2929 відвідувачів онлайн
2 055 61

До кінця року Антикорупційний суд має ухвалити 20-25 вироків, - Рябошапка

До кінця року Антикорупційний суд має ухвалити 20-25 вироків, - Рябошапка

До кінця року очікується понад 20 вироків, які має ухвалити Вищий антикорупційний суд України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив заступник керівника ОП Руслан Рябошапка в інтерв'ю "24 каналу".

За словами Рябошапки, невдоволення роботою Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою поки немає. Найважливіша частина їхньої роботи це те, що буде виходити з Антикорупційного суду незабаром у вигляді як обвинувальних, так і виправдувальних вироків.

Також заступник керівника ОП заявив, що пріоритетом роботи НАБУ і САП є не посадити до в'язниці чиновника, а знайти те, що було вкрадено, і повернути державі.

"Якщо з вересня почне працювати суд, то, можливо, десь до кінця року ми побачимо вже декілька десятків перших вироків. В якомусь із документів зафіксовано зобов’язання України, що до кінця року буде 20 чи 25 вироків винесено Антикорупційним судом. Побачимо, це в принципі реально", - сказав Рябошапка.

Топ коментарі
+4
Які ж тупі дописи порохосвинів .На Цензор вже адекватній людині гидко й заходити
показати весь коментар
07.08.2019 11:56 Відповісти
+3
Ого. Что-то это напоминает. Письмо Сталину кого-то из холуёв, с просьбой увеличить разнарядку на расстрелы.
показати весь коментар
07.08.2019 11:59 Відповісти
+3
Пустая болтовня.
Годится для аудитории Г+Г.
показати весь коментар
07.08.2019 12:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Приговоры тоже потужни, как и реформы?
показати весь коментар
07.08.2019 11:44 Відповісти
в эти сказки давно не верю
показати весь коментар
07.08.2019 11:49 Відповісти
Было бы неплохо если бы суды хотя бы к 26 сентября и ещё...https://apostrophe.ua/news/171075 Приехали отдыхать: появился интересный рассказ про ленивых "слуг народа" в Трускавце ... интересное словосочетание ленивые слуги народа.
показати весь коментар
07.08.2019 11:50 Відповісти
походу мы просто получим очередной пиар-орган в руках "антикоррупционеров", который будут использовать чисто для пиара, а не для борьбы с коррупцией.
показати весь коментар
07.08.2019 12:23 Відповісти
Так он уже сформирован. Возьмите и посмотрите.
показати весь коментар
07.08.2019 12:45 Відповісти
по одному делу?
показати весь коментар
07.08.2019 11:55 Відповісти
Які ж тупі дописи порохосвинів .На Цензор вже адекватній людині гидко й заходити
показати весь коментар
07.08.2019 11:56 Відповісти
Дочекайся якихось виборів, кацапи знов табуни твоїх однодумців сюди запустять.
показати весь коментар
07.08.2019 12:37 Відповісти
Ну так петькина ботоферма работает.
показати весь коментар
07.08.2019 12:46 Відповісти
команда шоколадодупого була значно більша 25 свинячих харь
показати весь коментар
07.08.2019 11:58 Відповісти
Ого. Что-то это напоминает. Письмо Сталину кого-то из холуёв, с просьбой увеличить разнарядку на расстрелы.
показати весь коментар
07.08.2019 11:59 Відповісти
а вам жалко чинуш? Чи ви сумніваєтесь в тому що грабували державу? Там з кожного починай й не прогадаєш...ільки одні на мільйони,інші на десятки млн...а вище хто сотнями млн...Чи ви з них,тому й про сталіна згадали?Під час війни це мародерство...тому потрібно по законам ВЧ...але ж ніхто його й не запровадив...бо торгувати з рашкою потрібно було...
показати весь коментар
07.08.2019 12:11 Відповісти
Пустая болтовня.
Годится для аудитории Г+Г.
показати весь коментар
07.08.2019 12:16 Відповісти
Особисто мені шкода довб.бів, які не розуміють у чому цінність системи правосуддя...
показати весь коментар
07.08.2019 12:31 Відповісти
да их там сажать и сажать, им счета нет. глянь на города спутники, там любого бери, не ошибешься. хватит сопли пускать они о нас не думали когда хапали...
показати весь коментар
07.08.2019 12:16 Відповісти
Так может с пересмотра итогов прихватизации начать ?
Вы часом не перепутали - в какой стране живёте ? Сейчас не УССР, уж почти 30 лет как.
показати весь коментар
07.08.2019 12:18 Відповісти
я сторонник генерала ,,П,, поэтому вы,! жалкие паяцы, а не президент Зеленский. я вас уверяю скоро настанет время и вы тихим тихим голосом и только на кухне будете произносить слово - клоун.
показати весь коментар
07.08.2019 12:28 Відповісти
Без финансов (а их нет), этот режим уже сыпется. Запасаемся попкорном, и следим как партия "Квартал-95" будет разваливаться на фракции.
показати весь коментар
07.08.2019 12:30 Відповісти
это не важно. важно сажать воров и проходимцев. то есть, прокуратура должна работать, а не имитировать. если она будет имитировать тогда да, развалится эта фракция. сколько можно нас грабить? за рубежом смеются и крутят у виска - Украина дура. не стыдно?
показати весь коментар
07.08.2019 12:49 Відповісти
При таком диком феодализме какой установлен с 1991 года, под маской "правосудия" обычно скрывается сведение счётов, или банальное рейдерство.
показати весь коментар
07.08.2019 12:53 Відповісти
это так, поэтому нужны эти приговоры и мы увидим реальность которую нужно будет изменить или же оставить. пример; Онищенко сел бы, кто против?
показати весь коментар
07.08.2019 13:12 Відповісти
Так вам нужно шоу ? Или всё же делом займётесь ? Сколько инвесторов вы привели в страну ? Кто ответит за потерю контракта с саудитами на строительство авиазавода ? Кто ответит за остановку поставок локомотивов GE ?
Чёрт бы вас побрал, "искателей справедливости".
показати весь коментар
07.08.2019 13:15 Відповісти
вот, что я тебе скажу, - ответят все! когда ответят те кто простил убийц Небесной сотни. я помню как освобождали с СИЗО главных фигурантов и не простых стрелков, а отмороженных садистов не признающих украинцев как нацию. мне больно осознавать, что негодяи сидят у власти на самых высших постах
показати весь коментар
07.08.2019 14:35 Відповісти
Есть такое понятие: Большая Политика. Очень грязная вещь, в которой нет справедливости и прочих благородных понятий.
Ты хочешь спросить: почему такой феномен вообще существует ? Ответ простой : потому что альтернативой политике является война. В которой первыми погибнут те кто не понимают зачем политика нужна вообще.
показати весь коментар
07.08.2019 14:50 Відповісти
это данное и поэтому людям ближе Справедливость. и она займет свое место, никто и ничто этому не помешает. скажи это протестантскому священнику где нибудь на среднем западе США. он тебя вообще не поймет и в лучшем случае скажет, - это невозможно пока я жив. в худшем порвет тебя за беспринципность.
показати весь коментар
07.08.2019 15:04 Відповісти
Именно поэтому священники не становятся президентами, премьер-министрами и т.д. У них чересчур прямолинейный подход к жизни.
показати весь коментар
08.08.2019 02:22 Відповісти
Этого крайне мало.
показати весь коментар
08.08.2019 11:29 Відповісти
Этим ты оправдываешь нихеранеделание барыги?
показати весь коментар
07.08.2019 12:47 Відповісти
А это ты про кого жалуешься ?
показати весь коментар
07.08.2019 12:50 Відповісти
досить анонсів, не треба брати приклад з аклопрокурвора.
От як будуть вироки, тоді й поговоримо.
показати весь коментар
07.08.2019 12:17 Відповісти
Телефонное право? Уже знают кол-во приговоров, которое хотят вынести...
показати весь коментар
07.08.2019 12:20 Відповісти
ну так НАБУ по звонку работает, и походу новый антикор. суд будет работать по звонку)))
показати весь коментар
07.08.2019 13:07 Відповісти
Це вам що пекарня? що ви цифри заявляєте?
показати весь коментар
07.08.2019 12:30 Відповісти
це фізично можливо лише в справі з одним прости епізодом отримання неправомірної вигоди. І то!, якщо підсудний буде здоровий та буде приходити на засідання.
В усіх інших багато-томових справах це займе мінімум пів-року.
Так. що плани нереальні.
показати весь коментар
07.08.2019 12:34 Відповісти
А натовп вимагає! Революційна доцільність, хіба тут до правосуддя?
Щодо буде приходити підсудній на засідання чи ні... скажу вам з практики - найкраще "ходить" на засідання той підсудній, якого "привозять"
показати весь коментар
07.08.2019 12:38 Відповісти
воно то так...але ці справи не однозначні - воно то можна взяти під варту, але потім може виявиться, що треба буде виплачувати великі компенсації. А з кого будуть потім питати? та із судді - нащо закрили? і ніхто за того суддю не вступиться - навіть в межах цього форуму. Суддів загнали в пастку, з якої немає виходу.
показати весь коментар
07.08.2019 22:53 Відповісти
будемо відверті, вони самі зробили усе можливе, щоби потрапити до цієї пастки.
показати весь коментар
08.08.2019 10:17 Відповісти
не зовсім так. Судова система існує в більшому середовищі.
Але факт лишається фактом - по чинному законодавству більше причин не взяти під варту, ніж взяти. Буре під варту хто? - слідчий суддя, при цьому він не бачить всіх матеріалів справи лише подання прокурором клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За таких умов при здоровому глузді слідчий суддя дуже ризикує, застосувавши взяття під варту особи. Адже, вже інший суддя при розгляді по суті може виправдати. До кого будуть претензії? - до слідчого судді - чого не розібрався?
показати весь коментар
08.08.2019 14:22 Відповісти
добре ви знаєте що я мав на увазі... Хоча КПК Портнова це повне лайно.
показати весь коментар
08.08.2019 14:27 Відповісти
та знаю....то я то про КПК, що воно в багатьох моментах вкрай недосконале, як для сторони обвинувачення та і для захисту, так само і для суду. В результаті - чергова криза.
показати весь коментар
08.08.2019 14:35 Відповісти
уявіть собі як за цим КПК бути потерпілим? Як знайти справедливість? Яка там нах.р змагальність, кого із ким? Захисника із прокурором, а де там потерпілий??? Якісь слідчий, в ночі оглядаючи місцє злочину, працюючи три місяці допустить банальну описку у протоколі, а потім через рік, людині у суді, весь такий розумний, впевнений у собі "законник в мантії" оголосить, що ось цей покидьок, який вашого сина вбив - невинувата особа, бо там, на аркуші №112, описка? Я вважаю що наша судова система повністю себе зжила. Суддя не здатен прийняти справедливе рішення. Усі ці бредові рішення ЄСПЛ, усі ці вороки на 50ть сторінок, це все зайве! Одне із двох основних завдань суду - щоби винуватець був покараний, просто не працює! Саме тому я відстоюю впровадження поліграфу, бо це хоч якось покращить ситуацію.
показати весь коментар
08.08.2019 14:45 Відповісти
а я за превентивные расстрелы потенциальных преступников определяемых государственой лотерей ). Сказано 25 значит 25 и точка)
показати весь коментар
08.08.2019 15:21 Відповісти
спочатку через поліграф треба прогнати всіх суддів та прокруорів - дуже цікавого ми взнаємо
показати весь коментар
08.08.2019 15:24 Відповісти
Для чого? Щоби знищити систему і вигнати 100%? Ну тоді давайте відверто, а що буде якщо прогнати нас, адвокатів 100%? А якщо прогнати 100% громадян України?
Я пропоную як систему зробити працюючою і ефективною, а не як її знищити.
Щодо поліграфу для суддів, прокурорів, ментів... У останніх двох категорій він і так передбачений внутрішніми положеннями при проведенні спец.перевірок, правда на добровільних засадах. Я би ввів їм такі обов'язкові перевірки, але у тих випадках, коли вони приймають кінцеве рішення - закривають справу, для прикладу... В інших випадках їх дії фактично перепровіряє суд і ось тут, поліграф має бути. Я здається вам вже писав - як право учасника процесу, за власний рахунок, але із скасуванням рішення та звільненням судді у разі не проходження.
показати весь коментар
08.08.2019 16:08 Відповісти
адвокати не мають влади. Це різні речі.
показати весь коментар
08.08.2019 17:20 Відповісти
должны? кому...должны?
или это обязательный план ? и под него будут "назначать виновных" ?
показати весь коментар
07.08.2019 12:45 Відповісти
почему не информации о самом резонансном деле-свинарчукгейте? Зеленский забыл о своём двигателе на выборах -свинарчукгейте?
показати весь коментар
07.08.2019 12:55 Відповісти
и ниче что Сытник и Углава Свинарчука "крышевали" и ниче им за это не было
показати весь коментар
07.08.2019 13:37 Відповісти
Значица так: НАБУ, САП, ГБР, ВАС, абырвалг.....
Работа кипит - интервью за интервью, выступление за выступлением!
показати весь коментар
07.08.2019 12:57 Відповісти
Ну конечно же недовольства к работе НАБУ у новой власти нет, ведь Сытник походу уже прогнулся под новую власть))
показати весь коментар
07.08.2019 13:06 Відповісти
Ну да, Сытник у нас ангел во плоти)

До кінця року Антикорупційний суд має ухвалити 20-25 вироків, - Рябошапка - Цензор.НЕТ 9539
показати весь коментар
07.08.2019 13:49 Відповісти
ну в Грецию то такое, сам вроде оплачивал (хотя откуда бабло, тож вопрос) а вот отдых по которому на него дело завели ему оплачивал "друг" который за убийство был осужден и нападение. вот такие вот спонсоры у нашего директора НАБУ
показати весь коментар
07.08.2019 15:44 Відповісти
Справи по оборонці теж не варто забувати, в той час, коли гинуть хлопці, Ситник і Углава на цьому заробляють
показати весь коментар
07.08.2019 16:31 Відповісти
прям бедный Сытник, у которого нет денег))) Наверное уже потратил деньги от закрытия дела по Артемсоль, когда он с Углавой за 500 тыс. закрыли дело по предприятию.
показати весь коментар
07.08.2019 16:34 Відповісти
Приговор приговору рознь.
Бывают ведь и оправдательные приговоры...
показати весь коментар
07.08.2019 14:32 Відповісти
Упсссс, накак план спустили? Это уже напоминает мне правосудие по-советски. А там и до особых троек не далеко.
показати весь коментар
07.08.2019 14:54 Відповісти
Такое впечатление что генпридурка югика сменит такой же генпридурок русик! Югик тоже гадал на кофейной гуще и ловил велыку гыбу в своей ширинке!
показати весь коментар
07.08.2019 15:05 Відповісти