10665 відвідувачів онлайн
10 235 158

Румунія не дозволила транзит російської військової техніки для Сербії

Румунія не дозволила транзит російської військової техніки для Сербії

Румунія не дозволила транзит через Дунай російської військової техніки для Сербії, оскільки це забороняють європейські санкції, введені за агресію РФ проти України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на румунський сайт Mediafax, це підтвердили в міністерстві закордонних справ Румунії.

Раніше сербські ЗМІ повідомили, що румунська влада заблокувала транзит російського транспорту з озброєнням через Дунай, не видавши на це ліцензію.

В румунському міністерстві пояснили, що для видачі транзитної ліцензії на перевезення військової продукції, яка за законом може видаватися тільки румунському оператору, необхідне дотримання кількох умов.

Одна з умов полягає в тому, що послуги румунського оператора не повинні прямо або побічно відповідати інтересам фізичних або юридичних осіб з Росії відповідно до рішення 2014/512/PESC Ради ЄС про обмежувальні заходи у відповідь на дії Росії з дестабілізації ситуації в Україні.

"Ця умова не була виконана в цій ситуації, тому компетентна румунська влада не могла видати відповідну ліцензію", - заявили в МЗС Румунії.

За даними сербських ЗМІ, мова йде про відправлення 30 танків та 30 БРДМ, які Белград повинен отримати на основі контракту між Сербією та Росією.

Сербія підтримує міцні політичні зв'язки з Росією і відмовляється приєднатися до західних економічних санкцій проти Москви. Белград почав переговори про вступ до ЄС, але, на відміну від інших балканських держав, не хоче вступати в НАТО.

Топ коментарі
+24
Румыны красавчики.Один вопрос ,как при потужном "патриоте" пете 5 лет смогла существовать в приднестровье кацапская армия?Там всего две границы?
показати весь коментар
26.07.2019 21:22 Відповісти
+21
Сербія - це сРашка на Балканах. РФ є раковую пухлиною, а Сербія одна з її метастаз. Треба видалити нахер.
показати весь коментар
26.07.2019 22:24 Відповісти
+19
А шо там з кацапськими військами у Молдові,як і раніше через Україну техніку та особовий склад гоняють?
показати весь коментар
26.07.2019 21:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
румуние не РАЗРЕШИЛА , а Украина разрешила т.к. воюет с росией )))))
показати весь коментар
26.07.2019 21:41 Відповісти
Что курим?
показати весь коментар
26.07.2019 21:44 Відповісти
уже выкурил ((((
показати весь коментар
26.07.2019 21:52 Відповісти
...а Россия говорит что ничего не поставляла...
показати весь коментар
26.07.2019 21:41 Відповісти
Все же знают что рашка всегда говорит правду и только правду!
показати весь коментар
27.07.2019 13:21 Відповісти
МЕНЯ МУЧАЕТ УЖЕ ПЯТЬ ЛЕТ ОДИН ВОПРОС - КАК, КАКИМ ОБРАЗОМ ПРОИСХОДИТ РОТАЦИЯ РОССИЙСКИХ ВОЙСК И ТЕХНИКИ В ПРИДНЕСТРОВЬЕ, ЕСЛИ ОНО С ДВУХ СТОРОН ОКРУЖЕНО МОЛДОВОЙ И УКРАИНОЙ?????
показати весь коментар
26.07.2019 21:42 Відповісти
Меня он мучает больше 10 лет.
Последние пару месяцев - тоже.
Самолётами всё не привезёшь, без ж.д. - никак...
показати весь коментар
26.07.2019 21:47 Відповісти
меня мучает тоже один вопрос: почему фабрики троллей нанимают идиотов? потому что дешевле, или это такая фишка? какая техника была перемещена из пмр в россию или обратно?
показати весь коментар
26.07.2019 21:48 Відповісти
каким образом происходит ротация офицеров и солдат в количестве 1700 штук?????
показати весь коментар
26.07.2019 21:56 Відповісти
...жовано-пережовано уже, но тебе, профессиональному калоеду еще раз: прилетают по гражданке в Молдову и дальше на автобусе в ПМР. Назад в обратном порядке.
показати весь коментар
27.07.2019 13:22 Відповісти
Уже писали и .... в общем договор сраный в действии., сбу бережет фсб , или наоборот. Приходи на станцию Буча ЖД, там до хрена свиней рф которые едут в Приднестровье .
показати весь коментар
26.07.2019 21:49 Відповісти
Пускать козлмордых мужского рода от 18 до 60 лет начали пускать только месяц как! Кого ты там на станции Буча ЖД встречал, зеленых чертей с перепою?
показати весь коментар
27.07.2019 13:24 Відповісти
чИТАЙ внимательно. "ДОГОВОР НЕ ОТМЕНИЛИ " . или как в старом анекдоте притче: В автобусе стоит бухой мужик и шатается а рядом стоит женщина и возмущается: Мужчина вы пьяны!
Ответ пиянисы: Ну и что? Зато у вас ноги крявые.
Ответ женщины: Ну и что?
Ответ пиянисы: А я завтра буду Трезвый.
показати весь коментар
27.07.2019 13:34 Відповісти
Самолётами.
показати весь коментар
26.07.2019 21:52 Відповісти
через космос????????
показати весь коментар
26.07.2019 21:57 Відповісти
А разрешение до Румынии, получается, есть!
показати весь коментар
26.07.2019 21:46 Відповісти
В сербии металлоломах не хватает? На переплавку везут?
показати весь коментар
26.07.2019 21:55 Відповісти
Тут следует отметить что у Украины танки будут по старее...
показати весь коментар
26.07.2019 22:01 Відповісти
...главное чтобы стреляли хорошо! соотношение потерь говорит само за себя. по скромным подсчетам 1:10 в пользу Украины.
показати весь коментар
27.07.2019 13:25 Відповісти
кремляди продвигаются в глубь НАТО. Сербская Народная Республика - это результат "озабочиваемости" и "взволновоности"
показати весь коментар
26.07.2019 21:55 Відповісти
цікава річ виходить, все обговорення- це перевід стрілок в напрямку так званого "Придністров'я". Подумав провокатори? Так ні, ідіоти ті ж самі, як на перекличці ще й парашути позаду висять.
показати весь коментар
26.07.2019 21:55 Відповісти
На карлика положили известный орган... как так могло произойти.
показати весь коментар
26.07.2019 21:57 Відповісти
зараз Вас заблокують, бо це якесь вже збочення ***** під органом...
показати весь коментар
26.07.2019 22:20 Відповісти
Одно из обязательных условий - правильный ответ на вопрос: "Чей Крым?".
показати весь коментар
26.07.2019 22:01 Відповісти
Сербія - це сРашка на Балканах. РФ є раковую пухлиною, а Сербія одна з її метастаз. Треба видалити нахер.
показати весь коментар
26.07.2019 22:24 Відповісти
moloci
показати весь коментар
26.07.2019 22:39 Відповісти
Сербия - позор Европы
показати весь коментар
26.07.2019 22:55 Відповісти
Зачем им танки? Косово обратно не вернут полюбасу, поезд ушёл. Хорваты им уже набили морду ранее, уступая в численности и в вооружении, мадьяр, румынов, болгар, черногорцев вроде штурмовать не собираются... Купили бы китайские - всяко дешевле. или леопарды, или меркавы. Снова надеются "на русского царя". 100 лет назад подзуживание сербских братушек из Держимордора закончилось позорным разгромом сербской армии и ее драпом на остров Корфу. Несмотря на тупость австрийских генералов и героизм простых сербских рядовых.Дуракам урок не в прок.
показати весь коментар
26.07.2019 22:59 Відповісти
В том то и дело,что не купили! "Гуманитарная помощь" от раши.
По некоторым данным еще и доплатили. Наверно шоб было чем заправить.
показати весь коментар
27.07.2019 10:27 Відповісти
Завжди хотів в один тур почути від наших петріотів, яким чином росіянські військові, а також військове спорядження та техніка потрапляють до Придністров'я...
показати весь коментар
26.07.2019 23:12 Відповісти
Невже за 5 років не зрозумів? Ну лапоть как был,так и остался! Посмотри раша- сми за 2014 -2015 может поймеш.
показати весь коментар
27.07.2019 10:31 Відповісти
Раша СМІ - це для заключьонних зони RU, ватан.
Мене ж цікавлять пояснення наших вільних петріотів.
показати весь коментар
27.07.2019 13:42 Відповісти
Ты еще маленький вырос цікавитися
показати весь коментар
27.07.2019 13:47 Відповісти
Нє, сци, ватан - для тебе та для петріотів вже достатньо дорослий.
показати весь коментар
27.07.2019 14:34 Відповісти
Навіть якщо живеш в Україні, та хоч трошки розумієш мову,але дивишся та віриш рашазмі, все одно залишаєшся "тупим лаптем", бо розумні люди світу самі знаходять відповіді, тупі чекають жуйки.
показати весь коментар
28.07.2019 13:22 Відповісти
Знання мов - важлива річ. Однак, так само, як ватанам не допомагає сяке-таке володіння українською, так і педротам не допомагає аналогічне "знання" польської, чеської чи й англійської, чому красномовним свідченням є рузультати голосування у найпатріотичному українському виборчому окрузі.
показати весь коментар
28.07.2019 14:07 Відповісти
Румуни молодці, санкції ще краще
Кацапи - сидіть удома у Сибіру, кедрові шишки збирайте ))
показати весь коментар
26.07.2019 23:12 Відповісти
вистачить і мокшанських боліт, а в Сибіру їх не треба, бо це майбутня БелаукроказазузияБирь. https://www.youtube.com/watch?v=IJpR8ufagR8
показати весь коментар
26.07.2019 23:29 Відповісти
Румуни молодці. Рашка-лайно,путінХуйло.
показати весь коментар
26.07.2019 23:24 Відповісти
Ты в шаровары от радости не напустил?
показати весь коментар
27.07.2019 00:19 Відповісти
что удмуртище не выпускают твоих сородичей свинособак из мордовских болот?
это хорошо.
показати весь коментар
27.07.2019 00:43 Відповісти
А ти лапті не згубив?
показати весь коментар
27.07.2019 09:42 Відповісти
Ну а что вы хотели от румын-обычные штатовские подстилки
показати весь коментар
27.07.2019 00:18 Відповісти
Мордва, брысь с форума ЛЮДЕЙ.
показати весь коментар
27.07.2019 01:36 Відповісти
Мы хотели что бы вы с о своим ****** как минимум от......сь !а максимум что бы сдохли !а ты еще та подстилка кремлевская соса !
показати весь коментар
27.07.2019 02:34 Відповісти
это как монголия--пустое место кто их спрашивать будет цыганву
показати весь коментар
27.07.2019 01:52 Відповісти
помойная пасть !
показати весь коментар
27.07.2019 02:35 Відповісти
Румынам респект !
показати весь коментар
27.07.2019 02:30 Відповісти
А как эта техника попала на румынскую границу? Общей границы Румыния-Россия вроде не существует, тем более по Дунаю. Вероятно через Украину?
показати весь коментар
27.07.2019 03:25 Відповісти
Румунія на Чорному морі, великий порт -- Констанца.
показати весь коментар
27.07.2019 10:00 Відповісти
Карту купи,лапоть! И не глобуса рэфии,а МИРА.
И так,для общего развития,мокши из московии. Кроме барж существуют суда река/море различных типов.
показати весь коментар
27.07.2019 10:37 Відповісти
Вот , что значит быть в ЕС и НАТО. Это Румыны теперь могут смеяться над путиным.
показати весь коментар
27.07.2019 06:32 Відповісти
Удар в псину)))
показати весь коментар
27.07.2019 07:35 Відповісти
а через украінські води Дунаю пройшли без перешкод
показати весь коментар
27.07.2019 09:14 Відповісти
да! как прошли украинские воды - самый пиковый вопрос в этой истории!
показати весь коментар
27.07.2019 09:25 Відповісти
та у вас всі там в фєдєрастії дебіли!!
показати весь коментар
27.07.2019 10:12 Відповісти
А они туда и не заходили.
показати весь коментар
27.07.2019 10:38 Відповісти
Сторінка 2 з 2