9612 відвідувачів онлайн

Кандидат "Слуги народу" в окрузі Пашинського підтримав депутата від БПП Арешонкова

Кандидат "Слуги народу" в окрузі Пашинського підтримав депутата від БПП Арешонкова

У 64-му окрузі в Коростені Житомирської області кандидат від "Слуги народу" В'ячеслав Сігачов за кілька годин до виборів підтримав кандидата Володимира Арешонкова (чинний нардеп від БПП).

Як передає Цензор.НЕТ, пост на сторінці Сігачова у фейсбуці з'явився о 23:15. У ньому він написав, що просить своїх виборців підтримати кандидата в депутати Володимира Арешонкова.

"Оцінивши свої шанси, я хочу закликати всіх своїх прихильників, а найголовніше прихильників партії "Слуга народу" підтримати на виборах Володимира Юрійовича Арешонкова", - йдеться в пості.

Станом на ранок сторінка Сігачова закрита, там можна бачити тільки фото профілю. Водночас його офіційна сторінка як кандидата, яка, очевидно, ведеться житомирським штабом, закликає на вибори.

Офіційна сторінка "Слуга народу. Коростень" повідомляє, що жоден кандидат не знімався і просить не вірити у фейк.

В окрузі в Коростені головними конкурентами є Володимир Арешонков і Сергій Пашинський. Сігачов там досі був нікому не відомим - на попередніх виборах він працював членом виборчих комісій від Компартії. Зараз він представляється на місцевих сайтах як ветеран АТО, але в АТО він ніколи не був.

Формально Сігачов не може знятися з виборів, проти його прізвища навіть не поставлять штамп "Вибув". Але штаб Арешонкова може тепер скористатися постом, щоб збільшити свою підтримку.

Кандидат Слуги народу в окрузі Пашинського підтримав депутата від БПП Арешонкова 01
Кандидат Слуги народу в окрузі Пашинського підтримав депутата від БПП Арешонкова 02

Топ коментарі
+25
Вася!Не надійся, це черговий фейк свиносоєвих, без яких вони не вони...
показати весь коментар
21.07.2019 11:41 Відповісти
+24
Один вже вилікувався від зебільності. Процес пішов.
показати весь коментар
21.07.2019 11:30 Відповісти
+20
Куплен. Но поросят это не спасет от позора.
показати весь коментар
21.07.2019 11:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
У Петрухи последний бой, шо тут не понятного...ему уже камеру приготовили, а за взлом фейсбука даже не оштрафуют
показати весь коментар
21.07.2019 12:24 Відповісти
Камера має бути Open air десь в центрі Києва. Одна з чотирьох стін - скляна. В камері всі зручності, комп, ТВ, бігова доріжка, можливість спілкуватись через скло по гучномовцю. Дякули зможуть спостерігати свого коханого Пєцю цілодобово
Але вже безкоштовно
показати весь коментар
21.07.2019 13:33 Відповісти
Быстрее всего, что взломали страницу кандидата от СН.
показати весь коментар
21.07.2019 12:26 Відповісти
Я, Вячеслав Сігачов, НЕ знімав свою кандидатуру з виборів та НЕ передаю свої голоси опонентам! На сторінці партії у місті Житомир є офіційне спростування викладеної у даній статті інформації: https://www.facebook.com/zezhytomyr/photos/a.367894910611373/468613853872811/
Шановні виборці, перевіряйте інформацію на офіційних джерелах!
показати весь коментар
21.07.2019 12:26 Відповісти
не особливо варто хвилюватись..
Хронологія така буде:


Падаль Пашинський(виплодок Юлєчкіних конюшень) стане нардепом.
Кандидат "Слуги народу" в окрузі Пашинського підтримав депутата від БПП Арешонкова - Цензор.НЕТ 9383

Але Буде нова Коаліція,новий Генпрокурор..
Буде знята недоторканісь.
Буде подання генпрокурора у справі підозри на вбивство юриста "Житомирських ласощів",скоєного "організованою групою осіб",за яким буде подання на арешт народних депутатів Порошенко ,Пашинського...
І буде оголошені повторні вибори в 64 окрузі по "мажоритарці"..
показати весь коментар
21.07.2019 12:31 Відповісти
З Савченко фактично знімали недоторканість, і Мосійчука теж, а толку? Так само і тут буде.
показати весь коментар
21.07.2019 12:41 Відповісти
Пашинский- мразь,но как назвать тех кто в данный момент голосует за нього? Из каких соображений совершается такой поступок? Что пообещал нерабам и нащадкам провидныка Бульбы?
показати весь коментар
21.07.2019 12:46 Відповісти
Нащадок вигаданого персонажа тут лише ти. Якщо вони не раби, то ти виходить раб, і пишаєшся цим?
показати весь коментар
21.07.2019 12:54 Відповісти
Jesly mne dali golos ja by golosoval za Solidarnost ili Golos.Tut ne reklama za kandidat ja ne imeju pravo golosovat.Predupredyt ja mogu Kolomokski mne nenravitsia eto vozracenyje nazad na 15 let,etot celovek zadusyt vas.
показати весь коментар
21.07.2019 12:32 Відповісти
А нам мало кому нравиться Коломойский . как и другие олигархи это нужно вообще быть дибилом ю.что бы гнравились олигархи , но таких 90 % . А олигархи они везде по партиям и Колома не один дьявол из них .Голос - Пинчук . ПЕС - Пепа . Ахметов ( 1 корзина ) Жеваго ( краситься в о все цвета ) .БЮТ -млн еры . СН - Колома ,Рыги - Ахмет( 2 корзина ) . Новинский и РФ ..Свобода - ХЗ ,кто сейчас их греет ,ГП и СиЧ- млн -еры .
показати весь коментар
21.07.2019 13:05 Відповісти
Очередной фейк от соевой мрази, которая любой ценой старается пролезть в Раду, что бы избегнуть справедливого наказания за 5 лет разграбления страны.
показати весь коментар
21.07.2019 12:35 Відповісти
бггг, а тобі подобається зелено-ригівська мразь?
показати весь коментар
21.07.2019 15:47 Відповісти
В пятницу, 19 июля 2019 года , Национальное антикоррупционное бюро начало проведение следственных действий в центральном офисе компании ICU.

Известно, что причинами проведения обысков открыты уголовные производства по факту мошеннических действий бывших и ныне действующих топ-менеджеров компании ICU - Валерии Гонтаревой и Макара Пасенюка, которые одновременно были частными финансовыми представителями-советниками Петра Порошенко- в рамках расследования многомиллионных схем обогащения близкого окружения президента Порошенко на формуле "Роттердам плюс", мошеннические действия в процессе реструктуризации агрохолдинга "Мрия", а также финансовые махинации и злоупотребления во время национализации "Приватбанка".
Ранее журналисты уже обращали внимание правоохранителей на то, что Валерия Гонтарева, используя служебное положение на посту главы НБУ, осуществляла давление на "нелояльные" к Петру Порошенко банки и предприятия, фактически лишая их рефинансирования. Макар Пасенюк был персональным банкиром Порошенко, ответственным за его офшорные счета и управление теневыми активами президента.
показати весь коментар
21.07.2019 12:38 Відповісти
Ща клоун накормит зебилов зелеными соплями и они радостно проглотят
показати весь коментар
21.07.2019 12:38 Відповісти
Всмысле поддержал пьяного БППшника чтобы не упал или подержал ему писюн пока тот ссал?
показати весь коментар
21.07.2019 12:39 Відповісти
Щось не оганізоване оповіщення в Зєлі. Ще можна було б офіційно зробити заяву від щтабу - що робити їх виборцям?
показати весь коментар
21.07.2019 12:48 Відповісти
С такими , как Сигачев нужно ходить в разведку !
показати весь коментар
21.07.2019 13:00 Відповісти
Ну то й добре.
показати весь коментар
21.07.2019 14:57 Відповісти
Писали за этого Сигачева!!!! Пусть теперь Зеля разбирается кто его рекомендовал.
показати весь коментар
21.07.2019 15:38 Відповісти
зелебобіки, а ви погучніше:"пєцью на нари!"
показати весь коментар
21.07.2019 15:42 Відповісти
Сторінка 2 з 2