5967 відвідувачів онлайн
1 460 63

Чистий дохід "Укроборонпрому" за минулий рік виріс на 9,2 млрд

Чистий дохід "Укроборонпрому" за минулий рік виріс на 9,2 млрд

Державний концерн "Укроборонпром" минулого року отримав 37,6 млрд гривень чистого доходу від реалізації виробленої продукції. Цей показник в середньому на 32% (9,2 млрд гривень) перевищує показник 2017 року.

Про це повідомляє пресслужба концерну, передає Цензор.НЕТ.

Зазначено, що виробництво високоточної зброї і боєприпасів підвищилося з 2,7 млрд гривень до 5,8 млрд за показником чистої виручки. Чистий дохід підприємств РЛС, радіозв’язку та спеціального приладобудування зріс із 2,3 млрд до 3,4 млрд, а бронетанкової галузі -з 5 млрд до 6,44 млрд гривень.

Водночас витрати на собівартість продукції зросли в середньому за рік на 44% порівняно з попереднім роком.

"Причини цього очевидні. Адже найбільший відсоток у собівартості мають дві складові – витрати на сировину, основні матеріали, комплектуючі й напівфабрикати (31,5% в 2018 році), а також – поточний ремонт, утримання устаткування і загальновиробничі витрати (49% у 2018 році)", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+14
Так і не зрозумів, це завдяки Свинарчукам, чи всупереч Свинарчукам?
показати весь коментар
06.08.2019 16:18 Відповісти
+12
Как то неправильно Пэтро мородерил, что прибыль пошла. Впрочем как и у Укрнафты, до Пети у нее только убыток был.
показати весь коментар
06.08.2019 16:28 Відповісти
+10
А Г+Г уже сообщило, шо по этому поводу думать зебилам?

Бо, судя по коментам, они очень колеблются.
показати весь коментар
06.08.2019 16:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так і не зрозумів, це завдяки Свинарчукам, чи всупереч Свинарчукам?
показати весь коментар
06.08.2019 16:18 Відповісти
Это как Найем скажет или экономический пророк...
показати весь коментар
06.08.2019 16:22 Відповісти
Це аванси від держави за ще не вироблену продукцію, які були переведені в кінці 2018 року, коли виявилось що в бюджеті міноборони лишаються 10-15 млрд невикористаних гривень і потрібно терміново їх скинути комусь!
показати весь коментар
06.08.2019 17:23 Відповісти
ты платежки готовил?
показати весь коментар
06.08.2019 18:32 Відповісти
платьожки готував полторак, який поспішав в кінці 2018 року віддати всі невикористані гроші з військового бюджету міноборони! Тільки на авансові платежі Укроборонпрому на неіснуючі системи озброєння було витрачено всупереч закону - більше 4 млрд грн! Ось Вам і прибуток, гроші отримані а роботи ще не виконувались, матеріали не закуповувались! Виникає питання, а хто взагалі включив ці гроші в прибуток Укроборонпрому, який ще винен гроші за невироблену продукцію по оборонних замовленням 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 років?
показати весь коментар
06.08.2019 18:37 Відповісти
и факты у тебя имеются?)) ты вобще понимаешь что такое бухгалтерия, дебит, кредит и как считается чистая прибыль? и куда относится предоплата? спроси у умных людей а сам просто заткнись))))
показати весь коментар
06.08.2019 18:56 Відповісти
Факти загальновідомі, про перерахування більше 4 млрд грн на перспективні розробки в грудні 2018 року були повідомлення ЗМІ та міноборони! Тепер ці мільярди вилізли прибутками! В Укроборонпромі не може бути прибутків бо Укроборонпром ще винен гроші за непоставлену техніку та неякісно виконані роботи за 5 років війни! Провалені абсолютно всі оборонні замовлення 2014-2018, про які прибутки може йти мова?
показати весь коментар
06.08.2019 19:00 Відповісти
как у тебя предоплата стала прибылью? вопрос понятен?))
показати весь коментар
06.08.2019 19:16 Відповісти
Игорюня, мы знаем что ты умный умный но дурак. Аванс без полной проводки не учитывается в бухгалтерии при сведении баланса.
показати весь коментар
06.08.2019 21:18 Відповісти
А Г+Г уже сообщило, шо по этому поводу думать зебилам?

Бо, судя по коментам, они очень колеблются.
показати весь коментар
06.08.2019 16:33 Відповісти
Бо це у віртуальної партії ще генеральної лінії нема. От, коли буде генеральна лінія, то хитатися всі будуть в унісон. З генеральною лінією.
показати весь коментар
06.08.2019 16:37 Відповісти
я надеюсь что Зе все таки проведет полный аудит Укроборонпрома за 5 лет и покажет ту "чистую прибыль" что народ Украины окуеет !!!
показати весь коментар
06.08.2019 16:22 Відповісти
Ага. И после этого "аудита" ВСУ останется опять с голым задом, как в 2014-м.
показати весь коментар
06.08.2019 16:32 Відповісти
угу... уточню правда - только с голым задом останутся мародеры
показати весь коментар
06.08.2019 16:34 Відповісти
Тада. Именно они уже 28 лет постоянно остаются с голым задом.
А зубожЫлы такие умные, ловкие и предприимчивые, шо их никто кинуть и обокрасть не может. Даже хозяин ЗЕ Коломойский, который все 28 лет только этим и занимался.

Дурний думкою багатіє.
показати весь коментар
06.08.2019 16:37 Відповісти
та да... я заметил чем ты богат...
показати весь коментар
06.08.2019 16:43 Відповісти
На каком съезде КПСС приняли постановление, что 73% дурней это - богатство?
показати весь коментар
06.08.2019 16:51 Відповісти
Штука евро в месяц в Украине. Только что вернулся из отпуска за кордоном. Работа, семья, дом, никаких долгов и перспектива свалить с этой помойки на ПМЖ в ЕС. И так было при всех презах, включая Ялынковича.

Поэтому меня ваши убогие беды, произрастающие исключительно из вашей безголовости и лени, не интересовали и никогда не будут интересовать.
показати весь коментар
06.08.2019 17:03 Відповісти
да вали уже !!! и лучше к кацапам - твои братья по разуму уже тебя ждут !!!
показати весь коментар
06.08.2019 17:07 Відповісти
Надейся Игарёк! Как только украдут всё- ты усрёшься от радасти, ура!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
06.08.2019 17:12 Відповісти
я уже кричу ура - у тебя демона украли мозги !!!
показати весь коментар
06.08.2019 17:23 Відповісти
"я надеюсь что......... народ Украины окуеет !!!
показати весь коментар
06.08.2019 18:02 Відповісти
тывсетаки надеешься что украина рухнет?))
показати весь коментар
06.08.2019 18:33 Відповісти
дурак ты ***... я все еще надеюсь и даже уверен что Украина(пишется кста с большой буквы поц) ВОЗРОДИТСЯ и еще скажет свое слово!!! Слава Украине !!!
показати весь коментар
06.08.2019 18:46 Відповісти
с такими зебилами как ты вряд ли)))) ты даже таблицу умножения не знаешь 100%. что от тебя страна получит?
показати весь коментар
06.08.2019 18:53 Відповісти
я Украинец в отличии от тебя черниговский ватник
показати весь коментар
06.08.2019 18:59 Відповісти
ты максимум хохол малорос)))
показати весь коментар
06.08.2019 19:19 Відповісти
Десь тихо зарюмсав полковнік....
показати весь коментар
06.08.2019 16:26 Відповісти
Із Апаршиним на плечі. ☺
показати весь коментар
06.08.2019 16:29 Відповісти
Прикольные показатели, 32% чистый доход, расходы на себестоимость на 44% выросли
показати весь коментар
06.08.2019 16:27 Відповісти
Зеб, что такое чистый доход в зекономике нет определения?
показати весь коментар
06.08.2019 16:34 Відповісти
Пэидиото, ты статью прочти, чмошник тупорылый😀😀😀
показати весь коментар
06.08.2019 16:37 Відповісти
Да ты не зеб, а лишнехромосомный зеб.
показати весь коментар
06.08.2019 16:45 Відповісти
Этот показатель в среднем на 32% превышает показатель 2017 , а не 32% чистый доход за год.
показати весь коментар
06.08.2019 16:37 Відповісти
Ну, 32% превышения и 44% тоже увеличение
показати весь коментар
06.08.2019 16:45 Відповісти
37,6 млрд. чистий прибуток , значить виручка була в рази більша . З тієї виручки були виділені кошти на матеріали , ремонт обладнання , зарплати , і тд . В результаті залишилось 37,6 млрд. Зросли витрати на матеріали і ремонт , але дохід збільшився , за рахунок чого не пишуть , хоча це важливо .
показати весь коментар
06.08.2019 17:17 Відповісти
Как то неправильно Пэтро мородерил, что прибыль пошла. Впрочем как и у Укрнафты, до Пети у нее только убыток был.
показати весь коментар
06.08.2019 16:28 Відповісти
Ну, тут не все так сумно. Ось зараз знову підуть збитки. До наступних виборів.
показати весь коментар
06.08.2019 16:31 Відповісти
такий зріст почався після викинення звідти "братків" потроха, а статистика об'єднала це все за рік. важко уявити скільки потрохи вкрали за 5 років.
показати весь коментар
06.08.2019 16:29 Відповісти
Дані за 2018 рік, зелений. У період з 1 січня до першого січня. Тому твоя фантазія лише фантазія, а не факт. Ти спочатку читай уважно, а потім коментуй. Тоді не будеш по дурному виглядати.
показати весь коментар
06.08.2019 16:33 Відповісти
то тим паче ці показники треба ,як міенімум помножити на 110, це крохи, що лищшила банда дупоголових
показати весь коментар
06.08.2019 16:39 Відповісти
Зеб, а ты уверен, что надо умножать, а то США начнёт завидовать и перестанет помогать Украине?
показати весь коментар
06.08.2019 16:47 Відповісти
дупообразный, я уже давно ничего и никого не боюсь
показати весь коментар
07.08.2019 10:04 Відповісти
Тоді,ьякщо банда зеленожопих покаже збитки, то на скільки множити потрібно?
показати весь коментар
06.08.2019 17:06 Відповісти
А де ж «Схеми -Бігуси»?
Відбили бабло, за зрив постачання запчастин, і всьо?
показати весь коментар
06.08.2019 16:30 Відповісти
А нигде. Это фук для идиотов, живущих сообщениями на заборах был.
показати весь коментар
06.08.2019 16:31 Відповісти
понятно...прібліжалі мір на Дамбассє, как моглі...
показати весь коментар
06.08.2019 16:42 Відповісти
Проклятые мародеры и свинарчуки...
показати весь коментар
06.08.2019 16:30 Відповісти
"Міністерство оборони України, згідно з державним оборонним замовленням на 2018 і 2019 роки, здійснює закупівлю польських бронетранспортерів 4х4 Oncilla (аналог ТКБМ "Дозор-Б")", - зазначено у відповіді, наданій Департаментом військово-технічної політики, розвитку озброєння і військової техніки Міноборони України.
У відомстві додали, що за період з 2017 по 2019 рік не закуплено жодної української бронемашини "Дозор-Б".
Джерело: https://censor.net/ua/n3141324
показати весь коментар
06.08.2019 16:31 Відповісти
Выходит, что в статье врут про чистый доход, зеб?
показати весь коментар
06.08.2019 16:35 Відповісти
Бульб - ми в Україні якось і без тебе розберемося.. Сподіваюсь - тобі відомий напрямок твого пішохідного руху, бульб?
показати весь коментар
06.08.2019 16:39 Відповісти
Хохл, що тобі не подобається?
показати весь коментар
06.08.2019 16:44 Відповісти
лишнехромосомец,переводчик ты уже освоил-пора уже и ник сменить,нет?или "леонид" у мокшан-имя не переводимое?
показати весь коментар
06.08.2019 16:46 Відповісти
Что же многострадальный "Дозор" так и не довел до ума "УОП" за столько лет - если такой доход..
показати весь коментар
06.08.2019 16:45 Відповісти
Лахта, а у тебя совсем нет желания спросить - зачем они получили чистый доход?
показати весь коментар
06.08.2019 16:56 Відповісти
придурок, а тебя всегда на хи-хи пробивает или только сегодня?
показати весь коментар
06.08.2019 16:58 Відповісти
Только когда комментарий рядом, при дураке ставлю.
показати весь коментар
06.08.2019 17:06 Відповісти
лахта, иди бацьке комментарии ставь..
показати весь коментар
06.08.2019 17:13 Відповісти
Лахта, нельзя себя так в коллективе вести, я у тебя честно спросил - ты сегодня будешь стараться понравится тем, кто любит сладкое есть или тем, кто любит сладкое в уши?
показати весь коментар
06.08.2019 17:30 Відповісти
Так зрада или перемога, мать-перемать???
показати весь коментар
06.08.2019 17:15 Відповісти
слабенький из Пети мародер какой то

он Коломойский когда начал управлять Укрнафтой в 2004 году она давала 2 млрд долл чистой прибыли...а в 2015 году когда Беню посунули из Укрнафты компания осталась практически банкротом с многомиллиардными долгами перед государством. Вот это я понимаю мародер высшей пробы.
показати весь коментар
06.08.2019 17:30 Відповісти