10480 відвідувачів онлайн
2 479 29

Зеленський призначив колишнього гендиректора СТБ Бородянського своїм позаштатним радником

Зеленський призначив колишнього гендиректора СТБ Бородянського своїм позаштатним радником

Президент України Володимир Зеленський призначив колишнього генерального директора телеканалу СТБ, керівника групи StarLightMedia Володимира Бородянського своїм позаштатним радником.

Відповідний указ №557/2019  від 29 липня 2019 року розміщено на президентському сайті в понеділок, передає Цензор.НЕТ.

"Призначити Бородянського Володимира Володимировича радником президента України (поза штатом)", - сказано в документі.

Бородянський написав у Facebook, що в команді Зеленського планує розвивати гуманітарну галузь в Україні.

"Отже, нині моя посада - радник президента з гуманітарних питань. Як це бачу: можливість зробити і реалізувати задуми та стратегії, які докорінно змінять гуманітарну галузь в Україні. Я хочу, аби держава могла запропонувати своїм митцям підтримку, захист та справедливі і прозорі KPI їхньої роботи", - заявив він.

За його словами, закордонним діячам мистецтва хотів би забезпечити умови, які будуть стимулювати їх до роботи в Україні та за допомогою яких країна буде першою серед потенційних партнерів будь-якого міжнародного проекту.

"Щоб знову, навіть не з’являлося запитань чому серіал "Чорнобиль" HBO та Sky знімали не в Україні, а в Литві. Що це означає? Це означає прибуток, який можна інвестувати у власне виробництво і презентацію України світові", - стверджує Бородянський.

Він зазначив, що мистецтво, спорт і інформаційна безпека повинні розвиватися за підтримки держави, а держава має розуміти, для чого і для якої кінцевої мети існує кожен з її гуманітарних активів.

"Наразі завдання президента наступне : спільно з депутатами, індустрією, експертами, науковим співтовариством - створити гуманітарну стратегію, сформувати конкретну програму дій, підґрунтя для зміни законодавства, та появи нового, трансформувати інфраструктуру гуманітарної сфери відповідно до затвердженої парламентом стратегії", - розповів ексмедійник.

Бородянський додав, що це виклик для України і шанс на зміни.

"Хто це робитиме? Команда. Команду робочої групи добиратиму з найкращих професіоналів індустрії, в якій за кожним напрямком буде закріплений окремий куратор, що у свою чергу сформує свою робочу групу", - сказав він.

Зокрема, зазначив, що напрямків роботи багато: музеї і заповідники, театри, музика, консерваторії, філармонії, кіно, релігія, бібліотеки, книги.

А також медіа: ЗМІ (ТБ, преса, радіо), соціальні медіа та інтернет-видання, інформаційна безпека, спорт, туризм та благодійність.

Бородянський додав, що його команда буде багато взаємодіяти з галуззю освіти.

Зеленський призначив колишнього гендиректора СТБ Бородянського своїм позаштатним радником 01

Володимир Бородянський з 2004 є генеральним директором телеканалу СТБ, а з березня 2012 року очолює медіагрупу StarLightMedia. Раніше, в 2000 році, працював керівником відділу управління медіаактивами "Альфа-банку", відповідав за реалізацію бізнес-проектів "Новий канал", "Наше радіо" та ін.

Топ коментарі
+12
Власником цього каналу є Пінчук.Значить вже порішали все,після зустрічі.Коротше кажучи,в нас країна рішал,як Московія.
показати весь коментар
29.07.2019 12:31 Відповісти
+10
вот это правильно
ещё осталось штатными назначить с 112 и ньюс-ван
но видимо одного дыбила ткаченко там недостаточно?
показати весь коментар
29.07.2019 12:31 Відповісти
+5
...тем временем где-то продолжает грустить без должности один лысый...
Зеленский назначил гендиректора СТБ Бородянского своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 9411
показати весь коментар
29.07.2019 12:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
вот это правильно
ещё осталось штатными назначить с 112 и ньюс-ван
но видимо одного дыбила ткаченко там недостаточно?
показати весь коментар
29.07.2019 12:31 Відповісти
одна шайка

Зеленский назначил гендиректора СТБ Бородянского своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 2834
показати весь коментар
29.07.2019 12:41 Відповісти
А что он может посоветовать ?
показати весь коментар
29.07.2019 12:31 Відповісти
Да парня видать пристроили на денежную должность ,за особые заслуги в обсирании Пороха!!!!!Оно и правда...чем теперь жить человеку...если на обсирание Зе,от Пинчука,заказов нету!!!!))))
показати весь коментар
29.07.2019 16:26 Відповісти
Власником цього каналу є Пінчук.Значить вже порішали все,після зустрічі.Коротше кажучи,в нас країна рішал,як Московія.
показати весь коментар
29.07.2019 12:31 Відповісти
А раніше як було?
показати весь коментар
29.07.2019 12:39 Відповісти
https://censor.net/user/445015 А я про раніше нічого не казав.Нова влада казала,що не буде олігархів,а воно он як.
показати весь коментар
29.07.2019 12:41 Відповісти
Все буде як має бути. Якщо хтось "смітить" протягом 10 років, то неможливо це "сміття" прибрати протягом кількох місяців.
показати весь коментар
29.07.2019 13:37 Відповісти
от пороха требовали - из грязи в князи за 5 лет
показати весь коментар
29.07.2019 13:58 Відповісти
як ьуло раніше см і казали раніше.Тепер нас цікавить те що є тепер.
показати весь коментар
29.07.2019 14:00 Відповісти
а в медія Мертветчука? розвідника -нє
показати весь коментар
29.07.2019 12:32 Відповісти
не зря Пень в АП ездил)))
показати весь коментар
29.07.2019 12:33 Відповісти
...тем временем где-то продолжает грустить без должности один лысый...
Зеленский назначил гендиректора СТБ Бородянского своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 9411
показати весь коментар
29.07.2019 12:33 Відповісти
Зеленский назначил гендиректора СТБ Бородянского своим внештатным советником - Цензор.НЕТ 9380
показати весь коментар
29.07.2019 12:42 Відповісти
та не грустит он, ему достанется бизнес кинопроката. Недавно же СБУ делала первые рейды.
показати весь коментар
29.07.2019 13:22 Відповісти
Численность и состав населения Украины по итогам Всеукраинской переписи населения

украинцы-77%

русские-17%

евреи-0,2%

контроль над экономикой, евреи 83%, контроль СМИ, евреи 96%, депутаты ВР, евреи 62%, герои АТО и ООС, евреи 0,00%.
показати весь коментар
29.07.2019 12:43 Відповісти
https://censor.net/user/444676 І хто в цьому винний?
показати весь коментар
29.07.2019 12:46 Відповісти
тупые хохлы (не украинцы) у которых хата с краю, но потом они воют и скулят.
показати весь коментар
29.07.2019 13:19 Відповісти
Насчёт количества депутатов в ВР ты спи.дел-их там не 62,а 99%!!!Ведь если у депутата ФИО грузинское или болгарское,то это совсем не значит что он не еврей!Взять хоть вашего певца Киркорова...отец у него армянский еврей Григорян(по болгарски Киркор),мать чистокровная еврейка Розман-а получился болгарский певец Киркоров)))
показати весь коментар
29.07.2019 16:38 Відповісти
люди олігарха пінчука...зовсім не чужі новій команді
показати весь коментар
29.07.2019 12:44 Відповісти
https://prefiksblog.co.ua/4167/irinka/ Віктор Пінчук: "Україна повинна піти на болісні компроміси заради миру з Росією"
показати весь коментар
29.07.2019 12:53 Відповісти
×😂😂🌷
показати весь коментар
29.07.2019 12:55 Відповісти
Нове обличчя - чи не так?
показати весь коментар
29.07.2019 12:56 Відповісти
Очередной телепузик. Государство не телевизор!
показати весь коментар
29.07.2019 13:06 Відповісти
Зеленський призначив гендиректора СТБ Бородянського своїм позаштатним радником - Цензор.НЕТ 9536
показати весь коментар
29.07.2019 14:00 Відповісти
Не завелика концентрація євреїв наверху? я не антисеміт, але беруть сумніви, що єврей буде підтримувати українську культуру. Знову будуть мусолити про захист прав всіх народів за рахунок українців.
показати весь коментар
29.07.2019 15:13 Відповісти
А хто заставляв обирати їх в президенти та депутати?
показати весь коментар
29.07.2019 17:54 Відповісти
А чого з СТБ? Ще є Інтер.ICTV та купа інших типу наші, news1, 112 та їм подібних...