9076 відвідувачів онлайн

Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО". ВІДЕО+ФОТОрепортаж

П'ятий президент України Петро Порошенко і лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко проголосував на позачергових виборах в Раду.

На виборчу дільницю в Будинку офіцерів ЗСУ в Києві він прийшов разом з дружиною Мариною Порошенко, дітьми та невісткою, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

Перед тим, як опустити бюлетень в урну, політик перехрестився.

"Проголосував за ЄС, проголосував за НАТО. Я проголосував за європейську і євроатлантичну Україну. Україна, яка рухається вперед, в сім'ю європейських народів, бо тільки ці два потужних союзи - ЄС і НАТО - є гарантами миру, безпеки, добробуту кожного українського громадянина" , - повідомив Порошенко.

Порошенко проголосував у Києві: Голосував за ЄС і НАТО 01

За його словами, команда, за яку він віддав голос, "унікальна" і "здатна зупинити російський реванш і рухати країну вперед". 

"Дуже важливо, щоб ми зберегли той трек, який був заданий у останні п'ять років. Зберегли будівництво фундаменту державності. І дали відсіч російському реваншу, не дозволили їм зупинити або навіть повернути нашу фантастичну державу", - сказав політик.

Порошенко пообіцяв підтримувати всіх, хто підтримує рух України до Європейського Союзу. І назвав головним союзником своєї партії український народ.

"Україна переможе", - пообіцяв він.

Порошенко проголосував у Києві: Голосував за ЄС і НАТО 02
Порошенко проголосував у Києві: Голосував за ЄС і НАТО 03

Топ коментарі
+38
Клоун шоколадный еще не понял, что его дом тюрьма.
показати весь коментар
21.07.2019 13:39 Відповісти
+34
Ну що ви, місце клоуна у нас забите зеленою шмарклею.
показати весь коментар
21.07.2019 13:41 Відповісти
+27
Слуга урода уже слил и ЕС и НАТО
показати весь коментар
21.07.2019 13:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Ну шо, граждане «потрохоботы», похоже вы совершили открытие - «ежели дерьмо оказывается в полном шоколаде, то оно тонет со скорость прямо пропорциональной толщине слоя шоколада».

🤑
показати весь коментар
21.07.2019 14:39 Відповісти
Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 2124
показати весь коментар
21.07.2019 14:41 Відповісти
Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 7266
показати весь коментар
21.07.2019 14:50 Відповісти
Цей злодій, підстилка каломойші та ригоАнальний авантюрист заробив чесною працею на Швейцарцю?
Скільки воно вкрало на злочинному обдурюванню, нехтуванню та перекручуванню законів України?
показати весь коментар
21.07.2019 15:07 Відповісти
А, в самом деле, СКОЛЬКО? Может просветишь?
Неужели бльше Падлошенко за 20 лет госслужбы?
показати весь коментар
21.07.2019 16:41 Відповісти
Паниковский бросьте гуся...
показати весь коментар
21.07.2019 15:43 Відповісти
«Вы знаете , Бендер, как я ловлю гуся, Я убиваю его, как тореадор! Это опера, когда я иду на гуся!» (с).
показати весь коментар
21.07.2019 16:17 Відповісти
О! А вот и свиньи с картинками)))
показати весь коментар
22.07.2019 12:51 Відповісти
О смартфоні повилазили.
показати весь коментар
21.07.2019 14:45 Відповісти
Цікаво спостерігати, як плющить запоребрикову рашистську худобу(а її тут останні місяці більше, ніж самих українців) та ЗеБільних малороських хАхлятському гнид, їхніх підстилок, від пана Порошенка,поки що кращого Президента за роки незалежності.

Показова реакція цих хАхлятських ЗеБільних гнид на кожне висловлювання та дію справжнього українського гетьмана.

Немає ніяких сумнівів що, якщо б в 2014 році Президентом стало таке малороське лайно, як зелена шмаркля, новоссосія вже була б не на кілька районів двох областей, а на всій лівобережній Україні, а на півдні - до Одеси та придністров'я.
показати весь коментар
21.07.2019 14:46 Відповісти
Херзнаокудоватый, представь как будет плющить тебя через 5-6 часов, когда экзетполы огласят!
показати весь коментар
21.07.2019 16:43 Відповісти
нульовка, ти сьогодні прям енергоджайзер. Бояри в премию пообещали после см еньі, да, лахта ?
показати весь коментар
21.07.2019 19:56 Відповісти
Тебе лилнут глазок Пэдра пообещал? Там не шакалад.....
показати весь коментар
21.07.2019 20:02 Відповісти
и все-то тьі знаешь, и везде побьівал...
показати весь коментар
21.07.2019 20:51 Відповісти
Петя, не ты удержал страну, а народ Украины, два миллиона украинцев на Майдане и отдавшие свои жизни сотни украинцев. Ни НАТО ни ЕС, У-К-Р-А-И-Н-Ц-Ы!!!

Вся страна знает что ты вор и мародер, но так цинично воровать и присваивать себе то, что сделали настоящие Герои наверное не может никто. Вали уже наёух, брехло.
показати весь коментар
21.07.2019 14:49 Відповісти
а расскажи, скока тьі сделал. Давай, не стесняйся
показати весь коментар
21.07.2019 20:51 Відповісти
чим більше пропарашинська зєлєгниль триндить лайнофейки про Пороха, тим більше усвідомлюю, яку помилку зробив лохторат з вибором цього ухиленця від призовів та ще й під кайфом...Сьогодні(як хтось казав)- перепис українського та поміркованого народу України...
показати весь коментар
21.07.2019 14:51 Відповісти
І СВІЖИЙ ПЄТЯ..
'огірочок'..
як видно-
зранку
"не бухав"
показати весь коментар
21.07.2019 14:53 Відповісти
Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 7346
показати весь коментар
21.07.2019 18:41 Відповісти
Трек или тренд? Петро вже заговорюється.
показати весь коментар
21.07.2019 14:56 Відповісти
у барыги фантомные боли, Украина и без твоего мародерства будет в ЕС и НАТО. Это был курс до тебя, и останется курсом после тебя, расслабься.
показати весь коментар
21.07.2019 14:57 Відповісти
Желаю Свинобарыге пролететь.
показати весь коментар
21.07.2019 15:01 Відповісти
барыга переименованный, Название БПП ему больше подходило, сразу было ясно Банда Петра Полрошенко.
показати весь коментар
21.07.2019 15:02 Відповісти
Я проголосував за 95 аеромоб. бригаду і волонтера Яну Зінкевич, за найкращого голову ВР і патріота Андрія Парубія, за НАТО і проєвропейський курс України. за декомунізацію і за українізацію, за те що путін - **** асвсобаки вбивці , за наші збройні сили і за майданівців. А малоросійське ватне бид.о голосуватиме за 95 квартал і сватів. Кожному своє..
показати весь коментар
21.07.2019 15:08 Відповісти
За славетного мiнометника Льошу ти теж проголосував, того що намальований на iконi зверху в палацу татуся .За расiйську громадянку йулю алеханову ти теж прголосував якой на iконi поки нема , але скоро буде . По перше на iконi , по друге вже не сама , по трет(е буде i Радi. Який ти молодець .Просто песець
показати весь коментар
21.07.2019 16:07 Відповісти
вас таких в Украине оч мало, у вас ватников 73%, к сожалению. мне нравится "Голос", но это опять не к ватным и заблудшим, ну а мы другие ментально, у нас лукавый с трудом прошёл 51% в 1994 г , шёл как зеленский, с теми же лозунгами, и таким же джокером, за ним (лу) стояла россия , вы вообще мне сейчас россиян напоминаете, может вы всё-таки братья)), в семье междоусобицы обычное дело / извините, как думаю. / Мiнск
показати весь коментар
21.07.2019 17:46 Відповісти
Маю надію,що багато хто з лохторату,з дурного розуму,або з похмілля голосувавши за "Зе"-непорозуміння,з огляду на дії зедебілів взявся за розум та зрозумів:наш вибір-це доля України!
показати весь коментар
21.07.2019 15:10 Відповісти
читая ваши форумы руки опускаются Почему в Зеленском стали узнавать ЛукашенкоНовый президент Украины устраивает разносы не хуже, чем многолетний руководитель Беларуси.
Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 3928 Фото: YouTube
Александр Лукашенко известен на постсоветском пространстве публичными порками нерадивых чиновников, которые не дают хорошо жить простому народу. До недавнего времени мало кто из глав государств превосходил его в этом мастерстве. Но теперь у руководителя Беларуси на этом поприще появился серьезный конкурент.

После избрания президентом Владимир Зеленский в плане публичных разносов взял очень высокий темп - порки в регионах происходят еженедельно.

Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 5107

/ Мiнск
показати весь коментар
21.07.2019 17:50 Відповісти
Российские войска заметили в Чернобыльской зоне, разведка ВСУ начала проверку
Политика / Общество 21-июл, 01:449 3 548 23

Российские войска заметили в Чернобыльской зоне, разведка ВСУ начала проверку

В сети появилась информация о том, что в белорусской части Чернобыльской зоны отчуждения на данный момент находятся много солдат и военной техники РФ. Об этом сообщает пресс-служба 61-й отдельной пехотной егерской бригады на странице в «Фейсбуке».

«…факт присутствия российских войск возле северной границы Украины на белорусской части Чернобыльской зоны отчуждения уже проверяется», - говорится в сообщении.

По информации пресс-службы, в соцсети Фейсбук распространяется информация о наличии вблизи украинско-белорусской границы на белорусской части Чернобыльской зоны отчуждения российских войск. Эта информация уже доведена к сведению командования всех уровней.

«В случае подтверждения 61 опебр готова за считанные минуты приступить к обороне Украины на указанном участке украинско-белорусской границы и дать достойный отпор агрессору», - заверили в бригаде.

В комментарии к сообщению 61 опебр указано, что в настоящее время информация проверяется «соответствующими органами разведки».

По всей видимости разведка проверяет информацию волонтера и активиста Владимира Мартынюка. Он в Facebook написал, что российские служащие заявляют местным жителям, что их задача - быстро занять Киев.

«Только что разговаривал с жителем Иванковского района, проживающим рядом с границей с Беларусью. Утверждает, что в белорусской части Чернобыльской зоны сейчас полно солдат и техники армии РФ. Общаясь с украинцами, которые традиционно ходят через границу в Беларусь, эти военные заявляют, что их задача - быстро занять Киев», - написал он.

По словам Мартынюка, местные утверждают, что военные постоянно тренируются «ломать» границу Украины. При этом, все они в большинстве якуты или буряты, поэтому с белорусами их не спутать.

«Орда Батыя снова под стенами Киева - и ждет пока ей откроют ворота», - заключил волонтер.
показати весь коментар
21.07.2019 15:11 Відповісти
Ну як так? Мене нещодавно запевняли, коментатори на цензорі, що Порох втік до Європарламенту і вже не повернеться.
показати весь коментар
21.07.2019 15:12 Відповісти
Не вір словам пропагандонів.
показати весь коментар
21.07.2019 15:15 Відповісти
шановний Петро Олексійович, швидше повертайтеся у своє законне Президентське крісло!
показати весь коментар
21.07.2019 15:13 Відповісти
11.50
показати весь коментар
21.07.2019 15:26 Відповісти
дадут ему туда его законное кресло, не переживай.
показати весь коментар
21.07.2019 19:47 Відповісти
Его законное место теперь будет на допросе у следователя.
Скоро увидишь.
показати весь коментар
21.07.2019 19:50 Відповісти
показати весь коментар
21.07.2019 22:22 Відповісти
Свинорилого зона давно чекає )))
показати весь коментар
22.07.2019 12:54 Відповісти
Петро Олексійович, я за вас! За Парубія! За НАТО! За ЄС!
показати весь коментар
21.07.2019 15:14 Відповісти
Порох - сила!
показати весь коментар
21.07.2019 15:16 Відповісти
11.50 Да ты многостаночник! Так к вечеру и миллионером станешь.
показати весь коментар
21.07.2019 15:28 Відповісти
Ес- могила.
показати весь коментар
21.07.2019 16:43 Відповісти
201%
показати весь коментар
21.07.2019 17:54 Відповісти
слов нет оно мразь
показати весь коментар
21.07.2019 15:22 Відповісти
Вы тамарачка,надеюсь про своего любимого *****?
показати весь коментар
21.07.2019 15:25 Відповісти
це така ж "тамарочка" як я Сарочка ))))))
показати весь коментар
21.07.2019 15:28 Відповісти
Два сапога пара .Свин и х.йло близнецы братья . А ещё и торговые партнёры
показати весь коментар
21.07.2019 15:29 Відповісти
потужно
показати весь коментар
21.07.2019 15:57 Відповісти
За жопу ты свою голосовал, а не за ЕС и НАТО.
показати весь коментар
21.07.2019 16:00 Відповісти
Зебіли тут писали що Порошенко до України вже не повернеться.
показати весь коментар
21.07.2019 16:32 Відповісти
НАТО? ЕС?
До 20:00 боюсь подробнее.
показати весь коментар
21.07.2019 17:53 Відповісти
а что же он президентом 5 лет это не делал, парламент мешал)
показати весь коментар
21.07.2019 18:21 Відповісти
Порошенко проголосував у Києві: "Голосував за ЄС і НАТО" - Цензор.НЕТ 7920
показати весь коментар
21.07.2019 18:30 Відповісти
понтрета зеленої шмарклі для повноти картини не вистачає
показати весь коментар
21.07.2019 20:00 Відповісти
поросятам.)
показати весь коментар
22.07.2019 05:54 Відповісти
Свинi гуртом )))))))))
показати весь коментар
22.07.2019 12:55 Відповісти
А Украина ему видать пох!
показати весь коментар
21.07.2019 19:51 Відповісти
Да что вы говорите. Петины мега-симпатики. И как Зеленский слил путь в ЕС и в НАТО? В разговорах с Меркель, с Макроном? Уволив петиного посла в Штатах? Чудесные сны, вам, порохоботы, снятся: через год. Вы в другой матрице? Скушайте синюю таблеточку. А, может быть, другую? Вы, дякулы петины, точно, фантастические. С белыми шариками в руках.
показати весь коментар
21.07.2019 20:02 Відповісти
"За ЕС и НАТО" почему то, уже смешит.
показати весь коментар
21.07.2019 21:33 Відповісти
сравните хотя бы как два человека внешне выглядят зеленский и Порошенко . как вас , идиотов , угораздило выбрать путинского марионетку вместо украинского патриота ?
показати весь коментар
21.07.2019 21:54 Відповісти
"Голосовал за Евро и Доллары"...
показати весь коментар
21.07.2019 22:58 Відповісти
За очищение власти не голосовал.
показати весь коментар
21.07.2019 23:03 Відповісти
Порох сила-все остальные шлак.
показати весь коментар
21.07.2019 23:10 Відповісти
показати весь коментар
22.07.2019 00:22 Відповісти
Кито берёт в ЕС и НАТО? Бред сумашедшего барыги...Но, дебилы, на это ведутся...Нужно снять депутатскую неприкосновенность, чтобы барыга, со своим свинарником, на нары попали...
показати весь коментар
22.07.2019 05:00 Відповісти
Понадобится совет-оно найдут и на ЗЕмля опустят.
показати весь коментар
22.07.2019 06:52 Відповісти
Шо робити з боргами 70 лярдiв ЖКХ за 5 рокiв? Чи то вже питання до ЗЕ ?))))
показати весь коментар
22.07.2019 12:59 Відповісти
парламентский спецназ!))))
показати весь коментар
22.07.2019 10:05 Відповісти
Да.... уж ! НЕ буде тута никада парядка. Отец лапши на уши на третьем месте а безголосый соловей на пятом Итого - НОЛЬ Тута сплошные живут зомби ...Оч грустно.
показати весь коментар
22.07.2019 14:20 Відповісти
Якщо зелений не посадить цього Свинохряка,найближчим часом, його можна теж рахувати співучасником усіх злочинів парашенки