6961 відвідувач онлайн

Амністії для бойовиків бути не може, - Разумков

Амністії для бойовиків бути не може, - Разумков

Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков підкреслює, що не може йтися про амністію для людей, які замішані у військових злочинах на Донбасі.

Про це він заявив в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV у понеділок увечері, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Якщо ми говоримо про амністію для бойовиків, людей, які замішані у військових злочинах, я думаю, що іншого варіанту бути не може, ніякі амністії в цьому плані не поширюються ні в Україні, ні за кордоном", - сказав він.

Топ коментарі
+30
Короче снова зрада, снова не так, снова написяли в 8% норку.
показати весь коментар
22.07.2019 23:32 Відповісти
+15
так это для боевиков, а для повстанцев
и кто фиксировал эти преступления, ихтамнет же, зеленый суд ниче не увидит, тем более друг путя будет недоволен зелей
показати весь коментар
22.07.2019 23:31 Відповісти
+13
Думаю, порохоботы будут против слов Разумкова...
показати весь коментар
22.07.2019 23:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Злий Часник."У ніхь жє дєтє!"Сапльовіє.І коханки.Ні ззя їм до цюпи.
показати весь коментар
23.07.2019 00:26 Відповісти
Хіба можна так нажиратися, як свиня? Чи ви на свого кумира хочете бути схожими?
показати весь коментар
23.07.2019 00:31 Відповісти
З чого Ви робите такий висновок?Нюх у Вас за тисячу км тягне?Злий Ви і несправедливий.Непитущого мене звинувачуєте у свинстві.Та й поважних багатодітних джентльменів засадити бажаєте.Та й кумирів у мене нема.От так.
показати весь коментар
23.07.2019 00:37 Відповісти
Так, я дуже злий! На дурнів та сепарів. Ви ж не сепар?
показати весь коментар
23.07.2019 00:44 Відповісти
Ні.Але ,либонь,скоро доведеться ним стати,бо тепер це стає дюже почесним і вигідним ділом.
показати весь коментар
23.07.2019 00:47 Відповісти
Дурним сепаром? Важко ж вам у житті прийдеться... Не раджу.
показати весь коментар
23.07.2019 00:57 Відповісти
Допи-гепи,їфьрьйомькєни-кьєвалавії,ТРУХанкєниє тощо якщо й дурні,то життя у козлів явно "вдалося".Я теж хочу "в білесеньких штанцях"!
показати весь коментар
23.07.2019 01:04 Відповісти
Ні, вони розумні сепари, тому в білесеньких штанцях, а у вас розумним сепаром не вийде бути.
показати весь коментар
23.07.2019 01:07 Відповісти
Ці "газпадда" -у штанцях з жовтими розводами,бо трішки "злякалися" у 2014-му.Ну а я буду собі у штанцях не білих.Хоч і дурним.Але ж вигідно й почесно!Хіба не видно?
показати весь коментар
23.07.2019 01:21 Відповісти
Астровскай - ты жалкий петюшка
показати весь коментар
23.07.2019 11:56 Відповісти
А ти--мокшанський пьєтрушька ЗЄ.
показати весь коментар
23.07.2019 20:47 Відповісти
А ще ти--ЬІвашька.
показати весь коментар
02.08.2019 21:58 Відповісти
Тим більше, шо шарієзєлі вибрали Дубінскера бен Дубінскєра депутатом
показати весь коментар
23.07.2019 00:32 Відповісти
Разумков - доморощений мажор і регіонал. Тільки малий і не такий розумний, як його старші попередники по партії.
показати весь коментар
23.07.2019 00:06 Відповісти
т.е. он сказал неправильные вещи? Вот конкретно в этой новости тебя что не устраивает?
показати весь коментар
23.07.2019 00:09 Відповісти
Петюшек не устраивает лишь только то, что их пролезло в Раду в очень малом количестве
показати весь коментар
23.07.2019 11:57 Відповісти
первая амнистия уже есть .. и самая .. выпускают ефремова
показати весь коментар
23.07.2019 00:09 Відповісти
Гораздо раньше была амнистия Кернесу, да и она не первая.
показати весь коментар
23.07.2019 00:19 Відповісти
Номер указу про амністію Гепки,наведіть будь ласка.
показати весь коментар
23.07.2019 00:57 Відповісти
Справа у тому, що у нього нема амністії, і це ще гірше, бо амністують засудженого злочинця. А Луценко справу Кернеса розвалив, і тому Кернес перед українським правосуддям чистий, як сльоза, і тепер може хоч 100 пам'ятників Жукову поновити.
показати весь коментар
23.07.2019 01:11 Відповісти
Якщо це було "очінь гарразьда раніє",то це зробив не Луцик.
показати весь коментар
23.07.2019 01:26 Відповісти
Ну давайте честно - восстанавливать памятники палачам украинцев Гепу уполномочили харьковчане.
показати весь коментар
23.07.2019 08:31 Відповісти
А як щодо "горат адьйоса"?Там теж ватою напхано.
показати весь коментар
23.07.2019 20:38 Відповісти
Кстати, генпрокурор у нас пока еще Луценко. Напомните, скольких сепаратистов он в тюрьму отправил?
показати весь коментар
23.07.2019 00:22 Відповісти
странно .. только при порохе они все сидели по своим рашам и головы не подымали.. а тут повылазили ... совпадение???
показати весь коментар
23.07.2019 00:47 Відповісти
Кто по рашам сидел? Из всех сепаров, которіе верпнулись, только Портнов сидел за рубежом (и то, не в раше). А его подельница Лукаш преспокойно в Киеве все время прожила.
показати весь коментар
23.07.2019 01:00 Відповісти
у слуги урода пол партии или рыги или дети рыгов
показати весь коментар
23.07.2019 00:48 Відповісти
У БПП більше, але ви на це чомусь уваги не звертаєте.
показати весь коментар
23.07.2019 01:01 Відповісти
ну так теперь они будут в раде сидеть ... 40% слуги урода это рыги и дети рыгов ... +12% откровенных рыгов ... зашибись ... хорошо шо я программист .. хорошо шо зимой релокейчусь из этого дурдома
показати весь коментар
23.07.2019 02:00 Відповісти
скоро і одеський вбивця марков повернеться в Україну....і гуімплен Злодій царьов вже пакує свої чімадани....азіров, пшонка, захарченко, лутковська....приготуватися!
показати весь коментар
23.07.2019 07:43 Відповісти
Таж ЛутковскаЯ тут собі ікру з хлібом жере у шубах.
показати весь коментар
23.07.2019 20:39 Відповісти
Кум Петра Юрій Луценко злив чергову справу і пішов у відпустку. Генпрокурор забрав в НАБУ провадження по заволодінню 20 млн. дол. державного «Ощадбанку», у межах якої детективи НАБУ і прокурори САП повідомили про підозру 12 особам

Амністії для бойовиків бути не може, - Разумков - Цензор.НЕТ 4756
показати весь коментар
23.07.2019 00:10 Відповісти
заробив на відпустку
показати весь коментар
23.07.2019 00:18 Відповісти
А Вам що--острови заморські заборонені?Заздрите великим людям? Грьєххь єтя тяшькай!
показати весь коментар
23.07.2019 00:28 Відповісти
амнистия для дамбасни и крысни нужна, но только в виде газовой камеры или гильотины.
показати весь коментар
23.07.2019 00:12 Відповісти
Намного важней..даже критически важно не так зацикливаться на "идиотах с оружием" как обратить внимание на идеологических пропагандистов! ..вот этим действительно никакой амнистии! а ещё краше внести пунктом в любые будущие договоры с РФ удаление этих людей с территории Украины
показати весь коментар
23.07.2019 00:15 Відповісти
Какие на хрен "амнистия" для даунбассовских упырей, которые ежедневно, без всяких активных боестолкновений, просто для развлечения, убивают из крупнокалиберных снайперских винтовок , получаемых от Мордора, военнослужащих ВСУ, защищающих свободу и независимость Украины ?
Каким образом проводили бы "амнистию" уроженца Донецкой области Дениса Ефременко по кличке "морячок", который лично убил из снайперской винтовки великого патриота Украины и гениального певца Василя Слипака, если бы это Д.Ефременко дожил бы до возвращения оккуп. территории под украинский контроль ?

https://www.uaportal.com/news/denis-moryachok-efremenko-kak-boevik-otvetil-za-ubijstvo-vasiliya-slipaka.htm
показати весь коментар
23.07.2019 01:48 Відповісти
ПОРОХОБОТИ СХВАЛЮЮТЬ, ТАКІ ІНІЦІАТИВИ РАЗУМКОВА.
показати весь коментар
23.07.2019 00:32 Відповісти
За умови, якщо термінологія у Разумкова чітка й зрозуміла: бойовики - це наволоч з відпускників і заробітчан з кацапії, а також місцеві абізяни, дебільні прихильники рюзъге міра, які зі зброєю в руках воювали проти ЗСУ, та знущались над місцевим наеленням.
показати весь коментар
23.07.2019 08:12 Відповісти
разумкофф переобувается в прыжке...

хотя, я - сторонник амнистии. но тока посмертной.
показати весь коментар
23.07.2019 00:33 Відповісти
Так шо крємльовських пропагандонов аж пучіт
показати весь коментар
23.07.2019 00:38 Відповісти
Амністії для бойовиків бути не може, - Разумков - Цензор.НЕТ 1703
показати весь коментар
23.07.2019 01:39 Відповісти
Воно то наче й так...Але ж "прасьцілє" украьінцьі мільйонів щось із вісім(?) заморених лютою голодною смертю.Кількість худоби знали точно."Прасьцілє" мільйони загиблих від репресій і по ********** гулагах."Братьє" ж ми,егеж?
показати весь коментар
23.07.2019 20:44 Відповісти
Ну, если он будет все делать как Порошенко, то ладно, пусть будет. Партия ЕС поддержит Разумкова
показати весь коментар
23.07.2019 06:30 Відповісти
Он не будет тырить 50% военного бюджета как порошенко с подельниками.
показати весь коментар
23.07.2019 09:20 Відповісти
Тогда не поддержит!
показати весь коментар
23.07.2019 10:45 Відповісти
Писда парашникам
показати весь коментар
23.07.2019 06:38 Відповісти
скоро і одеський вбивця марков повернеться в Україну....і гуімплен Злодій царьов вже пакує свої чімадани....
азіров, пшонка, захарченко, лутковська....приготуватися, десант на Київ!
показати весь коментар
23.07.2019 07:45 Відповісти
треба тільки одне відео подивитись: "парад ваєннаплєнних в ордло.....", як той біомусор даунбаскій скакав навколо під руSSку балалайку, як кричав і радів....тьфу МЕРЗОТА!!!
а взагалі я знову ж, в 2955-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір і його адепти!
показати весь коментар
23.07.2019 07:50 Відповісти
Так боевики и военные преступники - разные вещи, потому отказ в амнистии последним не отменяет амнистию первым.
показати весь коментар
23.07.2019 08:32 Відповісти
А яка між ними різниця?Зрадники,вбивці.
показати весь коментар
23.07.2019 20:46 Відповісти
Военные преступления - это нарушение правил и обычаев войны, так что сначала нужно признать, что есть война двух сторон, в которой они обе должны соблюдать эти правила и обычаи, в частности - соблюдать статус военнопленного для захваченных противников, чего сейчас Украина не делает, осуждая их за терроризм, сепаратизм и т.д. В таком случае, если противник - уголовник-террорист, он не может быть военным преступником.
показати весь коментар
23.07.2019 22:21 Відповісти
А яка між ними різниця?Зрадники,вбивці.
https://censor.net/ua/comments/locate/3139061/01921576-d784-720c-a896-18bfecdd55b8
Підвішати криваву мерзоту униз мокшанською дурною макітрою-і всі справи.
показати весь коментар
23.07.2019 23:12 Відповісти
Всіх злочинців - в дурашу! Хай там бунтують!
показати весь коментар
23.07.2019 09:58 Відповісти
Для порохоскота траур-партнерам амнистии не будет.
показати весь коментар
23.07.2019 10:07 Відповісти
А боевики это все, кто стрелял по территории Украины?
показати весь коментар
23.07.2019 10:44 Відповісти
Реальность такова, что РФ просто так Донбасс не вернет. Там будет или аналог Абхазии, или Приднестровья, или на особом статусе. То есть просто так добраться до проливавших кровь не получится, а там их для Украины не арестуют. Не будет амнистии, но и выдавать Украине их для суда не станут.
показати весь коментар
23.07.2019 10:56 Відповісти
ЛУЧШЕ ИХ УНИЧТОЖИТЬ !!!
показати весь коментар
23.07.2019 12:31 Відповісти
Розумков , ну что же ты бьеш Пепу прямо по яйцам ?
показати весь коментар
23.07.2019 20:51 Відповісти
Сторінка 2 з 2