8766 відвідувачів онлайн
2 251 20

Уряд складе повноваження на першому засіданні нової Верховної Ради, - Гройсман

Уряд складе повноваження на першому засіданні нової Верховної Ради, - Гройсман

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів складе повноваження на першому засіданні новообраної Верховної Ради.

Про це він сказав на засіданні уряду 24 липня, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Наш уряд, як і прем'єр-міністр, складе свої повноваження перед новообраною Верховною Радою на першому засіданні. Далі ми виконуватимемо обов'язки до формування нового уряду. Я розраховую і сподіваюся на те, що формування нового уряду відбудеться доволі швидко", - сказав Гройсман.

Він висловив побажання, щоб перше засідання Верховної Ради відбулося якнайшвидше.

Топ коментарі
+3
Та ти шо грося ? Правда?
показати весь коментар
24.07.2019 12:04 Відповісти
+3
ой вей...кака досада... а у него еще столько было умных слов...))))
показати весь коментар
24.07.2019 12:10 Відповісти
+3
Давай до свидания грося,тупее и примитивнее премьера в Украине до тебя не было,будем надеется,что и не будет.
показати весь коментар
24.07.2019 12:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та ти шо грося ? Правда?
показати весь коментар
24.07.2019 12:04 Відповісти
а шо,у него есть варианты?)
показати весь коментар
24.07.2019 12:09 Відповісти
ой вей...кака досада... а у него еще столько было умных слов...))))
показати весь коментар
24.07.2019 12:10 Відповісти
Іронія Долі!
-Перше засідання Верховної Ради України ІХ скликання буде відкриВАТИ антиукраїнець, депутат від українофобської, промосковської партії "Опозиційна платформа - за життя", депутат 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 7-го та 8-го скликань Юлій Іоффе.... який голосував ПРОТИ Закону про визнання українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей...!!!
між іншим...
-А Перше засідання Верховної Ради VIII скликання відкривав ПОВНИЙ АНАЛОГ Юлію Іоффе - депутат 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань - Юхим Звягільський.
-Обидва з Донбасу, однієї національності, обидва були директорами шахт, всю політичну діяльність дотримувалися перпендикулярних Україні позицій - обидва входили в фракцію кпсс в першому скликанні, в "групу 239" Олександра Мороза. Обидва входили в партію регіонів - активно виступали за всі види інтеграції України з Ордою, проти ЄС і НАТО, голосували за антиукраїнські закони... обидва були віце-прем'єрами України, обидва "безсрібники"- мульти-мільйонери,.. на цьому ж поприщі...
показати весь коментар
24.07.2019 12:53 Відповісти
Уряд складе повноваження на першому засіданні нової Верховної Ради, - Гройсман - Цензор.НЕТ 7146Уряд складе повноваження на першому засіданні нової Верховної Ради, - Гройсман - Цензор.НЕТ 797

Юлій та Юхим...)))
показати весь коментар
24.07.2019 12:57 Відповісти
Та вали ты уже на ....!
Достал...
Предателей даже у ЗЕленобобы не любят!)))
показати весь коментар
24.07.2019 12:12 Відповісти
Обсяги промислового виробництва в червні 2019 року в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року скоротилися на 2,3%.
Про це повідомляється в даних Державної служби статистики.
За січень-червень 2019 року промвиробництво виросло на 0,5%.
За перші шість місяців у видобувній промисловості і розробці кар'єрів зростання становило 3%, в переробній промисловості - падіння на 0,1%, в постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - падіння на 1,5%.

https://ura-inform.com/uk/economics/2019/07/23/promproizvodstvo-v-ukraine-snova-nachalo-padat

Зебіли, вашими молитвами і галасуванням, ловіть результати... Ще інвестори почнуть втікати...
показати весь коментар
24.07.2019 12:14 Відповісти
Яке ще виробництво, Ротердаму+ нема, тарифи знизили, платня по 4000 євро, що вам ще треба?
показати весь коментар
24.07.2019 12:21 Відповісти
А пока не мешайте, нам обеспечивать своё блогополучие на следующие 5 лет, многое не успели для себя провести. Забыл добавить в речи.
показати весь коментар
24.07.2019 12:14 Відповісти
Єто самое лудшее, что оно сделает в своей жизни
показати весь коментар
24.07.2019 12:16 Відповісти
Новое правительство это будет не скоро....зебобик в панике....кого премьером не назначь все кинут....
А премьер потом год будет неприкосаемым.....и власти премьер имеет поболее презЕдента....
показати весь коментар
24.07.2019 12:17 Відповісти
Давай до свидания грося,тупее и примитивнее премьера в Украине до тебя не было,будем надеется,что и не будет.
показати весь коментар
24.07.2019 12:19 Відповісти
Чо, нормально, пора менять элитные авто на автозак
показати весь коментар
24.07.2019 12:27 Відповісти
Азиров ещё не подъехал, кто знает ?
показати весь коментар
24.07.2019 12:27 Відповісти
"Правительство сложит полномочия на первом заседании новой Верховной Рады" - после этого будут судить Гройсмана https://antikor.com.ua/articles/246760-******************************************************* за то, что он недоплатил 600 тыс грн налогов за машину жены ?
показати весь коментар
24.07.2019 12:56 Відповісти
балбес с вещевого рынка везде пролетел, может мимо тюрьмы не пролетит?
показати весь коментар
24.07.2019 13:00 Відповісти
Гройсман умный и дальновидный Зачем ему идти в конфронтацию с Зеленском....выборами жизнь не заканчивается. Он с политической жизни Украины никуда не денется,вот посмотрите. Удачи ему желаю,искренне!
показати весь коментар
24.07.2019 13:06 Відповісти