9288 відвідувачів онлайн

Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12

Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12

Кількість постраждалих унаслідок вибухів боєприпасів на території військової частини в Красноярському краї РФ збільшилася до 12.

Про це 6 серпня повідомив "Интерфакс" із посиланням на пресслужбу крайового МОЗу, передає Цензор.НЕТ.

У відомстві зазначили, що всі постраждалі є дорослими. Шістьох із них госпіталізували в стані середньої тяжкості. Решту відправили на амбулаторне лікування.

"До нас доставили дванадцятого постраждалого, він притомний, зараз проходить обстеження, за результатами якого буде ухвалено рішення - чи потрібна йому госпіталізація або він проходитиме лікування амбулаторно", - розповіли ТАСС у центральній районній лікарні Ачинська.

У лікарні уточнили, що з 11 осіб, яких раніше сюди доставили, госпіталізовано шестеро. Двоє з них евакуйовані санавіацією в Красноярськ, ще четверо перебувають в Ачинській ЦРЛ. Решта осіб, які звернулися, проходять лікування амбулаторно.

Заступник міністра оборони РФ генерал армії Дмитро Булгаков заявив, що детонація порохових зарядів на складах боєприпасів припинилася, але залишається загроза підриву окремих боєприпасів.

За попередніми даними, причиною пожежі та вибухів на складі боєприпасів в Ачинському районі міг бути людський чинник, заявив заступник міністра оборони генерал армії Дмитро Булгаков.

Точну причину інциденту встановлять слідство і прокуратура, додав він.

За словами генерала, арсенал буде розформовано.

Топ коментарі
+19
Взрывы на военных складах в РФ: количество пострадавших выросло до 12 - Цензор.НЕТ 8293
показати весь коментар
06.08.2019 08:54 Відповісти
+18
Мало... Я їм бажаю вдесятеро більше того, що вони принесли в Україну.
показати весь коментар
06.08.2019 09:10 Відповісти
+17
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 1833
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
)) неужели фсё кодло случайных ********** рыбаков накрылось? с кем же теперя он ухуедать будет? )
показати весь коментар
06.08.2019 08:51 Відповісти
Момент падения одного из снарядов в окраинах Ачинска заснял регистратор проезжающей мимо машины. via strelkakrsk - https://twitter.com/i/status/1158606880824053760
показати весь коментар
06.08.2019 09:00 Відповісти
Мало... Я їм бажаю вдесятеро більше того, що вони принесли в Україну.
показати весь коментар
06.08.2019 09:10 Відповісти
В мокшів таких складів видимо-невидимо. А солдат рюське бабо ще нарожає.
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
Це нас у радянській школі так вчили - лєса наши бєскрайніє...нєдра наши нєісчєрпаємиє...
показати весь коментар
06.08.2019 09:25 Відповісти
Я требую продолжения банкета !
показати весь коментар
06.08.2019 09:33 Відповісти
Це зробив Порошенко чи Зеленський?
показати весь коментар
06.08.2019 08:52 Відповісти
Це зробив русский вася рукожоп
показати весь коментар
06.08.2019 08:58 Відповісти
А я чув, що вони брати🧐
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
А я чув, що вони брати🧐
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
Их браты в овраге лошадь доедают
показати весь коментар
06.08.2019 09:45 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 1833
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
Візитки всі в кишені, конспірація.
показати весь коментар
06.08.2019 09:58 Відповісти
Конечно же Зеля. Пятая повестка сработала!
показати весь коментар
06.08.2019 09:02 Відповісти
ми зробили це разом!
показати весь коментар
06.08.2019 09:21 Відповісти
Нє. Це не їх уровєнь. По почерку дуже похоже на Зоряна і Шкіряка....Мог, канєшно, Ярош сдєлать-але той завжди візітки залиша. Так шо остаютьцця токо Зорян і Шкіряк. Отморозки ще ті!
показати весь коментар
06.08.2019 10:37 Відповісти
Взрывы на военных складах в РФ: количество пострадавших выросло до 12 - Цензор.НЕТ 8293
показати весь коментар
06.08.2019 08:54 Відповісти
Другий зліва це Гіркін чи Стрєлков?
показати весь коментар
06.08.2019 08:57 Відповісти
Це спецДРГ, яка вже повернулась. В синіх в"єтнамках.
показати весь коментар
06.08.2019 09:04 Відповісти
Булава... Не бачу дерев'яної булави. Без неї оце збіговисько- не дрг.
показати весь коментар
06.08.2019 09:11 Відповісти
не расформировать, https://www.youtube.com/watch?v=p4SMxuJkumo а ....
показати весь коментар
06.08.2019 08:56 Відповісти
Взрывы на военных складах в РФ: количество пострадавших выросло до 12 - Цензор.НЕТ 9736
показати весь коментар
06.08.2019 08:57 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2019 09:01 Відповісти
Взрывы на военных складах в РФ: количество пострадавших выросло до 12. При этом ни один человек не пострадал.
показати весь коментар
06.08.2019 08:57 Відповісти
"Людей нет, одни военные!" (с)
показати весь коментар
06.08.2019 10:24 Відповісти
Двуногую обезьяну, хоть она и военная, нельзя назвать человеком.
показати весь коментар
06.08.2019 12:04 Відповісти
Как же ватные теперь от Китая будут оборонятся? Украли, взорвали?! Известная схема...наверное и ревизия должна была быть в ближайшее время.......
показати весь коментар
06.08.2019 09:00 Відповісти
Операцией госдепа полностью удовлетворён.
показати весь коментар
06.08.2019 09:02 Відповісти
Чогось Правий сектор розбушувався .
Нє?
показати весь коментар
06.08.2019 09:03 Відповісти
Чим більше кацапів здохне там тим меньше їх прийдеться закопувати на Донбасі!
показати весь коментар
06.08.2019 09:05 Відповісти
Дохлые кацапы это замечательно а количество можно смело умножать на три если и ошибёшься то в минус
показати весь коментар
06.08.2019 09:09 Відповісти
Трамп с Ярошом вообще распоясались.
показати весь коментар
06.08.2019 09:13 Відповісти
так как щітают пострадавшіх? ранятих ілі совсєм? Потому как в сводках ООС потєрь нєт, а ранєннийє каждий дєнь
показати весь коментар
06.08.2019 09:15 Відповісти
Последние дни русской восточной Сибири?
показати весь коментар
06.08.2019 09:15 Відповісти
Пошлите им гумконвой пострадавшим.
показати весь коментар
06.08.2019 09:21 Відповісти
Спички?
показати весь коментар
06.08.2019 09:47 Відповісти
..и керасину, гыыы.
показати весь коментар
06.08.2019 10:57 Відповісти
В паРаші все, як завжди.

Шамани хотіли викликати дощ, а викликали вибух арсеналу.

А може то х%йло підірвав арсенал, щоб той шаман не дійшов до Москви і не вигнав його з кремля.
показати весь коментар
06.08.2019 09:23 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 2677
показати весь коментар
06.08.2019 09:23 Відповісти
мені подобається, всю московію спалити та взірвати, а звільнену територію заселити нормальними людьми, Планету треба очищати
показати весь коментар
06.08.2019 09:24 Відповісти
И диверсанти пьяні, і пострадавші пьяні, і спасателі пьяні. Ну як ім можна ядерну зброю доверять?
показати весь коментар
06.08.2019 09:27 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 9060
показати весь коментар
06.08.2019 09:30 Відповісти
Анекдот:

Возвращается Ваня из Парижа, делится впечатлениями:
- Ну, Мань, это полный 3,14...дец! Салют такой устроили - е@ать ту люсю! Слева как 3.14...данет, а потом справа как е@анет,... Мань, твою мать! Ты чего плачешь-то, Мань?
- Красотища то какая!

еще по теме -- https://polka.d3.ru/pod-krasnoiarskom-vzryvy-na-skladakh-***********-1827255/?sorting=rating&filter=unread
показати весь коментар
06.08.2019 09:33 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 6408
показати весь коментар
06.08.2019 09:35 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 2692
показати весь коментар
06.08.2019 09:36 Відповісти
Эвакуируют тамошних -- https://www.youtube.com/watch?v=7oRagaWUWJY видео
показати весь коментар
06.08.2019 09:37 Відповісти
Може в якута справи пішли вгору?Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 2864
показати весь коментар
06.08.2019 09:39 Відповісти
горить Сибір...
незрозуміло правда..
це так літати почали
"Роскосмосу" ракети
чи це заправили пальним
ракети із гівна..
показати весь коментар
06.08.2019 10:00 Відповісти
Это фсё пэпка - пироман!
показати весь коментар
06.08.2019 09:41 Відповісти
Тайга горить,міста затоплює,склади вибухають, а кацапів пи#дять кийками та саджають в каталажку в мацкві... Випадковість? Не думаю...
показати весь коментар
06.08.2019 09:46 Відповісти
Окончен бал... погасли свечи. Праздник окончен. Как жаль. Надеюсь лишь, что ещё несколько трёхсотых вычтут сотню.
показати весь коментар
06.08.2019 09:49 Відповісти
Щоб дурні кацапи питали .
показати весь коментар
06.08.2019 10:36 Відповісти
апропо.. на одному складі було охоронне обладнання ,готове до встановлення але не розпаковане..
ЗГОРІЛО НАХІР РАЗОМ ЗІ СКЛАДОМ.

але порошенко присвоїв звання купі генералів в кінці своєї каденції(по 100 баксів за звання)...
показати весь коментар
06.08.2019 10:03 Відповісти
А ще він тобі в штани наклав - прокидайся .
показати весь коментар
06.08.2019 10:37 Відповісти
Если верить словам Димана Булгакова, о расформировании арсенала, то положение там не просто аховое, а там полный 3,14здец.
Расформирование - это когда уже ничего там нет.
показати весь коментар
06.08.2019 09:53 Відповісти


Це все на росії творять анунаки !!

https://ru.investing.com/members/contributors/204086313 Miko Mik
Во какая новость... сразу все понятно, из-за чего паника... Началось: апокалипсис на Камчатке погубит Землю Фото: http://www.globallookpress.com www.globallookpress.com
От страшного катаклизма планета сойдет с орбиты Пришельцы на летающих тарелках были замечены над вулканами Камчатки. По наблюдениям местных уфологов, инопланетяне сбрасывают в кратеры неизвестные предметы. Проведя "бомбардировку" корабли улетают, а вулканы начинают выбрасывать столбы дыма и пепла. По сообщению портала Vlad Time, такую летающую тарелку видели жители камчатской деревни накануне извержения Ключевской Сопки. По мнению конспирологов, аннунаки с планеты Нибиру испытали на Камчатке новую бомбу, вызывающую извержение вулканов.
показати весь коментар
06.08.2019 09:56 Відповісти
Зная *********, там уже 10-20 трупов власовцев точно есть !!
показати весь коментар
06.08.2019 09:58 Відповісти
більше вогню та вибухів тварюкам кацапсінським!
показати весь коментар
06.08.2019 10:00 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 2098
показати весь коментар
06.08.2019 10:01 Відповісти
Гарний був банкет. Жалко що мало. Сподіваьсь на на продовження
показати весь коментар
06.08.2019 10:01 Відповісти
или стрелочник...или ДРГ ... (думаю дворник уже сбежал) а рукожопство навряд ли признают
показати весь коментар
06.08.2019 10:03 Відповісти
Из сегодняшнего:
"Неразорвавшиеся боеприпасы ищут в радиусе 15 километров вокруг военных складов в Красноярском крае
Об этом сообщает агентство ТАСС со ссылкой на источник в экстренных службах."

На какое расстояние летит снаряд в качестве болванки, не выпущенный из ствола, а просто от силы взрыва?
Так что там хранилось?
Снарады времен ВОВ на такое расстояние не летают.
показати весь коментар
06.08.2019 10:24 Відповісти
Градьі походу.
показати весь коментар
06.08.2019 11:24 Відповісти
С почином, ждём следующий. Посмеялись кацапы над нами, теперь наш черёд.
показати весь коментар
06.08.2019 10:40 Відповісти
Китайские саперы расчищают территорию.
показати весь коментар
06.08.2019 10:58 Відповісти
*Да и пес с ними*,*делов то на копейку*...
показати весь коментар
06.08.2019 11:14 Відповісти
Писец, китайцам даже делать ничего не нужно, все сожгли и поподрьіввли сами.
показати весь коментар
06.08.2019 11:22 Відповісти
Человеческий фактор? Не думаю. Откуда там люди?
показати весь коментар
06.08.2019 12:10 Відповісти
Глава ФСБ: "Почему взорвались склады в Ачинске?" Командир украинской ДРГ: "Почему ТОЛЬКО в Ачинске?"
показати весь коментар
06.08.2019 12:59 Відповісти
Чим більше втрат зазнають російські фашисти , тим краще . Фашизм не пройде .
показати весь коментар
06.08.2019 13:40 Відповісти
Вибухи на військових складах у РФ: кількість постраждалих зросла до 12 - Цензор.НЕТ 4560