6726 відвідувачів онлайн

З опівночі на Донбасі не було жодного обстрілу, - штаб ООС

З опівночі на Донбасі не було жодного обстрілу, - штаб ООС

Російсько-окупаційні війська не здійснили жодного обстрілу позицій Об'єднаних сил на сході України в неділю з опівночі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці операції Об'єднаних сил у фейсбуці в неділю ввечері.

"Від початку поточної доби обстрілів позицій Об'єднаних сил не зафіксовано", - повідомляє штаб ООС.

Як повідомлялося, домовленість про припинення вогню в Донецькій та Луганській областях із 00:01 21 липня була досягнута 17 липня на засіданні в Мінську Тристоронньої контактної групи. У ранковому зведенні штабу ООС зазначалося, що від початку доби обстрілів не зафіксовано.

Пізніше прийшло повідомлення про підрив у районі міста Щастя (Луганська область) на вибуховому пристрої, встановленому диверсантами, чотирьох українських бійців. Двоє з них загинули.

Топ коментарі
+4
Псы будут искать зраду
показати весь коментар
21.07.2019 19:29 Відповісти
+3
Вовк одинак )))
Поціновувач російської точки зору
показати весь коментар
21.07.2019 20:03 Відповісти
+2
Мир всё ближе. А насколько близко узнаем уже скоро.
показати весь коментар
21.07.2019 19:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це перемога чи поразка?
показати весь коментар
21.07.2019 19:28 Відповісти
Псы будут искать зраду
показати весь коментар
21.07.2019 19:29 Відповісти
«Чем больше я узнаю людей, тем больше люблю свою собаку.»
( Мари де Рабютен- Шанталь де Севинье)
показати весь коментар
21.07.2019 19:33 Відповісти
"Бійтеся тих, хто пнмагається пробудити у вас почуття провини. Вони прагнуть влади над вами."
Конфуцій.
показати весь коментар
21.07.2019 19:44 Відповісти
И шо? Побежали брататься?)))
показати весь коментар
21.07.2019 19:30 Відповісти
Братались и не такие враги, а тут соседи по площадке))
показати весь коментар
21.07.2019 19:34 Відповісти
Ще напиши з одноі песочниці!)))
показати весь коментар
21.07.2019 19:37 Відповісти
Вылезли...да, 70 лет сидели там. Сифилитик даже границы намалював
показати весь коментар
21.07.2019 19:42 Відповісти
Угу, позабирав купу земель. В Рашці прикордонні області - на суржику парлекають.
Он, бабка з Кубані бесідує з нарізками фраз і любить Пуціна:
https://www.youtube.com/watch?v=61IoKrFsN_w
показати весь коментар
21.07.2019 20:16 Відповісти
ватаны уже кипятком писают, что украинцы сорвали перемирие
показати весь коментар
21.07.2019 19:33 Відповісти
цитату приводить не буду, а то доблестные модеры возбудятся и удалят меня вместе с ней)))
показати весь коментар
21.07.2019 19:34 Відповісти
там пишут что была только стрелкотня.. может недоразумение.. жертв нет.
показати весь коментар
21.07.2019 19:35 Відповісти
ну это да, может просто недоразумение, не повлияющее на договоренности
показати весь коментар
21.07.2019 19:36 Відповісти
Ти про вбитого сєпарського котика і обісрану з переляку мишку?
показати весь коментар
21.07.2019 19:42 Відповісти
кот не имеет политических взглядов. ты уже со смерти животного радуешься? лучше бы тебя вместо котика зафигачили толку от тебя все равно никакого нет.
показати весь коментар
21.07.2019 19:49 Відповісти
ну от него будет вскоре большой толк, он возглавит 3ий майдан, чтоб не допустить рыговского реванша)))
показати весь коментар
21.07.2019 19:50 Відповісти
абы что ляпнуть?
показати весь коментар
21.07.2019 19:49 Відповісти
Тю. Твій напарник так і писав. В деактив пішов...
показати весь коментар
21.07.2019 19:55 Відповісти
порохобот, ты что то попутал, напарники в твоем порохоботном цеху, а я сам один, совсем один)))
показати весь коментар
21.07.2019 19:57 Відповісти
Вовк одинак )))
Поціновувач російської точки зору
показати весь коментар
21.07.2019 20:03 Відповісти
на самом то деле разные точки зрения рассматриваю, главное чтоб они с логикой дружили и в реальности подтверждались)
показати весь коментар
21.07.2019 21:20 Відповісти
Да здравствует Мир!
показати весь коментар
21.07.2019 19:33 Відповісти
Невже фуйло копита відкинув?
показати весь коментар
21.07.2019 19:54 Відповісти
кстати, вот это байка, что если куйло вдруг умрет, то раша не будет проводить неоимперскую политику...это у них в ментальности заложено
показати весь коментар
21.07.2019 19:58 Відповісти
Якщо воно помре то буде кілька місяців шансу.
показати весь коментар
21.07.2019 20:01 Відповісти
а это поможет?особенно с нашими нынешними политическими раскладами?
показати весь коментар
21.07.2019 21:21 Відповісти
натякаєш, що зараз верховодять нездари ?
показати весь коментар
22.07.2019 06:46 Відповісти
скорее сторонники мира и договоренностей с рашей
показати весь коментар
22.07.2019 08:51 Відповісти
Мир всё ближе. А насколько близко узнаем уже скоро.
показати весь коментар
21.07.2019 19:35 Відповісти
Русский мир?
показати весь коментар
21.07.2019 19:38 Відповісти
Да.
показати весь коментар
21.07.2019 19:39 Відповісти
Теперь осталось провести парад и отпраздновать успешную сдачу Крима и Донаса Пакуйтесь, завтра єто будет Харьков и Киев
показати весь коментар
21.07.2019 19:42 Відповісти
Не будет в Донбассе мира пока одна из сторон не капитулирует.Донбасс нужен Кремлю, как гнойник на теле Украины.Единственно , что давит на Москву- финансовые потери в результате санкций.
показати весь коментар
21.07.2019 19:44 Відповісти
Ну,судя по всему,Украина уже приблизилась к капитуляции.Оба Вовы делают все возможное.Наш особенно старается(((
показати весь коментар
21.07.2019 19:56 Відповісти
Поживем увидим.Изгаляться перед лохторатом Зе и Ко уже особой нужды нет.После формирования Рады с Кремлем начнется сумасшедший еврейский торг.
показати весь коментар
21.07.2019 20:07 Відповісти
ага, коецепція помінялась - тепер фугасять
показати весь коментар
21.07.2019 19:47 Відповісти
*концепція
показати весь коментар
21.07.2019 19:49 Відповісти
С полуночи на Донбассе не было ни одного обстрела, - штаб ООС - Цензор.НЕТ 8934
показати весь коментар
21.07.2019 19:49 Відповісти
Якось не віриться, що москальня дотримається слова.
Як казали мудрі люди:
Никогда не сдавайтесь - никогда, никогда, никогда, никогда, ни в большом, ни в малом, ни в крупном, ни в мелком, никогда не сдавайтесь, если это не противоречит чести и здравому смыслу. Никогда не поддавайтесь силе, никогда не поддавайтесь очевидно превосходящей мощи вашего противника.
показати весь коментар
21.07.2019 19:59 Відповісти