11883 відвідувача онлайн
7 007 181

СБУ обвинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала

СБУ обвинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала

Служба безпеки України (СБУ) обвинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР, Дніпропетровська обл.) у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала.

Про це повідомив виконувач обов'язків глави СБУ Іван Баканов, пише Інтерфакс Україна.

"Я впевнений, що Лакшмі Міттал, який є потужним міжнародним інвестором, намагаючись здійснити цю інвестицію... не планував зробити нічого поганого. Але той менеджмент, який працює на підприємстві, недбало ставився до своїх обов'язків. І тому має бути відповідним чином як мінімум дисциплінарно покараний", - сказав Баканов під час прес-брифінгу в Києві в понеділок.

Водночас він уточнив, що, найімовірніше, йтиметься не про адміністративну відповідальність.

Баканов додав, що СБУ не заарештовувала обладнання, однак вилучила документи.

Як зазначив начальник слідчого відділення управління СБУ в Дніпропетровській області Ігор Єна, співробітники підприємства перешкоджали огляду обладнання і намагалися затягнути надання необхідної документації. При цьому співробітники СБУ зафіксували порушення правил експлуатації обладнання, додав він.

"Під час налагодження роботи однієї з використовуваних у виробництві установок, а саме машини безперервного лиття заготовок, було допущено суттєвих порушень вимог радіаційної безпеки, внаслідок чого випромінювання... перевищило допустимі норми", - зазначив Єна.

За його словами, зафіксовано перевищення радіаційного фону на рівні 4,4 мк3в/ч.

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України 20 липня провели обшуки на ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг". Вони також заблокували проект введення в дію машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) №3, вартість якої разом із МБЛЗ №2, що вже проходить гарячі випробування, становить $140-150 млн.

Цьому передувало те, що президент України Володимир Зеленський, уродженець Кривого Рогу, розкритикував підприємство за невиконання вчасно зобов'язання щодо поліпшення екологічної ситуації в регіоні й закликав надати адресну фінансову підтримку особам, які постраждали від шкідливих викидів в атмосферу. Через кілька днів, 17 липня, стало відомо, що СБУ порушила кримінальне провадження стосовно АМКР за ст. 441 Кримінального кодексу України - "екоцид", яка передбачає позбавлення волі на термін від восьми до 15 років.

У зв'язку з останніми подіями АМКР звернувся до Зеленського та світової спільноти з проханням втрутитися в ситуацію і припинити безпрецедентний тиск на іноземного інвестора.

Раніше підприємство заявляло про плани цього року завершити низку масштабних інвестпроектів, один із них - будівництво комплексу безперервного розливання сталі. Гарячі випробування однієї з двох нових МБЛЗ уже відбуваються, компанія планує незабаром розпочати випробування і на дрібносортному верстаті №250-4, реконструкція якого коштуватиме "ArcelorMittal Кривий Ріг" у $55 млн.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на виробництві довгомірного прокату, зокрема арматури та катанки.

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано в "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".

Топ коментарі
+32
Какое им дело до чужих инвестиций, что это вообще за херня?
показати весь коментар
22.07.2019 17:55 Відповісти
+30
Вообще-то это частное дело ЧАСТНОЙ фирмы Лакшми Миттала.
Но СБУ за 2 месяца стала очень похожа на ФСБ
показати весь коментар
22.07.2019 17:55 Відповісти
+26
маячня
показати весь коментар
22.07.2019 17:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Там ворованный метел вывозили вагонами. При попытке индусов сменить охрану, новых охранников реально убивали. Завод контролировался бандитами, а не индусами. В то же время с заводов Ахметова, воровать боялись. Отрывались по полной на индусах. Прикрывали все это как обычно красивыми словами о патриотическом менеджменте. Теперь все. Бандитам пришел конец!
показати весь коментар
22.07.2019 18:03 Відповісти
ааа, тобто це Лакшми попросив? А давно СБУ виконую приватні прохання?
показати весь коментар
22.07.2019 18:07 Відповісти
уж как 2 месяца.
а вы не заметили?
показати весь коментар
22.07.2019 18:10 Відповісти
ааа....вам що заборонено!?
Для оформлення інформаційного запиту:

усно: (044) 239-70-18
поштою: 01601 м. Київ 1, вул. Малопідвальна, 16, Служба безпеки України (на конверті вказувати "Публічна інформація")
електронною поштою:
показати весь коментар
22.07.2019 20:17 Відповісти
Ви хоч би почитали, що таке інф.запит...
показати весь коментар
22.07.2019 21:16 Відповісти
самоє до себе вже молишся?
-можете і оперу написать,чи ви там на правах постійного стукачка на тих хто проти бариг..
показати весь коментар
23.07.2019 14:47 Відповісти
Ні, я просто адвокат, людина із специфічними знаннями та досвідом. У мене професія спілкуватись із дебілами, з вами для прикладу.
показати весь коментар
23.07.2019 14:51 Відповісти
А почему об этом нельзя так прямо и сказать, а надо обязательно нам какую-то пургу про радиоактивные инвестиции плести? То есть, либо вы самый смелый и информированный, либо (возвращаемся) СБУшники всё-таки не очень умные.
показати весь коментар
22.07.2019 19:33 Відповісти
почему об этом нельзя так прямо и сказать?
-а ви що слухати маєте?отак між рядочками десь правду і узнаєте,чи вам не понятно як інформацію на цензорі отримати))
показати весь коментар
22.07.2019 20:20 Відповісти
Так и сейчас вывозят
показати весь коментар
22.07.2019 20:33 Відповісти
упппссссс

а теперь уже открытым текстом и в Украине появилось. А то всё скрывали тишком нишком, так сать. У тут бабабаааааххх

"Історична крадіжка від аматорів: "ПриватБанк" звинувачує Коломойського у відмиванні $470 млрд"

Якщо в суді буде доведено факт махінацій, це стане наймасштабнішим відмиванням грошей однією групою осіб за всю історію

https://www.5.ua/ekonomika/istorychna-kradizhka-vid-amatoriv-pryvatbank-zvynuvachuie-kolomoiskoho-u-vidmyvanni-470-mlrd-193648.html

От ё маё этаж нада так попасть, а тут индусов почморить …. вот это даааааа
показати весь коментар
22.07.2019 18:03 Відповісти
Краще б есбеу почали пресувати сепарів у владі:бойко парашенко фуфрича кернеса труханова та багатьох багатьох інших.
Що, сліпі як ті дебіли з ОБСЄ???
показати весь коментар
22.07.2019 18:05 Відповісти
а кто-то зеленый говорил что сбу не должно лезть в бизнес...
показати весь коментар
22.07.2019 18:05 Відповісти
ну а что, что уж и сказать нельзя?
показати весь коментар
22.07.2019 18:09 Відповісти
Это они еще не лезут, а разминаются.
показати весь коментар
22.07.2019 21:50 Відповісти
А Лакшми Миттал вкурсі?
я звісно був впевнений що нові професіонали обіср.ться, але щоби так швидко і так голосно?
Придурки, ви накуя чужий завод паралізували, щоби власнику сказати, що він поганих працівників найняв?
показати весь коментар
22.07.2019 18:06 Відповісти
все простіше: це такий сигнал назовні "убірайтєсь, здєся наша кормовая теріторія!!!"
показати весь коментар
22.07.2019 19:22 Відповісти
всех кто участвовал - на выход с вещами и без возможности восстановиться - они нанесли Украине имиджевый урон на миллиарды долларов
показати весь коментар
22.07.2019 18:08 Відповісти
От Міттала навіть Яник не посмів чіпати, хоча Пінчук і Ахметов дуже хотіли вернути собі Криворіжсталь...
показати весь коментар
22.07.2019 18:08 Відповісти
Значить далі живемо так: знаходимо солодкий бізнес, приходимо із обшуком, віджимаємо усе що можемо, а далі говоримо власнику - ми тебе врятували, ***** ти не благодарна...
Ось тільки десь я це вже бачив... При РИГАХ!
показати весь коментар
22.07.2019 18:08 Відповісти
В Московии ФСБ этим и занимается. Пора СБУ переименовать в ФСБУ☹️
показати весь коментар
22.07.2019 18:17 Відповісти
Швидше за все, СБУ нацькував Зеленський, прагнучи сподобатися жителям міста перед виборами. У Кривому Розі екологія дійсно, - жесть. Досить побачити коричневі калюжі після кожного дощу. Ось і застосували статтю "Екоцид", навіть не провівши необхідних замірів та обстежень. Але потім виявилося, що шкідливі викиди в межах норм українського (вельми ліберального) законодавства. Тепер почалося відповзання і спроба виправдатися перед власником.
показати весь коментар
22.07.2019 18:09 Відповісти
НУ то ліквідуйте промисловість і екологія поліпшиться. За усе в цьому житті потрібно платити.
показати весь коментар
22.07.2019 18:16 Відповісти
І так, Зеля багато кому намагається сподобатись - це його справжня професія, тому звикайте до подібного лайна.
показати весь коментар
22.07.2019 18:16 Відповісти
инвестиции теперь принадлежат сбаканову и нечего их разбазаривать
показати весь коментар
22.07.2019 18:10 Відповісти
А може просто Зеля і його друзі (перш за все Коломойський) хочуть прибрати до рук комбінат на малій батьківщині президента?
показати весь коментар
22.07.2019 18:11 Відповісти
А срака не репне?
показати весь коментар
22.07.2019 20:35 Відповісти
А с каких это пор СБУ начало трусить независимые бизнесы вместо того чтобы ловить шпионов? Ах да, забыл, риторический вопрос☹️
показати весь коментар
22.07.2019 18:16 Відповісти
Небрежное обращение с инвестициями?)))) Это что-то новое в уголовном кодексе.
показати весь коментар
22.07.2019 18:17 Відповісти
А главное, какое собачье дело СБУ к частным инвестициям в частную компанию?🤔
показати весь коментар
22.07.2019 18:18 Відповісти
слюшай....а как в той стране шо ты флажок себе прицепил с той частной компанией будет если у них за забором фонить начнёт?
показати весь коментар
22.07.2019 22:39 Відповісти
Циля, не пиши бред. В стране в которой я живу, работники спецслужб не будут приходить и изымать документы и мерять уровень радиации. Для этого есть другие локальные службы.
Хотел бы я посмотреть если бы агенты ЦРУ закрыли офис google или Apple, и начали изымать документы. Самому не смешно?
🤔
показати весь коментар
22.07.2019 23:54 Відповісти
это в какой же это стране?
-не несите чушь...=
20 июля на территорию (АМКР) допущены 18 представителей СБУ, специалист Госслужбы по чрезвычайным ситуациям и Центральной инспекции по ядерной и радиационной безопасности для проведения обыска МНЛЗ №3. Группа проверяющих зашла на предприятие в 10:00 и покинула территорию компании в 3:00 21 июля.
-мазги нада..?
...на основании подозрений следователей о дооснащении радиоактивных источников в корпусе шести кристаллизаторов машины было принято решение изъять оборудование для последующего исследования...
-если подтвердится что на заводе умышленно изменяли конструкцию апаратов издающих радиоактивность то это уже экоцид что в мировой юридической практике считается не экологическим а военным преступлением..и у тех же пиндосов считается одним из самых тяжёлых преступлений не подпадающих под амнистии...
показати весь коментар
23.07.2019 01:13 Відповісти
Все же ты, Циля, довольно туповат. А где постановление суда? И какое имеет отношение СБУ к вопросам относящимся к хозяйственной деятельности и соблюдению стандартов безопасности? Не неси пургу.
Произошёл наезд при помощи силовых ведомств на предприятие самого крупного иностранного инвестора в Украине. С целью ли отжима, или с требованием поделится доходами не суть как важно. Очень знакомый почерк
показати весь коментар
23.07.2019 01:39 Відповісти
слюшай ты острый но слабозаточенный по причине отсутствия того самого из двух букоff/
-ты конечно же в курсе сколько позволенно ирану иметь цинтрафуг,или ты только гаразд поцепить себе на лоб проксифлажок ..
-тебе напомнить как шестёры парашена организовали забастовку на (АМКР) и это во время войны..
и вот Митал вынужден был пойти на условия парашена и выплотил дань за все годы после бегства предыдущего... Зеленский прекрасно осведомлен о том кто больше всего уничтожает его родной город и его жителей,и главное требование что пора соблюдать екобезопасные нормы а не заниматся откатами для властьимущих..
-кстати о размерах инвестиций...В.Зеленский считает что вскоре ему удастся возобновить прошлые намерения инвесторов в криворожский басейн что уже произошло на примере его официального визита в Канаду(миллиард двести миллионов доляров таки пойдут в Кривой Рог от канадского инвестора)а также новые намерения инвесторов (речь идёт о двенадцати миллиардах доларов)
так что вам соевым пора лецитин принимать отдельно от шиколяда..
показати весь коментар
23.07.2019 02:06 Відповісти
Та! Там в каждом абзаце- шедевры.
показати весь коментар
22.07.2019 18:19 Відповісти
Удивительная статья! Редчайшая! Я- о так мало встречающемся единодушии, в комментах.
показати весь коментар
22.07.2019 18:17 Відповісти
вам то шо???)))
показати весь коментар
22.07.2019 18:20 Відповісти
Я думал,что хаос в головах только у "лектората", но оказывается он и в головах счастливых "властителей" этого "лектората"! С таким подходом СБУ скоро инвестировать в украинскую экономику будет только гражданин Великобритании Данилюк и то на спички.
показати весь коментар
22.07.2019 18:24 Відповісти
А шо тут не ясного? Ця шайка відганяє інвесторів. З цією ціллю вони і прийшли до влади.
показати весь коментар
22.07.2019 18:49 Відповісти
до речі....з офіційного візиту Президента України в Канаду Президент України Володимир Зеленський привіз для того ж Кривого Рогу інвестицій на більш ніж мільярд долярів..
-а уж восени після запланованого(на запрошення американської сторони) офіційного візиту Президента України до США буде багацько цікавинок до інвестиційного клімату країни..
показати весь коментар
22.07.2019 22:46 Відповісти
Это какое-то цирковое представление!
показати весь коментар
22.07.2019 18:30 Відповісти
Бенино гестапо разбушевалось. Щас инвесторы просто попрут...
показати весь коментар
22.07.2019 18:42 Відповісти
Сейчас ФСБУ еще и выговор обьявит директору завода от имени инвестора. Это то, которое не должно вмешиваться в бизнес. Зебилы, кого вы выбрали?
показати весь коментар
22.07.2019 18:46 Відповісти
Зебилы это обиженное на жизнь бы_ло, завидующее всем, кто успешнее... Они тащатся от всего этого.
показати весь коментар
22.07.2019 18:52 Відповісти
Порохобот, если ты не заметил, тут только дыбилы вроде вас обижаются
показати весь коментар
22.07.2019 19:29 Відповісти
навибирало десь 7 млн лохторату - 40 % від 50 %, що зараз голосувало
власне, це як Київ з передмістями
показати весь коментар
22.07.2019 19:26 Відповісти
"В ходе налаживания работы одной из используемых в производстве установок, а именно машины непрерывного литья заготовок, были допущены существенные нарушения требований радиационной безопасности, в результате чего излучение… превысило допустимые нормы", - отметил Ена. ТАК НАДЕНЬ КОЛПАК ИЗ ФОЛЬГИ НА БЕСТОЛКОВКУ И ХОДИ ТАК, ПОКА НЕ УСЛЫШиШЬ КОМАНДЫ : ОТБОЙ! Источник: https://censor.net/n3139005
показати весь коментар
22.07.2019 18:52 Відповісти
Я так понимаю, что большинство здешних комментаторов выступают за права заморского барина устроить тут режим апартеида и организовать плантации для местных аборигенов, лишь бы защитить "инвестиционный климат". Тогда да, инвестиции попрут рекой. Странно, что в Европах к такому еще не додумались, и закон там работает в том числе и против нарушителей со стороны бизнеса.
показати весь коментар
22.07.2019 18:54 Відповісти
Ще раз: акт лабораторних замірів - є??? СБУ не має права самостійно встановлювати, є там радіація, чи ні! Да, в оперативному порядку - може; але такі речі на світ божий не виносяться!
показати весь коментар
22.07.2019 18:54 Відповісти
Даже КГБ во время аварии на ЧАЭС , не сунул свой нос в дела науки , только наблюдал за всем со стороны . А тут , лезут и радиацию мерить и технологические процессы контролируют ,, и скоро и сорта дерьма будут уметь различать о запаху . Зеля только Баканову звякнет ..!! .
показати весь коментар
22.07.2019 19:14 Відповісти
Ідіоти.Що не день,то дурніші і нахабніші.
показати весь коментар
22.07.2019 21:36 Відповісти
Недбале використання інвестицій? Є така стаття в КК?
показати весь коментар
22.07.2019 18:55 Відповісти
Уже теперь есть . А сам УК уже можно - в топку . .
показати весь коментар
22.07.2019 19:05 Відповісти
Га-га-га ! Хтось хоче і рибку з"їсти і виправдати умисний наїзд на найбільшого інвестора в Україні .
показати весь коментар
22.07.2019 19:10 Відповісти
Это афигеть - такой совдепии нет даже в рессеи! Чтобы какие-то полуграмотные менты рассказывали, как правильно инвестировать, из самых лучших побуждений конечно.
показати весь коментар
22.07.2019 19:26 Відповісти
Помоему кинэць эпохи жадибности неумолимо приближается, завтра они начнут контролировать посевную в колхозах!!!Цэ очэрэдна перемога народнооо преЗЭдэнта!!
показати весь коментар
22.07.2019 19:31 Відповісти
Путин отдыхает))))
показати весь коментар
22.07.2019 19:33 Відповісти
Интересно.
Баканов прахффесор или прахввесионал?
показати весь коментар
22.07.2019 19:40 Відповісти
Да все тут ясно, вот если бы Беня управлял все было бы пучком, пора стрелку с индусом забивать😵😵😵
показати весь коментар
22.07.2019 19:43 Відповісти
Що??? Серйозно? Це часом не з концерту 95-го кварталу?
показати весь коментар
22.07.2019 19:45 Відповісти
Бене нужны деньги, поэтому и взялись сразу,чтобы не мелочиться, за самое большое предприятие Украины.
показати весь коментар
22.07.2019 19:46 Відповісти
в 2002 году когда ТНК-ВР купила Лисичанский НПЗ тоже были инвестиции..Сам лично на базе получал купленное оборудование по баснословным ценам.коробок с 6 ю галетными автоматами Сименс 16а..цена на рынке которых была по тому курсу где то до 200 грн-куплено заводом за 16000 грн без НДС....доллар был что то меньше 5 гр..Девахи со снабжения уже тогда катались на новеньких AUDI TT....Осваивали четко инвестиции..и все были довольны..даже англичане,которые сидели в заводоуправлении ))
показати весь коментар
22.07.2019 20:12 Відповісти
было-было(или:знаем,-плавали)

СБУ обвинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала - Цензор.НЕТ 6284
показати весь коментар
22.07.2019 20:25 Відповісти
Помилка думати, що зебанда - дурні. Ми просто не знаємо їх дійсніих намірів.
показати весь коментар
22.07.2019 20:40 Відповісти
Дурні ті,хто за ЦЕ ЗЄ голосував.
показати весь коментар
22.07.2019 21:38 Відповісти
СБУ уже занимается правилами использования оборудования? Это ****** когда СБУ руководит не служивший лейтенант....
показати весь коментар
22.07.2019 21:11 Відповісти
екоцид в усьому світі є військовий злочин,тому то сфера діяльності СБУ!
-далі не дивуйтесь якщо займуться косюком з його відходами від курятників...
https://strana.ua/articles/private-life/155241-strana-posmotrela-hde-nakhodjatsja-roskoshnye-lodki-bohatykh-ukraintsev-kosjuka-i-khomutynnika.html Корабли Косюка уже четыре дня стоят под Ниццей, а яхта ...
показати весь коментар
22.07.2019 22:52 Відповісти
Соевые эксперты набежали... Безработные
показати весь коментар
22.07.2019 21:21 Відповісти
Это нонсенс.... Глава сбу, говорит как надо управлять частным предприятием и как вкладывать инвестиции
показати весь коментар
22.07.2019 21:26 Відповісти
Без мату читати не виходить. Це тільки початок, преЗЕдент хоче ж, що б завод заплатив компенсацію криворіжцям за шкоду здоров'ю, тобто, папулі і мамулі.
показати весь коментар
22.07.2019 21:51 Відповісти
у Кривому Розі найбільша смертність від онкозахворювань в країні...так що пора олігархам будувати еліт клініки для потруєного ними народу...
-ви ж хотіли і надалі баригу в президенти який труїть народ своїм бізнесом..
=
мешканець Каліфорнії отримав у серпні 289 мільйонів доларів компенсації після того, як суд присяжних встановив, що Roundup викликав у нього рак, в результаті чого акції Bayer тоді також різко впали в ціні.
Пізніше суму компенсації зменшили до 78 млн доларів, а справа перебуває на стадії оскарження.
Раундап: "вбивця бур'янів" викликає рак, вирішив суд. Цей гербіцид популярний і в Україні..
показати весь коментар
22.07.2019 23:02 Відповісти
зебилы, Баканов отыграл назад и практически признал что обосрался. А вы все про олигархов бредишь
показати весь коментар
23.07.2019 15:14 Відповісти
Зе-идиоты! Чё вы лепите, СБУ "накопало" на дисциплинарную ответственность, может ещё аморалку искать будет СБУ.
По-Сеньке и шапка. Баканов тебе Зе говорил, - занимайся безопасностью государства, а ты только кошмарить инвесторов продолжаешь
показати весь коментар
22.07.2019 22:37 Відповісти
екоцид в міжнародному праві є військовий злочин,тому то є сфера діяльності СБУ!
СБУ обвинувачує менеджмент "ArcelorMittal Кривий Ріг" у недбалому використанні інвестицій Лакшмі Міттала - Цензор.НЕТ 4679
показати весь коментар
22.07.2019 23:06 Відповісти
СБУ слилось, все, выключай мечталку.
показати весь коментар
23.07.2019 15:15 Відповісти
"Служба безопасности Украины (СБУ) обвиняет менеджмент "ArcelorMittal Кривой Рог" (АМКР, Днепропетровская обл.) в небрежном использовании инвестиций Лакшми Миттала."

Тов. Лакшми будет весьма признателен!
показати весь коментар
23.07.2019 13:45 Відповісти
В переводе с баклановского - "Извините, я обосрался".
показати весь коментар
23.07.2019 15:11 Відповісти
Сторінка 2 з 2