3630 відвідувачів онлайн
3 609 42

"Укроборонпром" оголосив тендер на міжнародний фінаудит за 32,5 млн

"Укроборонпром" оголосив тендер на міжнародний фінаудит за 32,5 млн

Державний концерн "Укроборонпром" оголосив тендер на міжнародний фінансовий аудит вартістю 32,5 млн грн.

Про це свідчить оголошення держконцерну на порталі ProZorro, передає Цензор.НЕТ.

Згідно з повідомленням, старт аукціону заплановано на 26 вересня. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 21 серпня, остаточний термін аудиту - 10 квітня 2021 року.

Договором передбачено аудит консолідованої/комбінованої звітності концерну і всіх підприємств, які входять до "Укроборонпрому", за 2018 і 2019 роки відповідно до МСФЗ. Аудитор має надати аудиторські висновки про достовірність цієї звітності.

Крім того, договір передбачає консультаційну допомогу "Укроборонпрому" у вигляді методологічних консультацій і семінарів з питань застосування МСФЗ.

Умови оплати за послуги аудиту передбачають внесення 40% оплати до 15 березня 2020 року, і 60% - протягом п'яти банківських днів з дати підписання сторонами акта надання відповідної частини послуг.

Нагадаємо, 19 липня Кабмін виділив 32,5 млн грн на міжнародний аудит Державного концерну "Укроборонпром".

Топ коментарі
+5
"Укроборонпром" объявил тендер на международный финаудит за 32,5 млн - Цензор.НЕТ 3216
показати весь коментар
23.07.2019 13:34 Відповісти
+3
чуть больше ляма евро?

ЭТО КОПЕЙКИ !!!

"Свинарчуки" на одних "дырявых бронежилетах" в 10 раз больше заработали
показати весь коментар
23.07.2019 13:55 Відповісти
+3
новых картинок с Порошенко после победы двухтурового нет а кушать очень хочется. Приходится пропагандисту перепечатывать одно и то же многократно. https://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70***************://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70********** А было время-только под одной статьёй пропагандист радостно втюхивал 30 эфэсбэшных картинок. https://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70**********
показати весь коментар
23.07.2019 14:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За два года или ишак сдохнет или падишах....
Стесняюсь спросить а за 2014-2017 аудит проводить не будем, ну тогда как раз свиньи особо резвился в закромах?
показати весь коментар
23.07.2019 13:23 Відповісти
а уж как там беня порезвился!!!!
показати весь коментар
23.07.2019 13:27 Відповісти
Зебеня небось?))
показати весь коментар
23.07.2019 13:32 Відповісти
это ты о чем?
показати весь коментар
23.07.2019 13:38 Відповісти
Для дебилов-за предыдущие года аудит уже идет
показати весь коментар
23.07.2019 14:26 Відповісти
Для дебилов может и идёт)
показати весь коментар
23.07.2019 15:20 Відповісти
Ага,для соевых дебилов идет.И результат дебилам сильно не понравится https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/2682991-audit-ukroboronpromu-rozpocavsa-porosenko.html Президент Петро Порошенко заявляє, що аудит державного концерну "Укроборонпром" вже розпочався.
показати весь коментар
24.07.2019 08:58 Відповісти
А от чего сново такая избирательность в периоде подлежащим проверке? Почему не проверить с момента создания Укроборонпрома Януковощем?
показати весь коментар
23.07.2019 13:25 Відповісти
за 1,5 года-32 лимона.... если проверять с самого начала, Украина по миру пойдет)))
показати весь коментар
23.07.2019 13:31 Відповісти
А кто определил стоимость такого выборочного по времени аудита? Беня? "Аудиторы" КАЛОмойского будут проводить аудит? Из Швейцарии или из Израиля?
показати весь коментар
23.07.2019 13:46 Відповісти
З Британії.
показати весь коментар
23.07.2019 14:03 Відповісти
Бенины аудиторы из Британии?
показати весь коментар
23.07.2019 14:07 Відповісти
З 4 найбільших аудиторських контор, 2 належать британцям, 1 голандцям (також підконтрольна Британії) і одна американська. А тепер вгадайте хто буде проводити аудит.
показати весь коментар
23.07.2019 14:15 Відповісти
Беня и Апаршин.
показати весь коментар
23.07.2019 14:32 Відповісти
красавцы!, сначала тырят сами у себя, потом аудируют на 32 лимона , не удивлюсь, если аудит ничего не найдут и закажут новый аудит на старый аудит))))
показати весь коментар
23.07.2019 13:29 Відповісти
"Укроборонпром" объявил тендер на международный финаудит за 32,5 млн - Цензор.НЕТ 3216
показати весь коментар
23.07.2019 13:34 Відповісти
новых картинок с Порошенко после победы двухтурового нет а кушать очень хочется. Приходится пропагандисту перепечатывать одно и то же многократно. https://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70***************://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70********** А было время-только под одной статьёй пропагандист радостно втюхивал 30 эфэсбэшных картинок. https://censor.net/comments/locate/3136092/0192157e-0469-700b-9269-70**********
показати весь коментар
23.07.2019 14:04 Відповісти
Клоун на пенсию пойдет, а вы, кретины, так и будете Петины фотки постить и папередника во всем винить...
показати весь коментар
23.07.2019 14:48 Відповісти
и сколько кацапни туда влезет?
показати весь коментар
23.07.2019 13:37 Відповісти
Дивлячись на які шматочки порізати.
показати весь коментар
23.07.2019 19:38 Відповісти
Петька думал, что он самыц умный. Ща буржуи быстро разьерутся, сколько их бабла напилили
показати весь коментар
23.07.2019 13:40 Відповісти
фбр с гбр уже разобрались...
показати весь коментар
23.07.2019 13:55 Відповісти
...аудит на 32 ляма??!!......ну и эти сопрут.
показати весь коментар
23.07.2019 13:54 Відповісти
чуть больше ляма евро?

ЭТО КОПЕЙКИ !!!

"Свинарчуки" на одних "дырявых бронежилетах" в 10 раз больше заработали
показати весь коментар
23.07.2019 13:55 Відповісти
Ось тебе і допитаємо свідком. Попередимо про кримінальну відповідальність і вперед.
показати весь коментар
23.07.2019 15:15 Відповісти
в сотни раз ! надо было назначить 1% от суммы хищений
показати весь коментар
23.07.2019 16:39 Відповісти
Не треба жалкувати гроші на аудит. В крадунів в сотні разів більше грошей накрадено.
показати весь коментар
23.07.2019 14:00 Відповісти
так, тобі пенсіонеру, моїх податків ніколи не шкода. Я звик.
показати весь коментар
23.07.2019 15:15 Відповісти
Поздравляю с третьим почётным!!!
(US Stephan Bil
23.07.2019 04:56)
показати весь коментар
24.07.2019 00:26 Відповісти
Після аудиту Свинарчуки та інша наволоч поверне кошти,які перевершать витрати і наступникам буде наука.
показати весь коментар
23.07.2019 15:03 Відповісти
по перше може виявитись що збитки не встановлять, або вони будуть менші за вартість аудіту. По друге результат аудіту не є доказом, і потрібна буде експертиза. По третє навіть якщо встановлять порушення, вони будуть різнопланові і інкримінувати їх одній особі не вдасться, По четверте, порушення будуть в діях посадових осіб нижньої ланки.
Як враховуючи усе це ув'язати із вашим постом?
показати весь коментар
23.07.2019 15:14 Відповісти
Не метайте бисер перед свиньями.
показати весь коментар
23.07.2019 17:04 Відповісти
навіть не смішно. Ви там взагалі ох..ли? Визнали на міжнародному рівні що грабують армію і просять добрих дядечок щоб підрахували збитки від власного грабунку та ще вкраденими роботу будуть оплачувати Ви в своєму розумі? Де ще в світі існує таке?
показати весь коментар
23.07.2019 15:04 Відповісти
За чей счет этот банкет? Кто оплачивать будет?
"Укроборонпром" оголосив тендер на міжнародний фінаудит за 32,5 млн - Цензор.НЕТ 4300
показати весь коментар
23.07.2019 15:11 Відповісти
Свинарчуки будут присутствовать....
показати весь коментар
23.07.2019 16:08 Відповісти
****, та скільки ж це може тривати! Крадуть безбожно, а потім ще цинічно замовляють самі собі аудит за бюджетні гроші і знову крадуть! Ну, це вже не витримує ніяких слів!
показати весь коментар
23.07.2019 17:30 Відповісти
Що заважає ЗЕкоманді і особисто секретарю РНБО Данилюку, прослідкувати за чесністю тендеру? Беніни слугам віри нема, аудитори мають бути не зацікавленими...
показати весь коментар
23.07.2019 18:40 Відповісти
А после аудита выяснится что не хватает 32,5 млн грн. =)
показати весь коментар
24.07.2019 03:11 Відповісти
https://24tv.ua/ru/audit_v_ukroboronpromi_chomu_poroshenko_obviv_vsih_navkolo_palcja_n1127956 Мародер уже проводил аудиты.Может эти не пойдут его путем и таки действительно разберутся,сколько украли