий вєтєран НКВД?
показати весь коментар
21.07.2019 15:30 Відповісти
Особо недоразвитым из совой команды поясняю, что я не реагирую на грамматические ошибки. Я реагирую на суть вопроса. Иди лесом особо недоразвитый.
показати весь коментар
21.07.2019 18:00 Відповісти
І втратили 28 мільйонів.
Ти порахував можливі втрати, адже воювали б ми з кацапською армією, а не з кізяками і попочлєнцамі, втрачаючи при наступі втричі бульше ніж ворог при обороні.
Тобі не здаєтьсяя, що у нас люди швидше б закінчилися ніж у кацапів?
Зе!Дюді - ботофкрма Зєєєлі за роботою.
показати весь коментар
21.07.2019 11:09 Відповісти
Да, потери Красной Армии были огромные. Часто очень не оправданы. Но гибель этих 28 или более миллионов остановила безумца, который создавал ЯО и ракеты. Если бы не гибель этих людей, Гитлер бы получил и ЯО и ракеты. И тогда жертвы исчеслялись не десятками, а сотнями миллионов. Что касается ВСУ, всегда привожу пример Финляндии, которая вступила в войну самой мощной и многочисленные Армией мира-СССР. Проиграла войну, потеряла 10% территории, но сохранила Независимость. А только торгаши и трусы без совести, чести и Родины никак не могут определиться, воевать в врагом или торговать
показати весь коментар
21.07.2019 11:22 Відповісти
гибель этих 28 или более миллионов не остановила безумца Сталина, который создавал ЯО и ракеты.
показати весь коментар
21.07.2019 11:35 Відповісти
Не Сталин создал и применил ЯО. А демократ Трумен.ЯО появилось в СССР только в 1949.И не СССР применил его против мирных городов, а демократические США. Учи Историю....
показати весь коментар
21.07.2019 11:42 Відповісти
Вопрос к тебе: «Если бьі у Сраліна бьіло ЯО и средства его доставки 1 сентября 1939,
по какому городу он бьі применил его в первую очередь:
- Лондон,
- Вашингтон,
-Токио,
- Берлин?
показати весь коментар
21.07.2019 11:52 Відповісти
Ничего бы не применил. Ядерные разработки в 1939 вели только США - Матхетенский проект и Германия двумя группами исследователей. СССР начал разработки только в 1945. Исследования в Германии были прекращены 1 января 1943 года по указу Гитлера, который прекращай финансирование военных проектов, если практически кого результата не будет в течении полугода. И именно Красная Армия заставила Г теракт сделать такой шаг. Миллионы неоправданно жертв с её стороны заставили Гитлера отказаться от создания ЯО
показати весь коментар
21.07.2019 13:22 Відповісти
Що стосується СРСР, то атомну зброю там було створено полоненими німецькими фізиками, на чолі з двічі Героєм Соціалістичної Праці, творцем методу розділення ізотопів урану за допомогою центрифуг, штурмбанфюрером СС, Фон Арденне.
Роботи велись у місті Сухумі.
А от перші реальні роботи зі створення атомної зброї почались у Великій Британії у 1940 році. Тоді провідні англійські вчені (не забуваймо де стажувався майбутній нобелевський лауреат П.Л. Капиця) у меморандумі, адресованому керівництву Великої Британії, доповіли про можливість створення зброї величезної руйнівної потужності, - атомної зброї . Прем'єр-міністр Уїнстон Черчіль створив надсекретну комісію, з початку ядерної програми (кодова назваа Tube Alloys) . Але ці роботи лягли важким тягарем на англійську військову промисловість, бо Британія тоді ОДНА вела війну з гітлерівською Німеччиною. А також існувала вірогідність, що у разі захоплення Островів німцями, ядерні напрацювання можуть дістатися німцям. І тоді Уїнстон Черчіль прийняв рішення - поділитись цією надсекретною інформацією з Теодором Рузвельтом і почати роботи на промислових площадках США.
Після цього роботи по створенню ядерної зброї почала вестись однією командою, США і Великою Британією.
Що стосується Німеччини, то роботи ці були дуже розпорошені між кількома лабораторіями, і тому малоефективні. Роботи по створенню ядерної зброї активно велись і в Японії.

Але ж Ви не відповіли на питання: «Если бьі у Сраліна бьіло ЯО и средства его доставки на 1 сентября 1939, по какому городу он бьі применил его в первую очередь:
- Лондон,
- Вашингтон,
-Токио,
- Берлин?»
показати весь коментар
21.07.2019 16:22 Відповісти
Я не Сталин, не Нострадамус или Ванга. Кто и что бы сделал это из области параллельных Вселённых. Я могу констатировать лишь факт. Изобретение ЯО запатентовал харьковский физика ещё в начале 30.Германия и США начали первые работы в 1935-36 годах. Стоимость этих работ на тот момент оценивалась во времени 10 лет, со стоимостью 100 000 дол. в год
показати весь коментар
21.07.2019 17:58 Відповісти
Нажаль, те що Ви виклали, то лише мішанина інтернет- міфів. Через фільтр рускомовних перекладів Але суперечкою тут не допоможеш.
Звичайно, все воно є в WWW англійською.
показати весь коментар
21.07.2019 18:15 Відповісти
Это ни интернет. Я пишу с телефона. У меня в домашнем компьютере есть статьи на эту тему. Я пишу, то что знаю. Могу не точно указать год. А ты как то читай то, что ты пишешь. АТО начинаешь про то, чтобы сделал Сталин в 1939 имея ЯО, а ниже то что ЯО в СССР создавали пленные немцы. Т. е по принципу, в огороде бузина в Киеве дядька.
показати весь коментар
21.07.2019 18:26 Відповісти
Добре. Почнемо fact checking.
«https://censor.net/user/303066 Изобретение ЯО запатентовал харьковский физика ещё в начале 30»

пруф.
показати весь коментар
21.07.2019 18:35 Відповісти
Патент на изобретение деления ядерного ядра получили харьковские физики в 30 годы прошлого века. Что дебил не понятно?
показати весь коментар
21.07.2019 18:41 Відповісти
Извини атомного ядра.
показати весь коментар
21.07.2019 18:48 Відповісти
В 1932 году советские учёные в Харькове расчепили атомной ядро лития.насколько я помню, литий это основа водородный бомбы.
показати весь коментар
21.07.2019 18:56 Відповісти
Але ж пам'ять у Вас звіряча, скільки ж Вам у 1932 році було?
А взагалі питань до Вас більше не маю.
Бо Ви повний нуль у цій темі.
показати весь коментар
21.07.2019 19:09 Відповісти
Это ты полный ноль. А, соевый отдыхай и читай все таки специализированную литературу, а не Википедию.
показати весь коментар
21.07.2019 19:45 Відповісти
Все ж таки, щоб хоч трошки просвітити Вас:
«На початку ХХ століття величезний внесок у вивчення іонізуючих випромінювань і структури атомів зробив https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%82_%D0%A0%D0%B5%D0%B7%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%B4 Ернест Резерфорд . (це той дядько у кого вчився П.Л. Капіца)
У https://uk.wikipedia.org/wiki/1932 1932 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%82_%D0%A2%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%81_%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D1%82%D0%BE%D0%BD Ернест Волтон і https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%BE%D0%BD_%D0%94%D1%83%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81_%D0%9A%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%84%D1%82 Джон Кокрофт змогли вперше розщепити ядро атома https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%96%D1%82%D1%96%D0%B9 літію .

Поділ ядра урану був відкритий у https://uk.wikipedia.org/wiki/1934 1934 р. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%82%D1%82%D0%BE_%D0%93%D0%B0%D0%BD Отто Ганом https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D1%96%D0%BB_%D1%8F%D0%B4%D1%80%D0%B0#cite_note-18 [18] . За це відкриття він отримав https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D1%96%D1%8F_%D0%B7_%D1%85%D1%96%D0%BC%D1%96%D1%97 Нобелівську премію з хімії у https://uk.wikipedia.org/wiki/1944 1944 р. »
показати весь коментар
21.07.2019 19:27 Відповісти
Впервые атомной ядро лития.насколько ращепили в Харькове.
показати весь коментар
21.07.2019 19:42 Відповісти
Я не пользуюсь Википедии.
показати весь коментар
21.07.2019 19:43 Відповісти
Ви були особисто присутні при тому ?
показати весь коментар
21.07.2019 20:24 Відповісти
Я читаю статьи профессионалов в этой области.
показати весь коментар
21.07.2019 20:41 Відповісти
Можна кілька прізвищ?
показати весь коментар
21.07.2019 22:02 Відповісти
Капица и Ландау. Немцы начали работы по созданию ЯО в 1936.в 1938 первыми ращепили ядро урана. США начали Матхетенский проект, в 1942. Но первые исследования начались в 1939.
показати весь коментар
22.07.2019 00:07 Відповісти
Бред.
показати весь коментар
22.07.2019 01:02 Відповісти
Учи Историю, недоразвитый.....
показати весь коментар
22.07.2019 01:17 Відповісти
Вести розмову на твоєму опущеному рівні, принципово не буду.
А по - друге, є дуже гарна книга щодо історії прикладної ядерної фізики. Там в кінці хронологія: від розщеплення ядра і до створення ядерної бомби, це книга : «Под знаком кванта.» Пономарёв Л.И. - М.: ФИЗМАТЛИТ, 2012. - 464 с. (2-ге видання, 1969 р.)
Написав її дуже авторитетна людина в галузі фізики, Леонід Іванович Пономарьов, Лауреат премії імені І.В. Курчатова за 1986 рік.


Про всяк випадок і електронні реквізити:https://elementy.ru/bookclub/author/3758921/leonid_ivanovich_ponomarev
https://elementy.ru/bookclub/author/3758921/leonid_ivanovich_ponomarev
Пономарёв Л.И. Лауреат премии им. И.В. Курчатова (1986) https://elementy.ru/bookclub/author/3758921/leonid_ivanovich_ponomarev
http://nuclphys.sinp.msu.ru/books/pop/Ponomaryov.htm
«Под знаком кванта.» - М.: ФИЗМАТЛИТ, 2012. - 464 с. (djvu 35.2 МБ)
За прошедшие 40 лет книга переведена на 16 языков и используется в разных странах как пособие по истории квантовой физики. В 2010г. она удостоена премии «Просветитель».

Якщо ти не користуєшся електронною енциклопедією, то візьми цю книжку у своїй районній бібліотеці.
показати весь коментар
22.07.2019 10:59 Відповісти
Нажаль над тим виданням, що я порекомендував Вам, уже попрацювали умєлиє ручкі цензорів русского міра.
Там немає головного розділу : «Хронологія атомной ери».


Так що треба шукати саме : Пономарев Л. И. Под знаком кванта. - 2-е изд., испр. и доп. - М.: Наука. Гл. ред. физ.-мат. лит., 1989. - 368 с: ил. ISBN 5-02-014049-Х

Цей розділ є у сканованому raw вигляді тут:
https://archive.org/stream/B-001-014-385/B-001-014-385_djvu.txt
показати весь коментар
22.07.2019 13:05 Відповісти
Чи у Вас є паперові довідники з фізики?
показати весь коментар
21.07.2019 20:25 Відповісти
Ты имеешь дело с российской армией и очень специфической войной. Ты же не рассчитываешь победить одним героическим рывком? Не выйдет. Ну и кроме того, было сделано многое, чтобы на войну шли не все, только добровольцы. В отличие от Второй Мировой войны, когда гнали вперед всех и вся, при этом стреляя в затылок всем без разбору. Разница же есть, верно?
показати весь коментар
21.07.2019 11:10 Відповісти
Конечно есть. Только разница в принципах. В 1941_42 Красная армия бросала вооружения и драпала от немцев имея техническое и численность превосходство. А потом пошёл перелом и воевали не за Сталина или Молотов а, а за Родину. Да были заградотряды, было много неоправданно жертв. Но воевали ЗА РОДИНУ.
показати весь коментар
21.07.2019 11:17 Відповісти
Всю страну положат, и в результате Украины не будет. Осталось выбрать: принципы или терпение. У нас достаточно безумный сосед, тут мало что можно сделать. Привести его в чувство в ближайшее время не удастся, но при этом важно самим не стать безумными и самим не разнести самих себя.
показати весь коментар
21.07.2019 11:26 Відповісти
Нет. У нас не безумный сосед. У нас власть, для которой страна лишь пасбище, а люди всего лишь полу рабы на заводах и земле. Никто нас не будет защищать, если этого не будем делать мы сами. Кто мешал нам летом 2014, после нападения РФ на наших пограничников и ВСУ ввести военное положение и прекратить подачу газа и нефти в Европу, кто мешал нам после первого гумконвоя, закрыть все пункты пропуска на границе с РФ. Кто мешал нам дать вооружён е ВСУ и открыть ответный огонь на поражение? Никто. Только для этого нужна сила воли и мысль о стране и её народе, а не о фабрике в Липецке и счёте в западном банке.
показати весь коментар
21.07.2019 11:40 Відповісти
Перекрьіть подачу нефти и газа в Европу?
Что бьі потом Европа аплодировала россіі, за восстановление транзита нефти?
показати весь коментар
21.07.2019 11:54 Відповісти
Нет обязанность страны защищать свою территорию путем прекращения финансирования агрессора.
показати весь коментар
21.07.2019 13:23 Відповісти
і кому така "пабєда" потрібна - десятки мільйонів людей убто, повністю знищено економіку, країну відкинуто нс сттні років назад у розвитку і вона вже ніколи не дожене у розвитку тих кого "перрмогла"?
показати весь коментар
21.07.2019 11:45 Відповісти
Вообще то так называемая РККА состояла из жителей 15 РЕСПУБЛИК и если бы не грандиозная по своим масштабам военная помощь США,Англии,Канады,Австралии то трудно сказать чем бы закончилась та война для СССР. А вот Вовка Путькин так расхрабрился и расхвастался что выразил уверенность что войну выиграли исключительно россияне а все остальные только мешали россиянам путаясь под ногами при этом напрочь забыв сказать что именно россияне были самыми многочисленными и жестокими изменниками. По самым скромным подсчётам их было более двух с половиной миллионов против например 12 тысяч УКРАИНСКОГО батальона СС Нахтигаль. Интересно с какими россиянами он решил победить Гитлера если только 7 часть населения считается боеспособной,то есть лишь каждый седьмой может держать условно в руках оружие,то есть всего лишь 12 миллионов россиян могли бы считаться солдатами и это без резервов,отнимите отсюда официальных 2,5 миллиона предателей и вы получите всю армию России,9,5 миллионов человек. Это если всех без исключения поставить под штыки но ведь нужно и кому то обеспечивать и вооружать эту армию в тылу а это как минимум минус ещё 3-3,5 миллиона,в сухом остатке уже 6 миллионов,минус чиновников и остальную хитрож**ую публику ещё не менее 1 миллиона и остаётся уже 5 миллионов,теперь минусуем генералитет, санчасти,связистов,корреспондентов,тыловых "крыс" всякие подсобные структуры армии которые не есть боевой единицей и получаем уже менее ЧЕТЫРЁХ миллионов бойцов половина из которых была бы уничтожена и взята в плен в первые же дни интенсивных боевых действий являясь новобранцами которых срочно мобилизовали и которые никогда не видели оружия. И вот перед нами остаётся то чем Путин легко бы выиграл ту войну у гитлеровской обученной и прекрасно вооружённой армии. Печальное зрелище не правда ли? И первые же дни той войны наглядно нам показали всю "мощь" РККА и это при том что тогда воевали 15 республик а не одна РФ. Думаю если бы сейчас всё повторилось то война между Германией и Россией была бы самой быстротечной, с мгновенным финалом для РФ а возможно закончилась бы на следующий день же.
показати весь коментар
21.07.2019 11:54 Відповісти
Вам Порошенко не подобався? Ви ще його зі сльозьми будете згадувати, коли їстимете власних дітей!
Саме таку ціну платять ті, хто повірив євреям і віддав їм власну країну.
показати весь коментар
21.07.2019 11:06 Відповісти
вы сильно преувеличиваете . хотя те кто за него проголосовал возможно еще не раз пожалеют о своем выборе

а вообще евреи у власти это не всегда плохо . в Англии конца XIX века был очень вменяемый премьер-министр Дизраэли . да и Испания под сильной рукой генералисимуса Франко ( потомок крещеных евреев ) смогла покончить с анархией и выйти из кризиса
показати весь коментар
21.07.2019 11:19 Відповісти
Франко не мог быть потоком евреев. Испания выселить ВСЕХ евреев ещё 16 веке. И столетия и им было запрещено слиться в Испании.
показати весь коментар
21.07.2019 11:46 Відповісти
да конечно вы меня внимательно читаете " потомок крещеных евреев " ? учите историю и желательно не по советским учебникам . вам слово моран ничего не говорит ? https://www.jewage.org/wiki/ru/Article:%D0%9A%D0%B0%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BB%D1%8C%D0%BE_%D0%A4%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE
показати весь коментар
21.07.2019 12:10 Відповісти
Я внимательно прочитал о Франко. Он не еврей и не мог быть евреев, потому что в испанской армии было запрещено евреям быть офицерами. Он даже получил паспорт чистоты крови. Учи матчасть соевый
показати весь коментар
21.07.2019 13:38 Відповісти
твою же дивизию . загугли значение слова маран тупорылый . а паспорт чистоты крови при наличии желания и энной суммы денег получить в Испании конца XIX века было без проблем . так что это ты учи матчасть сопля зеленая
показати весь коментар
21.07.2019 18:07 Відповісти
Отвали недоразвитый. Я сужу по фактам, а не по твоим домыслы кто и что купил.
показати весь коментар
21.07.2019 18:23 Відповісти
ты баран совковый своими фактами из учебника истории СССР можешь подтереться
показати весь коментар
21.07.2019 20:19 Відповісти
В учебниках истории Франко был не иначе как испанский диктатор... Так, что иди лесом недоразвитый.
показати весь коментар
21.07.2019 20:40 Відповісти
ну хоть страну ты не перепутал . по географии пять
показати весь коментар
21.07.2019 20:43 Відповісти
Ну по большому счёту,мы и так их едим метафорически.Смертность превысила рождаемость.Считай мы съели не рождённых детей.А почему,украинцы не рождают детей?Потому,що их треба поднимать.А с нашей экономикой це проблематично.Плюс миграция.Родители вынуждены искать кращу долю за кордоном,оставляя детей на самотёк.Отсюда,алкоголь,наркота,яку москали используют як зброю по знищенню молодi.Свары в семьях,разводы,тоже бьют по детям.Детские суициды туда же к поеданию отнесём.Игры типа"Синего кита"подрыв психики и т.п
показати весь коментар
21.07.2019 11:27 Відповісти
За пять лет Бандера до Берліна дошел...
показати весь коментар
21.07.2019 11:10 Відповісти
Про дітей ти перегнув.Нам хватить і рабів рускагаварясчіх. Порох без сумніву зробив більше ніж усі попередні прези разом узяті,і міг зробити ще більше народ цього чекав,.але НЕ ЗАХОТІВ -бо ж партньори.Хотів щоб і вашим і нашим.Не вийшло.Тому маємо зеленського.Це лише Петі вина,а не 73% які за Зеленого проголосували.
показати весь коментар
21.07.2019 11:13 Відповісти
Теперь будем наблюдать...как это все зебобики сольют в унитаз...
Особый статус лугандии в границах областей...
показати весь коментар
21.07.2019 11:15 Відповісти
Одним росчерком пера Портнов вычеркнет то, что предложил вписать и было вписано в закон об особом статусе "преступником" Порошенко, а именно:
"...особый порядок местного самоуправления в отдельных районах Донбасса вступает в силу только "после выполнения всех условий, изложенных в статье 10 закона, в частности в части, касающейся вывода всех незаконных вооруженных формирований, их военной техники, а также боевиков и наемников с территории Украины".
показати весь коментар
21.07.2019 11:25 Відповісти
Годовщина освобождения Торецка и Рубежного: командующий ОС поздравил украинцев - Цензор.НЕТ 1949
показати весь коментар
21.07.2019 11:20 Відповісти
трохи мутна мапа. Насторожує "ділянка кордону під контролем України" З мапи бачимо що Україна контролює весь кордон з московією.
показати весь коментар
21.07.2019 11:40 Відповісти
"Це лише Петі вина,а не 73% які за Зеленого проголосували."
Какая глубокая мысль!
показати весь коментар
21.07.2019 11:20 Відповісти
глубока мисль чи ні-то таке діло...Я що хотів те й написАв.Напиши і ти свої мислі.
показати весь коментар
21.07.2019 11:25 Відповісти
А вот я и написал. Свои мысли по поводу твоей мысли.
показати весь коментар
21.07.2019 11:39 Відповісти
Ладно...Не будем більше мисляти з приводу мислів бо так замисляємо форум що модер помислить обох забанити
показати весь коментар
21.07.2019 11:45 Відповісти
А как иначе лохам себя оправдать? Невноватая я, она сам пришел, а я голосовал(а) не за Зелемойского, а против Порошенко!
показати весь коментар
21.07.2019 11:28 Відповісти
Опять же получишь сцаной тряпкой по ватному иблу.Не надоело унижаться?😂😂🌷
показати весь коментар
21.07.2019 11:24 Відповісти
А ты, стало быть, чудом выживший безоружный опочленец.
показати весь коментар
21.07.2019 11:32 Відповісти
Шот твоє пуйло, вже 4 роки як про новососію і тихим словом не згадує.
А як пєл, в 2014. і свічки ставив.
показати весь коментар
21.07.2019 11:32 Відповісти
тоді ми боролись.весь світ бачив.міста брали. не сцали через усе чорне море по 44паралелі йти на річних катерах. сьогодні портнови.жюкови. злив станиці.
показати весь коментар
21.07.2019 12:25 Відповісти
Слава воинам,что эти города не в ОРДЛО.
показати весь коментар
21.07.2019 13:49 Відповісти