6644 відвідувача онлайн
4 933 120

Арахамія може очолити фракцію "Слуги народу" в Раді

Арахамія може очолити фракцію "Слуги народу" в Раді

Бізнесмен, член наглядової ради "Укроборонпрому" Давид Арахамія може очолити фракцію партії "Слуга народу" у Верховній Раді.

Про це повідомили в пресслужбі партії "Слуга народу", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Арахамія пропонується на главу фракції", - заявили в пресслужбі "Слуги народу".

У фракції будуть також 15 заступників голови.

У партії "Слуга народу" вже також визначилися з кандидатурами на посади керівників парламентських комітетів.

Зокрема, на главу комітету із закордонних справ буде запропоновано Богдана Яременка, а на голову комітету з євроінтеграції - Марію Мезенцеву.

Опозиції планують віддати комітет із прав людини, який пропонується зробити "у розширенішому форматі", і свободи слова.

Топ коментарі
+18
Похоже, отбыл на многолетнее лечение в мальдивскую глубинку.
показати весь коментар
03.08.2019 19:14 Відповісти
+16
Ты лучше посмотри,где там пэтя канул в неизвестность ..
показати весь коментар
03.08.2019 19:09 Відповісти
+15
Ара хам и я. ))
показати весь коментар
03.08.2019 19:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
сарказм я мала на увазі.
показати весь коментар
03.08.2019 20:28 Відповісти
Нехай очолює.
Може сплутає плани деяким нечистим служкам
показати весь коментар
03.08.2019 19:37 Відповісти
еще один типок
показати весь коментар
03.08.2019 20:02 Відповісти
Фракция попок-кнопкодавов...без собственного мнения...голосование по команде..без обсуждений и поедложений...
Клоуны если коротко...
показати весь коментар
03.08.2019 20:37 Відповісти
Что богдана накакалякает(читай Беня)...за то и проголосуют...массажисты...фотографы именно для этого и нужны...
Чуваками без собственных мозгов очень легко управлять..
показати весь коментар
03.08.2019 20:39 Відповісти
Спеціаліст по шаурмі
показати весь коментар
03.08.2019 20:53 Відповісти
А это что за клоун с гребнем на голове?
показати весь коментар
03.08.2019 21:15 Відповісти


Який феноменальний зліт ...

=паабчалсі= чотири годинки з блазнем - і служки все кинули йому до ніг ...

А чого ж кента з =інвестицій= забрали ?
Як згадаю ту фотку, де воно стояло у кепці і в обтягуючих джинсах - особливо обтягнутих на своєму статевому органі - на фоні бездоганних (для бізнес-стилю) корейців - фу.
показати весь коментар
03.08.2019 22:24 Відповісти
ловкий пройдисвіт - новойє ліцо. Шо той сАбаков - "попутчик ліваруції" - чхати він хотів на ідеали Майдану! Воно присмокталося та питиме кров народну при будь-якому режимі, а краще свій влаштує. Не за горами каудільйо сАбаков правитиме тут та передасть владу своєму сину по наслєдству.
показати весь коментар
03.08.2019 22:37 Відповісти
може не треба, бо буде зашквар
показати весь коментар
03.08.2019 22:33 Відповісти
Арахамія може очолити фракцію "Слуги народу" в Раді - Цензор.НЕТ 3680
показати весь коментар
03.08.2019 23:01 Відповісти
Арахамія може очолити фракцію "Слуги народу" в Раді - Цензор.НЕТ 6904
показати весь коментар
03.08.2019 23:01 Відповісти
хвабріка "нових ліц" - ловких пройдисвітів, не обтяжених совістю
показати весь коментар
03.08.2019 23:16 Відповісти
Да нах вы Пете сдались зебильное стадо. Он страну принял с войной и без копейки в бюджете а оставил с армией и безвизом.
показати весь коментар
04.08.2019 00:10 Відповісти
...и 36-тью миллиардами на казначейском счете, 24 из которых уже при Зе исчезли со счета...
показати весь коментар
04.08.2019 03:21 Відповісти
Да акуеть!!! Куда вы этого абхазского афериста пропихиваете!???
показати весь коментар
04.08.2019 01:31 Відповісти
Грузин? Ещё только один вопрос - кто-нибудь может назвать хотя бы одного грузинского парламентария с украинской фамилией? У меня ответ такой - украинский народ пока ещё есть, украинской нации нет.
показати весь коментар
04.08.2019 01:38 Відповісти
значит, вор будет назначен главой фракции-фрикции...цікаво... правда, в Украине воров назівают бизнесменами...
показати весь коментар
04.08.2019 06:39 Відповісти
Фамилия звучит как кожная болезнь какая то. А зачем ему 15тзаместителей? Кто скажет внятно из поклонников? И готовы ли они за все это платить?
показати весь коментар
04.08.2019 11:32 Відповісти
Сторінка 2 з 2