5556 відвідувачів онлайн
2 666 61

Борис Джонсон офіційно став новим главою уряду Великої Британії

Борис Джонсон офіційно став новим главою уряду Великої Британії

Новообраний лідер Консервативної партії Великої Британії Бориc Джонсон відвідав Букінгемський палац і отримав аудієнцію у королеви Єлизавети II.

Про це повідомляє пресслужба королівської сім'ї, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода".

"Королева прийняла високоповажного члена парламенту Бориса Джонсона сьогодні вдень і запропонувала йому сформувати нову Адміністрацію. Пан Джонсон прийняв пропозицію Її Величності і поцілував їй руку після призначення його прем’єр-міністром та Першим лордом казначейства", – йдеться в повідомленні Букінгемського палацу.

Таким чином, Джонсон офіційно заступив на посаду прем’єр-міністра Сполученого королівства.

Пресслужба королівської родини також зазначає, що цього ж дня королева прийняла попередницю Джонсона на посаді лідера Консервативної партії і прем’єр-міністра Терезу Мей і затвердила її відставку.

23 липня стало відомо, що новим лідером Консервативної партії замість Терези Мей, а відтак – прем’єр-міністром Великої Британії стане Борис Джонсон. Його підтримали 87% зі 160 000 членів Консервативної партії.

Новому прем'єрові Великої Британії 55 років, він - випускник Оксфордського університету, додає "Бі-бі-сі".

В останнє десятиліття Борис Джонсон був одним з провідних політиків Консервативної партії. З 2008 до 2016 року він був мером Лондона, а в 2016-2018 роках обіймав посаду міністра закордонних справ Великої Британії в уряді Терези Мей.

Під час референдуму по Brexit в 2016 році він був "обличчям" кампанії за вихід Британії з ЄС.

Борис Джонсон виступає за те, щоб змінити угоду з ЄС про вихід з інтеграційного об'єднання, а якщо цього не вийде - пропонує виходити з ЄС без угоди вже 31 жовтня.

Топ коментарі
+13
Для нас это очень хорошая новость. Джонсон на дух не переносит кацапское говно
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
+9
***** твоё клоун
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
+6
Чому розвал, англосакси завжди були окремо.
показати весь коментар
24.07.2019 19:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для нас это очень хорошая новость. Джонсон на дух не переносит кацапское говно
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
А кто ему развал Европы проплатил ? Абама ? 😂
показати весь коментар
24.07.2019 19:29 Відповісти
Чому розвал, англосакси завжди були окремо.
показати весь коментар
24.07.2019 19:37 Відповісти
Окремо, у них только валюта.
показати весь коментар
24.07.2019 19:42 Відповісти
ага, прогноз, в случае брексита без договора, потери ежегодно суммы в 50 миллиардов фунтов - "окремо", ну очень "окремо"...
показати весь коментар
24.07.2019 20:09 Відповісти
Під час останнього зледеніння Британія та Скандинавія не були розділені морем з рештою континенту.
показати весь коментар
24.07.2019 23:18 Відповісти
поверь, если мр. Брексит решит, что можно и без соглашения покинуть ЕС, Британии будет не до вас...
показати весь коментар
24.07.2019 20:06 Відповісти
Ещё один клоун ! 😂
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
***** твоё клоун
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
Нет, твой клоун ***** ! 😂
показати весь коментар
24.07.2019 19:31 Відповісти
Ещё один с 3мя классами, дурачок, как там погода в челябинске?
показати весь коментар
24.07.2019 19:33 Відповісти
Собираешься свалить в Челябу ? 😵. Удачи ! 😁
показати весь коментар
24.07.2019 19:34 Відповісти
Ты чего это свою родную говень с большой буквы пишешь?В украине так не говорят, кстати,как там у вас с унитазами,говорят больная тема для вас,вы всё на дырку
показати весь коментар
24.07.2019 19:50 Відповісти
Но то что Борис любит под€б@ть Путина, это факт ! 👍
показати весь коментар
24.07.2019 19:40 Відповісти
первымы, со вступлением в должность, бориса и джонсона поздравили зорян и шкиряк.
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
https://twitter.com/AntonSanchenko Anton Sanchenko‏ @AntonSanchenko https://twitter.com/AntonSanchenko/status/1153991586138722305 5 ч.5 часов назад

Ми всі ще живі свідки. Ми маємо згадати.
Ось гречкою засівати першим придумав Черновецький. А хто з політиків придумав агітаційні концерти зі звьоздами? Хто той герострат?
показати весь коментар
24.07.2019 19:34 Відповісти
Что за тупой віперд?
показати весь коментар
24.07.2019 20:27 Відповісти
"Народ Великобритании устал ждать, время действовать. Мы покинем (ЕС) 31 октября безо всяких "если" и безо всяких "но", - заявил Джонсон.
При этом он пообещал выработать новое и лучшее соглашение с ЕС.
"Мы не хотим выхода без сделки. Но ведь разумно проводить подготовку на случай такого развития событий", - добавил Джонсон.
показати весь коментар
24.07.2019 19:27 Відповісти
как гражданин ФРГ, могу сказать - Боря, иди гуляй. или сделка а-ля Тереза Мей, или no deal, раз мозгов нет.
показати весь коментар
24.07.2019 20:12 Відповісти
ну разберётесь как-нибудь, жёстко или не очень, развязка вопроса уже скоро судя по всему
показати весь коментар
24.07.2019 20:17 Відповісти
Там игра сильная и крупная, нам обсуждать нет смысла. Но Джонсона называют вторым Черчилем, но нам важнее его крепко не любовь к кацапам. Типичный англосакс---продуманый зараза. Такие только в шахматы играют, даже когда играют в карты.
показати весь коментар
24.07.2019 20:25 Відповісти
я не обсуждаю, я процитировал его заявление после официального вступления в должность.
показати весь коментар
24.07.2019 20:38 Відповісти
Да я тоже, просто привязался к вашему коменту. Этот парень на посту министра ИД крепко работал, фигура достойная, такие работают на страну не от должности а по призванию, нет у нас пока таких. Возможно и не будет.
показати весь коментар
24.07.2019 21:57 Відповісти
Як не мене - схожий чимось на сера Вінстона Черчіля та англійського бульдога..
показати весь коментар
24.07.2019 19:28 Відповісти
Нда .. Не то шо у нас ,, на клоуна . .
показати весь коментар
24.07.2019 19:34 Відповісти
Ну так дуй отсюда.
показати весь коментар
24.07.2019 19:39 Відповісти
На кого- дуть отсюда ? .
показати весь коментар
24.07.2019 19:45 Відповісти
На твоего соевого хозяина.
показати весь коментар
24.07.2019 19:47 Відповісти
Нафига на него дуть ,, ему шо жарко . ? .
показати весь коментар
24.07.2019 19:53 Відповісти
Скорее на Трампа.
показати весь коментар
24.07.2019 21:47 Відповісти
І ПТУ не закінчував, а вже прем'єр. Вчіться народ, як можна стати прем'єром, не закінчивши ПТУ. Халява.
показати весь коментар
24.07.2019 19:29 Відповісти
Вот мне интересно, а у твоего ***** какое образование? Школ у вас нет, ремесленое разве что, завклубом,это сила
показати весь коментар
24.07.2019 19:32 Відповісти
Та то фигня ,, у нас вон - в армии не служил ,, и уже говнокоманувач . ! .
показати весь коментар
24.07.2019 19:32 Відповісти
То титул в додаток, він на то не обирався. А в ТІЙ армії не було сенсу служити. Диплом алканавта можна при бажанні й на цивілці отримати.
показати весь коментар
24.07.2019 19:36 Відповісти
Так его же в ЭТУ , говорят - четырежды! вызывали повесткой . .
показати весь коментар
24.07.2019 19:42 Відповісти
так він зайнятий був - смішив головнокомандувача по телевізору.
показати весь коментар
24.07.2019 19:46 Відповісти
Аа-а .. !! Ну тогды да . Это ж в корне меняет дело . Это же ,, совсем не ТО , пальТО . Поважна прычына ,, корпоратиф , йолки-палки . .
показати весь коментар
24.07.2019 19:51 Відповісти
Куда уж, Итонскому колледжу и Баллиол-колледжу (основанному в 1269 году) Оксфордского университета до ПТУ .
показати весь коментар
24.07.2019 21:16 Відповісти
Везёт англичанам . .
показати весь коментар
24.07.2019 19:29 Відповісти
ага...
показати весь коментар
24.07.2019 19:38 Відповісти
У орков траур и разочарование. После Мей пришел лучший
показати весь коментар
24.07.2019 19:34 Відповісти
А твои ублюдки неграмотные интересуются кто там в Британии стал премьером?
показати весь коментар
24.07.2019 21:27 Відповісти
https://censor.net/user/423088 Ты кацап, придурок?
показати весь коментар
25.07.2019 00:23 Відповісти
Мочи их всех, Борис😄
показати весь коментар
24.07.2019 19:40 Відповісти
Эксцентричный хлопчина. Обещает наконец вывести Британию оттуда, куда Украина только мечтает вступить. Представляете масштаб пропасти?)))
показати весь коментар
24.07.2019 19:41 Відповісти
Это точно слуга народа, пока мэром Лондона был ездил на велосипеде
показати весь коментар
24.07.2019 19:41 Відповісти
мені подобається публічний політичний статус Джонсона по-англійські розміркований, але одночасно непередбачуваний. У часи гибридних викликів те, що треба
показати весь коментар
24.07.2019 19:42 Відповісти
Давай Джонсон, мочи вату!!!
показати весь коментар
24.07.2019 19:44 Відповісти
В добрий час,Борис!
показати весь коментар
24.07.2019 19:48 Відповісти
Тепер путін ховайся. Опустить (в прямому сенсі) тебе Борис, за давньою традицією Оксфордського інкубатора.
показати весь коментар
24.07.2019 19:49 Відповісти
Борис Трамп и Дональд Джонсон - два дебила это сила. Даже внешне похожи, как из одной пробирки.)) Политический кризис на Западе из-за отсутствия компетентных кадров.
показати весь коментар
24.07.2019 20:16 Відповісти
Та ты шо,баран запоребриковый,правда сущая?
показати весь коментар
24.07.2019 21:37 Відповісти
Трамп, Зеленский, теперь Джонсон. Клоунам попёрло.
показати весь коментар
24.07.2019 20:18 Відповісти
БОріс,справжній Великобританський бандерівець ,вірю в нього ,допомагатиме Україні
показати весь коментар
24.07.2019 20:19 Відповісти
радостно то как за немытых кацабов)))
показати весь коментар
24.07.2019 20:26 Відповісти
Можливо відмінять вам дегенератам візи,будете на полях у лордів працювати,на більше не сподівайтесь.
показати весь коментар
24.07.2019 20:44 Відповісти
_Путлер поимел Джонсона, та понесла и выродила брексит. Путлер этому уродцу папаша, а Джонсон - мамаша.
показати весь коментар
24.07.2019 21:03 Відповісти
Хоть одна хорошая новость за последнее время..
показати весь коментар
24.07.2019 21:16 Відповісти
Этот наломает дров.
показати весь коментар
24.07.2019 21:49 Відповісти
Польские сантехники в Англии напряглись. Украинские в Польше тоже. Если первые вернутся домой, произойдёт малоприятная заруба на вантусах, скоротечная и без шансов для вторых.
показати весь коментар
25.07.2019 00:00 Відповісти