8391 відвідувач онлайн
9 525 235

Підлітку оголосили підозру за демонстрацію нацистської символіки в київському ТРЦ, - прокуратура

Київською місцевою прокуратурою №5 спільно з Департаментом захисту національної державності Служби безпеки України викрито молодика, який поширював символіку націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму в одному із торгових центрів на столичній Оболоні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

Інцидент стався 16 лютого в торговому центрі, розташованому на проспекті Бандери.

17-річний хлопець, перебуваючи у приміщенні центру,за допомогою програмного забезпечення "TeamViewer" здійснив зі свого мобільного телефону доступ до системи комп’ютера, з якого велася трансляція реклами на LED.

Пароль до системи був відображений на моніторі в результаті збою в роботі комп’ютера.

Молодик скористався цією технічною несправністю та завантажив у систему фото із зображенням нацистської свастики.

Зазначене зображення протягом певного часу демонструвалося відвідувачам через монітор, розташований на першому поверсі центру, допоки працівники охорони не відімкнули живлення системи комп’ютера.

За результатами розслідування неповнолітньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України, тобто у поширенні, а також публічному використанні символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму.

Розслідування триває.

Як повідомлялося раніше, Служба безпеки України розпочала кримінальне провадження за фактом розміщення в одному з торгово-розважальних центрів Києва нацистської символіки. У торговому центрі Києва "Gorodok Gallery" (біля станції метро "Почайна") в холі на центральних сходах, які оснащені LED-підсвіткою, невідомі вивели зображення свастики, розміщене в білому квадраті на червоному тлі.

Топ коментарі
+29
Бабульок, котрі мітингували 22 з портрєтами Сраліна та червоними ганчірками під охороною шакалів Авакова арештували, чи таки ні?
Подростку объявили подозрение за показ нацисткой символики в киевском ТРЦ, - прокуратура - Цензор.НЕТ 941
показати весь коментар
29.07.2019 14:21 Відповісти
+18
Слушайте, а может меня кто-то ткнуть носом в количество украинцев убитых за "расовую неполноценность"? Не за еврейские или цыганские корни, не за коммунистические взгляды, не за мародерство и вредительство, а именно за "неправильную форму черепа"?
А то чето как-то непонятно, сралин нас целенаправленно уничтожал голодом, продотряды убивали женщин и детей чтобы мужики отдали зерно и оружие, интеллигенцию расстреливали с промышленным размахом, а вот немчура даже одним из поводов для атаки СССР называла освобождение народов россии. И первыми в мире указали на Голодомор - тоже гитлеровцы.
Так что может я того, непопулярные вещи говорю, но как по мне уравнивать немчуру и совков может только тайный совкодрочер. Или тот, кто получает шекеля за красивые пейсы глаза своих предков.
К слову в Украине и первых и вторых - критично мало, чтобы такие жесткие законы существовали.
показати весь коментар
29.07.2019 14:19 Відповісти
+17
По любому тут кацапы замешаны,уж очень они тогда эту новость смаковали и первые её подхватили.Явно был их заказ.
показати весь коментар
29.07.2019 14:10 Відповісти

Завантаження...