9991 відвідувач онлайн
2 692 18

Вирок найманцю РФ із Бразилії Лусваргі набув чинності, - прокуратура Києва

Вирок найманцю РФ із Бразилії Лусваргі набув чинності, - прокуратура Києва

Набув чинності вирок громадянину Федеративної Республіки Бразилія Рафаелю Лусваргі, який був засуджений до 13 років позбавлення волі за обвинуваченням в участі в діяльності терористичних організацій "ЛДНР" і не передбачених законом збройних формувань.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.

Таке рішення Дніпровський апеляційний суд ухвалив на засіданні в середу, 31 липня, під час розгляду апеляційної скарги, поданої стороною захисту.

У ході судового засідання обвинувачений Рафаель Лусваргі заявив клопотання про відмову від апеляційної скарги, у зв’язку з чим Дніпровським апеляційним судом ухвалено рішення про закриття апеляційного провадження.

Згідно із законодавством, винесення судом такої ухвали тягне за собою набуття чинності судовим рішенням, що було оскаржене в апеляційному порядку.

Рішення апеляційної інстанції своєю чергою оскарженню не підлягає.

Після засідання суду обвинувачений Рафаель Лусваргі відбув у місця відбування покарань.

Нагадаємо, 2 травня цього року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області засудив до 13 років ув'язнення обвинуваченого в участі в терористичних організаціях бразильця Рафаеля Маркуса Лусваргі.

Топ коментарі
+11
Якась зона з нетерпінням очікує на екзотичну й жагучу бразилійку рафаелу..
показати весь коментар
31.07.2019 15:48 Відповісти
+8
Хай жопой самбу с ламбадой в душе теперь танцует для ценителей
показати весь коментар
31.07.2019 15:48 Відповісти
+7
Жаль что не пристрилили. А так теперь нам содержать...
показати весь коментар
31.07.2019 15:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Якась зона з нетерпінням очікує на екзотичну й жагучу бразилійку рафаелу..
показати весь коментар
31.07.2019 15:48 Відповісти
Хай жопой самбу с ламбадой в душе теперь танцует для ценителей
показати весь коментар
31.07.2019 15:48 Відповісти
Жаль что не пристрилили. А так теперь нам содержать...
показати весь коментар
31.07.2019 15:49 Відповісти
Оооооооо! Бразильская попка будет развлекать ценителей экзотики!
показати весь коментар
31.07.2019 15:51 Відповісти
Наших наёмников выпускают, а бразильца к 13 годам приговорили.
показати весь коментар
31.07.2019 15:51 Відповісти
Самоса сволота, але своя!
показати весь коментар
31.07.2019 15:53 Відповісти
Нехай сидить падлюка .
показати весь коментар
31.07.2019 15:57 Відповісти
Та ні, як що в нас за його словами громадянська війна, то в такій війні полонених не буває.
показати весь коментар
31.07.2019 15:59 Відповісти
Щось не дуже поміг "руський мір" цьому бородачу-найманцю , відповідати за вбивства .Може тепер буде зрозуміліше таким "защитникам" , що ординцям до лямпи їх майбутнє.
показати весь коментар
31.07.2019 15:59 Відповісти
А при Мародере его без суда выпустили на волю...
показати весь коментар
31.07.2019 16:06 Відповісти
прЮфет отмародеренному Аленю с чугунными рогами ,покрашенными серебрянкой...
показати весь коментар
31.07.2019 17:08 Відповісти
Неизвестно, сколько он погубил наших парней, наверное мало ему ещё дали, надо бы хоть минимум 15-ть.
показати весь коментар
31.07.2019 16:14 Відповісти
Пора отпускать обменивать?
показати весь коментар
31.07.2019 16:36 Відповісти
А как там наш дедушка ,принесший гранату в меде,поживает?Все еще за пенсией в Украину ковыляет?
показати весь коментар
31.07.2019 16:42 Відповісти
ваш дЭдушка приставился уже...
показати весь коментар
31.07.2019 17:10 Відповісти
Нехай сидить, краще десь поблизу Жовтих Вод...
показати весь коментар
31.07.2019 16:43 Відповісти
Кожному вбивці українців пожитьєве ув'язнення рівно,як Мєртвєчуку,Гепі,Допі,Ахмєтову,Бойко,Рабіновічу,Шуфрічу,Новінському.
показати весь коментар
31.07.2019 18:20 Відповісти
А почему он наемник РФ?
показати весь коментар
31.07.2019 20:09 Відповісти