13331 відвідувач онлайн
5 861 159

"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів

Партія "Слуга народу" в партнерстві з Київською школою економіки проведе освітній інтенсив для обраних від цієї партії народних депутатів України.

"Тижневий експрес-курс, підготовлений кращими українськими фахівцями від партії "Слуга Народу" у партнерстві з Київською школою економіки, стане першим у серії навчальних програм для членів фракції, яка буде реалізовуватися протягом всього терміну роботи Верховної Ради IX скликання", - наголошується в повідомленні партії, передає Цензор.НЕТ.

У "Слузі народу" зазначають, що майбутні депутати вже сьогодні мають цілу низку ідей та ініціатив, спрямованих на досягнення економічного прориву, зростання добробуту людей, покращення якості державного і місцевого управління, боротьбу з корупцією.

"Мета освітнього інтенсиву - дати народним обранцям відповідний набір навичок і компетенцій, який дозволить втілити ці ініціативи на практиці", - зауважили в партії.

У "Слузі народу" хочуть, щоб новообрані депутати отримали необхідний рівень знань про сучасний стан, проблеми та перспективи різних галузей економіки і соціального життя країни; отримали глибоке розуміння бюджетного процесу та процесу ухвалення державних рішень; навчилися будувати політичні стратегії перетворень, створювати законопроєкти; засвоїли принципи і техніки обговорення законодавчих ініціатив із зацікавленими сторонами.

У партії розраховують на те, що фракція "Слуги народу" за підсумками першого інтенсиву стане працювати як злагоджена команда і буквально з першого дня роботи Верховної Ради нового скликання запропонує для ухвалення пакети законопроєктів, на які чекають її виборці та весь український народ.

Надалі народних депутатів від "Слуги народу" чекають секторальні лекції, семінари, зустрічі з практиками державного управління, експертами та фахівцями з різних галузей.

"Процес навчання триватиме постійно, щоб забезпечити якісну фахову роботу кожного народного обранця", - наголосили в партії.

Школа Зе!депутата: Слуга народу проведе курси для своїх депутатів 01
Школа Зе!депутата: Слуга народу проведе курси для своїх депутатів 02

Топ коментарі
+22
"Школа Зе!депутата": "Слуга народа" проведет курсы для своих депутатов - Цензор.НЕТ 8240
показати весь коментар
24.07.2019 14:23 Відповісти
+20
Раніше була метафора щодо ВР, а тепер - фактично...
"Школа Зе!депутата": "Слуга народа" проведет курсы для своих депутатов - Цензор.НЕТ 4637
показати весь коментар
24.07.2019 14:21 Відповісти
+19
Мо, писать научат?
показати весь коментар
24.07.2019 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
дорогу можна насипати біля заповітної кнопки, заодно й проголосують підборіддям.
показати весь коментар
24.07.2019 15:28 Відповісти
Чи то сміятись, чи то плакати
Лютий треш ))))
показати весь коментар
24.07.2019 14:39 Відповісти
Провести курсы и по окончании выдать диплом о высшем образовании
показати весь коментар
24.07.2019 14:39 Відповісти
)) Так вон где выдают дипломы о высшем образовании... А надо бы было ДО выборов у них проверять их наличие!
показати весь коментар
24.07.2019 14:41 Відповісти
У нас лейтенантов дают ни дня не служивших, это уже норма.
показати весь коментар
24.07.2019 14:48 Відповісти
Добрий день, Зе-діти! Сьогодні у нас перший урок,ми будемо вчитися читати і писати.
показати весь коментар
24.07.2019 14:40 Відповісти
Так Зе-Букварі ще не готові.
показати весь коментар
24.07.2019 16:21 Відповісти
Оскільки в Зе-команді настала епоха діджиталізації,то букварі відмінили і будуть вчитися на пальцях
показати весь коментар
24.07.2019 16:44 Відповісти
Курсы зедепутатов: Нюхнул, нажал, посидел, сходил пописал. И по кругу.
показати весь коментар
24.07.2019 14:42 Відповісти
А буфет?? А там такой буфет... Хоть бы одним глазком его увидеть. Да одним зубком че-нить грызнуть там. За чисто символическую плату. Или кого-нить))
показати весь коментар
24.07.2019 14:44 Відповісти
"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 1832
показати весь коментар
24.07.2019 14:44 Відповісти
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_



https://mobile.twitter.com/myrotvorets_
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_
https://mobile.twitter.com/myrotvorets_ ℳγr
tvorets.center

@myrotvorets_


Ищем и собираем любые фото и видео с Портновым в период с 2013 по 2019 годы. Цель - анализ зависимости от российских российских спецслужб, кремля и корпораций, изучение "благосклонности" руководства спецслужб рф и кремля к фигуранту, уровень его зависимости от них.
показати весь коментар
24.07.2019 17:15 Відповісти
блин... Типичные большевики в 1917... Власть захватили, а шо с ней делать не знают... Учиться будем. От, ёпрст
https://www.youtube.com/watch?v=gfT5G-Rb47w Один из новоявленных депутатов
показати весь коментар
24.07.2019 14:47 Відповісти
А если оно тупое от рождения,то как его научиш?!
показати весь коментар
24.07.2019 15:47 Відповісти
який сюжет, який пасаж..!
рєспубліка шкід - красно-зєльониє дірєектора і лікбєз для чорной Ради
показати весь коментар
24.07.2019 17:17 Відповісти
Обезьян понабрали теперь дрессировать будут за наш с вами счет !
показати весь коментар
24.07.2019 14:47 Відповісти
кнопки.........
показати весь коментар
24.07.2019 15:02 Відповісти
Порохоботы в первый день залезут под кровать и попёрдывая будут разгонять привычную их носу зраду
показати весь коментар
24.07.2019 14:48 Відповісти
У Вас на смартфоне слетело приложение "Мозг".
показати весь коментар
24.07.2019 14:50 Відповісти
Позвольте с вами не соглоситься, смею утверждать порохоботы чрезвычайно предсказуемые существа как собака Павлова...кто видел порохобота тот в зоопарк не ходит!
показати весь коментар
24.07.2019 15:06 Відповісти
Я не употребляю веществ, может поэтому порохоботы мне не чудятся.
показати весь коментар
24.07.2019 15:13 Відповісти
Соглосись не соглосись а мозга у тебя нет. И не предвидится
показати весь коментар
24.07.2019 23:46 Відповісти
Привычную им зраду? 😂
показати весь коментар
24.07.2019 15:05 Відповісти
Только у прохобота зрада имеет вкус цвет и запах...шо тут не понятного?
показати весь коментар
24.07.2019 15:08 Відповісти
Непонятно как ты живешь без мозга.
показати весь коментар
24.07.2019 15:10 Відповісти
Зачем ему мозг, у него вместо него есть жопа🤔
показати весь коментар
24.07.2019 16:07 Відповісти
Медузы вон с мезозоя без мозгов обходятся
показати весь коментар
24.07.2019 23:47 Відповісти
Интересно а президент покажет "мастер класс",как не отравиться шаурмой и безопасно пробежать по фонтану?
показати весь коментар
24.07.2019 14:48 Відповісти
Конечно
Президенту ж больше показать нечего
Всего лишь стал президентом с 73%, потратив минимально при этом
И в Раде больше половины голосов

Что он может рассказать, этот придурок?
То ли дело Порошенко! Уверенная перемога с 8% 💪🏻
показати весь коментар
24.07.2019 18:28 Відповісти
Главное , что бы выбрали машущего рукой типа Чечетова. Но желательно такого, который все таки умеет летать.
показати весь коментар
24.07.2019 14:53 Відповісти
сопельки им вытирать, и что бы на горшок вовремя ходили.
показати весь коментар
24.07.2019 14:56 Відповісти
Эти курсы должны быть вечерними. После напряжённого трудового дня по очистке сараев.
"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 3088
показати весь коментар
24.07.2019 15:01 Відповісти
либретто им главное раздайте
показати весь коментар
24.07.2019 15:01 Відповісти
Вау! Это что ж получается, Зеленский новый Христос, а все его партийцы новые апосталы.... Вау!
показати весь коментар
24.07.2019 15:01 Відповісти
А ти готуєшся його розіпнути?
показати весь коментар
24.07.2019 15:19 Відповісти
"достижение экономического прорыва" !
Не хочу быть человеком, приносящим дурные вести, но где-то я это уже слышал.

А так же:
Пятилетка интенсивного труда, пятилетка качества, экономика должна быть экономной, навеки сплотила великая и победа коммунизма неизбежна.
Волшебные слова для прокацаплей.
показати весь коментар
24.07.2019 15:06 Відповісти
Для чого вчити давню літературу?
А щоб зацінити, як-от знатно з вас постібалися...

https://www.facebook.com/maksym.swift?fref=mentions&__xts__%5B0%5D=68.ARCv1rDx4Q4S_BQhV4XWpPeK4lNZUci5v0yvbIv9W-sTYQfjzx385mDFBh_6buzKi95vXMopUCtrge4qnvrMH_f2m2GVYC6asbcr7NqWJaOzZeLDr_gNbmYSbeSp5M3SKUpXdJMzKv3v3-kpqiRWMtes7K82qEDsz0L5vCBE6idk3uxoqUDNcpEMUjU678FqcsbRPKe-IW_7tUTtFrgboYK4-Tgz_NnHmHz3wNhQePivkazPAwR_ZIMdqpJlgPSRvBP3BeT6bmW72xMLVz8IUhrkRLvxGufv9E6Bof4sozMKin5D0MQPIqcl9kUyW_B0OXXrQGlnGbGkcKMsKQ&__tn__=KH-R Maksym E Swift нагадав про евфімізм "слуга народний" зі словника Памви Беринди (1627): "мучитель, кат, цекляр [той, що переслідував злочинців]".
Сталін мав би знати про це значення, коли вводив в обіг поняття "слуга народа": Бериндів лексикон був популярний серед семінаристів, про це, зокрема, згадував Горький у "В людях". Такий собі гумор тирана, зрозумілий лиш посвяченим.
Але цікаво, чи знали про це творці "Слуги народу"?
Та напевно знали це їх крємльовскіє куратори.
показати весь коментар
24.07.2019 17:24 Відповісти
Голосуем - За
"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 6235

Голосуем - Против
"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 595

Торжественный внос в Раду законопроекта презедента
"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 1232
показати весь коментар
24.07.2019 15:07 Відповісти
Ти https://nplus1.ru/news/2019/07/22/vibrodog відстав від технічного прогресу
показати весь коментар
24.07.2019 15:16 Відповісти
Ступил, забыл про государство в смартфоне...

Интересно, им на курсах, в новом государстве, будут выдавать смартфон с вибратором или смартфон в вибраторе!
показати весь коментар
24.07.2019 15:23 Відповісти
За бажанням. Дайош щоб до кожного депутанського місця був підведений персональний гіперлуп.

"Школа Зе!депутата": "Слуга народу" проведе курси для своїх депутатів - Цензор.НЕТ 7692
показати весь коментар
24.07.2019 15:35 Відповісти
читати і писати будуть вчити? І рахунки також, чи то вже занадто багато буде, неосилять?
показати весь коментар
24.07.2019 15:12 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=sE_GpmvoGus
банкуйте поцы......... и у меня очень грамадная просьба и даже предупреждение Голосу - не
вздумайте войти в коалицию, всё равно толком сделать ничего не дадут а всё гавно будете выг
ребать в пополам...........
показати весь коментар
24.07.2019 15:13 Відповісти
А нафіг слугам робити коліцийу з іншими фракціями і ділитись?
показати весь коментар
24.07.2019 15:18 Відповісти
вот и я говорю - нафиг, хотя боля-меня сообразительные понимают что быть 100% козой
отпущения будет очень больно и попе и писе и рогам.........
показати весь коментар
24.07.2019 15:55 Відповісти
Оно є приклад гросі, якому наголосували непогану пенсію, на кишенькові витрати вистачить, я гадаю
показати весь коментар
24.07.2019 17:00 Відповісти
зы. https://www.youtube.com/watch?v=Xo-gRhKTlMw
показати весь коментар
24.07.2019 16:02 Відповісти
простите, а какие курсы, актерского мастерства или начинающего бухгалтера?
показати весь коментар
24.07.2019 15:32 Відповісти
Да скорее всего будут учить возгласам: "так точно господин президент,слушаюсь господин президент...и долго продолжительно хлопать"!!!!!
показати весь коментар
24.07.2019 16:04 Відповісти
и как бонус - научат склоняться в глубоком пардоне)))
показати весь коментар
24.07.2019 16:56 Відповісти
Не лохматте бабушку, надо было получить юр. образование + практики лет 5-10. Научить их можно как собачку павлова по сигналу кнопку нажимать на экспресскурсах
показати весь коментар
24.07.2019 16:09 Відповісти
уже нічого їх вчити - вони 20 років через телеящик натаскувалися на ги-ги, га-га реагувати
показати весь коментар
24.07.2019 17:26 Відповісти
Напоминает рабсию, школы и симинары для эдиноросов.
показати весь коментар
24.07.2019 16:47 Відповісти
Во дает ВАЗон!С начала в депутаты заводит,а потом читать и писать учит.
показати весь коментар
24.07.2019 17:04 Відповісти
Может кое кому сначала высшее образование получить
показати весь коментар
24.07.2019 21:01 Відповісти
Правильно, те кто пропустил учёбу в общеобразовательной школе должны закончить хоть зе-школу депутата. Там их научат мыть руки, ходить в туалет, нажимать кнопки и делать государственные лица :з
показати весь коментар
24.07.2019 21:56 Відповісти
Зачем неделя? Разве что оттянуться. Был бы жив Чечетов, научил бы за пять минут.
показати весь коментар
24.07.2019 22:02 Відповісти
ЗЕ-ШКОЛА...😎

Кнопку пальцем нажимать,
Гарно щоки надувать
Учать в школі, учать в школі, учать в школі...
Бєні повернуть Приват
І себе не забувать
Учать в школі, учать в школі, учать в школі...
Ціни знизить раз у п'ять,
Нафіг МВФ послать
Учать в школі, учать в школі, учать в школі...
Референдум провести -
Навести з Кремлем мости
Учать в школі, учать в школі, учать в школі...
Хто видовища хотів -
Повернуть тому "Сватів"
І язик, і одноглазників з московій...
Їсти хватить до зими,
А тоді знімай штани
Й за рояль - проси кредит в чекіста Вови...
Дуже мудрий наш нарід,
Дуже любить він граблі:
Триста років - все по замкнутому колу...
Ну а потім знов майдан -
Розганяти балаган...
От цікаво - місця вистачить в Ростові?...
показати весь коментар
25.07.2019 13:29 Відповісти
Сторінка 2 з 2