11125 відвідувачів онлайн
5 876 152

Симоненко знову намагається оскаржити заборону КПУ

Симоненко знову намагається оскаржити заборону КПУ

Колишній глава забороненої нині Комуністичної партії України Петро Симоненко подав позов про скасування заборони своєї політсили.

Позов надійшов до Окружного адміністративного суду Києва, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу суду. Його подали Симоненко і заборонена Компартія.

"Позивачі просять суд скасувати повністю наказ Мін’юсту від 23 липня 2015 року, яким було затверджено Правовий висновок Комісії з питань дотримання ЗУ "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки" щодо невідповідності діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам вищевказаного закону.=", - сказано в повідомленні прес-служби суду.

Зараз суд досліджує матеріали позову і вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, в 2015 році Компартія вже програла схожий суд за позовом до Міністерства юстиції.

Топ коментарі
+49
Шефир ясный сигнал подал. "Мы свои, у меня папа с биндерами воевал".
показати весь коментар
23.07.2019 19:31 Відповісти
+46
Відчув, що пішла хвиля реваншу. Нічого, комунофашист, незабаром буде відкат хвилі. Знесе всі будиночки з піску.
показати весь коментар
23.07.2019 19:29 Відповісти
+34
Чому вся гниль заворушилась, все падла, що втікло з України - повертається?
показати весь коментар
23.07.2019 19:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Та, мабуть ні. Це, певно, його Оксана туди педалірувала.
показати весь коментар
24.07.2019 02:10 Відповісти
Сімооооооннн.... я думав ти здох(
показати весь коментар
23.07.2019 19:58 Відповісти
Та ВОНО з того світу кнопає.....
показати весь коментар
23.07.2019 20:07 Відповісти
когда приедет на москвиче в туфлях скороход и костюме от большевички тогда рассмотрите его жалобу в установленном комуняками порядке (то есть никогда). А то ходит с буржуйским телефоном и в буржуйский интернет заглядывает, оборотень. Не место таким в партии
показати весь коментар
23.07.2019 19:59 Відповісти
Твой бронепоезд Петруха сдали уже давно на металлолом, смирись.
показати весь коментар
23.07.2019 20:01 Відповісти
Яке ж воно лайно...Тьху!!!Слів нема одне матючча!!!
показати весь коментар
23.07.2019 20:01 Відповісти
красноперую симоняку на гилляку.
показати весь коментар
23.07.2019 20:02 Відповісти
только хотел сказать! симоняка угомонится только на гиляке!
показати весь коментар
23.07.2019 23:11 Відповісти
пшездець посилюється
зюзня така проукраїнська!
показати весь коментар
23.07.2019 20:05 Відповісти
Пропоную заборонити Симоненка!!!!
показати весь коментар
23.07.2019 20:06 Відповісти
а пусть он устроит идейное самосожжение. выйдет куда нить на площадь и поднесёт спичку к своему пукану ))
показати весь коментар
23.07.2019 20:06 Відповісти
Жэээээээсссссссттть!!!
показати весь коментар
23.07.2019 20:12 Відповісти
Реванш идёт полным ходом...
Зебилы, вы зробылы цэ разом!
показати весь коментар
23.07.2019 20:14 Відповісти
Разумков заявил что амнистии для боевиков не будет...ой зрада, зрадонька то какая невозможная...а вот еще новость, которая сделала мне день, Ленка Бондаренка пролетела со звоном над ВР, удачного пролёта курво!
показати весь коментар
23.07.2019 20:14 Відповісти
Ну да , Пётр петру глаз не выклюет .
показати весь коментар
23.07.2019 20:23 Відповісти
не хотів тебе засмучувати, але при Петі це лайносиділо у вашому мацковському гузні і не відсвічувало
попав ти, кацап, пальцем у гузно (собі)
показати весь коментар
23.07.2019 20:33 Відповісти
Восьмипроцентный Гундяй петровоздвиженский , твоє болото зацвіло . Хапай повітря і вилазь на сушу жаба .
показати весь коментар
23.07.2019 20:54 Відповісти
Комуняку- на гілляку!
показати весь коментар
23.07.2019 20:24 Відповісти
Дайте цьому настирливому губошлепу посмоктати - нехай вже заспокоїться.
показати весь коментар
23.07.2019 20:25 Відповісти
Наташа Вітренко в Штатах ( соціалістка ) , а комуняка ( вищий по рангу ) симоненко нєпонятно гдє , гдє то в іспанії ... . Плять жаба давіт однако
показати весь коментар
23.07.2019 21:13 Відповісти
да без проблем
только пусть отсосет зеленскому
прям за роялем
в прямом эфире 1+1
показати весь коментар
23.07.2019 21:42 Відповісти
23.08.2020р. кіля азіров міністр культури, вітьок міністр оборони, гундяй митрополит київський  , члєнінів взад, бідєра не герой, вакарчук співа па русскі
показати весь коментар
23.07.2019 20:29 Відповісти
.... доллар по 8 гривень, бензин по 10, вся коммуналка - 200 грн. В Крыму украинская власть и полно туристов. Не говори, просто катастрофа !
показати весь коментар
23.07.2019 21:14 Відповісти
Ну да, конечно, приблизительно так... Но забыл о наморднике с липучки и ошейнике с колючки. Хотя, амебам такое в радость, лишь бы халяву просто пообещали, на потом, в далеком светлом будущем)
показати весь коментар
23.07.2019 21:49 Відповісти
Знаю многих людей на Маскве , - в этом отпускном году они отдыхали в Турции . Отзывы : всё включено , отличный сервис .
показати весь коментар
23.07.2019 23:21 Відповісти
передай им, пусть лучше в Сирии отдыхают ! Там скрепы, не то шо в Турции
показати весь коментар
24.07.2019 09:19 Відповісти
Уже мона, припозднился ты чтой-то, все давно повыползали со щелей хренлёвских.
показати весь коментар
23.07.2019 20:33 Відповісти
Симоненко нафталиновый с шкафа вилез, сколько этой моли ватной начало вылезать в последнее время - жесть.
показати весь коментар
23.07.2019 20:33 Відповісти
При Порохе такого не было, кстати. А вот при ЗЕбиле и двух месяцев не прошло - повылазили со всех щелей.
показати весь коментар
23.07.2019 20:57 Відповісти
рейтинг на выборах был бы со знаком минус))
показати весь коментар
24.07.2019 09:48 Відповісти
https://www.facebook.com/obozrevatel/photos/p.2541252632551732/2541252632551732/?type=1&theater# Симоненко знову намагається оскаржити заборону КПУ - Цензор.НЕТ 19 https://www.facebook.com/obozrevatel/photos/p.2541252632551732/2541252632551732/?type=1&theater# https://www.facebook.com/obozrevatel/?tn-str=k%2AF Obozrevatel и 112 канал это один хозяин с ДНР?
показати весь коментар
23.07.2019 20:37 Відповісти
Що, молодуха вже набридла? Чи бабло накрадене вже скінчилась...
показати весь коментар
23.07.2019 20:46 Відповісти
Ну, что я вам говорил три новости назад? Симоненка с молодухой таки вернутся с фазенды "испанских товарищей" и снова ринутся "в последний и решительный бой". И Сима такооой молодоооой и юный ЗЕбил впередиии.
показати весь коментар
23.07.2019 20:56 Відповісти
а, шо?! Щас всё возможно (с) зелебоб
показати весь коментар
23.07.2019 21:02 Відповісти
У *****...Вєстник Апокалипсиса...
показати весь коментар
23.07.2019 21:02 Відповісти
Ой , та з Симоненка такий комуніст , як з гандона шарік . Я вас прошу .
показати весь коментар
23.07.2019 21:04 Відповісти
реставрирует он свою контору, не сомневайтесь. и памятники )))
показати весь коментар
23.07.2019 21:09 Відповісти
Дураки никогда не сомневаются. Лишь умные все поддают сомнению.
показати весь коментар
23.07.2019 21:15 Відповісти
далеко не всЁ. например восход солнца на востоке или около
или гром после молнии...
а вот дураки надеются что грома может и не быть ))))))))))
показати весь коментар
23.07.2019 22:08 Відповісти
Ну вот, например, некоторые свято уверены, что олигарх По, вошедший в сговор с олигархами Ах и Фи, будет не покладая рук работать на народ Украины, а не набивать свои карманы.Это гром и молния или восход солнца на востоке?
показати весь коментар
23.07.2019 22:18 Відповісти
ты поумничал про дураков и умных. тебя прибили к земле.
твои детские отмазки никому не интересны
показати весь коментар
24.07.2019 06:26 Відповісти
Прахоботы своими жалкими высерами могут прибивать к земле лишь рейтинг обновленной свынарчуковой банды.
показати весь коментар
24.07.2019 08:47 Відповісти
уродец, меня не заботят порохоботы.
мне интересно потыкать палкой в рожу зебильчика и посмотреть на его конвульсии..
скушноВАТА конвульсируешь. фантазии мало, добавь дорожку )))))
показати весь коментар
24.07.2019 08:53 Відповісти
Симоненко знову намагається оскаржити заборону КПУ - Цензор.НЕТ 9448
показати весь коментар
23.07.2019 21:13 Відповісти
Симоненко знову намагається оскаржити смерть Леніна. На підстві того, що Ленін живіший за Симоненка у ліжку.
показати весь коментар
23.07.2019 21:40 Відповісти
А похоже что малороссы не против этого, сытое рабство для них лучше чем свобода
показати весь коментар
23.07.2019 21:59 Відповісти
Вбивали сокирами: в Україні знайшли масове поховання жінок і дітей 1919 - 1921 років . Моторошні фото ( +18 )
На Житомирщині виявили останки 29 осіб, жорстоко вбитих чекістами в період становлення радянської влади в 1919-1921 роках.
Відповідні фото опублікували на сторінці історико-патріотичного об'єднання "Пошук" у Facebook"З 19 по 21 липня ІПО "Пошук" проводило пошукові роботи на місці масового вбивства цивільних осіб у період становлення радянської влади, приблизно 1919-1921 роки. Всього було ексгумовано рештки 29 осіб. Більшість із них - це маленькі діти і жінки. Загальна кількість знайдених останків людей за весь час становить 173. Роботи в даному місці будуть надалі продовжені, так як це ще не кінцева цифра", - сказано в повідомленні. Як уточнили користувачі в коментарях, братська могила знаходиться на території села Шумськ під Житомиром, знищеного в 1952 році заради будівництва танкового полігону.

Події тих часів описані в документальному фільмі "Шумськ". У стрічці йдеться про жінок і дітей, яких жорстоко вбивали ******* і сокирами і кидали роздягненими в яму.
показати весь коментар
24.07.2019 00:19 Відповісти
Кремль дает и деньги , и "добро". Губошлеп Симоненко всегда был промосковской прости .. ну аморальной и развратной девицей , оказывающей любые услуги за деньги.Уже не молодая , но с дырками ....
показати весь коментар
24.07.2019 00:29 Відповісти
Коммунизд хочет продолжать строить коммуниздм. Дайте ему селедки!
показати весь коментар
24.07.2019 00:36 Відповісти
Симоненко - не коммунист.
показати весь коментар
24.07.2019 03:54 Відповісти
когда оно здохнет баласт ватносовковый