5602 відвідувача онлайн

Більшість доказів причетності суддів ОАСК до зловживань, найімовірніше, знищено, - Горбатюк

Про це Горбатюк заявив в інтерв'ю Deutsche Welle, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, обшуки планувалося провести не тільки в приміщенні Окружного адмінсуду Києва, а й безпосередньо в кабінетах суддів. Однак ні керівництво ГПУ, ні суди не дозволили цього.

На питання про те, чи можна вважати, що в зв'язку з цим докази причетності суддів до зловживань втрачені, глава управління спецрозслідування ГПУ відповів ствердно.

"Думаю, так. Велика частина втрачена. Однак зловживання настільки масштабні, порушень так багато, що неможливо все знищити. Але найбільш важливі докази, які безспосередньо свідчили про причетність, напевно вже знищені. Втім, є докази, які побічно свідчать про зловживання, але до них ми повинні ще дістатися", - зазначив Горбатюк.

Нагадаємо, НАБУ і ГПУ провели обшуки в Окружному адмінсуді Києва. Як пояснили у відомстві ГПУ в рамках розслідування справ Майдану перевіряла на причетність до скоєння злочинів суддів Окружного адмінсуду Києва.

Топ коментарі
+19
опять ему в штаны кто-то насрал.
показати весь коментар
28.07.2019 16:36 Відповісти
+11
Скучно! Просто гляньте на эту харю! Это- скорбящая харя. Харя сожалеет, типо, что доказуха- уничтожена. Врёт, харя, просто скучно даже. Харя- на плаву.,ей даже всякие Квадраты- не угрожают. Причина: Харя нужна целенькая. в сохранности, звиздящая. Кстати, у Цензора- в почете.
показати весь коментар
28.07.2019 16:53 Відповісти
+10
більшість доказів причетності суддів до зловживань - це винесені ними ухвали та рішення. Всі вони знаходяться в Державному реєстрі судових рішень. Може, горбатюк про це не знає?
показати весь коментар
28.07.2019 16:59 Відповісти

Завантаження...