10293 відвідувача онлайн
8 773 86

Прокуратура Москви вимагає відібрати дитину в учасників акції протесту 27 липня

Прокуратура Москви вимагає відібрати дитину в учасників акції протесту 27 липня

Прокуратура Москви звернулася до суду з вимогою позбавити батьківських прав сімейну пару, яка взяла однорічну дитину на акцію 27 липня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Прокуратури м.Москви.

"Прокуратурою м.Москви організовано перевірки за фактами участі в несанкціонованих масових публічних заходах 27 липня і 3 серпня ц.р. осіб з малолітніми дітьми і неповнолітніх. Встановлено, що подружжя 27 липня 2019 року взяло незаконну участь у несанкціонованому мітингу з малолітнім однорічним сином", - йдеться в повідомленні.

У відомстві наголосили, що батько хлопчика не має права голосу в запланованих на вересень 2019 року виборах у м.Москві, оскільки має лише тимчасову реєстрацію в м.Москві.

"Під час мітингу батьки передали малолітню дитину, що перебувала через вік у безпорадному стані, третій особі, що наразило на небезпеку здоров'я і життя хлопчика, а також призвело до заподіяння йому фізичної і моральної шкоди. Таким чином, подружжя, експлуатуючи дитини, зловживало своїми батьківськими правами на шкоду інтересам сина", - вважають у прокуратурі.

Зазначені порушення слугують підставою для направлення прокурором у порядку ч. 1 ст. 45 ЦПК РФ до суду заяви про позбавлення батьківських прав подружжя щодо малолітньої дитини.

Топ коментарі
+27
Прокуратура Москвы требует отобрать ребенка у участников акции протеста 27 июля - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
06.08.2019 13:59 Відповісти
+10
ПАСЕ, Меркель и Макрон помогут защитить ребенка и родителей от шакалов пуйла?
показати весь коментар
06.08.2019 14:00 Відповісти
+9
Маразм крепчал и танки наши быстры.
показати весь коментар
06.08.2019 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А коли будуть казнити на площі за участь в акціях протесту? Якось недопрацьовує путін, старий став, некреативний.
показати весь коментар
06.08.2019 13:58 Відповісти
Прокуратура Москвы требует отобрать ребенка у участников акции протеста 27 июля - Цензор.НЕТ 3880
показати весь коментар
06.08.2019 13:59 Відповісти
на москалях путін проводить досліди, намагається дослідним шляхом встановити скільки потрібно мучити дикунів-москалів щоб ті його з'їли!
показати весь коментар
06.08.2019 14:01 Відповісти
Я жду когда путен отожмет все пенсии и соцвыплаты , шоб москали начали жрать подножный корм . И шоб ******** обязательно рассказывал по зомбоящику , шо подножный корм типа одуванчиков дюже полезный
показати весь коментар
06.08.2019 14:06 Відповісти
Кстати про соловья - едва едва на Г+Г работать не устроился.

https://www.rbc.ru/politics/06/08/2019/5d4851219a7947c174b9c2f1?from=from_main Коломойский рассказал о переговорах с Соловьёвым
показати весь коментар
06.08.2019 14:16 Відповісти
Ничо, теперь на пятом канале трудоустроится.
показати весь коментар
06.08.2019 15:35 Відповісти
Його "гавкіт" прямо пропорційний розміру зарплати. Пєтя стільки не заплатить, жадний.
показати весь коментар
06.08.2019 19:26 Відповісти
Надо лишить родительских прав всех участников акций протеста Московии.
показати весь коментар
06.08.2019 13:59 Відповісти
Кто будет растить и воспитывать этих детей?
Милонов с Жириком?
показати весь коментар
06.08.2019 14:03 Відповісти
Суворовские и Нахимовские училища вырастят из них отличное пушечное мясо.
показати весь коментар
06.08.2019 14:13 Відповісти
Лагеря! Лагеря!
показати весь коментар
06.08.2019 14:47 Відповісти
Боріска Маісєєв з такими ж як і сам в школі "Галубая устріца" .
показати весь коментар
06.08.2019 16:16 Відповісти
Ну и чем это не фашистский режим?
показати весь коментар
06.08.2019 14:00 Відповісти
Ну и чем не тупое сравнение?

Тем что трусу и ничтожеству Путину до Муссолини как тебе до профессора логики.
показати весь коментар
06.08.2019 14:41 Відповісти
Иди кружи на стороне, бивень. Свою логику в очко себе задвинь.
показати весь коментар
06.08.2019 14:48 Відповісти
Не мерь чужое очко шириной своего, кацапь раздолбанная.
показати весь коментар
06.08.2019 15:04 Відповісти
Маразм крепчал и танки наши быстры.
показати весь коментар
06.08.2019 14:00 Відповісти
ПАСЕ, Меркель и Макрон помогут защитить ребенка и родителей от шакалов пуйла?
показати весь коментар
06.08.2019 14:00 Відповісти
они уже давно на гачке у недокурка.
показати весь коментар
06.08.2019 14:02 Відповісти
мордор во всей красоте.
показати весь коментар
06.08.2019 14:01 Відповісти
мусора устроили побоище..а виноваты родители..
показати весь коментар
06.08.2019 14:03 Відповісти
Не мусора, а полиция, и не побоище, а провели воспитательную работу среди ватанов, радовавшихся оккупации Крыма и побоищу на Донбассе.
показати весь коментар
06.08.2019 14:05 Відповісти
думаю..что среди есть те..кто выходил с немцовым на митинги за украину..
показати весь коментар
06.08.2019 14:07 Відповісти
Не видел ни одного плаката "Руки прочь от Украины". "Украина" пишется с большой буквы.
показати весь коментар
06.08.2019 14:10 Відповісти
https://www.bbc.com/russian/international/2014/03/140315_ukraine_moscow_rallies "Марш мира" в Москве собрал десятки тысяч участников - BBC ...
показати весь коментар
06.08.2019 14:09 Відповісти
На россии и не мусора?...
Странное заявление. Они намного хуже протестующих ватанов.
показати весь коментар
06.08.2019 14:09 Відповісти
Как говорил товарищ Саахов-это две стороны одной медали. Они стоят один одного.
показати весь коментар
06.08.2019 14:12 Відповісти
Среди протестующих против пуйла могут быть и сторонники Украины, а вот среди ментов и фанов пуйла таких точно нет.
показати весь коментар
06.08.2019 14:14 Відповісти
Не бывает москалей стороннников Украины.
показати весь коментар
06.08.2019 14:18 Відповісти
каспаров не?
показати весь коментар
06.08.2019 14:19 Відповісти
Каспаров не является этническим кацапом, а совсем даже наоборот, является этническим азербайджанским евреем.
показати весь коментар
06.08.2019 15:15 Відповісти
Немцов, как и другие ораторы после него, сказал, что вторжение на Украину жестоко ударит по России, которой, по его мнению, в результате санкций придется пережить изоляцию, рост цен, падение доходов и ужесточение режима.
"Он - больной человек [...] Нет, он не просто больной человек. Он еще и циничный и подлый человек. Используя эту операцию по оккупации Крыма, он собирается править вечно!" - сказал Немцов о Путине.
показати весь коментар
06.08.2019 14:23 Відповісти
Немцов - вбитий.
Новодворська - померла за дуже підозрілих обставин.
Інші проукраїнські опозиціонери в них - на рівні статистичної похибки.
показати весь коментар
06.08.2019 14:26 Відповісти
Такі всі- за бугром. Або знищені... Осталась- шелупонь. "Кримнаш" називається.
показати весь коментар
06.08.2019 19:29 Відповісти
Единичные случаи все-таки встречаются, например, Новодворская.
Но в общем, я с Вами согласна.
Не_таких_русских почти не встречается в природе, поэтому ни о каком примирении с ними не может быть речи.
показати весь коментар
06.08.2019 14:24 Відповісти
Додам: поодинокі екземпляри "других русских" давно усвідомили, що "спасать расею" - марна справа, там вже треба думати тільки про еміграцію, поки ще можна. Це фінальна стадія катастрофи корабля, коли пізно намагатися втримати його на воді - тут вже рятуйся, хто може.
Як сказав хтось з емігрантів - ностальгувати по берізках та ведмедях краще з безпечної відстані.
А канонічно ВЫПИТЬ ВОДКИ можна в будь-якому Russian restaurant.
показати весь коментар
06.08.2019 14:30 Відповісти
есть такие - которых скоро у нас спасать надо будет - побегут - есть такие и это факт - просто Люди - а это в их условиях уже поступок
показати весь коментар
06.08.2019 14:32 Відповісти
І нащо вони нам треба??? Нє-нє-нє... Крим, як #показатєльрашапєнсов ми вже бачили. Хай п#&дують в Індію і роблять #Гоанаш.
показати весь коментар
06.08.2019 19:32 Відповісти
Исключения лишь подтверждают правило: Русский либерал заканчивается там, где начинается украинский вопрос
показати весь коментар
06.08.2019 14:36 Відповісти
Прокуратура Москви вимагає відібрати дитину в учасників акції протесту 27 липня - Цензор.НЕТ 9794 Суть:


Прокуратура Москви вимагає відібрати дитину в учасників акції протесту 27 липня - Цензор.НЕТ 7572
показати весь коментар
06.08.2019 14:40 Відповісти
это правда. Хороший кацап, - "скоропостижноскончался".
показати весь коментар
06.08.2019 16:14 Відповісти
Як показує досвід, в них "Крим не бутерброд" і "п***н - *****, но хахли всьо равно фошизди".
Тож нехай сміття відбивають бруньки ватанам за цивільний непослух. Кацапня має терпіти борошна.
Зараз поїм та висловлю занепокоєння. А потім, може, навіть глибоку стурбованість.
показати весь коментар
06.08.2019 14:19 Відповісти
😁😁😁🤣
показати весь коментар
06.08.2019 19:34 Відповісти
Ватаны па хатах сядзяць i салауева ды й "пусть говорят" глядзяць.
показати весь коментар
06.08.2019 16:41 Відповісти
забрать ребенка выдать телевизор . а то занимаются черте чем ( воспитанием детей ) и не знают как хорошо им живется
показати весь коментар
06.08.2019 14:06 Відповісти
Протестуючі навіть використали Х..ловську тактику прикриватися жінками й дітьми, а в них дитину відбирають. Х..ло навіть свої правила не поважає, а ще хочуть щось добитися від нього.
показати весь коментар
06.08.2019 14:07 Відповісти
Мокши, вы рабы!!!
показати весь коментар
06.08.2019 14:12 Відповісти
А я думал это у наи
показати весь коментар
06.08.2019 14:14 Відповісти
Хто така Ная?
показати весь коментар
06.08.2019 14:15 Відповісти
))))) это же https://www.youtube.com/watch?v=cFTMFWMy1FM элементарно!
показати весь коментар
06.08.2019 14:25 Відповісти
техническая неполадка
показати весь коментар
06.08.2019 16:33 Відповісти
А как насчет того что-бы обновить концлагеря?
показати весь коментар
06.08.2019 14:16 Відповісти
Та да. Забори падають, "колючка" поржавіла...
показати весь коментар
06.08.2019 19:35 Відповісти
Я якби їх з дитиною у автозак запхали та причинили потім у обізяннику, то там дитина була б у безпеці?
До речі у нас це все попереду. Така сама хуцпа у Зєєєлі і ЗєКоМанди.
показати весь коментар
06.08.2019 14:16 Відповісти
Ті прокурвори, що у 2014 році шили 15 років багатодітному батьку за 4 шини в багажнику і судді, які арештовували цього батька, усі 5 років ******** каденції "вірою і правдою" служили жителям "по-новому".
Так що ми теж недалеко відстали.
показати весь коментар
06.08.2019 14:19 Відповісти
У нас ,чи в тебе?
показати весь коментар
06.08.2019 14:19 Відповісти
Это просто замечательно! А ещё нужно у непокорных холопов отобрать квартиры, машины и отдать их руцгвардейцам.
показати весь коментар
06.08.2019 14:22 Відповісти
НАХ тут маскви
показати весь коментар
06.08.2019 14:23 Відповісти
сссрию концлагерную расшатали и безумную рашку расшатают.
показати весь коментар
06.08.2019 14:23 Відповісти
Правильно!!!! Клара целкін,з надюшею крупською пропонували просто забирати дітей та виховувати їх окремо у дітбудинках, як справжніх ленінців, щоби не заважали батькам будувати сосіалізм...
показати весь коментар
06.08.2019 14:25 Відповісти
Заберут и передадут в Суворовское училище.. где то в Османской империи это практиковали для создания янычарского корпуса.
показати весь коментар
06.08.2019 14:45 Відповісти
Северная корея нервно курит в сторонке.
Прикольно наблюдать как у кацапов дно улетает на луну.
Скрепньіе думали, что ****** запад игрой в демократию, а сами по тихому будут свой имперский шовинизм продвигать.
А вьішло что на#бали самих себя)))
показати весь коментар
06.08.2019 14:49 Відповісти
Лет ми спик фром май харт. Зере из НОУ боттом ин раша эт олл.
Эвритайм ит симз ту би зе вери боттом - упси-дейзи, сомбади из кнокинг фром белоу энд ит хеппенз ту би джаст э нью дипер левел.
Но маттер хау мени левелз ю шуд брейк - раша из рили ********.
показати весь коментар
06.08.2019 14:54 Відповісти
Ничего не понял, но последние три слова мне понравились)))
показати весь коментар
06.08.2019 15:07 Відповісти
Це канонічний спіч від http://lurkmore.to/%D0%9B%D0%B5%D1%86_%D0%BC%D0%B8_%D1%81%D0%BF%D0%B8%D0%BA_%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%BC_%D0%BC%D0%B0%D0%B9_%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%82_%D0%B8%D0%BD_%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D0%B8%D1%88 школи Мутко
Ін е нутшелл: на расєї дна нєтутя, і коли здається, що це вже дно - овва, хтось стукає знизу. І виявляється, що це був лише новий рівень, і так воно завжди... бо насправді раша abysmal (себто бездонна).
показати весь коментар
06.08.2019 16:00 Відповісти
че то воронеж булки расслабил !
показати весь коментар
06.08.2019 15:23 Відповісти
Це на просто дно,це -Дніще!...
показати весь коментар
06.08.2019 16:04 Відповісти
Нацисты так и делали. Оппонентов в концлагеь, детей в гитлерюгент.
показати весь коментар
06.08.2019 16:24 Відповісти
натуральнй ФОшизм