7260 відвідувачів онлайн
4 569 35

Глобальна економічна криза зупиняє розвиток світової металургії: зачепило й Україну, - ЗМІ

Проблеми торкнулися і корпорації "Індустріальний союз Донбасу".

У результаті подорожчання сировини, а також падіння попиту на сталь в Європі та США зупиняється розвиток металургійних виробництв. Крім того, низка європейських підприємств вже повідомили про скорочення обсягів виробництва. Зокрема, на європейських заводах Arcelor Mittal виробництво буде знижено на 3,3 млн тонн, а 1,4 тис. працівників входить до складу корпорації найбільшого меткомбінату ЄС Ilva будуть відправлені на 13 тижнів у неоплачувану відпустку. Про це повідомляє "5 канал"

Глобальна економічна криза зупиняє розвиток світової металургії: зачепило й Україну, - ЗМІ 01

Кризові явища стосуються і США. Так, за даними ЗМІ, в Америці планують скорочувати розвиток галузі, повідомив в коментарі журналістам експерт з металургії Станіслав Зінченко.

"Друга за розміром компанія U.S. Steel в США також заявила про те, що на трьох або чотирьох заводах будуть зупинятися домни. Крім того, не будуть будуватися нові, як було заплановано. Сумарно на 10 млн тонн планується скорочення їх виробництв. Це дуже велика кількість", – заявив Зінченко.

Як повідомлялося раніше, проблеми торкнулися і корпорації "Індустріальний союз Донбасу". Угорське підприємство ІСД Dunaferr в останні роки регулярно відчуває проблеми, і ще в 2017 році міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак озвучив ідею про викуп заводу, який на той час накопичив 700 млн євро боргів. Меткомбінат ІСД Huta Częstochowa в Польщі зупинився в червні цього року – з понад 1,2 тис. співробітників підприємства працюють тільки 159.

В Україні проблеми ІСД торкнулися Дніпровського металургійного комбінату, який в силу сукупності причин проходить процедуру банкрутства.

"Нинішні фінансові труднощі заводу – це сукупність старих проблем з боргами і нинішньої поганий кон'юнктури ринку, вказують експерти", – йдеться у матеріалі.

У Дніпровському металургійному комбінаті заявили: "Цей непростий період, пов'язаний з порушенням провадження у справі про банкрутство ПАТ "Дніпровський меткомбінат", підприємство розраховує працювати в звичайному режимі і пройти його без простоїв виробництва".

Топ коментарі
+7
О! Нескладухи начались! Киризис видите ли! А ведь только -только хотели подолаты зубожиння, а тут нате - кризис! С з/пл по 4 тыщщи эвро, да с освобождением от коммуналки тех кому за 70 придется погодить. Ну не беда, главное шо юзик прошел в нардепы!
показати весь коментар
22.07.2019 17:17 Відповісти
+5
Выборы кончились, начались суровые будни. Экономика всякая.
показати весь коментар
22.07.2019 17:09 Відповісти
+3
Что теперь ччителя не будут получать 4000 долларов в месяц? Клятый порошенко!
показати весь коментар
22.07.2019 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что теперь ччителя не будут получать 4000 долларов в месяц? Клятый порошенко!
показати весь коментар
22.07.2019 17:08 Відповісти
Потрібно закрити ці говнозаводи і експортувати руду, якщо виробництво металу стало збитковим! Руду куплять завжди, ті в кого руки ростуть не з жопи і ті хто вміє виробляти не тільки металобрухт і отримувати високу додаткову вартість!
показати весь коментар
22.07.2019 17:19 Відповісти
Эпоха железа подходит к концу. Пластики завоевывают первое место, тем более исходное сырье(газ) есть в неимоверных количествах и легко доступно.
показати весь коментар
22.07.2019 17:35 Відповісти
руду тарута завозит с аргентины...
-стратегическую титановую фиртащ вывозит в рашу ...и т.д..
показати весь коментар
22.07.2019 17:42 Відповісти
Це на руді "висока додаткова вартість"? Розумний висновок, руда разів в п"ять, якщо не в десять дешевша за металопрокат!
Кілограм металопрокату коштує приблизно 0,7$, кілограм автомобіля (дешевого) приблизно 10$? кілограм літака приблизно 1000$...
показати весь коментар
22.07.2019 19:12 Відповісти
Ви читати не вмієте? Якщо немає мізків робити з металу продукцію а не металобрухт - сляби та катанку, будемо продавати руду на експорт, а купляти її будуть ті хто вміє робити з руди нормальний метал та готову продукцію з металу - металевий лист для автопрому, якісні сталі, нержавійку.
показати весь коментар
22.07.2019 19:16 Відповісти
А ну роскажи, як з руди роблять листову броню наприклад. По крокам.
показати весь коментар
22.07.2019 21:15 Відповісти
Цикл виробництва сталі для танкової броні наступний - видобувають залізну руду, збагачують її на збагачувальних комбінатах до викляду окатишів, продають їх за кордон, а за кордоном купляють 100% сталі для оборонпрому, бо Україна вже давно не виробляє якісні сталі та бронесталі!
показати весь коментар
23.07.2019 11:52 Відповісти
Давай-но другий шанс. Вот звідси:
видобувають залізну руду,
збагачують її на збагачувальних комбінатах до викляду окатишів

і далі по техпроцесу.
показати весь коментар
23.07.2019 12:54 Відповісти
Для чого нам обговорювати техпроцес виробництва говнометалу, який за якістю та формою не є готовою продукцією? Криза вб'є неефективні виробництва, які мають низький рівень додаткової вартості, отже нашим говнометкомбінатам все одно прийде кінець і розтягувати агонію не потрібно! Потрібно націоналізувати ці меткомбінати і продати їх іншим власникам, які мають гроші та технології, або експлуатувати ці меткомбінати як державні, виробляючі броню для танків та бронетехніки, щоб окупились високі витрати на модернізацію, або просто закрити ці заводи і розібрати на металобрухт!
показати весь коментар
23.07.2019 13:37 Відповісти
Тому що ти взагалі не петраєш, як виготовлюється залізо із руди, а лізеш зі своєю бестолковою маячнею.
показати весь коментар
23.07.2019 15:49 Відповісти
Мені моїх знань вистачає для того щоб робити висновки, тим більше для того щоб оцінити ситуацію тут взагалі не потрібні якісь специфічні знання з металургії. Хоча що таке виробництво та обробка металу на металургійному заводі я знаю з особистого досвіду.
показати весь коментар
23.07.2019 15:55 Відповісти
Та ну. Якщо ти не знаєш, що високоякісну сталь із руди за один розплав не роблять, то про що ти зараз лепечеш?
показати весь коментар
23.07.2019 16:29 Відповісти
А хто ставив завдання зробити з руди сталь за одне плавління? Руду взагалі додають тільки в металобрухт і тільки в певних пропорціях, бо з руди плавити безпосередньо метал українські металурги вже не можуть! Питання ж не в тім скільки разів плавить метал щоб з нього зробити сталь, питання в тім що ніхто сталь не робить, всі роблять низькоякісний напівфабрикат і продають його за безцінь в Туреччину і Туреччині це все так набридло що вона ввела загороджувальні мита проти дешевого і неякісного українського металу! А держава весь цей пістець підтримує у вигляді дотацій - відшкодування ПДВ експортерам! А броню та метал для корпусів суден ми закоуповуємо за кордоном, бо в Україні ніхто не виробляє якісного металу! Так навіщо нам потрібні ці заводи які роблять говнопродукцію, яка нікому не потрібна? Або потрібно вкладати гроші в заводи щоб робити якісну броню і сталь, або потрібно закривати ці заводи, які сруть в повітря, землю та воду і гроблять здоров'я наших громадян не виробляючи жодної пристойної продукції!
показати весь коментар
23.07.2019 16:38 Відповісти
И на долго хватит наших запасов? А что с рабочими местами? Таку ючушь мжоет писать только УЗшный ботяра!
показати весь коментар
23.07.2019 11:48 Відповісти
Яких запасів нам має вистачити? Запасів ідіотів вистачить ще на 2 тис. років! Українська металургія не виробляє готової продукції з металу, а робить виключно напівфабрикати - сляби, арматуру, прості профілі низької якості і продає все це лайно в Туреччину по бросовим цінам, тільки щоб отримати відшкодування ПДВ від держави за експорт! В 2018 році відшкодування ПДВ експортерам сягнуло 160 млрд. грн і в 2019 році сягне 200 млрд. грн, тому потрібно припиняти цей говноекспорт на якому країна тільки втрачає кошти! А робочі місця створимо в армії, збільшивши її чисельність, щоб зайняти звільнених з меткомбінатів працівників!
показати весь коментар
23.07.2019 12:01 Відповісти
Слябы и заготовки - продавать выгоднее чем чисто руду. А по поводу армии -сам готов примкнуть к ее рядам? Или только о других говорить можешь?
показати весь коментар
23.07.2019 12:14 Відповісти
Державі Україна невигідно спонсорувати таке говновиробництво яке не сплачує податки, знаходиться на межі банкрутства, накопичує борги і вимагає відшкодування ПДВ на сотні мільярдів гривень і в той же час не може виробити потрібну для країни сталь та броню!!!!! Яка користь Україні від роботи таких металургійних говнокомбінатів? Забруднення повітря, землі, річок, збільшення онкозахворювань у населення і все заради того щоб виробляти ідіотські сляби та арматуру, щоб якийсь олігарх отримав відшкодування ПДВ і вивів в офшори ще кілька мільярдів доларів? Україні такі збиткові заводи не потрібні!
показати весь коментар
23.07.2019 12:46 Відповісти
А госзаказы на эту самую сталь и броню поступают? Ту же сталь высокого качества для саркофага в Чернобыле произвели на наших заводах.
показати весь коментар
24.07.2019 11:25 Відповісти
походу таки будут...
-уже в єтом году минимальная оплата труда учителей будет на уровне 4000 евро в год...
показати весь коментар
22.07.2019 17:40 Відповісти
Выборы кончились, начались суровые будни. Экономика всякая.
показати весь коментар
22.07.2019 17:09 Відповісти
Почалось.
показати весь коментар
22.07.2019 17:10 Відповісти
Та ну, він її й не полишав. Україна може похвалитись суцільною кризою. Переплюне будь-кого.
показати весь коментар
22.07.2019 17:10 Відповісти
Ну, граждане фотографы и комедианты, за работу. Поднимайте страну.
показати весь коментар
22.07.2019 17:11 Відповісти
Есть старая хроника 80-х годов ,можно сделать фотомонтаж с радостными лицами сталеваров,доменщиков,свинарей и садоводов
показати весь коментар
22.07.2019 17:20 Відповісти
Глобальна криза це кацапія. Українська-прихильники зеленого непорозуміння.
показати весь коментар
22.07.2019 17:11 Відповісти
от-от, почекаємо даних держстату про зміну рівня ЗВР і держборгу...
показати весь коментар
22.07.2019 17:17 Відповісти
О! Нескладухи начались! Киризис видите ли! А ведь только -только хотели подолаты зубожиння, а тут нате - кризис! С з/пл по 4 тыщщи эвро, да с освобождением от коммуналки тех кому за 70 придется погодить. Ну не беда, главное шо юзик прошел в нардепы!
показати весь коментар
22.07.2019 17:17 Відповісти
Якщо не забули, то так же точно "світова криза" сталась в часи виборів януковоча. Тоді Україна на світовому ринку практично не була присутня. Вся торгівля повністю бура з парашею.

Долар спочатку впав, а потім стрімко виріс в декілька разів. Подібна ситуація і сьогодні.

Сьогодні український метал практично не присутній на світовому ринку через технології 50 річної давності і високу собівартість.

Глобальна економічна криза зупиняє розвиток світової металургії: зачепило й Україну, - ЗМІ - Цензор.НЕТ 7277
показати весь коментар
22.07.2019 18:30 Відповісти
Ну доллар пока искуственно удерживается на месте, но только для лохов. Те, кто привык думать, понимают что не зря начали производство тысячных купюр в Украине. Нас ждут великие дела, сказал президент Юзику и направился в обменник.)))
показати весь коментар
22.07.2019 19:24 Відповісти
Це був всетаки брєд купюра найбільшого номіналу еквівалент 20-ти баксів
показати весь коментар
23.07.2019 01:21 Відповісти
Наш металл как раз не такой уж и дорогой. Да, Китай чаще всего продает дешевле, но от них его еще довезти надо, из-за этого некоторым у Китая не выгодно покупать.
показати весь коментар
23.07.2019 11:46 Відповісти
Я-бы поумничал по поводу государственных программ и необходимости своевременной их разработки для борьбы с кризисом, но боюсь что мало кто поддержит, ведь в последнее время экономика мало кого волнует и все считают что государство просуществует на одной политике и МВФ.)))
показати весь коментар
22.07.2019 19:27 Відповісти
По-моему куда больше на развитие Укркаинской металлургии влияет захват рынка Китаем. Они сейчас диктуют цены и по сути контролируют самых крупных клиентов.
показати весь коментар
23.07.2019 11:43 Відповісти