11614 відвідувачів онлайн

Вирок п'ятьом виконавцям нападу на Гандзюк набув чинності, - Сарган

Вирок п'ятьом виконавцям нападу на Гандзюк набув чинності, - Сарган

Набув чинності вирок суду у вигляді позбавлення волі п'ятьом особам, причетним до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк.

Про це повідомила у Twitter прессекретар генпрокурора України Лариса Сарган, інформує Цензор.НЕТ.

"Вирок Покровського районного суду Дніпропетровської області, відповідно до якого п’ять осіб засуджено до позбавлення волі за вчинення нападу на К.Гандзюк, набув законної сили та звернутий до виконання", - написала вона.

Вирок пятьом виконавцям нападу на Гандзюк набув чинності, - Сарган 01

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою. 4 листопада потерпіла померла в лікарні.

4 грудня оголошено підозру раніше судимому громадянину Олексію Левіну. Пізніше Левіна оголосили в розшук. 11 лютого главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

6 червня суд ухвалив вирок виконавцям. Координатора нападу на Гандзюк Сергія Торбіна засудили до 6 років і 6 місяців позбавлення волі, а Микиту Грабчука, який безпосередньо вилив на Гандзюк кислоту, - до 6 років в'язниці. Володимир Васянович та В'ячеслав Вишневський отримали вирок 4 роки ув'язнення, Віктор Горбунов - 3 роки.

15 лютого суд заарештував Мангера з правом застави в 2 млн 497 тис. грн. Того ж дня глава Херсонської облради вийшов із СІЗО під заставу, а 18 лютого він вийшов на роботу. 24 липня стало відомо, що ГПУ зупинила розслідування проти Мангера і Левіна в справі про вбивство Гандзюк.

Топ коментарі
+3
от 3 до 6,5 лет? Какого Х**???!!! Это же сколько денег за них занесли?! СТ121. Умышленное тяжкое телесное повреждение, совершенное способом, носящим характер особого мучения, или совершенное группой лиц, а также с целью запугивания потерпевшего или других лиц, или совершенное по заказу, или повлекшее смерть потерпевшего, наказывается лишением свободы на срок от семи до десяти лет. Каждый из них должен был получить минимум по 7 лет!!!
показати весь коментар
05.08.2019 12:57 Відповісти
+2
Наскільки я розумію, договір зі слідством, на підставі якого суд ухвалив цей вирок - злочинці не оскаржували в апеляційному порядку...
Але ВСІХ замовників (Левіна...) все-одно потрібно знайти. І головне - посадити Мангера. Юдьці він вже непотрібен.
показати весь коментар
05.08.2019 12:21 Відповісти
+2
дебілізм зебілів - невиліковний...
показати весь коментар
05.08.2019 13:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наскільки я розумію, договір зі слідством, на підставі якого суд ухвалив цей вирок - злочинці не оскаржували в апеляційному порядку...
Але ВСІХ замовників (Левіна...) все-одно потрібно знайти. І головне - посадити Мангера. Юдьці він вже непотрібен.
показати весь коментар
05.08.2019 12:21 Відповісти
боюсь, заказчики выйдут сухими из воды....
показати весь коментар
05.08.2019 12:33 Відповісти
ой... Таки да, може бути... Але подивимось по поведінці Левіна. Портнов повернувся, наприклад...
показати весь коментар
05.08.2019 12:36 Відповісти
Портнов прийде - порядок наведе

Будь ласка, не нагадуйте про цього виродка !
показати весь коментар
05.08.2019 12:43 Відповісти
мушу погодитись по сутті претензії... але - не по формі. Тому що доведеться і на це гівно вказувати...
показати весь коментар
05.08.2019 13:11 Відповісти
навіть не згадаю, щоб у нас було по іншому. десь ще теплеться надія, що новим може вдасться переламати правила.
показати весь коментар
05.08.2019 12:37 Відповісти
Обидві вистави "вибори" вже пройшли - і Мангер нікому абсолютно нецікавий, бо його ім'я з'явилося в контексті обвинувачення по настільки безглуздого і безглуздого злочину виключно під ці обидві вистави. З таким же успіхом щось подібне можна було б пред'явити будь-якому ментовські начальнику і СБУшної в місті Херсоні.
Простіше кажучи - все за вуха притягнуто і соплями скріплене .

Критические идиоты просто не понимают , что убийством это преступление стало только через 2 месяца после его совершения . И весьма по странным обстоятельствам . Мангера как поровоз прецепили к нему ещё на 3 месяца позже .
показати весь коментар
05.08.2019 13:56 Відповісти
Прицепили, кажеш? Тільки от тут така історія - оця ж засуджена група заявила (після числених допитів. очних ставок, інших слідчих дій), що саме Мангер бабло платив... І Левін... Ну, принаймі, я таке читав у вюхах Луценка. І я читав. що саме через це їм просили мінімальний срок.
показати весь коментар
05.08.2019 15:42 Відповісти
Накажите тех кто войну на Донбассе начал. "ДНР" - креатура Ахметова, если кто не в курсе.
показати весь коментар
05.08.2019 12:36 Відповісти
Так треба садити свиню парашенка і ***** шаломова
показати весь коментар
05.08.2019 12:43 Відповісти
дебілізм зебілів - невиліковний...
показати весь коментар
05.08.2019 13:17 Відповісти
Тупі порохоботи.. Ще чучуть.. І у вас дебілів.. Не стане
показати весь коментар
05.08.2019 14:36 Відповісти
Что-то маловато...
показати весь коментар
05.08.2019 12:38 Відповісти
от 3 до 6,5 лет? Какого Х**???!!! Это же сколько денег за них занесли?! СТ121. Умышленное тяжкое телесное повреждение, совершенное способом, носящим характер особого мучения, или совершенное группой лиц, а также с целью запугивания потерпевшего или других лиц, или совершенное по заказу, или повлекшее смерть потерпевшего, наказывается лишением свободы на срок от семи до десяти лет. Каждый из них должен был получить минимум по 7 лет!!!
показати весь коментар
05.08.2019 12:57 Відповісти
гугли: вони підписали угоду зі слідством, вказали на замовників. Тому прокурори, відповідно до угоди, "попросили" в судді по-мінімуму.
І ще: всі вони - ветерани бойових дій, учасники АТО. І тут суд зробив скидку... Да, злочинці... Але...
показати весь коментар
05.08.2019 13:16 Відповісти
Почему такие маленькие сроки за умышленное убийство, совершенное в сговоре группой лиц?! Почему Заказчик убийства на свободе?!
показати весь коментар
05.08.2019 13:06 Відповісти
З приводу замовників - окрема історія.
Але з приводу маленьких сроків - ... Тут юзає пара ваших зебілів, які брешуть, що, мовляв, АТОвців, з ДБ, несправедливо засудили... От розпитуйте їх, заслужено, чи ні.
показати весь коментар
05.08.2019 13:21 Відповісти
а по какой статье осуждены, слабо написать? даже если не по убийству, а по ч.2 ст.121 ук, то там минимальный срок 7 лет. почему так мало дали, учитывая что там группа особ со смертью потерпевшего и совершенное на заказ? вообще **** дались? или это юра прокурор так накэрував? просто интересно, а сколько прокурор просил?
показати весь коментар
05.08.2019 13:25 Відповісти
Несколько лет за убийство?! Вы там все не ****.и?!!
показати весь коментар
05.08.2019 13:42 Відповісти
А то замовники? Вониж підписали угоду зі слідством, вказали на замовників.
показати весь коментар
05.08.2019 14:38 Відповісти
6 лет за предумышленное убийство из корыстных побуждений, совершённое с особой жестокостью. В голове не укладывается. Тут и пожизненного мало.
показати весь коментар
05.08.2019 17:11 Відповісти
Самый гуманный суд в мире. - А человека нет.
показати весь коментар
06.08.2019 00:19 Відповісти